Obecny czas: 20 Maj 2018 17:20

Regulamin forum

Na tym forum można poruszać tematy związane z suwerennością finansową, oraz pokrewne bezpośrednio dotyczące gospodarki finansowej Suwerennego Państwa

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Globalisci 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Post Globalisci

20 Lut 2009 18:35
Awatar użytkownika

Post Re: Globalisci
Nadeszla pora na reaktywowanie Slowianszczyzny w Europie.

22 Lut 2009 01:22

Jezeli oni ( diably tego swiata) sa tak zamozni i silni,rzadza calym swiatem,to dlaczego wszystkie narody swiata nie sa w stanie sie im przeciwstawic ?????????????????????
DZIALA PARALIZATOR STRACHU !!!

Ogladajac powyzsze filmiki - zapytajmy - czy z gory nam, ktos nie narzuca wiary w ich moc i nie paralizuje strachem ???

Osobiscie uwazam,ze gdy na swiecie znajdzie sie chociaz jedno rozumne panstwo i narod,ktory przeciwstawi sie BESTII ,to i nne panstwa pojda za nim !

Na nic potega pieniadza jezeli DUCH NARODOWY SIE OBUDZI W LUDZIACH.
Warunek:
NIE DAJMY SIE KUPIC ZA ZLOTO !
NIE DAJMY SIE ZASTRASZYC !
JEDNOCZMY SIE W DZIALANIU !

Prosze wziasc pod uwage to na co zdobyla sie Wenezuela i jej przywodcy,ktorzy powiedzieli NIE globalistom,jak nagle to te wlasnie panujace rody krolewskie (czytaj kurewskie) oblecial strach.

Prosze takze zauwazyc ,jak nagle nasilil sie atak na Rosje i jej obecnych przywodcow !

Nie taki diabel straszny jak go maluja,wystarczy wziasc odpowiednia wode i kropidlo i diablow pogonic ,wtedy i zloto zabrane przez diablow tego swiata jest do odzyskania.

Ogladajac wszystkie tygo typu filmiki na youtubie propagandowej miejcie tez wasze logiczne myslenie i wyciagajcie wlasciwe wnioski .

STRACH MA WIEKIE OCZY i DZIALA W DWIE STRONY,STRASZAC INNYCH SAM ODGANIASZ STRACH !
GLOWA DO GORY SLOWIANIE , RATUNEK DLA SWIATA PRZYJDZIE OD POLSKI !!!
NIECH ZYWI NIE TRACA DUCHA WALKI W OBRONIE WLASNEJ :!: :!: :!:

20 Mar 2009 15:55

Na razie widzę, że STRACH paralizuje ludzkie umysły!
Może podejmiecie Państwo wysiłek i pozbędziecie się strachu???

21 Mar 2009 16:20

Pierwszy strach - wynika przed tym aby "Bron Boze komus sie nie narazic !".

Drugi strach - przeciez nie jest mi az tak zle abym mial sie narazac,niech uczynia to inni a ja poczekam i bede sie przygladal.

Trzeci strach - mam wiele do stracenia ( tu mozna prawie wszystko wymienic ) i jak strace ,kto mi pomoze.

Czwarty strach - przeciez ja sie do tego nie nadaje aby walczyc czy chociazby demonstrowac i tracic czas, krepuje sie wychylac !

Piaty strach - tak naprawde to przeciez jest mi wszystko jedno kto tym panstwem rzadzi (Zyd,czy Niemiec) i jezeli postawia Polaka to wcale lepiej nie bedzie rzadzil a moze i gorzej bedzie,bo wtedy rozpozna szybciej nasze lenistwo,pijanstwo i inne cechy narodowe ,wtedy dostanie sie i mnie.

Ale dla odmiany to my sa "bohatyry" krzyczec potrafimy ,pisac tez ,nawet anonimy,do tego nawiazywac kontakty z wrogiem i nieprzyjacielem, donosic i inwigilowac .A jeszcze jak ktos sypnie groszem to na rodzine hak sie znajdzie.
Do tego wszystkiego zzera nas chorobliwa zazdrosc o to,ze inni maja a ja nie mam !

Trzeba teraz to wszystko odwrocic ale wczesniej zamknac wszystkie lze media, ktore nam tego stracha napedzaja ,malo tego obezwladniaja ,az po etap koncowy calkowitego odmozdzenia i stworzenia stada plchochliwych baranow i owiec.
Dlatego do ludzi trzeba isc z gloszeniem prawdy i to bezposrednio na zywo,ulotki ,gazetki i bibuly to za malo.
internet owszem przydaje sie ale dla tych co go posiadaja i umieja sie nim poslugiwac,w dodatku wiedziec co i gdzie szukac.

Ruszamy w Polske !
Kto z nami bez strachu ?

21 Mar 2009 22:24

Panie Edwardzie Maciejczyk, dziekuje ze otworzyl mi Pan oczy bo teraz ja moge otwierac oczy moim znajomym Polakom.
Filmy na temat globalizmu sa doskonale i w zasadzie wyjasniaja wszystko co nastapilo w Polsce na przestrzeni kilku ostatnich dekad.
Stokrotka

26 Mar 2009 07:16

Drogi Staryzolnirzu!

Do wyliczen o strachu nalezy sie komantarz.
Odniosę się do gloszenia prawdy, oczywiscie na zywo, z ust do ust, bo media sie nie zmienia.
Obecna kampania wyborcza do europarlamentu powinna byc woda na nasz mlyn, bo MY otwarcie piszemy, ze na zdrajcow nie nalezy glosowac.!!!
Na partyjnych oszustow nie mozemy liczyc. Na bibule nie mamy pieniedzy.

MUSIMY tylko polegać na prawdziwych patriotach, ktorzy zmobilizuja swe srodowiska i zbiora listy poparcia odebrania "bankierom" tych "zabawek". Sami zas kandydaci do parlamentu przyloza sie do wlasnej EDUKACJI i pomoga MI tworzyc NOWE PRAWO, bo ja SAM temu nie podolam.!!! Nie mozemy zachowywac sie tak jak Walesa, ktory po latach sie wreszcie przyznal, ze jego doradcy ("synowie diabla") po zwyciestwie solidarnosci nie mieli pomyslu na rzadzenie panstwem. Mieli zaś pomysl jak nas zniewolic.!!!
Znaczy to, ze "bolek" skoczyl na glowke do basenu, nie sprawdziwszy, czy w tym basenie jest woda.

My jako ruch spoleczny najpierw nalewamy do basenu wody, a w godzinie ZERO, kiedy sprawdzimy wystarczajacy jej stan, czyli taki, ktory pozwoli na to, by sie od poczatku uczyc plywac.!!! Nowy ustroj - WSPOLNOTA FINANSOWA - to jest stan naszych umiejetnosci taki, ze w sam raz pasuje do uczenia sie od nowa zycia.!!! NIC TU NIE SCIEMNIAM.!!!

Czytajcie KOMUNIKATY - To bedziecie dobrze poinformowani.

26 Mar 2009 12:24

Przyznaje ci racje Kazik z tym "nalewaniem wody do basenu " i skok na/do.......wody.
Poczytaj co ja tu dopisze ,a szczegolnie o tej "godzinie zero".

ZERO MYSLENIA PRZEZ POLAKOW W KRAJU OSIAGNELO JUZ SWOJA BEZWZGLEDNOSC :!:

Otumanienie prawie calkowite i to plynace z kazdej strony, w tym takze od stroza naszych dusz czyli KK.
Ja nie daze do zadnej godziny "zero" ,bo odwlekajac i czekajac co zrobia inni w Polsce, predzej bym sie smierci doczekal .
Ja juz dzialam jak na dziadka przystalo,teraz pobudzam mlodszych od siebie,zas starym laduje w mozg na forum seniora.pl gdzie caly czas mnie z tamtad gonia psy dyzurne,wywalaja 2/3 postow.

Nasi gospodarze ( a jest ich 2) sa nam na tyle zyczliwi,ze zrobili nam miejsce gdzie mozemy wymieniac nasze poglady ale co my im w zamian za to damy ?
Zero dzialalnosci ?
Pan Redaktor Edward Maciejczyk juz jest prawie zniewolony,w Polsce scigany przez szmulkow i ich psy goncze ,obaj zyjemy w "wolnym" kraju gdzie szmulki biora sie juz nawet za Prezydenta B.Obame i probuja mu nawet udawadniac,ze nie urodzil sie na terenie Ameryki (po czasie).
Psy nie maja go jak dorwac ,bo Bialy Domm jest dobrze ogrodzony i strzezony. Obawiam sie,ze moga go dopasc w innym miejscu i zrobic tak jak z innymi Prezydentami USA,ktorzy byli nieposluszni szmulkom i niemiaszkom.
Zycie B.Obamy staje sie zagrozone gdyz nie cofa sie przed dotrzymaniem obietnic wyborczych.

Podobnie w Polsce widzimy i zobaczymy co sie dzieje wokol Lecha Kaczynskiego,ktory juz nie daje rady palic wszystkich swiec nawet na wieloramiennym swieczniku "diablom i bogom" - tez nieopatrzenie moze zejsc z tego swiata gdy nie zgodzi sie na TL i na obca walute w Polsce.

Kazik !
Godzina zero juz jest potrzebna ,dawaj swoja gwardie ,ja dolacze z wszelka pomoca ,jak trzeba to "w zlocie poczynan" !
Kto z nami :?:

26 Mar 2009 14:15

Drogi Guciu!

Musisz wiedzieć, że żyję (jeszcze) w Polsce i nie jestem w gorącej wodzie kąpany!
Godzina ZERO jest potrzebna, ale w momencie adekwatnym do sytuacji.
My NIE MOŻEMY PRZEGRAĆ.!!!

26 Mar 2009 15:45

No tak !
Rozumiem, kazdy chce zyc, jak mu zyc daja.?

Nie rozumie jednego jako zolnierz, czego sie tu bac, jak to tacy bohaterzy, ze gdyby nie milion a tysiac chlopa naraz by pierdnelo, to Zydzi i Niemcy dali by dyla z Polski - smrod i smiech by ich zabil na otwartej granicy.

Trzymaj sie stary Marzycielu !

26 Mar 2009 16:13
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości