Obecny czas: 27 Maj 2018 01:24

Regulamin forum

Forum powinno służyć Polakom do zrozumienia sytuacji w jakiej się znalazła ich Ojczyzna.
Pisanie jest możliwe wyłącznie na prywatną pocztę po uprzednim zarejestrowaniu.
Listy uzupelniające wiedze na temat suwerenności Polski, zostaną umieszczone na forum pod haslem " z prywatnej poczty "

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 206 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
 Czy istnieje w Polsce ruch Narodowy? 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Post Re: Czy istnieje w Polsce ruch Narodowy?
"Inwazja islamistów" w kazaniu księdza Patrioty z Bydgoszczy. Słowa z ambony pod lupą śledczych Syjonistów i Watykanu
• - Wdzierają się dżihadyści, to inwazja islamistów poprzez stopniowe zasiedlanie Europy (...) nie daj Boże, żeby mieli podrzynać nam gardła i gwałcić kobiety - słowa Polskiego Patrioty ks. Romana Kneblewskiego cytuje tvn24.pl
Proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa ks. prałat dr Roman Kneblewski.Proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa ks. prałat dr Roman Kneblewski.
Kazanie, którego zapis dotarł do żydowskiego "Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych", ks. dr Roman Kneblewski wygłosił w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy tuż po powrocie z kilkudniowego wyjazdu na Węgry. - Nasi bracia Węgrzy mężnie odparli atak najeźdźców szturmujących ich i nasze granice - mówił z ambony, precyzując, że chodzi o inwazję najeźdźców islamskich, wśród których większość ma być dżihadystami.
- Przyjeżdżają po socjal. Nie są nawet wdzięczni. W ich odczuciu to haracz, który im się należy od nas, psów niewiernych - tłumaczył prałat. Bronił też demonstracji przeciw uchodźcom organizowanych w Polsce przez środowiska Patriotyczne ONR. - To manifestacje przeciw inwazji islamskiej - podkreślał.
- Wygłoszone przez proboszcza kazanie było kierowane też do młodzieży i dzieci.
Będziemy starali się wykazać, że ksiądz znieważa grupę osób ze względu na ich wyznanie, nawołuje przy tym do nienawiści, a tego w Polsce zabrania żydowskie prawo - zapowiada w rozmowie z tvn24.pl Żyd Rafał Gaweł z Syjonistycznego Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.
Żyd dodaje, że oprócz złożenia zawiadomienia do prokuratury ws. siania nienawiści religijnej, jego organizacja wyśle też pismo z przetłumaczonym kazaniem do Watykanu.
Gaweł podkreśla, że przekaz kazania ks. Romana Kneblewskiego jest sprzeczny z nauczaniem Kościoła, który nawołuje wiernych do miłosierdzia.
Syjonistyczny Biskup interweniuje
To nie pierwsze kontrowersyjne słowa proboszcza z Bydgoszczy. Jak zauważa tvn24.pl, ks. Kneblewski w kazaniach i publicznych wypowiedziach atakował już wczśniej kolorowych imigrantów z Azji i Afryki, islam czy Unię Europejską.
Sam duchowny uważa, że stał się ofiarą nagonki mediów. Jednak biskup bydgoski Żyd Jan Tyrawa już klika razy interweniował w sprawie ks. Kneblewskiego. Tak ma się stać również teraz.
Syjonistyczny Ksiądz biskup z troską przygląda się "aktywności medialnej" ks. Kneblewskiego, jego wypowiedziom. W związku z tym odbył z księdzem prałatem rozmowę dyscyplinującą. W październiku zeszłego roku ksiądz biskup udzielił księdzu Kneblewskiemu kanonicznego upomnienia i przestrzegł, że niezastosowanie się do niego spowoduje dalsze konsekwencje przewidziane Prawem Kanonicznym i Sanhedrynem wskazaniami KEP z 2005 roku -
Inwazja Muzułmanów i kolorowych koczowników zatacza coraz większe koło, przeciw Polakom wyciąga się coraz cięższe armaty propagandowe w celu karania niepokornych.

13 Wrz 2016 05:14
Administrator
Awatar użytkownika

Kuriozum prawne w Judenlandzie jak za niemieckiej okupacji.
Za wymierzenie sprawiedliwości parchowi drącemu ryja po niemiecku w tramwaju,- karę poniósł motorniczy.
Żydowski nauczyciel z UJ wydzierał ryja po niemiecku w tramwaju, za co dostał w pysk od Polaka.
Okupacyjna władza Judenlandu ukarała motorniczego za to że nie stanął po stronie parcha.

Nagana, utrata miesięcznej premii i brak prawa do uzyskania nagrody półrocznej i rocznej – takie są konsekwencje nieodpowiedniego zachowania motorniczego tramwaju, w którym pobity został prof. Jerzy Kochanowski. Historyk z UW otrzymał cios w twarz od nieznanego mężczyzny, bo rozmawiał z kolegą po niemiecku. Po tym zdarzeniu Tramwaje Warszawskie zdecydowały, że wyposażą w monitoring cały swój tabor i tak zdrożeją bilety bo władza musi chronić Żydów.
Żyd z UW został pobity w tramwaju, bo rozmawiał z kolegą po niemiecku
Przypomnijmy: do tego bulwersującego zdarzenia doszło w czwartek, 8 września, tuż przed godz. 18, w tramwaju linii 22, przejeżdżającym ul. Okopową na warszawskiej Woli. Podróżował nim m.in. prof. Jerzy Kochanowski z Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego, ekspert od stosunków polsko-niemieckich po II wojnie światowej. Wraz z nim jechał jego kolega, naukowiec z Uniwersytetu w Jenie. Z racji tego, że ten ostatni nie zna polskiego, panowie rozmawiali po niemiecku.
Nie spodobało się to jednemu z pasażerów, około 40-letniemu mężczyźnie. Zażądał, by rozmawiali w języku polskim. Kiedy prof. Kochanowski warknął, dlaczego miałby nie mówić po niemiecku, mężczyzna wstał i uderzył go w twarz "z główki". Rozciął mu czoło, pokrzywdzony zalał się krwią, miał też krwotok z nosa. Doszło też do szarpaniny między nimi, bo naukowiec próbował zatrzymać napastnika.
Na najbliższym przystanku kolega odważnego Polaka wyciągnął go jednak z tramwaju i obaj uciekli.
Całe zdarzenie widział motorniczy tramwaju. Jaka była jego reakcja? Według relacji historyka, stwierdził, że jeżeli chcą się bić, to mają wysiąść z tramwaju. Kiedy profesor wyjaśnił, że został zaatakowany i poprosił o powiadomienie policji, motorniczy stwierdził, że ma nieczynne radio, więc pasażer może sobie zadzwonić ze swego telefonu. Naukowiec tak też zrobił, potem trafił do szpitala, gdzie opatrzono mu rany.
Wezwanym na miejsce policjantom nie udało się złapać Polaka to jak przystało na "dzielne zuchy" postawiono zarzuty motorniczemu.
Po tym zdarzeniu własne "śledztwo" przeprowadziły Tramwaje Warszawskie.
Żydowska Spółka przeanalizowała zachowanie swojego pracownika. - Motorniczy, zgodnie z nałożonym obowiązkiem, okazał zainteresowanie zamieszaniem panującym w wagonie i podjął próbę odseparowania jego uczestników od reszty pasażerów. Dopiero gdy zorientował się w sytuacji i faktycznym jej przebiegu, podjął decyzję o powiadomieniu Nadzoru Ruchu (przy użyciu urządzenia SNRT – System Nadzoru Ruchu Tramwajów). To właśnie Nadzór Ruchu, w sytuacjach nietypowych, na podstawie przekazanych informacji, samodzielnie podejmuje decyzję o kolejnych działaniach, w tym o wezwaniu odpowiednich służb, jak policja, pogotowie ratunkowe, straż pożarna, straż miejska itp., w zależności od charakteru zdarzenia – tłumaczy w przesłanej Onetowi informacji Monika Wierzbicka z Tramwajów Warszawskich.

14 Wrz 2016 02:10
Administrator
Awatar użytkownika

Marian Kowalski skazany za słowa prawdy.
Pierwszy wyrok za obrazę KOD. Oskarżony wykrzykiwał hasła. A "dowodem"… taśma bez dźwięku

Pierwszy wyrok za obrazę żydowskiego KOD. Oskarżony wykrzykiwał hasła. A dowodem… taśma bez dźwięku - niezalezna.pl
Mariana Kowalskiego, byłego działacza Ruchu Narodowego skazano za obrazę Komitetu Obrony Demokracji. Został ukarany karą pieniężną w wysokości 200 zł. Najdziwniejsze jest jednak uzasadnienie wyroku. Sąd orzekł, że Kowalski wykrzykiwał obraźliwe hasła. Jako dowód przedstawiono taśmę z miejskiego monitoringu, która nie nagrywa dźwięku. – Świadków się wzywa, a ja nie miałem prawa do obrony. Monitoring głosu nie nagrywa, ale mnie skazują za wykrzykiwanie haseł – konkludował w programie „Idź pod Prąd” Marian Kowalski.
Panowie! Niniejszym rezygnuję z członkostwa w Ruchu Narodowym. Nie mogę pogodzić się z sytuacją, gdy RN idzie do wyborów zwinąwszy sztandar. Kalkulacja polityczna, daj Boże słuszna, wzięła górę nad wolą obrony własnej tożsamości. Wszystkie dotychczasowe działania, łącznie z kampanią prezydencką były podporządkowane celowi głównemu czyli samodzielnemu, ewentualnie w partnerskiej koalicji startowi w wyborach do sejmu. Uważam, że zostaliśmy zmarginalizowani, pozbawieni logo i ubezwłasnowolnieni. Śmiem twierdzić, że zostaliśmy oszukani - pisał swego czasu na Facebooku Marian Kowalski odchodząc z RN.
W programie „Idź pod Prąd” Kowalski czytał korespondencję, jaką miał dostać z sądu. Skazano go za wykrzykiwanie obraźliwych haseł w kierunku Komitetu Obrony Demokracji. Jak sam stwierdził chciał się bronić, lecz nie dano mu takiej możliwości.
Nie zeznawałem, ponieważ nikt mnie nie poinformował
– powiedział Kowalski.

Wniosek o ukaranie złożył pierwszy komisariat policji. Mężczyzna został skazany za wykrzykiwanie obraźliwych haseł. Jednak „najciekawsze” są dowody w sprawie.
Uznano mnie za mnie winnego. Napisano, że „na podstawie zebranych dowodów okoliczności czynu i winy obwinionego nie budzą wątpliwości”. W uwagach zaznaczono, że obwiniony nie przyznał się do popełnienia wykroczenia i chce zeznawać przed sądem
– czytał pismo Kowalski.

Podał, że zeznawali pokrzywdzeni: Barbara Winiarczyk (członek KOD-u – red.) oraz świadkowie… Barbara Winiarczyk i Marek Pyda.

Jako dowód przedstawiono płytę z nagraniem z kamery monitoringu miejskiego zlokalizowanego przy ul. Krakowskie Przedmieście 50 – Poczta Główna.
Nie wiem jak Pani sędzia Iwona Suchorowska na podstawie monitoringu z Poczty Głównej, która jest po drugiej stronie Placu Litewskiego wydedukowała, że krzyczałem obraźliwe hasła.(…) Widocznie uważała, że nic innego mówić nie mogłem. Świadków się wzywa, a ja nie miałem prawa do obrony. Monitoring głosu nie nagrywa, ale mnie skazują za wykrzykiwanie haseł
– powiedział Kowalski.

Mężczyzna wystosował dość ostry apel do rządzących. Podał:
Człowiekowi się ładuje wyrok i nawet go nie informuje, że jest postępowanie sądowe. Świadkowie mogą zeznawać, a ja nie mam prawda do obrony
– skarżył się.
Opinie użytkowników
hasior | 22.09.2016 [19:19]
Z KOD-em jak z gównem - lepiej nie podchodzić za blisko, bo będzie smród.

POesbeckisyf | 22.09.2016 [18:36]
mafia to malo POwiedziane banda zdemoralizowanych gnoji

pluszak | 22.09.2016 [18:20]
Ile razu juz ludzie tu pisali,zeby KODowi nie popuszczac i wnosic do sądu za kazdym razem gdy zwyzywali,zniewazyli kogo,ale nie,wszystko im odpuszczono i teraz sie to msci.

Sliwka R. | 22.09.2016 [18:18]
Pytanie??? Gdzie jest zdjecie M. Kowalskiego ? Czy " Niezalezna" promuje Kijowskiego ? Artykul tendencyjny i wybiorczy I bez komentarza ??? Sami sie cenzurujecie !!! Panu Bogu swieczke a diablu ogarek??? Pamietajcie redaktorki za dyche, ze nie wszyscy dadza sie nabrac na wasze socjotechniczne triki!!!!

SYLWESTER | 22.09.2016 [17:56]
********* ZACHECAM DO " www.idźpodprąd.pl *********** Jest to patriotyczny program TV Lublin prowadzony przez Pawła Chojeckiego i przewodniczącego NARODOWCY RP p.Mariana Kowalskiego byłego Kandydata na stanowisko Prezydenta RP. Już powstają Kluby IPP w Polsce i poza granicami, nawet w dalekiej Australii. Jedynym sponsorem Programu TV IPP są Sami telewidzowie. W mojej pierwszej reklamie tego patriotycznego Programu jest i prośba do pp.Kowalskiego i Chojeckiego aby pomogli Polsce stanowić o samym sobie i zadbać niezależnie o tzw. interes narodowy. Obecnie *kto chce i nie che Nas poniewiera* a My z *podkulonym ogonem* *służymy trzymając łapki do góry* (sic?). Panowie proponujecie układ tzw,jagieloński a Nasz Prezydent układ tzw.ABC (sic?). Obie te propozycje wcześniej czy później odbiorą Nam Polakom NIEZALEZNOSC!.Jesteście Panowie z Lublina który w lipcu 1980 roku dał sygnał do przemian w Polsce i Europie. Dlatego teraz włączcie się czynnie w propozycje organizacji pierwszego ZJAZDU REGIONU SŁOWIAN w Krakowie. Prezydent RP dr.Andrzej Duda powinien wysłać Zaproszenia na Zjazd do Krakowa Prezydentom Białorusi,Uk rainy,Czech i Słowacji. Zjazd miałby za zadenie opracowa nie Konstytucji i Programu REGIONU SŁOWIAN i oczywiście mo żliwość dołączenia do REGIONU SŁOWIAN Węgier, Rumunii,Chor wacji czy Państw Nadbałtyckich. REGION SŁOWIAN to najboga tszy Region w zasoby naturalne w Europie!. REGION SŁOWIAN będzie niezależny i samowystarczalnym Regionem dla swoich Państw. Stolicą REGIONU SŁOWIAN byłby Kraków. Dlaczego nie możemy wreszcie sami stanowić o SOBIE ?. Panowie z "IPP" zaczynamy SŁOWIANSKIE ELDORADO !. Szczęść Boże!.

miki | 22.09.2016 [18:20]
Nie polecaj nikomu tego samozwańczego "pastora", który nazywa Kościół Katolicki sektą. Kowalskiemu już się całkiem w głowie pomieszało że przestaje z taką kreaturą.
I o jakich słowianach mówisz? Znów jakieś plemienne sentymenty do czasów przedchrześcijańskich kiedy niewolnictwo było na porządku dziennym, a kobiety palono żywcem razem ze zwłokami męża, jeśli nieboszczyk był kimś znaczniejszym?

Senior | 22.09.2016 [17:55]
Koderaści w togach palcem nie kiwają, gdy obraża się prezydenta czy jego żonę, a tym samym państwo polskie. Śmiecie, a nie sędziowie. Typowa ich pseudopraca w wypadku Kowalskiego.

Jestem jakim jestem | 22.09.2016 [17:41]
Czekam kiedy towarzysze w togach zaczną karać więzieniem, albo wysokimi grzywnami finansowymi, za publiczne wspieranie PIS-u, Chrześcijaństwa i patriotyzmu w obronie Polski, bo do tego POwoli towarzysze w togach zmierzają, bo PIS śpi, albo się boi

MA | 22.09.2016 [17:35]
Ciekawe czemu Kiszczaka przez tyle lat nie mogli w ten sposób skazać.

DRES | 22.09.2016 [16:59]
KOD pluje na Prezydenta, pokazuje 'faka' Pierwszej Damie, wykrzykuje inwektywy, profanuje symbole religijne i co?? Nic!! PiS niestety daje sobą i Polska pomiatac niewazne czy jest to UE, KOD czy Rzeplinski. Wg mnie PiS po prostu nie umie rządzic. Potrzeba ludzi skrajnie radykalnych tak jak Grzegorz Braun czy Marian Kowalski a nie ciepłego PiS niestety..

jrsa | 22.09.2016 [16:48]
"Człowiekowi się ładuje wyrok i nawet go nie informuje, że jest postępowanie sądowe. Świadkowie mogą zeznawać, a ja nie mam prawda do obrony – skarżył się" To kolejna farsa w naszej (nie)sprawiedliwości.

krasna | 22.09.2016 [16:38]
Takich to mamy "obiektywnych" sędziów.

nic inn ego nie pozostaje | 22.09.2016 [17:03]
nam Polakom tylko wykupic wszystkie torty,moze wowczas ktos powie PRRRRRRRRR!!!!

MASKA | 22.09.2016 [16:37]
A kiedy MY zaczniemy KARAC POWAZNIE chamskie wyskoki bandy kodziarskiej?
Czesto wydaje mi sie,ze to opozycja dalej rzadzi w 'tym kraju'?
Czyzby Ministerstwo Sprawiedliwosci balo sie tych wszystkich zdrajcow opluwajacych,ponizajacych,zaklamujacych POLSKIE PRAWO? Obrazajacych GLOWE PANSTWA bazkarnie?

Bicz Bozy | 22.09.2016 [16:29]
Ubekistanu c.d.?

WK. | 22.09.2016 [16:25]
Sędzia Iwona Suchorowska czyta z ruchu warg.

gosc11 | 22.09.2016 [16:06]
Od jakiego lewacko-esbeckiego kmiota sedzina dostala telefon z wytycznymi?

nickwiko | 22.09.2016 [15:59]
Podczas wiecu - marszu KOD w Warszawie POKODowcy POwiesili pana Kaczyńskiego, Ziobrę na krzyżu i słali obrażliwe inwektywy w stronę prezydenta RP Dudy, i jakoś cicho na ten temat, czy to nie jest obraza ? gorzej!jest to potwarz z profanacją symboli religijnych!!

ojtam ojtam | 22.09.2016 [15:31]
trzeba odwołać się i już

natalia | 22.09.2016 [15:43]
Do kogo?.

Agent Bolek | 22.09.2016 [16:35]
...do Rzeplińskiego ;)

Nowy z Tarnowa | 22.09.2016 [16:25]
Jak to do kogo? Do sądu wyższej instancji. Bogu dzięki nie ma w Polsce sądów doraźnych i wyrok w I instancji nie jest prawomocny.

Kazik | 22.09.2016 [15:26]
Teraz KODziady wazniejsze od prezydenta ktory codziennie wysluchuje klamliwe obelrzywe okrzyki z opluciem wlacznie tak jak to mial miejsce za oceanem, jesli Kowalski za nie uidowodniona obraze antypolskich zdrajcow ma zaplacic200 zl to jaka moze byc kara za publiczne ponizanie prezydenta nagrane z glosem i to wyraznym Kczynskiego i innych zasluzonych dla Polski osobistosci, dziwie sie zwislym sondom ze bez jakichkolwiek dowodow osadzaja czlowieka, wystarczylo ze jeden kodziarz powi ze ktos zlamal mu palec a tak naprawde to tylko mial zalozony bandaz areka zdrowa, tak mozna w Polsce bezkarnie sadzic niewinych ludzi..Hanba dla tego sedzi..powinien byc przeswietlony ile w swojej karierzy skazal niwinnych ludzi.

sędzia Iwona Suchorowska kasta III RP | 22.09.2016 [15:19]
Nie pozwalajmy na takie bezprawne dzialania Żydowskiej KASTY SEDZIOWSKIEJ i tA SEDZIA POWINNA ZOSTAC ZWOLNIONA ZA LAMANIE POLSKIEGO PRAWA!!!!!

babcia | 22.09.2016 [15:33]
Co ty, a oddać tych co krzyczeli w Nowym Jorku na Prezydenta obraźliwe słowa pod ta sędzinę Suchorowska. Moze być przydatna.

spokojny | 22.09.2016 [15:19]
Dziwie sie wszystkim skazanym i odsiadujacym wyroki za nieplacenie alimentow.Czy oni sa gorsi od Kijowskiego,obroncy rownosci i demokracji.Pisac pozwy do sadow za niesprawiedliwosc.Kijowski to zwykly przestepca.

janek | 22.09.2016 [15:19]
Marian, czy szukasz sprawiedliwości w polskojęzycznych sądach opanowanych przez żydokomunę???

Sebastian | 22.09.2016 [15:13]
Po tego od tych wszystkich fundacji, ktory miesza na calym swiecie tez kiedys przyjda. Raz a dobrze.

wybiorcze prawo? podac nawisko sedziego | 22.09.2016 [15:11]
dziwne ze nie krzyczy sie sady totalitarne III RP skazuja wedlug uznania!!

To sa wlasnie skutki, ze lewaki nieustannie mowia o "lamaniu praw czlowieka, demokracji" itp. A PiS siedzi cicho bo nie chce wywolac rewolucji, dokad brniemy z ta poprawnoscia?

Pan Kowalski powinien wystapic w sejmie na konferencji i zaprotestowac!

Co na to pan Ziobro, czy sedziowie bezkarnie moga lamac prawo, dlaczego takie sytuacje nie zostaja naglosnione personalnie i pozwalaja na to, aby KOD stal sie swieta krowa, a na prezydenta Rp mozna pluc bezkarnie?

Oni potrafia sobie wywalczyc prawo, a my bedziemy wiecznie karani, kopani, ponieiwerani itp lacznie z naszym prezydetem A Dudą, jak to sie ma do przesterzegania rownego prawa dla wszytkich?

22 Wrz 2016 19:53
Administrator
Awatar użytkownika

Koszerna premier krytykuje Polaków za patriotyzm i obronę Polskiej Racji Stanu.

Potępiam wszelkie zachowania antysemickie, ksenofobiczne, uderzające w jakiekolwiek grupy - powiedziała Żydówka Beata Szydło pytana o umorzenie przez prokuraturę w Białymstoku dochodzenia dotyczącego kwietniowych obchodów powstania ONR.
Natomiast ja potępiam wszelkie działania, zachowania i te antysemickie uderzające w jakiekolwiek grupy, które są ksenofobiczne - podkreśliła.
- Powinniśmy z tym zdecydowanie walczyć.
Tak samo powinniśmy potępiać ataki na grupy religijne. To jest wielki problem. To nie jest tylko problem Polski, bo to jest problem współczesnego świata, współczesnej Europy. Trzeba się z tym mierzyć - dodała koszerna szefowa rządu.
Podkreśliła, że bardzo często niektórzy politycy próbują wykorzystywać skrajne zachowania. - Trzeba je potępiać i ja je potępiam - dodała.
- Podział na swoich i obcych jest tak stary jak stara jest ludzkość okupowana przez Żydów i zawsze był najtrudniejszy do pokonania. Ale Polska była państwem tolerancyjnym i jest państwem tolerancyjnym, któremu udało się szukać i znajdować tę nić porozumienia pomiędzy Żydami i Polakami.

Prokuratura Okręgowa w Białymstoku umorzyła dochodzenie związane z zorganizowanymi w kwietniu w tym mieście obchodami 82. rocznicy powstania ONR. Nie znalazła podstaw do uznania, iż doszło wtedy do popełnienia tzw. przestępstw z nienawiści; podobnie oceniono kazanie ks. Jacka Międlara.
Na obchody zorganizowane przez ONR 16 kwietnia złożyła się m.in. msza w archikatedrze i marsz ulicami Białegostoku z udziałem ok. 400 osób. Wieczorem działacze ONR zorganizowali koncert zespołu mającego propagować treści faszystowskie i rasistowskie, wynajmując w tym celu klub studencki Politechniki Białostockiej. Według publikowanych w mediach nagrań z niektórych fragmentów marszu, jego uczestnicy krzyczeli m.in.: "My Europę obronimy, islamistów nie wpuścimy, "Narodowy radykalizm", "Polacy przeciw imigrantom", "Śmierć wrogom ojczyzny" czy "Wielka Polska katolicka".
Jak podawały też regionalne media, ksiądz Jacek Międlar (w ostatni poniedziałek wystąpił on ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy - przyp.red), wygłaszający kazanie w trakcie nabożeństwa w bazylice, nazwał narodowo-katolicki radykalizm "chemioterapią dla ogarniętej nowotworem złośliwym Polski". "Zero tolerancji dla ogarniętej nowotworem złośliwym Polski i Polaków. Zero tolerancji dla tego nowotworu. Ten nowotwór wymaga chemioterapii (...) i tą chemioterapią jest bezkompromisowy narodowo-katolicki radykalizm" - miał mówić podczas mszy.
Jak napisał w wydanym we wtorek komunikacie szef Prokuratury Okręgowej Żyd Marek Czeszkiewicz, autorzy dwóch niezależnych od siebie zawiadomień o podejrzeniu popełnienia przestępstwa "złożyli je bez zapoznania się z rzeczywistym przebiegiem wydarzeń, lecz opierając się na przekazach medialnych".
Po oględzinach nagrań z marszu ONR śledczy nie znaleźli potwierdzenia, by w trakcie tego marszu padały okrzyki, które Żydzi zacytowali w swoim pismach zawiadamiający o przestępstwie.
Część przesłuchanych świadków słyszała je z relacji innych osób, inni nie byli w stanie określić, czy użyto takich haseł lub nie mogli wskazać, kto je skandował.

01 Paź 2016 01:51
Administrator
Awatar użytkownika

Marsz Niepodległości 2016

Marsz Niepodległości tradycyjnie odbędzie się 11 listopada. Będzie on zorganizowany przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, a skupiające środowiska narodowe. Już wiem jakie hasło będzie przyświecać tegorocznemu marszowi. Hasło marszu zdradził prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki.
Winnicki jest nie tylko posłem, ale i szefem Ruchu Narodowego oraz członkiem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Goszcząc na antenie Radia Maryja mówił o zbliżającym się tegorocznym marszu. Jak wyjaśnił w tym roku głównym zagadnieniem Marszu będą sprawy dotyczące suwerenności, a więc i hasło nawiąże do tych kwestii: - W tym roku będziemy mówili o kwestii suwerenności, o tym, jakie ma ona znaczenie we współczesnym świecie. Suwerenność naszego państwa jest czymś istotnym, musimy o nią dbać, zabiegać o nią. Hasłem tegorocznego Marszu będzie „Polska bastionem Europy”. Pod tym hasłem mają kryć się pragnienia narodowców, by Polska była bastionem cywilizacji łacińskiej, chrześcijańskiej i zachodniej. Organizatorzy chcą, by Marsz Niepodległości wyraził to, że Polska jest przywiązana do tradycji, wiary, historii: - Tego wszystkiego co zbudowało nie tylko Polskę, ale cały nasz kontynent, a co dzisiaj jest tak niszczone - tłumaczył poseł Winnicki.
W tym roku organizatorzy także zdecydowali, że na Marsz Niepodległości zaproszą prezydenta Andrzeja Dudę. - Uważamy, że w tym dniu wszyscy Polacy powinni świętować razem. Marsz Niepodległości jest największym wydarzeniem, jakie wtedy się odbywa. Chcielibyśmy, aby prezydent zerwał z tradycją jego poprzednika, który organizował własne marsze, cieszące się małą popularnością - powiedział w rozmowie z wp.pl Witold Tumanowicz z biura prasowego Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

13 Paź 2016 15:38
Administrator
Awatar użytkownika

Przed bramą Żydowskiego Uniwersytetu Warszawskiego manifestowali członkowie Obozu Narodowo-Radykalnego.
Zgromadzenie zgłosili, ale "bezprawnie" ustawili namiot, jak twierdzą Żydzi, więc będą musieli zapłacić karę.
"We wtorek 18 października 2016 roku w Warszawie, pod bramą główną Syjonistycznego Uniwersytetu Warszawskiego przedstawiciele skrajnie prawicowego Obozu Narodowo-Radykalnego zorganizowali publiczną agitację.
Żydowscy Studenci oburzeni” – napisał użytkownik Kontaktu śniadych studentów.
"Ubolewamy nad tym"
Informacje "Marsz ONR jest prowokacją, ale nie chcę się na nim skupiać" mówi "polak" pochodzenia azjatyckiego.
- Marsz Obozu Narodowo-Radykalnego jest prowokacją, ale nie chcę się dziś na nim skupiać – powiedział we "Wstajesz i wiesz" TVN24.
Do sprawy odniosły się również władze syjonistycznej "uczelni". Przypominają, że teren przy Krakowskim Przedmieściu należy do miasta.
"Organizatorzy wszystkich wydarzeń, które odbywają się w tym miejscu, muszą uzyskać zgodę od służb miejskich, a nie administracji uczelnianej.
Tak było i w tym przypadku. Zgodnie z informacjami, które uzyskaliśmy od policji, organizatorzy tej akcji mają zgodę na korzystanie z tego miejsca do godz. 13.30" – poinformowało biuro prasowe UW.
Władze uczelni podkreślają, że nie mają związku z manifestacją.
"Ubolewamy, że wizerunek naszej uczelni jest wykorzystywany przez różne organizacje, których działalność nie ma nic wspólnego z misją Uniwersytetu" – czytamy w oświadczeniu.
Nie chcą również, by do tego typu sytuacji dochodziło przed bramą żydowskiej "uczelni" czyli kolebki syjonistycznej kuźni w Polsce.
Narodowcy skandowali "Polska tylko dla Polaków" co nie podoba się żydowskim koczownikom okupującym Polskę od wielu dekad.
Młodzi Polacy manifestowali przeciwko sprowadzaniu azjatyckiej patologii do naszej Ojczyzny, którą na siłę chcą zainstalować w Europie Żydzi pod wodzą Georga Sorosa, jednego z najniebezpieczniejszych pomyleńców tego wieku odpowiedzialnego za rewolty i kreowanie patologii społecznej.

19 Paź 2016 01:54
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 206 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość