Obecny czas: 20 Cze 2018 09:16


Regulamin forum


Na tym forum można poruszać tematy związane z suwerennością finansową, oraz pokrewne bezpośrednio dotyczące gospodarki finansowej Suwerennego PaństwaNapisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 GNOJÓWKA - pieniądz spaprany lichwą.!!! 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post GNOJÓWKA - pieniądz spaprany lichwą.!!!
By objaśnić nieco temat - posłużę się przykładem z życia.

Prawie powszechnie wiadomo, że do prawidłowego życia człowieka potrzebna jest czysta woda, która jest głównym składnikiem ludzkiego ciała i doskonałym rozpuszczalnikiem, w którym jest jądro wszelkiego życia, wszelkiego życia.

Dlatego też tyle trudu wkłada się w oczyszczanie wody i eliminowanie zatruć środowiska. Wiadomo, że istnieją oczyszczalnie ścieków, ale na specjalną uwagę zasługują biologiczne oczyszczalnie ścieków, a ich DOBROĆ, oceniana jest przez ryby, które testują końcowy etap oczyszczania. Życie tych ryb w wodzie, zwracanej środowisku jest wynikiem efektów oczyszczalni.
To tyle jeśli chodzi o fakty z przyrodniczej łączki. Dodam jedynie, że na proces biologicznej części oczyszczania, składa się praca drobnoustrojów, celowo hodowanych dla osiągnięcia spodziewanych efektów.

Zupełnie inaczej sprawy się mają, jeśli powyższy proces oczyszczania, przełożymy na dzisiejszą ekonomiczną rzeczywistość z lichwą w tle.

Okazuje się, że rolę kloacznych drobnoustrojów spełniają ludzie, którzy cokolwiek produkują. Jest to karkołomne stwierdzenie, jednak nad wyraz prawdziwe. Wodą w nowej rzeczywistości stał się pieniądz, który w obrocie gospodarczym nazwany jest krwią gospodarki. Jest to określenie prawdziwe, zarówno fizycznie jak i merytorycznie.

Dlaczego wspomniałem wyżej o TLE, którym jest lichwa???
Okazuje się, że lichwa sprawia, że ta krew gospodarki, czyli pieniądz, staje się na okienku kasowym banku pospolitą gnojówką.!!! "Bankierzy" wypuszczają na rynek pieniądze obciążone lichwą, czyli niespłacalnym długiem wobec banku, bo na spłatę lichwy pieniędzy nie kreują.!!! Skutek jest taki że czysta KREW zostaje zakażona RAKIEM, a skoro tak, to wiadomo z medycznego punktu widzenia, do czego ten RAK jest zdolny. Nie potrzeba przedstawiać dowodu, bo mamy te dowody przed oczami, tylko mało kto je dostrzega, a najmniej spostrzegawczy są partyjni oszuści, że o baranach nie wspomnę, których po przeszkoleniu "pasterzy" przez "bankierów" może być całe mnóstwo.

Skracając proces oczyszczania pieniądza, by pieniądz znów stał się czysty, należy rozumieć to tak: "Bankier" wypłaca pieniądz skażony lichwą, czyli gnojówkę, którą ludzie, (drobnoustroje) pracując, oczyszczają, by oddać bankierowi czysty pieniądz, by "bankier" znów mógł go zaprawić lichwą (tworząc z pieniądza gnojówkę) i wysłać do kolejnego obrotu. Ten szwindel trwa od wieków, bo "bankierzy" podstępnie zdobyli dostęp do medialnej manipulacji i jadą na tym kłamstwie do dziś, z coraz lepszym dla nich skutkiem, ale ostatnio przegięli pałę z tym "kryzysem". Niektórzy mówią, że lichwiarze strzelili sobie gola, albo w kolano. Ja zaś widzę, że strzelili sobie w "piętę" i najprawdopodobniej jest to początek końca tego ich lichwiarskiego interesu.

Jak wielki jest ten bankierski "interes" - można się dowiedzieć z książki "Misterna Orgia Miłości". Jest to prawdziwy REMANENT z ostatnich 20-tu lat działalności tej lichwiarskiej sitwy "OBCYCH", którzy dokonali i nadal dokonują GIGANTYCZNEGO RABUNKU na Narodzie Polskim, przy pomocy "nagonki" złożonej z trzymających władzę partyjnych oszustów, przy udziale tzw. opozycji parlamentarnej. Obrazem - tego RABUNKU - jest fakt, wyliczeń z roczników statystycznych, które mówią, że Polacy na swoje potrzeby konsumują w postaci pieniądza NIEZBĘDNEGO do życia jako jedna część. Natomiast "obcy" GRABIĄ pieniądza "luźnego", tych części aż 12 ( dwanaście). Znaczy to tyle, że za każdy bochenek chleba, kupiony przez każdego Polaka, można by nabyć 13 bochenków chleba. Tak więc te 12 bochenków, odjętych od ust każdemu Polakowi, "obcy" wywożą z naszego bogatego - bogactwem pracujących w pocie czoła ludzi - KRAJU pod nazwą POLSKA.

Aż dziw bierze, że ta sitwa nie utajniła roczników statystycznych, które są jedyną skarbnicą, dokumentującą ten ich (lichwiarzy) bezprecedensowy w skali świata Szwindel wszech czasów.!!!

Powyższy DOWÓD na bandycki napad na nasze państwo, z pomocą wybrańców, zwanych parlamentarzystami jest koronnym ARGUMENTEM, że pozostawienie pieniądza w rękach tej antynarodowej bankowej sitwy jest założenie sobie na szyję grubego stryczka. Niepojęte jest, że hierarchia kościelna przy "okrągłym stole" tak nieodpowiedzialnie uwiarygodniła ten lichwiarski szwindel i do dziś się z tego nie wycofała, tylko dalej lichwiarzom służy, co dziś 27 lutego 2009. podały przekaziory, czyli kosmopolityczne media, a co usłyszałem na własne uszy i zobaczyłem księży, którzy już są "szkoleni" przez "bankierów". Jest to moim i nie tylko moim zdaniem skandal nad skandalami. Amen.


27 Lut 2009 13:14
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post Re: GNOJÓWKA - pieniądz spaprany lichwą.!!!
Uzupełniając powyższe - dziś 26 marca 2009 - kiedy kampania do europarlamentu nabiera obrotów oraz kłamstwa mediów o "kryzysie" finansowym dopełniają czarę goryczy nad naiwnym w większości Narodem Polskim.
Ale skoro NIE CHCE się PRZEBUDZIĆ i popatrzeć w lustro, to poniesie dalsze konsekwencje swego NIEODPOWIEDZIALNEGO działania.

Nasz Ruch Społeczny przeszedł do ATAKU i być może kogoś obudzi???


26 Mar 2009 12:57
Profil

Rejestracja: 25 Lut 2009 18:20
Posty: 754
Post Re: GNOJÓWKA - pieniądz spaprany lichwą.!!!
A dlaczego to "byc moze" ?
To musi nastapic ,nie ma na co czekac ,tylko wiadra wody w rece i lac na przebudzenie !
Pozdrawiam juz przebudzonych !
:D


26 Mar 2009 13:52
Profil

Rejestracja: 01 Kwi 2009 13:39
Posty: 9
Post Re: GNOJÓWKA - pieniądz spaprany lichwą.!!!
i mam rozumieć ze to jest ta działalność, twój na tamtym forum wątek. :arrow:

trzeba szerszego przekazu
husarz jak rozumiesz "zbójcy mieszają"? i jak zaczynasz taką rozmowę obalającą bankowość?
ja np. próbowałam , i słyszałam że mam dac spokój, bo osoby te "chcą mieć te jeszce parę dni co pozostało w pokoju i w spokoju a nie w atmosferze polityki która śmierdzi kłmstwem"

z naciskiem na "dać spokój i w spokoju , bo już po prostu nie chcą mieć z tym nic wspolnego"


01 Kwi 2009 14:09
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post Re: GNOJÓWKA - pieniądz spaprany lichwą.!!!
Droga przyjaciółko!
Tak to jest moja działalność i wątek na tamtym forum.
To że najprawdopodobniej "zbójcy" lub ich sługusy mówią "daj sobie spokój", to musisz wiedzieć, że oni chcą mieć spokój, bo Cię chcą dalej doić.!!! Mówienie o "polityce, która śmierdzi kłamstwem" jest właśnie kłamstwem. To ta ich "ZŁOCZYŃCÓW" polityka jest kłamstwem, a nie nasza Wspólnota Finansowa.

Po drugie wiem nie od dziś, że zawsze, kiedy interesy zbójców miały się źle, to wywoływali wojnę.
Dziś coraz trudniej wywołać wojnę, bo ludzie zaczynają myśleć i widzieć, o co tu chodzi.

Bylibyśmy GŁUPCAMI, gdybyśmy się dali sprowokować.!!! Dzisiejsi przywódcy związkowi są na usługach "ZŁOCZYŃCÓW" i wyprowadzają swoich "podwładnych" na ulicę, paląc opony i inne zadymy i moim zdaniem wszystko po to, by tą wojnę wywołać. Natomiast prawdziwi zdrajcy, czyli "kowal", czyli lichwiarz jest broniony przez nagonkę, czyli "kleszcze", czyli partyjnych oszustów, na których głosowali zmanipulowani przez media naiwni wyborcy.


