Obecny czas: 24 Lut 2018 16:12

Regulamin forum

Na tym forum można poruszać tematy związane z suwerennością finansową, oraz pokrewne bezpośrednio dotyczące gospodarki finansowej Suwerennego Państwa

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Dyskusja na temat "Suwerennosc Finansowa" 
Autor Wiadomość

Post Re: Dyskusja na temat "Suwerennosc Finansowa"
"Wartosc za wartosc " - posiadana czy urojona :?:

10 Kwi 2009 11:07
Administrator
Awatar użytkownika

21 Kwi 2009 23:10
Awatar użytkownika

Dobry film , ale jak rozmawiam z ludzmi , to mi mowia ze Zydzi powinni rzadzic Polska bo zostali wybrani przez Boga.
Mysle sobie ze juz na nikim nie mozna polegac bo wszyscy zwariowali.

27 Kwi 2009 15:26

Myślę, że żydzi zwariowali, skoro uważają, że tylko oni mają prawo rządzić światem.!!!!!!!

A goje są po prostu głupcami, jeśli wierzą żydom.!!! Oczywiście są wyjątki.

27 Kwi 2009 15:32
Administrator
Awatar użytkownika

Husarzu.
Goje od czasu jak przestali wiedziec (po wymordowaniu inteligencji i szlachty przez Watykan) a zaczeli wierzyc, "prawde" przyjmuja tylko przez pryzmat ambony.
Jesli azjaci doprowadzili do tego ze Polacy wierza w Jahwe (przemawiajacy z ognia "bog") to prosze nie miec pretensji do Narodu tylko do tych ktorzy ten Narod przybili do krzyza.
Nie ruszy Pan z miejsca do czasu az Polacy zejda z krzyza, czyba ze profity obieca Pan "Swietym Mikolajom" to sukces bedzie murowany juz nastepnego dnia, po czym poczestuja Pana "mszalnym winem" jak Boleslawa Chrobrego i z Husarza pozostanie jedynie pioropusz.
Prosze nie brac tego pod uwage na powaznie, bo ma Pan zapewne swiadomosc ze to "Swiete Mikolaje " z Watykanu, kreca biznes ze swoimi przelozonymi z piekla rodem i ta wiedza powiniem Pan dysponowac przed przystapieniem do konfrontacji.
Dla odswiezenia pamieci polecam trzecia czesc filmu Ojciec Chrzestny.
Realia sa przerazajace dla czlowieka, ktory cale zycie nie wiedzial tylko wierzyl.
Czlowiek musi miec swiadomosc ze jesli sluzy Szatanowi a ponad wszelka watpliwosc sluzy , to zadne obietnice "raju" po smierci nie maja pokrycia w prawdzie i zgnije jak scierwo zdradzieckie a Dusza pojdzie na potepienie.

28 Kwi 2009 18:08

Szanowny Panie Edwardzie!
Doskonale wiem o "Swietych Mikolajach", bo sa to takze i inne czarnuchy, ktorzy mnie maja jako czarna owce.
Przystapienie do konfrontacji nieco sie przesuwa, bo przeszlismy na okupacyjne metody organizacyjne.
Przeslalem Panu w zalaczniku MOM Remanent, obraz wielkiego RABUNKU, dokonanego na Narodzie Polskim. Autor tego opisu rabunku (KP) podpowiada, ze dobrze by bylo zrobic filmiki na You Tube o poszczegolnych aferach, jak: alkoholowej, paliwowej, wyprzedazy majatku Narodowego i innych, a opisanych w MOM Remanent...

Mysle, ze majac te mozliwosci, ktorych ja nie mam, moglby Pan sie tym zajac.
Wyobrazam sobie to tak: Powinny to byc filmiki animowane przedstawiajace np: Tiry, ustawione jeden za drugim w niekonczacym sie ogonie z komentarzem ogromu alkoholu, ktore opasuja kule ziemska w polowie jej obwodu itd. itd.

Prosze sie odniesc na PW do naszego pomyslu.

29 Kwi 2009 09:13
Administrator
Awatar użytkownika

Internet jest doslownie zawalony "filmikami" o przeroznej wartosci merytorycznej, ale "Owce" skubia trawe na pastwisku i przesuwaja sie w strone przepasci.
Obecnie Baba ktora karmi piersia 12 latnia Corke , ma 15 milionow wizyt , a film ze parchate scierwo ktore okrada caly swiat, w tym samym czasie ma zaledwie kilka tysiecy odwiedzin.
Ten efekt mogl byc osiagniety tylko przy pomocy 2 mediow, tzn. Telewizja i Ambona, ktore od lat 60- tych robia z Wilka - Barana.
Obserwowalem Panskie dzialalnie i kiedys do tego tematu wrocimy, narazie prosze wszystko co Pan dotychczas napisal, zmiescic na dwoch stronach formatu A4, a nastepnie zredukowac do jednej strony tak aby pozostalo meritum i adres na Panska strone internetowa po wiecej informacji.
Na stronie www.suwerennosc.com na pierwszym miejscu , umiescimy mozliwosc druku Panskiej ulotki.
Nastepnie na parkingach koscielnych nalezy wkladac w/w ulotke za wycieraczki samochodow.
Podobnie nalezy robic z wszystkimi tekstami ktore chcemy przemycic bezposrednio do "Owiec"

01 Maj 2009 01:13

Dziękuję Panie Edwardzie za podpowiedzi.
Do podobnych wniosków i ja dochodzę.
Badam teraz zapotrzebowanie, czy broszura o EKONOMII 2009 (120 stron A5) niewiele kosztuje, mam taniego drukarza, a badają to zapotrzebowanie moi znajomi w Polsce.
Jeśli zaczną wpłacać przedpłatę na minimum 10 sztuk broszury, to uruchamiam druk.

Ulotkę, nawet na pól strony już mam w glowie. trzeba ja tylko wydrukowac. Niestety nie mam pieniedzy. Ponizej skrot tej ulotki.

W skrocie: "bankierzy" wywolali kryzys finansowy, a teraz chca, by koszty kryzysu poniosly ofiary tej "bankierskiej" zmowy.!!! Co nam wiec pozostaje, w domysle OFIAROM??? Pozostaje nam zorganizowac sie, w wyborach zdobyc wladze i odebrac "bankierom" te zabawki, czyli monopol na kreacje pieniadza i przydzielic go sobie, czyli SUWERENOWI. W konsekwencji na sciernisku po "bankierach" i partyjnych oszustach, zaczac budowac nowy ustroj, czyli Wspolnote finansowa.!!!

Broszura o EKONOMII 2009 jest jakby elementarzem nowego ustroju, czyli WSPOLNOTY FINANSOWEJ. Zaczalem juz prace nad EKONOMIA 2010, ktora skoncze na 5 minut przed godzina ZERO, by ja dostarczyc naszym kandydatom w druzynie Pospolitego Ruszenia.

01 Maj 2009 10:15
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość