Obecny czas: 25 Cze 2018 02:07


Regulamin forum


Forum powinno służyć Polakom do zrozumienia sytuacji w jakiej się znalazła ich Ojczyzna.
Pisanie jest możliwe wyłącznie na prywatną pocztę po uprzednim zarejestrowaniu.
Listy uzupelniające wiedze na temat suwerenności Polski, zostaną umieszczone na forum pod haslem " z prywatnej poczty "Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
 Restart Forum Suwerenność 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Restart Forum Suwerenność
Rada Bezpieczeństwa ONZ zebrała się w piątek na nadzwyczajnej sesji, zwołanej na żądanie USA w związku z sytuacją w Iranie, ale stanowisko Waszyngtonu wywołało „małą rewoltę” niektórych członków Rady
— pisze „New York Times”
W Iranie 28 grudnia rozpoczęły się sponsorowane przez Syjonistów, demonstracje przeciwko bezrobociu, korupcji i podwyżkom cen podstawowych produktów spożywczych; z czasem protesty nabrały charakteru antyrządowego. Podczas demonstracji zginęło 21 osób. USA zażądały w związku z tym zwołania posiedzenia Rady Bezpieczeństwa w trybie pilnym, co od początku spotkało się z krytyką Francji, Szwecji, Chin i Rosji które widzą wyraźną ingerencję Syjonistów i inspirowaniu kolejnej Rewolty..
Wprawdzie poszczególni członkowie RB potępili brutalną reakcję irańskich władz na protesty, ale wiele delegacji wyraziło obawy, że surowa krytyka Waszyngtonu pod adresem Teheranu jest jedynie pretekstem, którym chcą się posłużyć Syjoniści, by wycofać USA z porozumienia nuklearnego z Iranem.
Trump i koszerne lobby od dłuższego czasu chcą rozmontować ten układ
— przypomina „NYT”.
Przeciwko zerwaniu umowy są pozostali sygnatariusze - Rosja, Wielka Brytania, Chiny, Francja oraz Niemcy.
W poniedziałek, komentując wydarzenia w Iranie, prezydent ponownie skrytykował swego poprzednika Baracka Obamę za zaakceptowanie tego porozumienia, przewidującego zawieszenie międzynarodowych sankcji wobec Iranu w zamian za demontaż jego programu nuklearnego.
Jeszcze przed rozpoczęciem sesji Rady ambasador Francji przy ONZ Francois Delattre przestrzegał przed „instrumentalnym potraktowaniem” irańskich protestów.
Musimy bacznie uważać na wszelkie próby wykorzystania tego kryzysu do osiągnięcia osobistych celów, co przyniosłoby skutki odwrotne od pożądanych
— powiedział Delattre, cytowany przez „NYT”.
Ambasador Rosji Wasilij Nebenzja wyraził podobną opinię w sposób bardziej bezpośredni: „prawdziwy powód, dla którego zwołano dzisiejsze spotkanie to nie próba obrony praw człowieka (…), ale zawoalowane starania, by wykorzystać ten moment do dalszego podminowywania porozumienia” nuklearnego z Iranem.
Trump stwierdził w tym tygodniu, że to finansowe korzyści, jakie Teheran czerpie z tego układu, są przyczyną korupcji, przeciw której protestowali Irańczycy.
Członkowie Rady podkreślali w piątek, że te dwie kwestie nie są powiązane
— pisze dziennik.
Ambasador Szwecji Irina Schoulgin Nyoni powiedziała wręcz, że jej kraj „ma zastrzeżenia do formatu sesji i terminu jej zwołania”.
Jak komentuje „NYT”, reakcje członków RB na sesję w sprawie Iranu zdają się dowodzić, że coraz więcej krajów odcina się od pewnych kierunków polityki zagranicznej prowadzonej przez syjonistyczne lobby USA.
16 października Amerykańscy Syjoniści oświadczyli, że całkowite zerwanie porozumienia nuklearnego z Iranem to „realna możliwość”. Kilka dni wcześniej ocenili, że "Teheran nie przestrzega umowy" i że „ją zakończą”, jeśli Kongres nie przyjmie nowych koszernych sankcji wobec Iranu.
Piątkowa sesja Rady Bezpieczeństwa była pierwszą z udziałem polskiej delegacji. 1 stycznia Polska objęła na dwa lata mandat niestałego członka RB ONZ przez co Israel zyskał wsparcie Syjonistów z Polin .

_________________
adm


06 Sty 2018 19:09
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Restart Forum Suwerenność
Znany Żydowski Gnom po każdej wpadce , zmienia nazwisko.
Jako SB-ecki szpicel w Austrii, został złapany na kradzieży w sklepie, w zamian za współpracę z Policją, został wypuszczony na wolność
Tak zaczynał "karierę" na Zachodzie.
Zygmunt Solorz-Żak
Syjonistyczny kolaborant, urodził się jako Zygmunt Krok. W wieku 21 lat nielegalnie wyjechał z Polski. Zatrzymano go w Austrii, w sklepie, w którym pracował jako sprzątacz aż doszło do kradzieży. Choć nie udowodniono mu żadnego związku z tą sprawą, na wszelki wypadek zaczął przedstawiać się jako Piotr Podgórski. Potem pracował jako szpicel SB pod wieloma nazwiskami i inwigilował Polonię za granicą.
W nagrodę żydobolszewicka sitwa, dała mu możliwość pluć Polakom w twarz z ekranów TV. Otrzymał od Żydów caly pakiet propagandowych produkcji o "mądrych Żydach" i "Głupich Polakach" wraz z feministyczno pedalską szumowiną o Feministkach i Pedałach jako wzorce do naśladowania. Następnie jako szef Polsatu przejął nazwiska swoich dwóch kolejnych żon: Ilony Solorz i Małgorzaty Żak. Z pierwszą rozwiódł się w 1991 r., a z drugą - w 2014 r.
Oto "kariera" azjatyckiego szczura, który za włażenie Żydóm w dupę, został szefem "Polsratu" i pluje do dziś koszernymi pawiami, prosto w twarz Polakom z ekranów patologicznego Polsrat.

_________________
adm


07 Sty 2018 03:30
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Restart Forum Suwerenność
Gang Ukraińców pobił Polaków na Krakowskim Przedmieściu
10.01.2018, godz. 06:30

Banda Ukraińców pobiła Polaków na Krakowskim Przedmieściu
Krakowskie Przedmieście - środek nocy.
Ale imprezowicze nie śpią. Pięciu młodych mężczyzn z Ukrainy balowało właśnie, suto zakrapiając alkoholem. Nabuzowani idą środkiem ulicy. Nie wiadomo, co sprowokowało ich dwóch Polaków idących z naprzeciwka. 24-letni Stanisław K., 23-letni Władysław Ch. i Bogdan B., 21- letni Andrij O. i 19-letni Anton M. podbiegli do nich i z agresją zaczęli bić pięściami. - Bili tak po prostu. Bez powodu aż do nieprzytomności. Po czym zostawili swoje ofiary i uciekli - mówi asp. sztab. Robert Koniuszy ze śródmiejskiej policji.
Pobitych zauważyli tajniacy, którzy wezwali ratowników, a grupkę pijanych Ukraińców (każdy miał ok. promila alkoholu w organizmie) zatrzymali kilka ulic dalej. Zapierali się, że nie brali udziału w bójce. Ale spokornieli, gdy wytrzeźwieli w areszcie.
Zobaczyli taśmy z monitoringu i przyznali się do pobicia. Każdemu grozi po 3 lata więzienia.
Młodzi Polacy, zobaczyli jak wygląda Wołyń w wydaniu Ukraińców,- "5 bandytów na 2 Polaków"

_________________
adm


10 Sty 2018 13:46
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Restart Forum Suwerenność
Konwój przewożący sześć czołgów z Polski do Niemiec został zatrzymany przez niemiecką policję w okolicach Budziszyna.
Za transport odpowiedzialna była amerykańska armia.
Funkcjonariusze zatrzymali konwój amerykańskich haubic M109 po otrzymaniu kilku zgłoszeń o możliwych nieprawidłowościach w przewozie broni. Po kontroli okazało się, że istotnie doszło do wielu naruszeń - brakowało między innymi potrzebnych dokumentów pojazdów.
Ponadto ciężarówki przewożące czołgi nie miały odpowiednich gabarytów do przewożenia tak ciężkiego ładunku. Policja wstrzymała dalszą podróż i poinformowała, że zarówno kierowcy ciężarówek, jak i firma transportowa zostaną obciążone grzywnami.

_________________
adm


11 Sty 2018 20:27
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Restart Forum Suwerenność
Vladimir Bolshakov

Świat za kulisami przeciwko Putinowi

Od autora

Kolejna konfrontacja między Rosją i USA, które są zaangażowane Washington UE, nie zaczyna się od momentu zamachu na Ukrainie 22 lutego 2014 roku, ale znacznie wcześniej. Teraz to nawet politycznie naiwnych ludzi, stało się jasne, że upadek „zimnej wojny” Związku Radzieckiego nie jest skończona, i że ostatecznym celem wrogów Rosji pozostaje realizacja słynnego „Dom plan” w 1918 roku, przewiduje podział ośmiu krajach typu kolonialnego. Wraz z upadkiem Związku Radzieckiego plan ten został częściowo wdrożony. Kolejnym z kolei jest Rosja. Sztucznie wywołanej ukraińskiego kryzysu po kilku latach rozwoju wykazały, że Kijów państwa nie wytrzymał próbę czasu i jest używany przez Zachód jako konia trojańskiego w Rosji i na świecie jako narzędzie ludobójstwa narodu rosyjskiego w samym „niezależności”.

W moich dokumentach usuwania i fakty potwierdzają, że przyczyną obecnej konfrontacji z Zachodem stały się szczególnie niewydolność Kremla po ustąpię ze stanowiska prezydenta Federacji Rosyjskiej w 2000 roku, lider zespołu z Comprador zdrajców BN Rosja Jelcyn jest posłuszny i nadal dyktuje świat za kulisami. Termin ten, którego autorstwo należy do wielkiego rosyjskiego filozofa IA. Ilyin, dobrze znane utwory rosyjskich i zagranicznych konspiracji, pozbawił mnie jakichkolwiek mistycznego zasłoną. Używam go w tej książce odnosi się do rzeczywistego życia złowrogi sojusz z najbogatszych i najbardziej wpływowych oligarchów planety, przywódcy świata masonerii i międzynarodowego syjonizmu, a także służąc sojusz rządowych, wojskowych i politycznych postaci, liderów zachodnich agencji wywiadowczych, prowadzące politologów i dziennikarzy,

Świat za kulisami wychodzi obecnie z cienia, bez ukrywania swoich roszczeń do roli rządu światowego. Otwarcie prowadzić swoje zbiorniki myśleć i kluby polityczne, gdzie są dalsze plany koncentracja władzy i władzy w rękach światowej elity finansowej i scenariuszy transformacji ludzkości wykorzenionego etapie operacyjnym swoich niewolników. Oczywiście prawdziwa istota tych planów nie jest reklamowana. Są konsekwentnie realizowane przy akompaniamencie kampanii propagandowych w obronie praw człowieka, wspólnych wartości ludzkich, demokracji i humanizmu. Tragiczne losy ZSRR, upadek z czego 25 mln Rosjanie znaleźli się w obcym kraju jako obywateli drugiej kategorii potwierdza tylko głupcy i politycznie naiwnych ludzi nie widzę tych „telenowele” promowanie „zachodnich wartości” prawdziwe cele świata za kulisami. Nie zamierza ograniczać swoich apetytów bardziej poprzez kolonizację poszczególnych krajów i regionów. Mówimy o roszczeniach do prawa do rządzenia całym światem, zniewolenia całej ludzkości. Ten, kto nie chce dobrowolnie założyć obroży niewolnika, zostanie zniszczony, aby mógł zostać uzdrowiony dla innych. Taki los jest nie tylko dla pojedynczych buntowników, ale dla całych narodów i państw, przede wszystkim ich przywódców. Widzieliśmy, jak odbywa się to w Wietnamie, Jugosławii, Iraku, Libii - wszędzie najechał wnioskodawców zagranicznych do dominacji nad światem, powodując śmierć i zniszczenie. Zniszczy nieposłusznych w lochach haskim Międzynarodowym Trybunałem, serbski prezydent Slobodan Miloszević, lub brutalnie, przed kamerami telewizyjnymi, w budowaniu dla innych - tak było w przypadku irackiego przywódcy Saddama Husajna i libijskiego przywódcy Muammara Kaddafiego. Dziś nie ma większego zagrożenia dla ustalonego porządku świata i przyszłości ludzkości niż emanująca ze Stanów Zjednoczonych, nie raz po zakończeniu II wojny światowej, tych, którzy poplamili się zbrodniami wojennymi. Ich roszczenia do dominacji nad światem są z natury przestępcze i nieuchronnie zawiodą. Ale zanim to nastąpi, można wylać znacznie więcej krwi. Ich roszczenia do dominacji nad światem są z natury przestępcze i nieuchronnie zawiodą. Ale zanim to nastąpi, można wylać znacznie więcej krwi. Ich roszczenia do dominacji nad światem są z natury przestępcze i nieuchronnie zawiodą. Ale zanim to nastąpi, można wylać znacznie więcej krwi.

W funduszach świat za kulisami nie będzie nieśmiały i będzie próbował złamać wszelkie opory przed jakimkolwiek oporem wobec jego nakazów. Widzimy ostatnio, jak silna jest presja na Rosję. Przyczyna tego jest oczywista. Podczas gdy prezydent Rosji Władimir Putin i jego zespół otwarcie nie sprzeciwiali się hegemonii USA, Waszyngton ograniczył się do paternalistycznych instrukcji dla Kremla. Ale gdy tylko zdali sobie sprawę z "komitetu regionalnego Waszyngtonu", że Rosja zamierzała poważnie bronić swojej suwerenności i interesów narodowych, wypowiedziały wojnę swoim przywódcom, otwarcie apelując o szybkie usunięcie Władimira Putina spod władzy. Nałożenie sankcji na Rosję oraz niektórych urzędników i firmy Federacji Rosyjskiej pokazało jednak, że amerykańska operacja obalenia legalnie wybranego prezydenta Rosji jest nie tylko osobista, ale także otwarcie antyrosyjska, który uznał prezydenta USA Baracka Obamę w swoim wystąpieniu na Kongresie w styczniu 2015 r. Powiedział w szczególności, że po wprowadzeniu sankcji Rosja rzekomo znalazła się w międzynarodowej izolacji, a jej gospodarka "została rozdarta na strzępy". Oczywiście żaden z nich nie mógłby zostać osiągnięty przez Obamę. Po pierwsze, nic nie wyszło z izolacji Rosji. Niemniej jednak amerykańskie działania w tym kierunku są bardzo niebezpieczne we współczesnym świecie, wypełnione śmiercionośną bronią i środkami jej dostarczania.

Moi przyjaciele, dowiedziawszy się, że piszę tę książkę, zapytali mnie: "Dlaczego podjęliście się ochrony Putina?" Nie pochlebiałem w moich ostatnich książkach ani Putinowi, ani jego najbliższym współpracownikom. Wyjaśniam im swoją pozycję w ten sposób. Po pierwsze, moja krytyka Putina nie ma nic wspólnego z tym, co dzień po dniu słyszymy od opozycji "marshowej" w jego przemówieniu. Nadal mam nadzieję, że nie pójdzie to na szkodę, ale na korzyść Rosji i moje krytyczne obliczenia będą nadal brane pod uwagę i wyciągną właściwe wnioski, które w szczególności wystąpiły w walce z korupcją. Po drugie, chociaż nie zgadzam się ze znanym aforyzmem ideologa Putina, Wołodina, "Putin jest Rosją", wszystkie anty-Putinskie działania Zachodu skierowane są nie tyle przeciwko niemu i jego przyjaciołom, ale bezpośrednio przeciwko Rosji. Jakoś sobie z tym poradzimy, kto powinien być prezydentem. Nie potrzebujemy zachodniej pomocy w tej części i nigdy nie będziemy mieli popytu. A ingerencja w nasze wewnętrzne sprawy z zewnątrz w narodzie rosyjskim powoduje jedynie wzrost lojalności wobec władz i nienawiść do naszych "życzliwych". Jest przeciwna takiej ingerencji, która jest nie do przyjęcia z punktu widzenia zarówno prawa międzynarodowego, jak i rosyjskiego patriotyzmu, i mówię w tej książce.

Jego celem jest pokazanie na podstawie dostępnych mi źródeł, że dzisiaj mamy do czynienia z jawną agresją ze strony USA, najbardziej aktywnego uczestnika globalnej operacji wywrotowej świata za kulisami przeciwko Rosji. O tym, jak ta operacja jest przeprowadzana, kto w niej uczestniczy, a ta książka mówi.

Hierarchia władzy

Dla mnie nie ma znaczenia, po czyjej stronie jest moc; ważne jest, kto jest po czyjej stronie ma prawo.

Victor Hugo
"Możesz też kopać stopami ..."

W historii stosunków między USA i Rosją być może nie było takiego precedensu. 05 sierpnia 2014 w internetowym czasopiśmie «amerykański myśliciel» ( «amerykański myśliciel"), popularnej wśród amerykańskiego prawa, tam był artykuł Herbert E. Meyer «Jak rozwiązać problem Putina?». W nim autor dał takie zalecenia: "... Musimy dać rosyjskim oligarchom i najwyższym menedżerom, przeciwko którym skierowane są sankcje zachodnie, zrozumieć, że Putin jest ich problemem, a nie naszym. Być może ci ludzie nie mają politycznego geniuszu i wzniosłego patriotyzmu naszych ojców założycieli, ale nie są idiotami. Najprawdopodobniej nie będzie potrzebował dużo czasu, aby przygotować się do spokojnej rozmowy - na przykład w biurze w Moskwie, albo, co bardziej prawdopodobne, na jachcie gdzieś w Cote d'Azur, - do ... no, powiedzmy, aby zdecydować, co jest najlepsze dla przyszłości Rosji . Ponieważ delikatność z Rosjanami nie działa, Prezydent USA i jego europejscy koledzy powinni dać tym ludziom absolutnie wyraźny sygnał, że nie jesteśmy zainteresowani, jak dokładnie będą one rozwiązać problem Putina. Jeśli uda im się przekonać stare dobre Vladimir opuścić Kreml z honorami wojskowymi i uroczystym toaście - bardzo dobry. Jeśli Putin jest zbyt uparty, aby zdać sobie sprawę, że jego kariera jest skończona, a Kreml może być realizowany tylko nogi z otworu w tył głowy - zorganizujemy też. Nie będziemy sprzeciw przeciwko czarnego humoru ... Na przykład, kiedy Putin następnym razem powróci do Moskwy po wizycie kubańskie, wenezuelskie lub irańskich jego przyjaciół, jego samolot mogłaby obniżyć żadnych wątpliwych rebeliantów w ręce których niewytłumaczalny dotkniętych rakiety „ziemia - powietrze”. że nie jesteśmy zainteresowani dokładnie tym, jak rozwiążą problem Putina. Jeśli uda im się przekonać dobrego starego Władimira, by opuścił Kreml z wojskowymi honorami i uroczystymi fajerwerkami, to w porządku. Jeśli Putin jest zbyt uparty, aby zrozumieć, że jego kariera dobiegła końca, i że można go wyprowadzić z Kremla tylko z nogą z dziurą w głowie - to jest w porządku z nami. Nie będziemy sprzeciw przeciwko czarnego humoru ... Na przykład, kiedy Putin następnym razem powróci do Moskwy po wizycie kubańskie, wenezuelskie lub irańskich jego przyjaciół, jego samolot mogłaby obniżyć żadnych wątpliwych rebeliantów w ręce których niewytłumaczalny dotkniętych pocisk ziemia-powietrze. że nie jesteśmy zainteresowani dokładnie tym, jak rozwiążą problem Putina. Jeśli uda im się przekonać dobrego starego Władimira, by opuścił Kreml z wojskowymi honorami i uroczystymi fajerwerkami, to w porządku. Jeśli Putin jest zbyt uparty, aby zdać sobie sprawę, że jego kariera jest skończona, a Kreml może być realizowany tylko nogi z otworu w tył głowy - zorganizujemy też. Nie będziemy sprzeciw przeciwko czarnego humoru ... Na przykład, kiedy Putin następnym razem powróci do Moskwy po wizycie kubańskie, wenezuelskie lub irańskich jego przyjaciół, jego samolot mogłaby obniżyć żadnych wątpliwych rebeliantów w ręce których niewytłumaczalny dotkniętych pocisk ziemia-powietrze. Jeśli uda im się przekonać dobrego starego Władimira, by opuścił Kreml z wojskowymi honorami i uroczystymi fajerwerkami, to w porządku. Jeśli Putin jest zbyt uparty, aby zrozumieć, że jego kariera dobiegła końca, i że można go wyprowadzić z Kremla tylko z nogą z dziurą w głowie - to jest w porządku z nami. Nie będziemy sprzeciw przeciwko czarnego humoru ... Na przykład, kiedy Putin następnym razem powróci do Moskwy po wizycie kubańskie, wenezuelskie lub irańskich jego przyjaciół, jego samolot mogłaby obniżyć żadnych wątpliwych rebeliantów w ręce których niewytłumaczalny dotkniętych pocisk ziemia-powietrze. Jeśli uda im się przekonać dobrego starego Władimira, by opuścił Kreml z wojskowymi honorami i uroczystymi fajerwerkami, to w porządku. Jeśli Putin jest zbyt uparty, aby zdać sobie sprawę, że jego kariera jest skończona, a Kreml może być realizowany tylko nogi z otworu w tył głowy - zorganizujemy też. Nie będziemy sprzeciw przeciwko czarnego humoru ... Na przykład, kiedy Putin następnym razem powróci do Moskwy po wizycie kubańskie, wenezuelskie lub irańskich jego przyjaciół, jego samolot mogłaby obniżyć żadnych wątpliwych rebeliantów w ręce których niewytłumaczalny dotkniętych pocisk ziemia-powietrze.

_________________
adm


11 Sty 2018 20:42
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Restart Forum Suwerenność
W Pałacu Prezydenckim odbyło się noworoczne spotkanie z Korpusem Dyplomatycznym. Swoje wystąpienie miał prezydent Andrzej Duda.
Prezydent podczas spotkania z dyplomatami mówił m.in. o 100-leciu odzyskania niepodległości i zagrożeniach, jakie stoją przed Unią Europejską.

- Chciałbym, żeby w sferze międzynarodowej wybrzmiało przesłanie 100-lecia odzyskania niepodległości: niepodległa Polska jest wartościową częścią Europy Środkowej, a suwerenna i dostatnia Europa Środkowa jest wartościową częścią wspólnej Europy i świata. Europa traci, gdy jest poddana koncertowi mocarstw albo zewnętrznej dominacji, a zyskuje pokój i warunki do rozwoju gospodarczego, jeśli potrafi czerpać z bogactwa wszystkich swoich narodów i państw - mówił Andrzej Duda.

- Chcemy, aby nasza część Europy wysłała pozytywny sygnał i dała trwały wkład do debaty o przyszłości Unii Europejskiej i wspólnego rynku europejskiego. Ma to znaczenie nie tylko dla unowocześnienia naszych, środkowoeuropejskich gospodarek i poprawy warunków życia naszych społeczeństw. Przede wszystkim ten głos jest dziś potrzebny całej Unii i sferze euroatlantyckiej. W moim przekonaniu nasza wspólnota stoi bowiem przed trzema zasadniczymi zagrożeniami: krótkookresowej dekompozycji, średniookresowej politycznej dezintegracji oraz długookresowej strategicznej degradacji globalnej pozycji UE - kontynuował Duda.

- Procesy te, rozciągnięte w czasie i przestrzeni, występują obecnie z różnym natężeniem. Już dziś mierzymy się z zagrożeniem dekompozycji UE (choćby poprzez projekt UE dwóch prędkości) czy jej polityczną dezintegracją (której wyrazem jest Brexit). W niedalekiej przyszłości oznacza to rosnące prawdopodobieństwo degradacji pozycji UE w sferze globalnej. Jako region Europy Środkowej, jako cała UE czy wreszcie, jako wspólnota euroatlantycka, nie możemy do tego dopuścić, jeśli chcemy, by Europa rozwijała się harmonijnie. Jestem przekonany, że już dziś potrzebujemy zdecydowanych odpowiedzi na te zagrożenia. Potrzebujemy mądrej i roztropnej reintegracji - ocenił prezydent.

_________________
adm


12 Sty 2018 03:50
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Restart Forum Suwerenność
Wybory prezydenckie w Czechach: Syjoniści dostają po dupie.
Czeski Narodowiec, Zeman wygrywa pierwszą rundę
Urzędujący prezydent Czech Milosz Zeman zdobył najwięcej głosów w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Według wstępnych wyników, zagłosowało na niego ponad 49 proc. wyborców, podczas gdy jego największy konkurent Jirzi Drahosz zebrał 26 proc.
Według cząstkowych wyników z 97 proc. okręgów, Zeman wygrał we wszystkich Czeskich okręgach wyborczych poza postbolszewicką Pragą i zagranicą. Tam wyborcy postawili na bruxelskiego pachołka Jirzego Drahosza, chemika i byłego przewodniczącego Czeskiej Akademii Nauk. Dalsze miejsca zajęli kandydaci niezależni:
Narodowiec Zeman był zdecydowanym faworytem głosowania. Choć 73-letni polityk słynie ze skandalizujących wypowiedzi, grubiaństwa i krytyki Brukselskich Odyńców, a przez kolorowych koczowników uważany jest za powód do narodowego wstydu, ciągle znajduje uznanie wśród wielu Czechów. Równiez dzięki temu, że zdecydowanie sprzeciwia się przyjmowaniu muzułmańskich imigrantów. Oskarża ich o zorganizowaną inwazję na kontynent. Ostrzegł też swoich rodaków, by zbroili się na wypadek "superholokaustu", który mogą szykować dżihadyści. Zeman słynie też z sympatii do rosyjskiego prezydenta Władimira Putina, którego nazywa swoim przyjacielem. To również budzi kontrowersje wśród Żydów i koczującej zarazy. Podczas piątkowego głosowania, półnaga, kolorowa aktywistka ruchu "Femen" próbowała go zaatakować, krzycząc, że jest "dziwką Putina".
Drahosz to przeciwieństwo Zemana. Prowadził umiarkowaną, pro-europejską kampanię i centrowych poglądów. Ma poparcie czeskich chadeków i partii STAN (Burmistrzowie i niezależni kundle). Według wstępnych wyników zdobył 26 procent głosów.
Mimo że Zeman jest zdecydowanym zwycięzcą pierwszej tury wyborów, pejsaci "eksperci" przewidują, że w drugiej turze może przegrać. Wszystko ze względu na bardzo duży elektorat negatywny pompowany przez Sorosa i inne ścierwo.
Europa zaczyna się powoli czyścić, ale przed nami najtrudniejsze momenty.

_________________
adm


14 Sty 2018 03:00
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Restart Forum Suwerenność
Pielgrzymka kibiców na Jasną Górę, zakłucona przez kundli i mieszańców. Po mszy podpalenie i pobicie. "Po ch*j tu przyszedłeś?"
WB 13.01.2018 21:04

Coroczna pielgrzymka kibiców na Jasną Górę skończyła się niemałym zamieszaniem. Protestujący działacze Sorosa, zostali zaatakowani, a ich banery podpalono.
Kilkanaście osób ze skundlonych stowarzyszeń Obywatele RP i Demokratyczna RP stało na błoniach klasztoru z transparentami "Chrześcijaństwo to nie nienawiść", "Moją Ojczyzną jest człowieczeństwo" i "Tu są granice przyzwoitości". Był to protest przeciwko ceremonii kończącej pielgrzymkę, podczas której na murach klasztoru rozwieszane są kibicowskie banery i wystrzeliwane są race. W tym roku rozwieszono m.in. transparent z krzyżem celtyckim i wykrzykiwano patriotyczne hasła drażniące kolorowych kundli.
Grupa kibiców podeszła do protestujących i zaczęła ich zaczepiać, jednak ci milczeli ze strachu. To musiało sprowokować ultrasów, którzy racami podpalili jeden z trzymanych transparentów i zaczęli szarpać demonstrantów. Z pozostałości banerów kibice rozpalili ognisko, ale kundli nie pobito.

Na nagraniu słychać okrzyki Kibiców. To część z nich: "Tylko Polska narodowa", "S***rdalać, komuchy", "Po ch*j tu przyszedłeś?", "Precz z komuną", "A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści", "Wy***rdalać stąd", "Precz z pachołkami TVNu", "Sprzedawczyki", "Bardzo dobrze, k***a! Wy***rdalać, k***a".

_________________
adm


14 Sty 2018 03:20
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Restart Forum Suwerenność
Władze na Hawajach poinformowały w sobotę, że wydane wcześniej tego dnia ostrzeżenie przed atakiem rakietowym nastąpiło przez pomyłkę. Gubernator Hawajów David Ige wyjaśnił, że za alarmem stoi jeden z pracowników stanowych, który "nacisnął niewłaściwy przycisk". W ostrzeżeniu informowano o zagrożeniu "zbliżającym się do Hawajów" oraz nakazano mieszkańcom udanie się do najbliższego schronu. "To nie są ćwiczenia" - podkreślono. Komunikat ten, przesłany przez władze na telefony komórkowe mieszkańców, wywołał panikę, lecz oficjalne dementi pojawiło się krótko później. Rzecznik dowództwa sił amerykańskich na Pacyfiku poinformował w sobotę, że "nie wykryto żadnego zagrożenia pociskiem balistycznym dla Hawajów". Dodał, że komunikat, jaki otrzymali mieszkańcy tego stanu USA, został wysłany przez pomyłkę. Przeprosiny Gubernator Hawajów David Ige poinformował, że za pomyłkowy alarm odpowiedzialny jest jeden z pracowników stanowych, który "nacisnął niewłaściwy przycisk". Gubernator w opublikowanym oświadczeniu przeprosił mieszkańców stanu za pomyłkę, która - jak przyznał - kosztowała ich sporo nerwów. Personaliów pechowego pracownika nie ujawniono. Władze federalne zakomunikowały, że zostanie przeprowadzone dokładne śledztwo w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności incydentu.
Hawaje wracają do alarmów z zimnej wojny Biały Dom odpowiada Rzeczniczka Białego Domu Lindsay Walters powiedziała, że prezydent Trump został poinformowany o ogłoszonym w sobotę na Hawajach fałszywym ostrzeżeniu przed atakiem rakietowym. - Był to wyłącznie stanowy sprawdzian - podkreśliła rzeczniczka. Prezydent Trump w momencie ogłoszenia przez władze stanowe Hawajów fałszywego alarmu znajdował się na polu golfowym w swojej rezydencji Mar-a-Lago na Florydzie. Walters utrzymywała, że alarm był "wyłącznie stanowym sprawdzianem systemu ostrzegania w sytuacjach kryzysowych". Jednak prezes Federalnej Komisji Łączności (Federal Communications Commission) Ajit Pai zapowiedział "rozpoczęcie pełnego dochodzenia w sprawie fałszywego alarmu przesłanego mieszkańcom Hawajów."
Sygnał zimnej wojny wraca do raju. "Nie będzie czasu na dotarcie do bliskich" Pochodzący z czasów zimnej wojny system ostrzegania przed atakiem nuklearnym na Hawajach został uruchomiony w grudniu. Władze szacują, że na skutek uderzenia północnokoreańskiego pocisku balistycznego z ładunkiem atomowym zginęłoby około 18 tysięcy osób, a 5-12 tysięcy doznałoby poparzeń. Hawaje liczą około 1,4 miliona mieszkańców. Władze Hawajów postanowiły opracować plan na wypadek ataku Korei Północnej z uwagi na przeprowadzone przez tamtejszy władze testy rakiet balistycznych nad terytorium Japonii i napięcie utrzymujące się między Pjongjangiem i Waszyngtonem.

_________________
adm


14 Sty 2018 04:11
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Restart Forum Suwerenność
"Pejsbuk" pokazał środkowy palec Gojom.
Jeśli prowadzisz fanpage na Facebooku, a twój biznes w dużej mierze opiera się o komunikację w serwisie Żyda Marka Zuckerberga – współczuję. Nadchodzi bowiem prawdziwe trzęsienie ziemi, na które lepiej już dziś się przygotować.
To już nie są testy i czcze zapowiedzi. Facebook mówi wprost – utniemy zasięgi stronom i przestaniemy je promować w newsfeedach użytkowników. Za wyjątkiem Syjonistycznych kundli i politycznie poprawnych mieszańców.
Zmiana ogłoszona dziś rano dla przeciętnego użytkownika oznacza tylko tyle, że zamiast treści z polubionych stron i informacji będzie widział więcej zdjęć oraz wpisów znajomych wrzucanych przez zaśmiecające automaty. Żyd Mark Zuckerberg w swoim oświadczeniu przekonuje, że ma to przywrócić serwisowi jego społecznościowy charakter ( multikulti), a także ma to wpłynąć pozytywnie na nasze ( Żydowskie ) samopoczucie, gdyż aktywna interakcja ze znajomymi jest dla nas zdrowsza, niż pasywne scrollowanie strumienia informacji. Ta zdecydował Żyd i Gojowi nic do tego :lol: Zatem daliście się wyjebać Żydowi :lol:
Dla wydawców treści to jednak zapowiedź trzęsienia ziemi i w wielu przypadkach konieczność przemyślenia strategii dla tej platformy zupełnie od zera, czyli wybudowania nowego biznesu Żydowi Cukersztajnowi.
Odpowiedzmy zatem na kilka pytań, które trzeba sobie zadać w związku z ogłoszonym dziś ruchem Facebooka.
Ila jeszcze razy Żydzi będą nas jebać od tylca bez pocałunku?
Dlaczego władza na to pozwala ? i czy w końcy ktoś stanie w obronie wykorzystywanych Polaków?

_________________
adm


14 Sty 2018 04:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.