Obecny czas: 19 Cze 2018 06:22


Regulamin forum


W związku z 20 rocznicą Narodowego forum, możecie Państwo po rejestracji i zalogowaniu wyrazić własną opinię na temat obecnej sytuacji na świecie.
Obowiązuje auto cenzura z eliminacją haseł rasistowskich, wulgaryzmów tj. np. Żyd i nawoływania do przemocy.Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Łukaszenko- Sanhedryn- Illuminati 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Łukaszenko- Sanhedryn- Illuminati
Tu można pisać na temat filmów ze strony www.lukaszenko.net

_________________
adm


24 Maj 2012 21:13
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012 19:01
Posty: 2
Post Re: Łukaszenko- Sanhedryn- Illuminati
Gratulacje za film, bardzo świetna realizacja. Film który pozwoli otworzyć oczy wielu ludzi.
Fajna realizacja bardzo dobrze zbudowana ;)


25 Maj 2012 18:45
Profil

Rejestracja: 16 Lut 2012 17:05
Posty: 27
Post Re: Łukaszenko- Sanhedryn- Illuminati
Film jest b. dobry.
Zauważyłem jednak kilka mankamentów merytorycznych.

1)
W filmie padło stwierdzenie (49 sek): Syjoniści okupują Watykan.
Uważam to za zbytnie uproszczenie.
To nie syjoniści okupują Watykan, a on sam stał się lojalnym wasalem globalistów.
Najlepszymi tego przykładami są dwaj ostatni papieże:
- B16 poprosił zbrodniarza globalistę Kissingera, podwładnego Rockenfellera, o to, aby był jego doradcą ds. "międzynarodowych".
- A wcześniej JP2 był przyjacielem zbrodniarza Brzezińskiego - podwładnego Rockenfellera.
http://papiez.wiara.pl/doc/373958.Henry ... edykta-XVI
To właśnie JP2 i KK pod jego przywództwem pchali Polaków do walki z "ateistycznym" real-socjalizmem w celu wyrwania Polski z bloku wschodniego i oddania jej w łapska zachodniego żydowstwa. Polska spod deszczu wpadła pod rynnę (a raczej do rynsztoku).
Przez blisko 2 tys. lat Watykan (KK) był wiodącym kosmopolitycznym globalistą. Program KK był jednoznaczny - jeden totalitarny rząd światowy (jeden pasterz - papież) i jedno katolickie państwo na świecie (jedna owczarnia). W imię tej ideologii katolicyzm podbijał, ujarzmiał i zniewalał kolejne kraje i kontynenty. Oponentów milionami mordowano. Katolicy zafundowali sobie nawet jeden obowiązkowy, urzędowy język światowy - łacinę.
Zmiana nastąpiła, gdy żydowskie przechrzty w Watykanie podczas Vaticanum II zrzekli się roli wiodącego globalisty i stali się wasalami i pomagierami banksterów.
Nie wiem, czy lokatorzy Watykanu są syjonistami. Na pewno są duchowymi żydami - jak każdy chrześcijanin. Bo każdy kto przyjął żydo-chrześcijaństwo i wierzy w żydowską biblię, w żydowskiego Jahwe czy żyda Joszue/Jezusa jest duchowym żydem.

2)
Jest mowa o Jezusie/Joszue (5 min 23 sek), że został zabity, bo mówił prawdę.
O historycznym Joszue nie wiemy praktycznie nic. Nawet jego ewangeliczny "życiorys" dopasowano do pism wcześniejszych żydowskich proroków, aby się z nimi zgadzał. Natomiast o "ewangelicznym" (wymyślonym przez żydów-ewangelistów) Joszue możemy powiedzieć tak:

Niekiedy mówił on rzeczywiście prawdę, ale i dokonał największego oszustwa, które zniszczyło świat (o tym za chwilę).

Joszue mówił prawdę gdy powiedział:
„Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową” (Mt 10:34-35).
Tych obietnic dotrzymał!

Prawdę mówił też tutaj:
“Głoście wieść: przybliżyło się Królestwo Niebios”, “Nie idźcie do pogan i nie wstępujcie do żadnego miasta samarytańskiego. Idźcie raczej do owiec, które poginęły z domu Izraela” (Mt 10,5-6).
“Jestem posłany tylko do owiec, które poginęły z domu Izraela… Niedobrze jest zabrać chleb dzieciom i rzucać psom” (Mt 15,24-26).
Joszue był żydowskim nacjonalistą, wyznawcą plemiennego Jahwe, nazywał go “ojcem”. Nauczał tylko wśród Żydów. Goim unikał.

Nawoływał do bierności i nie stawiana oporu - masz nastawiać pysk do bicia, masz pozwalać dawać się okradać i wyzyskiwać - a w nagrodę pójdziesz do nieba aby się radować u tronu Jahwe.

Prawdę powiedział nazywając faryzeuszy "plemieniem żmijowym". To jest najchętniej chyba cytowane przez polako-katolików zdanie mające pokazywać, że Joszue potępiał judaizm.
A on potępiał jedynie "uczonych w piśmie" a nie judaizm.
Prawda jest bardziej skomplikowana. Faryzeusze byli "żmijami" niegroźnymi i mało jadowitymi. Uczciwie pokazywali Jahwe jako mściwego, groźnego i karzącego plemiennego boga żydów.
Przy nich Joszue/Jezus był grzechotnikiem, kobrą królewską i tajpanem pustynnym w jednej osobie. Dokonał największego oszustwa w dziejach ludzkości - krwiożerczego, ludobójczego bożka Jahwe przedstawił jako dobrego "Ojca" w niebie.

Przypomnę kilka wyczynów Jahwe:
- W Potopie wygubił całą ludzkość poza Noem i jego rodziną.
- W Sodomie i Gomorze wymordował ogniem i siarką (atrybuty piekła) nawet niewinne noworodki i małe dzieci (oraz dzieci nienarodzone w łonie matek - a dzisiaj KK powołując się na zbrodniczego Jahwe walczy o życie "poczęte", które tenże Jahwe z upodobaniem mordował).
- Pomógł żydom obrabować Egipcjan w czasie "wyjścia" żydów z Egiptu, a egipskie wojsko ścigające złodziejaszków wygubił.
- Nakazał lewitom wymordować trzy tysiące żydów pod Synajem.
- Osobiście nakazał Mojżeszowi ukamieniować starca za zbieranie na pustyni opału w sabat.
- Osobiście spalił dwóch synów Aarona za to, że przez pomyłkę (!!!) użyli niewłaściwego kadzidła.
- Pomógł żydowm wymordować mieszkańców Jerycha i Aj.
- Za przywłaszczenie sobie przez Achana podczas zdobywania Jerycha niewielkiej ilości złota i srebra zastrzeżonego dla siebie, Jahwe nakazał ukamieniować Achana wraz z całą rodziną.
Było to zgodne z zapowiedzią Jahwe, że za winy ojców będzie karał ich potomków do trzeciego i czwartego pokolenia.

I tego patologicznego zbrodniarza Jahwe Jezus/Joszue przerobił na dobrego i kochającego "Ojca" w niebie.
Ten wyczyn był i jest do tej pory największym oszustwem w dziejach ludzkości.
A Joszue znał żydowską biblię. W Nazarecie widzimy go w synygodze, gdzie czyta z ksiąg proroków; wielokrotnie też mówił o Mojżeszu - znał więc zbrodnicze wyczyny Jahwe. Mimo to uważał go za swojego i "naszego (żydów) Ojca" w niebie. Kupców wypędził ze świątyni Jahwe w Jerozolimie zarzucając im, że czynią z "domu jego ojca" jaskinię zbójów. A Jahwe sam był największym zbójem.

3)
Mowa jest w filmie o zinstytucjonalizowanych religiach, jakie powstały 2 tys. lat temu.
Takowe istniały już dużo wcześniej. W Egipcie faraonów istniała tysiące lat wcześniej państwowa religia i kasta kapłanów. To samo było w Sumerze. Instytucjonalnymi religiami były starszy niż chrześcijaństwo konfucjanizm i taoizm. Także hinduizm jest o wiele starszy, posiada też kastę braminów-kapłanów. Tyle że hinduizm nie wymyślił jedynie słusznego kanonu, nie nawracał na siłę, nie palił "heretyków" czy pogan (sam był i jest pogański oraz ma wspólne korzenie z wiarą-wiedzą Słowian). Naczelną zasadą hinduizmu była zasada, że każda wiara, która robi człowieka lepszym i prowadzi go do Boga jest dobra.

Całkowicie inną instytucją było żydo-chrześcijaństwo. Powstało ono jako kolejna sekta w łonie judaizmu (obok faryzeuszy, saduceuszy, esseńczyków, zelotów). Za sprawą agenta sanhedrynu Pawła/Szawła z Tarsu podrzucono je nieobrzezanym Goim czyniąc żydo-chrześcijaństwo religią "uniwersalną". Nowa sekta przejęła rzymski imperializm, oraz żydowski dogmatyzm, nienawiść i nietolerancję do wszystkich obcych. W przypadku żydo-katolicyzmu - nienawiść do nie-katolików - duchowych nie-żydów.
Ponadto ten żydzizm dla nieobrzezanych wyznawców żydowskiego Jahwe miał aspiracje globalistyczne - chciał podbić i zniewolić cały świat.

4)
Sprawa domniemanego "lewactwa" sprowadzonego z Niemiec (o którym wspominają uczestnicy manifestacji z 11.11), oraz transparent "Niszcz komunizm" (19 min. 47 sek filmu).

Tylko ślepiec może nawoływać do zwalczania komunizmu w sytuacji gdy nad głowami wisi nam kapitalistyczny topór, a globalistyczny kapitalizm okrada cały świat. W obecnej sytuacji wcielenie w życie najważniejszych pomysłów ekonomicznych i gospodarczych Marksa - nacjonalizacja banków, nacjonalizacja kluczowych gałęzi gospodarki i likwidacja wielkiego kapitału (oraz złodziejskiej giełdy) jest jedynym ratunkiem przed globalistami. Bez ich banków, koncernów i złodziejskiej giełdy szumowiny typu Rotszyld, Rockenfeller, Morgan, Soros byliby portierami, szatniarzami, śmieciarzami, bądź co najwyżej drobnymi sklepikarzami bez jakichkolwiek politycznych wpływów.
Bezmyślne nazywanie żydowskiej agentury sprowadzonej z Niemiec lewactwem jest podsuwanym przez żydostwo zabiegiem propagandowym, mającym dezawuować lewicę. Bo to właśnie rzeczywista lewica - chcąca wywłaszczyć banksterów i wielki kapitał jest dla banksterów najgorszą zmorą i największym koszmarem. Oni rzeczywiście boją się tego, aby okradanym ludziom nie przyszło do głowy to, co zrobił np. Kaddafi, który upaństwowił pola roponośne w Libii. Dlatego wzbudza się w ludziach niechęć i podejrzliwość wobec domniemanej lewicy, pogardliwie nazywając ją lewactwem. A komunizm utożsamiając najczęściej ze zbrodniczym żydo-bolszewizmem.
Sam Łukaszenka preferuje na Białorusi państwowy socjalizm/komunizm (80% PKB wytwarzają państwowe przedsiębiorstwa) - i dobrze na tym wychodzi.
Patrioci powinni walczyć z rzeczywistym zagrożeniem - szabrowniczym, globalistycznym żydo-kapitalizmem, a nie z "komunizmem". Bo ja "komunizmu" a'la Kaddafi czy Łukaszenka Polsce życzę. Pod warunkiem naturalnie, że będzie on robiony przez Polaków, polskich patriotów - a nie przez żydowskie szumowiny, złodziei i zbrodniarzy.

Na marginesie przypomnę, że nie wszyscy socjaliści/komuniści byli internacjonalistami. Zdarzali się wśród nich socjaliści-narodowcy. Chcieli zachować państwa narodowe i w nich realizować gospodarczy aspekt Marksa - upaństwowienie środków produkcji równoznaczne z wywłaszeczeniem banksterów i kapitalistów (w ogromnej większości żydów).
Internacjonalistyczny a raczej kosmopolityczny jest natomiast katolicyzm - jeden pasterz, jedna owczarnia, a niedawno jeszcze jeden język. Dlaczego tego totalitaryzmu patrioci nie nazywają skrajnym lewactwem i z nim nie walczą?
A wręcz przeciwnie - w manifestacji z 11.11 widać kilkakrotnie ludzi niosących duże krzyże ("rzymskie szubienice" - symbol żydo-katolicyzmu")
Jacy to "patrioci", którzy pod żydowskim krzyżem "walczą" o Polskę.


28 Maj 2012 13:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.