01 Kwi 2009 15:04
Profil

Rejestracja: 01 Kwi 2009 13:39
Posty: 9
Post Re: GNOJÓWKA - pieniądz spaprany lichwą.!!!
tylko że te osoby które ja próbowałam ... podznajomić z tym że coś szwankuje, to moje zaangazowane czasami w narzekanie na polityków ciotki.

koleżanki dwie czytają dopiero materiał, ale milczą, więc nie wiem czy nie lepiej jest rozlepiac z adnotacją moim adresem co wiąże sie z wydatkami na xero, no niech bedzie ze oblepie całe centrum gdańska, pruszcz i okolice, ale co jak nikt sie nie ruszy?

mówisz bez mediów.
tak sie nie da.
bez mediów pomysł jest słyszalny tylko na 5 metrow. a co z tymi co nie przyjeżdżają do miasta?
ja nie mam kasy na jeżdżenie po wsiach i miasteczkach i rozlepianie na tablicach gminnych i w sklepach- najczęściej jest tam gdzieś miejsce na przyczepienie ogłoszeń.
jaką ty znalazłeś drogę do dotarcia do ludzi masowo?

ziarnko do ziarnka będzie ta miarka, tylko widzisz, mnie martwią działania w unii, ze to już kończący się czas wolności i zaraz moga nastać inne czasy. inna epoka. kiedy wejdzie gmo i codex alimentarus to dla mnie to będzie nastepna epoka.

pozostaje jeszcze kwestia czestego pojawiania sie w twoim programie odnośnika do religii, Boga. Jest masa ludzi myślących, ale nie będących w kościele.


01 Kwi 2009 15:33
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post Re: GNOJÓWKA - pieniądz spaprany lichwą.!!!
Droga Sylwio!
Przyznaję, że temat odebrania "bankierom" monopolu jest arcytrudnym tematem, bo pierwsze pytanie "a kto będzie tworzył pieniądze" i co z bankami? jest zupełną nowością, a tradycja bankowa jest tak przyswojona, że ludzie nie wyobrażają sobie, że pieniądze są tworzone z niczego! To jest dla przeciętnego śmiertelnika CUD. No, bo jak można stworzyć coś z niczego??? A jest to FAKT.!!! NIEZAPRZECZALNY FAKT.!!!

Po drugie nie należy rozlepiać plakatów z nową prawdą, bo ciemnota zaraz to wykpi.!!!

Już się sprawdza wiadomość z ust do ust, jak za czasów okupacji. Ja pamiętam okupację i uwierz mi, że "poczta pantoflowa" jest najskuteczniejsza i nad wyraz dyskretna.

Nasi oficerowie zbierają podpisy na listach poparcia i przedstawiają kopie KOMUNIKATÓW, które znajdziesz na tym forum. Sama możesz być jednym z oficerów jeśli wykażesz się inicjatywą, według "mapy drogowej". Tak właśnie się DA.!!! Nie mamy innego wyjścia.


01 Kwi 2009 16:05
Profil

Rejestracja: 01 Kwi 2009 13:39
Posty: 9
Post Re: GNOJÓWKA - pieniądz spaprany lichwą.!!!
husarz, a powiedz, jak zaczynasz w takim razie rozmowę na ten tmat?

jakimi słowami? żeby pociągnąć temat a człowieka nie zrazić, bo reakcja na politycznme tematy jest negatywna..
skoro pamiętasz okupację, może przejdę na pan?


01 Kwi 2009 17:20
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post Re: GNOJÓWKA - pieniądz spaprany lichwą.!!!
Nie ma potrzeby przechodzić na pan.
Rozpoczynam najpierw wypytać rozmówcę co myśli o kryzysie finansowym, czy cokolwiek wie o co chodzi? Potem, czy interesuje się polityką? Jeśli powie, że polityka go nie interesuje, to powiadam - ŚWIETNIE -, za to polityka się TOBĄ interesuje, a potem się dziwisz, że Cię ktoś oszukał, bo obiecał, a nie zrobił?

W końcu odpowiadam, jeśli chcesz podkładać głowę pod topór lichwy, to już nie moja sprawa.!!!
A jeśli zapyta, to co mam robić? To klient jest Twój.!
Resztę argumentów przeczytasz w naszym programie.

A najlepiej zacznij od najbliższych. Przedyskutujcie problemy, a potem Sama znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania.


01 Kwi 2009 17:34
Profil

Rejestracja: 01 Kwi 2009 13:39
Posty: 9
Post Re: GNOJÓWKA - pieniądz spaprany lichwą.!!!
1.husarz, jakie dywidendy masz na myśli, chodzi mi o przykładową ilosć pieniędzy którą mam brac pod uwage.
2.jak ten plan ma się odnosić do potrzeb np. kupna samochodu, ślub, wesele dziecka czy wyjazdy i potrzebna suma na podróż?
3.jeśli giełdy ma nie być tylko giełdy towarowe, to co z polityką zagraniczną polski, czy nie uwazasz ze bedziemy troche omijani przez inne panstwa?
4.co z innymi ludzmi którzy bedą u nas pracowali? rosjanie ukraina, przybysze ze stanów niemiec, są tacy ludzie, jak oni mają dostawac swoje wypłaty?
5.nie dotrę do połowy miasta ani nawet do połowy ulicy, mam dwie małe córki i one mi nie dadzą pogadać na spokojnie z człowiekiem, a poza ty, czy ty wiesz jak dziś się traktuje ludzi którzy chodzą od domu do domu z kartką i w ich drugim słowie jest "polityka"? czy możesz zgrubsza mi określić, czy twoim sposobem- przez bezposrednia rozmowe, się udaje ludzi do tego przekonać i nie uśmiechają się znacząco i na tym koniec? ilu już mamy w szeregach osób które nas poprą?


01 Kwi 2009 19:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.