Obecny czas: 21 Cze 2018 18:30

Regulamin forum

Forum powinno służyć Polakom do zrozumienia sytuacji w jakiej się znalazła ich Ojczyzna.
Pisanie jest możliwe wyłącznie na prywatną pocztę po uprzednim zarejestrowaniu.
Listy uzupelniające wiedze na temat suwerenności Polski, zostaną umieszczone na forum pod haslem " z prywatnej poczty "

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 92 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
 "Cenzorskie wycinanki" gajowego Maruchy 
Autor Wiadomość

Post Re: "Cenzorskie wycinanki" gajowego Maruchy
CO TYM RAZEM CHCIAL UKRYC ZAKLAMANY "MARUCHA" ???

71.Swiadomy Polak powiedział/a
Twój komentarz oczekuje na moderację.
2011-03-01 (wtorek) @ 07:04:49
Ad 66, 68, 69
Troche sie zagalopowales „Marucha” ze swoimi insynuacjami, poniewaz wielokrotnie usuwales moje wypowiedzi, ktore byly niezgodne z Twoja linia myslenia, pomimo przedstawionych przeze mnie argumentow i nie udawaj teraz ofiary, ani nie sugeruj, ze uswales je dlatego, ze nie warte byly Twojego komentarza, poniewaz z logicznego punktu widzenia jedno drugiemu zaprzecza i po prostu KLAMIESZ w wyrafinowany sposob.
Poza tym sam zachowujesz sie awanturniczo i wielokrotnie ponizales innych komentatorow, gdy mieli odmienne zdanie, pomimo, ze mieli racje – vide ostatni przypadek z „Rysiem” i popierasz jedynie tych, ktorzy spiewaja na Twoja nute – vide przypadek „Putina”, ktory okazal sie KANALIA i wraz ze swoimi zwolennikami nie mieliscie racji.

Wracajac do tematu wiary.
Zyd Pawel poszedl na kompromis z zydami-chrzescijanami i biskupi bioracy udzial w soborze nicejskim w 325r rowniez poszli na kompromis z zydami-chrzescijanami i sa na to dowody w opisach historycznych, a namacalnym dowodem jest ZAKLAMANE „Credo” (wyznanie wiary), w ktorym z Pilata zrobiono glownego odpowiedzialnego za zbrodnie popelniona na Jezusie Chrystusie, co jest niezgodne z faktami i ze slowami Chrystusa – vide Jan 19:11 na stronie:
viewtopic.php?f=35&t=486&start=40
(Ten moj wpis bez przerwy usuwales, pomimo, ze jest to DOWOD NA KLAMSTWO w Credo)

Ja nie polegam na komentarzach „biblistow”, ani na koscielnych „autorytetach” nafaszerowanych czosnkiem i cebula, ktorzy manipuluja faktami historycznymi, zeby sobie przyznac racje.
Nawet „Marost” opowiada bajki, kiedy mowi, ze innych chrzescijan poza zydami nie bylo……. a Egipcjanie, a Syryjczycy, a Grecy, a Samarytanie etc to tez zydzi ???

Przeciez Jezus Chrystus wszedzie podrozowal i nauczal inne nacje, ktore uwierzyly mu na slowo – poczytaj ewangelie Jana, zamiast zanudzac ludzi listami Pawla, ktory ani nie byl uczniem Jezusa, ani nie ma nic wspolnego z napisaniem jakiejkolwiek Ewangelii, a robisz z niego wielki „autorytet” od spraw wiary – dla mnie jest nikim i wyraza jedynie swoje poglady oparte na zaslyszanych informacjach, poniewaz nie byl przy Jezusie i nie moze zaswiadczyc jak np. uczen Jan.

Jesli chodzi o kwestie „obywatelstwa” to istnieje zasadnicza roznica miedzy Rzymianinem z krwi i kosci, a „obywatelem rzymskim” jakim byl zyd Pawel i podobnie istnieje roznica pomiedzy rdzennymi Polakami, a zydami posiadajacymi polskie obywatelstwo, przede wszystkim w wygladzie zewnetrznym, zachowaniu, postepowaniu etc – klania sie prof.F.Koneczny.
A ze akurat obydwaj z „Marucha” sobie przytakujecie i jestescie zgodnej mysli to tez duzo znaczy.

Na zakonczenie tych rozwazan przypomne, zebyscie nie oglupiali Polakow, poniewaz prawda i tak wygra z klamstwem.
I jesli „Marucha” zablokuje mi dostep do dyskusji to moje komentarze beda sie nadal ukazywac na POLSKIM FORUM NARODOWYM Edwarda Maciejczyka
viewforum.php?f=35
ktory rozni sie ode mnie w pogladach i czasami wykazuje zdenerwowanie, ale nie postepuje jak „swinia” i nie usuwa moich wypowiedzi dlatego, ze ich nie lubi lub nie sa po jego mysli.
Toronto, Kanada

http://marucha.wordpress.com/2011/02/24/libia-%e2%80%93-rewolucja-czy-obca-interwencja/#comment-80558

01 Mar 2011 03:44

"Marucha" powiedzial o sobie, ze:
NIE IDENTYFIKUJE SIE Z RUCHEM NARODOWYM.

Czy "Marucha" wystraszyl sie wlasnej dekonspiracji i usunal komentarz ???

71.Swiadomy Polak powiedział/a
2011-03-01 (wtorek) @ 08:32:02
Ad 70 - Aga
Ja rowniez uwazam, ze ukryty wrog jest bardziej niebezpieczny, poniewaz jest trudniejszy do zwalczenia ze wzgledu na swoje ukryte cele i prowadzona gre – vide destrukcja katolicyzmu przez zyda Wojtyle-Katza, destrukcja polskiej ekonomii i panstwowosci przez zydow:
Walese, Balcerowicza, Kwasniewskiego, Tuska, Kaczynskiego etc oraz DESTRUKCJA POLSKIEJ MYSLI NARODOWEJ przez polskojezycznych zydow wystepujacych na antenie radia „Rydzyk” z Torunia i tym podobnych mediach, zatruwajacych Polakom mozgi.
Te tematy sa przeze mnie znane od dawna i ostrzegalem Polakow przed ukrytymi kanaliami.
Z tego powodu bylem wielokrotnie usuwany za niepoprawnosc polityczna, ale prawda i tak wyszla na jaw.

Teraz trzeba przygotowac Polakow do dzialan na zblizajace sie wybory jesienne 2011r.

http://marucha.wordpress.com/2011/02/24 ... ment-80564

01 Mar 2011 23:38

"Marucha" usunal 3 komentarze: #37 , #38 , #44.

DLACZEGO MARUCHA TAK PANICZNIE BOI SIE UJAWNIC PRAWDE O KORUPCJI W WATYKANIE ???

44.Swiadomy Polak powiedział/a
2011-03-08 (wtorek) @ 22:56:48
Ad 42 i 43
„Marucha” udaje niewinnego, a „PL” oswieconego.
Pytanie:
Dlaczego „Marucha” usuwa moje wypowiedzi i nie pozwala „PL” udowodnic, ze ja pisze nieprawde ?

Przyklad
=========
Ad 38 – PL
Nie obrazaj ludzi ze wsi !…. R.Dmowski tez sie urodzil na wsi i S.Kozicki rowniez.
p.s.
Zamelduj do „Maruchy”, zeby nie usuwal moich wypowiedzi !
Czy „Marucha” tez sie boi prawdy jak Ty ?

37.Swiadomy Polak powiedział/a
2011-03-07 (poniedziałek) @ 21:59:01
Ad33 – KM i przy okazji do „Maruchy”,

Ja wykazalem, ze Watykan uprawial polityke, a czasami bardzo brudna polityke, ktora wielokrotnie zaszkodzila Polsce, m.inn. podczas rzadow Kazika J. (chodzi o krola K.Jagiellonczyka - dopisal 401)
I gdybym ja byl na jego miejscu to dalbym biskupowi do wyboru (chodzi o biskupa Olesnickiego - dopisal 401):
1. Albo prowadzic polityke zgodna z polskim interesem narodowym.
2. Albo kazalbym mu wypier..lac z Polski do Watykanu.

Liste ANTY-PAPIEZY znajdziecie na internecie.
O ukladach Watykanu z cesarzami niemieckimi tez znajdziecie informacje na internecie.
Czy mam Wam jeszcze napisac jakie z powyzszego wynikaja wnioski, czy sami sie domyslicie.

Ja jestem Polakiem i pier..le Watykan.
A kto sie daje Watykanowi robic w „ciula” to jest tym czym chcial byc, czyli „ciulem”.

Polska nie moze prowadzic innej polityki niz POLITYKI NARODOWEJ, a ta z kolei ma na uwadze interes panstwa i wlasnego narodu w pierwszej kolejnosci, bo w przeciwnym wypadku traci panstwo i narod – LOGICZNE ???

Co wy na to ???
Uwazacie sie za mocnych to odpowiedzcie obydwaj tu na tym forum (chodzi o forum gajowego Maruchy - dopisal 401), bo ja nie mam nic do ukrycia.

Toronto, Kanada
http://marucha.wordpress.com/2011/03/06 ... ment-81864

WPROWADZENIE DO TEMATU ZWIAZANEGO Z WYDARZENIAMI W XV-WIECZNEJ POLSCE.

34.Swiadomy Polak powiedział/a
2011-03-07 (poniedziałek) @ 20:13:30
Ad26- Wet3
Oczywiscie, ze nie chodzi o Konecznego, ale o zweryfikowanie wydarzen historycznych w oparciu o dostepne informacje.

Uwazam, ze nazwanie K.J. „idiota” jest przesadzone, poniewaz K.J. znalazl sie w wirze walki rodzimych stronnictw politycznych i obcych i sam nie podejmowal decyzji, a jedynie je zatwierdzal lub odrzucal na podstawie tego co mu doniesiono lub doradzono.

Pisalem rowniez ogolnie w wypowiedzi #23 o roli biskupa Kota i biskupa Olesnickiego jaka odegrali w polityce.
Otoz Olesnicki mial zaufanie u W.Jagielly, ale nie mial zaufania u jego syna K.Jagielly, poniewaz w litewskich kregach odzyly prady narodowe i separatystyczne, ktore Olesnicki chcial stlumic sila i podporzadkowac Polsce i mielibysmy w zamian wojne domowa, ktorej nie chcial z kolei K.J., poniewaz to oslabiloby istniejaca unie tych 2 narodow i sama Polske, szczegolnie jesli chodzi o zagrozenie ze strony KRZYZACTWA.
Z drugiej strony Olesnicki sprzeciwial sie objeciu tronu przez K.J. w Czechach i zwalczal Husytow (chrzescijan), ktorzy odkryli KORUPCJE w Watykanie i sprzeciwili sie papiezowi, i dobijal Polakow, ktorzy poparli ruch husycki, ale nie mial wyrzutow sumienia, kiedy odbieral kapelusz kardynalski od ANTYPAPIEZA Feliksa V.
Przyjazn z czeskimi husytami byla w polskim interesie, pomimo, ze Watykan byl odmiennego zdania. A tak to Slowianie mordowali Slowian w interesie Watykanu – to hanba !…. a Olesnicki to watykanski agent.

Jak zaznaczylem w wypowiedzi #21, Krzyzactwo i Watykan wspolnie spiskowali przeciw polityce K.Jagiellonczyka i sami chcieli miec jak najwieksze wplywy w Polsce.

Podstepnie dzialali takze Habsburgowie i Z.Luksemburczyk – wyjatkowa kanalia, spiskujaca z Krzyzactwem przeciw Polsce i kierujaca sie zadza wladzy.

Z kolei ZYDOWSKIE ROBACTWO prowadzilo swoja wlasna polityke i interesy, pozyczajac pieniadze na lichwiarki procent tym, ktorzy prowadzili wojny, m.inn.K.J., byli szpiegami i podstepnie wciskali sie na strategicznie wazne stanowiska w krolestwie, jak np. skarbiec krolewski.

W takim zamecie politycznym trudno jest realizowac cele panstwa i prawidlowo przewidywac uklad na szachownicy europejskiej polityki.

K.Jagiello popelnil jeden wazny blad, a mianowicie nie zbudowal ARMII ZAWODOWEJ, tylko polegal wylacznie na „pospolitym ruszeniu”, podczas gdy Krzyzactwo mialo oplacanych i dobrze wyszkolonych najemnikow.
Nawet 100 tysieczna armia zawodowa i otwarcie szkoly wojskowej na szkolenie nowych kadr i ochotnikow, zmieniloby oblicze panstwa i utrwaliloby na stale pozycje Polski w Europie.

O tych sprawach powinien wczesniej pomyslec W.Jagiello, ktory mial duza wladze w panstwie obojga narodow – Polakow i Litwinow oraz doswiadczenie zdobyte w wojnach z Krzyzactwem.

p.s.
Tak to wyglada ogolnie, bez grzebania w szczegolach.

21.Swiadomy Polak powiedział/a
2011-03-07 (poniedziałek) @ 01:41:02
Ad 20 – KM
Nie jestesmy na lekcji historii dla liceum ogolnoksztalcacego, gdzie opowiadane sie bajki o tym i o tamtym uwarunkowane pogladami nauczyciela lub/i obowiazujaca poprawnoscia polityczna.

Dyskutowane zagadnienie dotyczy HISTORII POLITYCZNEJ i nalezy rozpatrzyc sprawy OBIEKTYWNIE.

Ja proponuje, zebys zaczal odrabiac PRACE DOMOWA i uzupelnil informacje dotyczace zmiany polityki K.Jagiellonczyka do Kosciola jako organizacji, prowadzacej swoja wlasna POLITYKE – vide ROBOTA WYWROTOWA bp. Olesnickiego z Krakowa, pozniejszego kardynala i legata papieskiego w Polsce.

K.Jagielonczyk mial swoich DORADCOW, ktorzy pomagali mu podejmowac decyzje i nie wykluczam, ze wazna role odgrywali ZYDZI, ktorym krol zapewnil SPECJALNE PRZYWILEJE (wieksze niz Polakom) w 1453r (potwierdzenie Statusu Kaliskiego z 1264r) i na pewno nie zrobil tego za darmo.
K.J. mial wtedy jedynie 26 lat i nie bylo radia, telewizji, telefonow i internetu, zeby znac lub zweryfikowac informacje – musial miec szpiegow i donosicieli.

Dodam jeszcze wazny szczegol, a mianowicie NIEMIECKIE WPLYWY w Watykanie od 962r, kiedy Otton I zostal cesarzem Wielkiego Cesarstwa Rzymskiego mianowanym przez papieza Jana XII w nawiazaniu do „TRADYCJI” starozytnego Rzymu i imperium Karola Wielkiego (742-814), tego ktory prowadzil polityke „DRANG NACH OSTEN” (Pochodu na Wschod), podbijajac zachodnie plemiona slowianskie „OGNIEM i MIECZEM”.
Ten urywek informacji wyjasnia o co chodzilo NIEMCOM:
„Ogromnym sukcesem polityki Ottona I było ożenienie syna Ottona II z księżniczką bizantyjską Teofano oraz wymuszenie na papieżu koronowania go na cesarza. Przeprowadzona za życia ojca koronacja zapewniała ciągłość godności cesarskiej w dynastii saskiej, zaś ślub z Teofano oznaczał uznanie tytułu cesarskiego królów niemieckich przez Konstantynopol.
Ambicją Ottona I Wielkiego oraz jego następców, Ottona II i Ottona III było podporządkowanie sobie całego chrześcijańskiego (łacińskiego) świata w ramach uniwersalistycznego cesarstwa. Najbliższy realizacji tego planu był Otto III. Wychowany w kulcie tradycji saskiej, karolińskiej i bizantyjskiej, świadomie nawiązujący do legendy Karola Wielkiego, zamierzał stworzyć imperium złożone z równouprawnionych chrześcijańskich królestw – Italii, Francji, Niemiec oraz Słowiańszczyzny (władcą tej ostatniej miał być najprawdopodobniej Bolesław Chrobry), nad którymi panowałby rezydujący w Rzymie cesarz. Nieoczekiwana śmierć Ottona III w 1002 roku pogrzebała idee zjednoczeniowe. Odtąd cesarstwo rzymskie utożsamiać się będzie coraz bardziej z królestwem niemieckim.”

W 1525r krol Polski Zygmunt „Stary” przekazal Prusy w lenno krzyzackie wielkiemu mistrzowi zakonu krzyzackiego Albertowi powiazanego z HOHENZOLLERNAMI – krol Zygmunt „Stary” byl jego WUJEM !!!
Po kilku dniach „mistrz” Albert przeszedl na LUTERANIZM, a Zygmunt „Stary” obdarzyl go tytulem „Ksiecia Prus” !!!
Dodam jeszcze, ze Zygmunt „Stary” (1467-1548) byl dzieckiem K.Jagiellonczyka i Elzbiety z domu HABSBURG.
Z jednej strony HOHENZOLLERNY, a z drugiej strony HABSBURGOWIE walczyli o wplywy w Polsce, a posrodku nich o swoje wplywy walczylo ZYDOSTWO, ktorym Zygmunt „Stary” potwierdzil w 1539r nadane wczesniej PRZYWILEJE zawarte w „Statucie Kaliskim” z 1264r.

Powyzsze informacje zaprzeczaja TEZIE wysunietej przez prof.F.Konecznego, jakoby „LEGISCI” i K.Jagiellonczyk (1427-1492) ponosili odpowiedzialnosc za to co sie stalo w 1525r w Polsce – chodzi o przekazanie Prus w lenno krzyzackie.

Ponadto spotkalem sie z opiniami osob, ktorym mozg wypral „historyk” P.Jasienica (1909-1970; rzeczywiste: Bejnar – ukrainski zyd i prezes zydo-masonskiego KKK utworzonego przez plk UB L.Brystygierowa), ktorzy wychwalali rzady Jagiellonow – zyd i mason Bejnar mial powody do wychwalania Jagiellonow.

Toronto, Kanada

KOMENTARZ "401"
W latach 1454-1466 , czyli przez 13 lat trwala wojna Polski z Krzyzakami.
Przyczyna wojny byla zgoda krola Polski K.Jagiellonczyka (syna W.Jagielly) na apel przywodcow Zwiazku Pruskiego o pomoc w walce z Krzyzactwem.
Zwiazek Pruski zostal utworzony w 1440r przez Gdansk i Torun w wyniku buntu przeciw krzyzackiemu uciskowi oraz placeniu wysokich podatkow - Gdansk i Torun byly pod krzyzacka okupacja.
W wyniku wzrastajacego buntu i oporu ludnosci Prus, Krzyzactwo zaczelo tracic kontrole i zwrocilo sie o pomoc do Watykanu i wowczas papiez nalozyl EKSKOMUNIKE (klatawe) na walczacy z krzyzackimi kanaliami Zwiazek Pruski.
Watykan nie postapil po sprawiedliwosci, ale po znajomosci.
Dodam jeszcze, ze cesarze niemieccy stali na czele Wielkiego Cesarstwa Rzymskiego od 962r i mieli wladze nad papiezem.
Poza tym Watykan podobnie jak instytucje swieckie (pozakoscielne) byl rowniez skorumpowany - zrodla encyklopedyczne podaja, ze na przestrzeni wiekow bylo 42 ANTYPAPIEZY.

Oczywiscie krol Polski K.Jagiellonczyk nie wystraszyl sie klatwy papieza Eugeniusza IV, ani nie posluchal podpowiedzi biskupa Olesnickiego, ktory sprzeciwial sie wojne Polski z Krzyzactwem, tylko ruszyl na pomoc i zaatakowal Krzyzakow.
Po dlugiej i ciezkiej wojnie Polska odzyskala prawie polowe terytorium okupowanego przez Krzyzactwo i miala bezposredni dostep do morza - Gdansk znow nalezal do Polski; mapa na stronie:
http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0612195830

Kilka slow o potwierdzeniu zydowskich przywilejow zawartych w Statucie Kaliskim przez K.Jagiellonczyka w 1453r.
Otoz bliskosc dat (1453 i 1454) zwiazanych z opisywanymi powyzej wydarzeniami wojennymi wskazuje, ze K.J. zrobil to za zydowskie pieniadze, jakie mu byly potrzebne na wojne z Krzyzactwem.

Ostatnio edytowany przez 401autobahn, 09 Mar 2011 02:11, edytowano w sumie 1 raz

08 Mar 2011 23:35

MARUCHA ZNOW SIE ZDEKONSPIROWAL !

Tym razem Marucha broni swoich "starszych braci w wierze".

3.tralala powiedział/a
2011-03-07 (poniedziałek) @ 18:40:35
Mam pytanie i prosbe.
Czy ktos wie jak sie ma dzisiejsza, przez zydow wyznawana religia, do Starego Testamentu?
Potrzebny mi jakis wiarygodny artykul, lub cos w tym rodzaju.
Samo stwierdzenie, ze zydzi opieraja sie na kabale, nie wystarczy.

19.Swiadomy Polak powiedział/a
2011-03-08 (wtorek) @ 08:22:27
Ad3 – Tralala i inni

Jedyna prawdziwa religia jest Chrzescijanstwo, ktoremu poczatek dal Jezus Chrystus – Bog ( Ja i Ojciec jedno jestesmyJan 10:30 ).

Jezus Chrystus wyraznie oznajmil kto bedzie zbawiony, mowiac:

„Ja jestem zmartwychwstaniem i zyciem. Kto we Mnie wierzy, chocby i umarl zyc bedzie”Jan 11:25

Jezus Chrystus rowniez wskazal droge do zbawienia, mowiac:

„Ja jestem droga, prawda i zyciem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przeze Mnie”Jan 14:6

Powyzsze slowa Chrystusa sa jednoznaczne i nie jest potrzebny zaden „autorytet” koscielny, zeby je wyjasniac.
Wybor nalezy do czlowieka i kto chce to wierzy w Jezusa Chrystusa, a kto nie chce to nie wierzy i koniec dyskusji.

Pytanie:
Dlaczego Polacy zawracaja sobie dupe ZYDOWSKIMI BZDETAMI wymyslonymi przez zydow dla zydow i upodobnionych do religii i traca swoj cenny czas ???

Toronto, Kanada

http://marucha.wordpress.com/2011/03/07 ... ment-81757

08 Mar 2011 23:47
Administrator
Awatar użytkownika

Panie Autobahn, ma Pan okazję się wykazać i opowiedzieć po stronie Jezusa, zapraszam na marsz.
---------------------------------------------------------------------------------------------

Page 1
Wrocławskie Wspólnoty
Intronizacji Jezusa Króla Polski zapraszają na
MARSZ DLA JEZUSA KRÓLA POLSKI
WROCŁAW 19 MARCA 2011 r. (sobota)
Zapraszamy wszystkich, którzy kochają Boga i Ojczyznę. Razem z Maryją, naszą
umiłowaną Królową, podejmijmy wielką błagalną modlitwę o uznanie Pana Jezusa
Królem Polski.
Marsz poprzedzi Msza Święta w Kościele pw. Opieki Św. Józefa przy ul. Ołbińskiej 1
(boczna ul. Jedności Narodowej) o godz. 11:30.
Prosimy o zachęcenie do udziału w Marszu swoich bliskich i znajomych.
Grupy zorganizowane można zgłaszać od 4 do 18 marca 2011 r. w godzinach od
20:00 do 22:00
pod numerem telefonu: 720 296 205 lub 510 430 318.
Orientacyjny program marszu:
13.00-14.00 - powitanie uczestników Marszu, a następnie przemarsz chodnikiem i prawym pasem
jezdni od kościoła pw. Opieki Św. Józefa do placu przy zbiegu ulic Grodzkiej, Piaskowej i pl.
Nankiera.
14.00-14.30 - I przystanek.
14.30-15.15 - marsz prawym pasem jezdni i chodnikiem ul. Piaskowej, św. Katarzyny, przez ul.
Wita Stwosza i Rynek do ul. św. Mikołaja.
1
Page 2
15.15-15.45 - II przystanek.
15.45-16.30 - marsz ul. św. Mikołaja, przez pl. Jana Pawła II na pl. Solidarności.
16.30-17.00 - III przystanek i zakończenie Marszu.
Uczestnicy marszu zobowiązani są zachować szczególną ostrożność w czasie przemarszu.
Jezu Chryste, Królu Polski, błogosław Polsce, Ojczyźnie naszej!
DO ZOBACZENIA NA MARSZU...
Organizatorzy:
Maria Hałdzińska, tel. 720 296 205
Maria Kowalczyk, tel. 664 935 186

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Page 1
Zabezpieczenie kolumny marszu zapewni służba porządkowa
organizatora.
Uczestnicy marszu zobowiązani są zachować szczególną ostrożność
w czasie przemarszu.
Grupy zorganizowane prosimy zgłaszać
od 4 do 18 marca 2011 r. od godz. 20:00 do 22:00
pod numerem telefonu 720 296 205 lub 510 430 318.
Wszystkich uczestników marszu prosimy o zaopatrzenie się w biało-
-czerwoną kokardkę. Prosimy o zabranie transparentów, flag, proporców
oraz innych znaków na świadectwo Jezusowi Królowi Polski i Królowej
Polski Maryi.
ORGANIZATORZY MARSZU
Maria Hałdzińska, tel. 720 296 205
Maria Kowalczyk, tel. 664 935 186
Więcej informacji
na stronie internetowej:
www.intronizacja.pl
Chwała i cześć
Jezusowi
Królowi Polski!
WROCŁAWSKIE WSPÓLNOTY INTRONIZACJI
JEZUSA KRÓLA POLSKI
ZAPRASZAJĄ NA
MARSZ DLA JEZUSA
KRÓLA POLSKI
WROCŁAW
19 marca 2011 (sobota)
Do wzięcia udziału w marszu modlitewnym zapraszamy wszystkich,
którzy kochają Boga i Ojczyznę.
Razem z Maryją, naszą umiłowaną Królową podejmijmy wielką
błagalną modlitwę o uznanie Pana Jezusa Królem Polski.
Page 2
Część organizacyjna marszu:
• Marsz poprzedzi Masza Święta w Kościele pw. Opieki Św. Józefa
przy ul. Ołbińskiej 1 o godz. 11:30.
• Rozpoczęcie marszu o godz. 13:00. Uczestnicy wyruszą spod
kościoła ulicami:
o ul. Jedności Narodowej,
o ul. Drobnera,
o przez Most Uniwersytecki,
o ul. Grodzką do ul. Piaskowej.
Na placu u zbiegu ulic Grodzkiej, Piaskowej i pl. Nankiera
przewidywany jest pierwszy 30-minurowy przystanek.
• Około godz. 14:30 uczestnicy marszu przejdą prawym pasem jezdni
i chodnikiem:
o ul. Piaskowej,

09 Mar 2011 01:50

Dziekuje za zaproszenie Kolego Edwardzie, ale w chwili obecnej moj przyjazd do Polski jest niemozliwy z powodu moich zajec.
Poza tym ja traktuje swoja wiare jako sprawe prywatna, a nie manifestacje religijno-polityczna, z ktorej nic nie wynika - w historii bylo kilka takich imprez, a Narod nie zmadrzal, poniewaz problem tkwi w niskiej swiadomosci narodowej Polakow, ktorzy daja sie kazdemu prowadzac za nos.

Na jesieni sa wybory, a czasu pozostalo niewiele.
Wazniejsze jest znalezienie i wystawienie polskich kandydatow na listy we wszystkich okregach wyborczych chyba, ze Polacy chca ponownie oddac wladze w lapy zydow, nastawiac leb i dupe na zydowski bat i plakac, ze ich zydzi ponizaja, okradaja lub ze im brakuje na chleb.

Pozdrawiam,
401

09 Mar 2011 03:01

MARUCHA DALEJ PROWADZI SWOJA POLITYKE I UKRYWA PRAWDE !

1. prawda powiedział/a
2011-03-09 (środa) @ 13:52:13
Trzeba mowic glosno nasza prawde ze WSZYSTKIE UMOWY, TRAKTATY, PRYWATYZACJE SA NIEWAZNE GDYZ WSZYSTKO TO ODBYWALO SIE SIE ZA NASZYMI PLECAMI, BEZ NASZEJ ZGODY.
Wszystkie przedawnienia sa tez niewazne.
Przywrocic kare smierci za zdrade Narodu Polskiego i za kradziez majatku Polskiego.

Zastanawia mnie dlaczego Kosciul siedzi cicho i przyglada sie spokojnie jak nas rozkradaja.

4. Swiadomy Polak powiedział/a
2011-03-09 (środa) @ 19:28:22
Ad 1
Kosciol kolaborowal z rzadzacymi, poniewaz im chodzilo o odzyskanie majatkow koscielnych.
Toronto, Kanada
http://marucha.wordpress.com/2011/03/09 ... ment-82031

Dodatkowa informacja.

W 1950r kard.S.Wyszynski podpisal tajne porozumienie z ZYDO-KOMUNISTAMI !

W kwietniu 1950r jako prymas, S.Wyszynski, podpisuje TAJNE POROZUMIENIE Z ZYDO-KOMUNISTAMI – oficjalna propaganda podaje, ze Wyszynski poszedl na ustepstwa z zydo-komunistami, polegajace na uznaniu wschodniej granicy Polski i potepieniu polskiego podziemia niepodleglosciowego w zamian za nauczanie religii w szkolach i wznowienie dzialalnosci KUL-u.
Nie ma ani slowa o staraniach Wyszynskiego o odzyskanie przedwojennego majatku koscielnego, ktorego kosciol byl najwiekszym wlascicielem i to byl glowny cel dzialan Wyszynskiego, ktory dla pieniedzy gotow byl paktowac z diablem i jego dziecmi (zydami) i zdradzic polskie podziemie niepodleglosciowe oraz podeptac zasady moralne.
viewtopic.php?f=35&t=461

Np. ksiadz T.Rydzyk popieral kandydature zyda M.Krzaklewskiego na prezydenta Polski w 2000r, poniewaz Krzaklewski obiecal mu dzialke pod rozbudowe rozglosni radiowej.
TAK WYGLADAL "PATRIOTYZM" ZYDA T.RYDZYKA !

PRZEZ CALY CZAS PROPAGANDA SWIECKA I KOSCIELNA OGLUPIAJA POLAKOW !

Toronto, Kanada
p.s.
Plk E.Makowiecki zna sprawy zakulisowe hierarchii koscielnej w Polsce i uchyla rabka tajemnicy:
viewtopic.php?f=35&t=480

10 Mar 2011 00:31

CZY MARUCHA ZNOW MA PROBLEMY Z SAMOOKRESLENIEM SIE ?

22.Swiadomy Polak powiedział/a
2011-03-11 (piątek) @ 17:47:36
Marucha,
Dlaczego usunales moja opinie ??? Cos Ci nie pasuje ?… czy nie jest politycznie poprawne ?

1.Swiadomy Polak powiedział/a
2011-03-11 (piątek) @ 10:18:29

B.Poreba napisal:
Uważam za błąd polityczny odmawianie PRL-owi miana zależnej, ale mimo to jednak polskiej państwowości.

Toronto odpowiada:
PRL byl obcym tworem politycznym i ideologicznym, a za niepoprawnosc polityczna grozila dyskryminacja i marginalizacja.

Ja sie dziwie, ze B.Poreba mowi o polskosci PRL-u, kiedy zydo-komunistyczne wladze PRL-u zwalczaly i niszczyly prawdziwe polskie tradycje okresu II RP zawieszajac najpierw polska konstytucje dekretem PKWN 22 lipca 1944r, a nastepnie krwawo zwalczali elementy patriotyczne i kosciol katolicki, az do poczatkow lat 1960-tych.

Nie podoba mi sie rowniez proba wybielania wspolpracy B.Piaseckiego z ZYDO-KOMUNISTAMI, podczas gdy prawdziwych Polakow z HONOREM, zydo-komunisci przetrzymywali z UB-ckich wiezieniach, byli katowani i mordowano z zimna krwia lub wywozono ich w glab ZSRR – wielu z nich uwierzylo w „amnestie” i sie ujawnilo, ale trafili do UB-ckich wiezien i po wielu z nich slad zaginal.
Nawet ci co przezyli, byli pozniej dyskryminowani przez wladze PRL, chyba ze poszli na wspolprace z zydo-komuna, a wowczas mieli latwiejsze zycie.

Czy B.Poreba piszac swoje wywody probuje w ten sposob siebie usprawiedliwic, czy dac sobie buzi z zydo-komunistycznymi bandytami ?

Moi Rodzice nigdy nie plaszczyli sie przed zydo-komunistami, bo mieli swoj honor i tez przezyli, pomimo ze bylo im ciezko.
A swoja polskosc zachowali w sercach i nie dali sie skomunizowac ani nabrac na „komunistyczny raj”, kiedy inni robili kariery i sprzedali sie za srebrniki.

PRL runal na pysk, poniewaz kolos na glinianych nogach, ktory trzymal nad wszystkimi bat rozpadl sie ekonomicznie i finansowo w wyniku dlugiej i wyczerpujacej wojny w Afganistanie, ktora trwala prawie 10 lat – tam tez chcieli zaprowadzic komunizm.

A moze B.Poreba chce zrobic z agenta Moskwy W.Jaruzelskiego polskiego bohatera narodowego, dlatego ze mowil po polsku ?

http://marucha.wordpress.com/2011/03/11 ... ment-82277

KOMENTARZ
Pytanie:
Od kiedy komunizm i judaizm jest czescia polskiej kultury ???
Odpowiedz:
Od chwili ogloszenia tych "rewelacji" przez B.Porebe.

Komunizm i judaizm to jedno i to samo, i nigdy nie byly czescia polskiej kultury, co najwyzej polskiej historii, a to sa dwa rozne pojecia.

Toronto, Kanada

11 Mar 2011 13:08

Znow boisz sie prawdy Marucha ???
Ostatnio wzrosl Twoj wykres bojazni, kiedy dotykam tematu ukrytego dzialania polskojezycznego zydostwa, ktorych polprawdziwe artykuly zamieszczasz na swoim forum.

Zauwazylem, ze tzw. "Mysl Polska" ma duzo wspolnego z "Naszym Dziennikiem".

7.Swiadomy Polak powiedział/a
2011-03-11 (piątek) @ 09:20:41
Re: 6
Marucha, co Ty sobie ubzdurales z agenturalnoscia ?

Ja jestem wrogiem, ale klamstwa i polprawd, ktorymi oglupiani sa Polacy i postanowilem juz dawno z tym walczyc i otwierac Polakom oczy na sprawy, o ktorych nigdy by sie nie dowiedzieli.

Prawda uswiadamia ludzi i pomaga im zrozumiec zachodzace wokol nich zjawiska, a jednoczenie uczy myslenia i analizy, i pomaga odgadnac poczynania tych ludzi, ktorzy wyrzadzaja zlo w Polsce i na swiecie.

Polacy potrzebuja znac prawde i Polacy potrzebuja swiadomosci narodowej.

To nie jest latwe zadanie, poniewaz 65 lat prania mozgu przez zydowska propagande zrobilo swoje, ale mimo tego widac swiatlo w tunelu i zmienia sie swiadomosc ludzi w pozostalych krajach UE.

Teraz liczy sie tylko Polska i polski interes narodowy.
I zeby sie nie zawiesc, Polacy musza liczyc na samych siebie.

Jeszcze Polska nie zginela…
B.H.O.

http://marucha.wordpress.com/2011/03/10 ... ment-82273

11 Mar 2011 13:42
Administrator
Awatar użytkownika

Przepraszam że się wtrącę ale widzę że Pan nie rozumie zależności Panie Autobahn.
Czytając Pańskie wpisy wynika jednoznacznie że jest Pan gościem non grata na żydowskiej stronie i w zasadzie moderator jest na prawie tzn. jako gospodarz może Polaka usunąć z byle powodu.
Odnośnie obywatelstwa, pochodzenia, Ducha itp. nie może Pan oczekiwać od kundla predyspozycji rasowych poza typowymi odruchami kundla i mieszańca.
Żyda widać,- słychać i czuć, zatem nawet jak się przebierze za "polaka" to i tak z butów będą wystawać pejsy, innymi słowy ze świni nie zrobi Pan koguta, nawet gdy owa świnia przyjdzie na świat w kurniku (alegorycznie w Polsce) to nigdy nie będzie kogutem ( alegorycznie rdzennym mieszkańcem miejsca w którym owa świnia przyjdzie na świat).
Może Pan świnię nauczyć piać jak kogut, poprzyklejać kogucie pióra do świńskiego ogona i dać dokument tożsamości z kogucim nazwiskiem np. Karmazyn czy Kwaśniewski, ale zawsze świnia pozostanie świnią tak jak Żyd będzie Żydem niszczącym Polskę aż do śmierci.
Kończąc ten krótki wywód antropologiczny proponuję żeby Pan przyjmował wycinanki gajowego jako genetyczny prykaz i olewał ciepłym moczem antypolskiego cenzora.

Ps. Proszę sprawdzić czy przypadkiem "Gajowy" nie pochodzi z gaju oliwnego.

Pozdrawiam
Admin.

12 Mar 2011 07:37
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 92 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości