Obecny czas: 26 Kwi 2018 15:10

Regulamin forum

Forum powinno służyć Polakom do zrozumienia sytuacji w jakiej się znalazła ich Ojczyzna.
Pisanie jest możliwe wyłącznie na prywatną pocztę po uprzednim zarejestrowaniu.
Listy uzupelniające wiedze na temat suwerenności Polski, zostaną umieszczone na forum pod haslem " z prywatnej poczty "

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 280 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 28  Następna
 Dyskusyjne ciekawostki 
Autor Wiadomość

Post Re: Dyskusyjne ciekawostki
Pilne oświadczenie Igora Striełkowa

Zrodlo:
http://marucha.wordpress.com/2014/10/25 ... trielkowa/

KOMENTARZE

12. Toronto said
2014-10-25 (sobota) at 15:22:01

1. Donieck potrzebuje rakiet dalekiego zasiegu, zeby mogly dosiegnac Kijow i tamtejsze obiekty strategiczne (elektrownie, wodociagi, zaklady zbrojeniowe etc), zeby zniszczyc zaplecze i wywolac panike wsrod tamtejszych Chazarow (Poroszenko, Jacyniuk etc).
2. Do akcji nalezy wprowadzic grupy dywersyjne z DRL, ktore beda dzialac na zapleczu Chazarow i odcinac zaopatrzenie (paliwo, amunicje, zywnosc etc) dla ich wojska.
3. Utrzymywac lacznosc z Rosjanami, ktorzy przy pomocy satelitow okresla polozenie wojsk Chazarow i zastawiac na nich pulapki w czasie ich przemieszczania sie i ciagle ich niepokoic z roznych stron, zeby ich pozbawic snu i wytrzymalosci fizycznej.

17. Toronto said
2014-10-25 (sobota) at 20:28:09

Ad 14 – Boydar

Na wojnie sa ofiary i w czasach pokoju tez sa ofiary – wypadki samochodowe, wypadki w zakladach pracy, katastrofy (trzesienia ziemi, powodzie, pozary, wybuchy wulkanu etc), choroby i zatrucia, utoniecia, zabojstwa etc. Ludzie codziennie umieraja, a na ich miejsce rodza sie nowi.

Czy banderowcow tez obchodzili ludzie zyjacy w Donbasie i tamtejsza infrastruktura (domy, szkoly, zaklady pracy etc), kiedy bombardowali wszystko co bylo w ich zasiegu ?
Banderowcy daza do osiagniecia swoich celow i nie kieruja sie uczuciami do mieszkancow Donbasu, ani tamtejszej infrastruktury.
Jesli sily wojskowe Donbasu nie zastosuja drastycznych srodkow i rozwiazan wobec banderowcow to ludnosc Donbasu padnie ofiara banderowcow, ktorzy jesli nie wybija to wyrzna sily wojskowe i ludnosc Donbasu.

W polityce jest tak, ze licza sie cele, a nie ludzie i nie ma zabawy w sentymenty.

Ad 15 – Zerohero

Czy jestes gotowy oddac swoja glowe pod banderowski topor lub umrzec za Ukraincow w Kijowie ?
Jesli chodzi o propagande i opinie publiczna to np. zydostwo morduje Palestynczykow i zamienilo Palestyne w jeden wielki oboz koncentracyjny i rzad Izraela nie przejmuje sie opinia publiczna i nadal robi co chce w Palestynie i z Palestynczykami.
Ktore z panstw swiata interweniowaly militarnie w obronie Palestyny i Palestynczykow ?
Czy Palestynczycy to nie ludzie ?
A gdyby przyszlo tobie stanac w obronie wlasnej rodziny lub Polski to tez bys zalowal napastnika i jego zaplecza materialnego lub militarnego ?

18. Toronto said
2014-10-25 (sobota) at 20:34:47

re: 14, 15, 16
Jeszcze zapytam „obroncow pokoju” i „praw czlowieka” tego forum:

Czy ktorys z was byl w wojsku i zna co to sa obowiazki zolnierza ?

19. Marucha said
2014-10-25 (sobota) at 20:57:43

Re 17, 18:
Panie Toronto… Pańskie poglądy mi się nie podobają. Więcej, one mnie wkurwiają.
Nikt tu nie jest jakimś zasranym pacyfistą albo obrońcą pokoju.
Ale jeśli chce się być żołnierzem, a nie zwyrodniałym plugawcem – to się rozróżnia między wrogiem, a ludnością cywilną.
Nie wiem, w jakim wojsku Pan był – ale to, czego tam Pana nauczono, to śmierdzi czosnkiem i chachłactwem.

23. Toronto said
2014-10-26 (niedziela) at 00:05:05

ad 19 – g.Marucha

Rozumiem, ze moje opinie nie podobaja sie gajowemu M, wiec zapytam:
Z jakiego punktu widzenia ?…. polskiego, koscielnego, banderowskiego czy jeszcze innego ?

Dopisek g.Maruchy
W ogóle cały Toronto mi się nie podoba, choć wiele powinniśmy mieć wspólnego.
Nie bez powodu wyrzuciłem go swego czasu z gajówki.
Szerzenie hitlerowskiej „etyki” wojskowej tu nie przejdzie.

TRAKTOWANIE JAK WROGA ZARÓWNO ŻYDOBANDEROWCÓW, JAK I LUDNOŚĆ CYWILNĄ, KTÓRA CHCE TYLKO SPOKOJU – TO ZWYKŁY BANDYTYZM.

I takie coś chce Toronto lansować jako wzór dla żołnierza?
Żołnierz to nie bandyta, panie Toronto. Żołnierz niszczy wroga, bo to jest jego zawód. Żołnierz nie morduje cywilów, kobiet, dzieci.

Wszystkie Pańskie dalsze wywody są BEZ ZNACZENIA i w ogóle niezwiązane z tematem.

Z wojskowego punktu widzenia, zadaniem wojska jest obrona panstwa i wlasnego narodu i wojsko uzywa do tego celu wlasnej strategii, zeby przezwyciezyc wroga i zachowac wlasne panstwo oraz narod. Wiec uzycie rakiet dalekiego zasiegu w celu zniszczenie zaplecza wroga, zeby pozbawic go sily uderzeniowej i srodkow do walki jest jak najbardziej uzasadnione, bez wzgledu na rozmiar strat wroga, w przeciwnym wypadku wrog wyniszczy narod i zagarnie panstwo dla siebie – vide napasc Niemiec na Polske w 1939r, niemiecka okupacja i eksterminacja Polakow.
A druga sprawa strategiczna to taka, zeby nie prowadzic wojny na wlasnym terytorium, ale na terytorium wroga i jemu wyniszczac zaplecze i struktury wojskowe oraz materialne, bez wzgledu na ofiary wroga – taka strategie zastosowaly Niemcy wobec Polski.
Pytanie: Kto na tym najlepiej wyszedl ?…. Czy Polska, ktora wygrala wojne, czy Niemcy ktore przegraly wojne ?
Ponadto Niemcy sa traktowani jak rasa panow w Europie i kazde panstwo liczy sie z Niemcami, a Polacy sa traktowani jak kundle i nikt nie liczy sie z Polska.

W 1965r dziwki w sutannach z Episkopatu Polski napisaly list do Episkopatu w Niemczech i przepraszali oraz prosili Niemcow o wybaczenie w imieniu narodu polskiego – nie tak dawno temu podobnie uczynil zyd Komorowski w Bundestagu i przepraszal Niemcow oraz prosil o wybaczenie.
A Niemcy nic i do tej pory nie przeprosili Polakow za zbrodnie na Polakach, ani nie wyplacili odszkodowan za zniszczenie Polski, tylko realizuja swoj odwieczny plan Drang nach Osten (Pochod na Wschod).

Kto chce byc chlopcem do bicia to niech nastawi jeszcze swoja d*pe na bat skoro sobie tego zyczy.
Ja z kolei jestem w pierwszej kolejnosci Polakiem i mam polskie obowiazki, bo tu chodzi o byc albo nie byc Polski i Polakow.
A jesli chodzi o religie chrzescijanska i wierzenia to „Duch daje zycie, cialo na nic sie nie przyda…” (Ew.Jana 6:63), czyli mowiac miedzy nami, placz nad cialem jest rodzajem zabobonu, ktory przyslania logiczne myslenie.
Brak logicznego myslenia jest przyczyna powstawania bledow i negatywnych konsekwencji dla czlowieka, narodu i panstwa.
Brak logicznego myslenia jest wada i dlatego Zydostwo, Niemcy, banderowcy etc wykorzystuja naiwnosc i glupote Polakow przeciw Polakom, ktorzy sa oglupieni propaganda koscielna.

29. Zerohero said
2014-10-26 (niedziela) at 21:54:30

@Toronto

Co prawda inni skrytykowali już Pana, ale z pozycji moralnych. Ja dodam, że Pana pomysły są zwyczajnie mówiąc głupie Pisałem już czemu, ale w swojej emocjonalnej polemice pominął Pan dwa ważne punkty (wytłuściłem je niżej):

1) Rakiety dalekiego zasięgu są pieruńsko drogie.
2) niepotrzebne szarganie własnej opinii. Nieszczenie infrastruktury to zbrodnia.
3) te zakłady i tak stoją albo staną na skutek rozkładu UPAdłej. Po co brać na własne konto coś co rozwala kijowska junta?
4) faktycznie, ok. 60%-80% ludności banderlandu to ludzie. jak rakieta odróżni człowieka do banderowca?

i jeszcze rozwinę

AD1. Proszę sprawdzić ceny rakiet o zasięgu ponad 500km, CEP mniejszym niż 100m i głowicy rzędu pół tony. To jest na końcu listy potrzeb armii powstańców.
AD3. nie ma sensu niszczenie fabryk, które i tak stoją. nie ma sensu niszczenie elektrowni do których nie ma paliwa. itd. Ukraina sama niszczy sobie swój potencjał na Balcerowicza, po co więc ją w tym wyręczać płacąc za rakiety balistyczne? Niszczenie potencjału produkcyjnego Ukrainy nie ma sensu z jeszcze jednego powodu: „zaatakowana” Ukraina może dostać materialne wsparcie z Zachodu. USA Pan nie zbombarduje.

GDYBY Ukrainą rządzili niezależni banderowcy a nie pachołki Zachodu, to jeszcze taki atak mógłby mieć sens w celu zniechęcenia przeciwnika do wojny. Wiemy, że jest inaczej. Gdy USA rozkażą Ukrom walczyć do końca, to Ukry będą walczyć do końca. Czyli nie ma sensu łamanie woli Ukrów za pomocą terroryzmu. Po prostu nie ma SENSU.

Dodam jeszcze, że gra idzie o przekabacenie na swoją stronę większości Ukraińców. Już teraz nie ma na Ukrainie entuzjazmu dla wojny. A gdy na Kijów spadnie kilka rakiet, to entuzjazm sie znajdzie. Tak się znalazł w Donbasie…

Podsumowując. Nie jest Pan intelektualnie kompetentny aby układać strategie wojny. Dla Pana ostrzał rakietowy to honorowy „kuksaniec”. Dobrze tu Pana podsumowano. Pan myśli jak banderowiec. Moralność banderowca, rozum banderowca. Bez urazy, ale tak to wygląda.

30. Marucha said
2014-10-26 (niedziela) at 22:31:12

Re 29:
Bardzo dobre uzupełnienie przeciwwskazań moralnych.

Należy teraz oczekiwać ze strony Toronto, że nazwie nas żydami.

32. Toronto said
2014-10-27 (poniedziałek) at 07:31:09

Ad 29 – Zerohero
Ad 30 – Marucha

Kiedy przedstawiam fakty historyczne i rzeczywistosc zyciowa to nie boje sie zadnej krytyki, nawet gdyby krytykowaly mnie tysiace osobnikow, jak swego czasu krytykowali mnie polscy katolicy za moja niepoprawnosc polityczna pod adresem polskiego zyda Wojtyly-Katza (JP2) od polowy lat 1990-tych (prawie 20 lat temu), ktory do spolki ze swoimi zydowskimi pobratymcami, masonami i libertynami rozwalal KK od srodka, podczas gdy koscielne owieczki i barany wylegaly na ulice setkami tysiecy i milionami, zeby go zobaczyc i powitac w Polsce i pobekiwaly z zachwytu.
Pytanie:
Po czyjej stronie byla prawda ?

Ja wyraznie zaznaczylem, ze w pierwszej kolejnosci jestem POLAKIEM i mam polskie obowiazki.
Religie z kolei traktuje jako sprawe prywatna i drugorzedna, bo wazniejsza jest dla mnie moja rodzina i jej byt i ta sama zasada dotyczy bytu innych polskich rodzin, a zatem calego narodu polskiego i panstwa polskiego – tak jest zbudowany swiat materialny i takie sa reguly przezycia dla tych i nastepnych polskich pokolen.

Jak widzicie moi szanowni dyskutanci, ja wychodze z innego punktu widzenia i robie to szczerze i otwarcie.
Wy natomiast zaslaniacie sie zasadami moralnymi, ktore stawiacie na pierwszym miejscu, czyli ponad wasza polskoscia.
Z kolei zydowi i muslimowi ich religie nakazuja zabijac wrogow i nie maja pod tym wzgledem zadnych wyrzutow sumienia, poniewaz znaja reguly tego swiata, w ktorym toczy sie rywalizacja o wszystko.

Powinniscie rowniez wiedziec, ze nie wolno wam zabic drugiego czlowieka, nawet gdyby on chcial was zabic, bo tak glosi wasza zasada. W zwiazku z tym, dlaczego robicie wyjatek i dopuszczacie zabijanie wylacznie napastnikow ?
W ten sposob stwarzacie pozory bycia swietoszkami i udajecie, ze jestescie bardziej cywilizowani ode mnie.
Nic podobnego. Wy macie na sobie maski i wasza koscielna propaganda wywoluje u Polakow wahania w podjeciu prawidlowej decyzji odnosnie byc albo nie byc Polski i Polakow.
Jako przyklad podam zrzucenie bomb atomowych przez USA na Hiroszime i Nagasaki w sierpniu 1945r (na zaplecze Japonii) w celu calkowitego zakonczenia dzialan wojennych okresu II wojny swiatowej, poniewaz Japonczycy nie chcieli sie w ogole poddac.
Ogolem zginego i zmarlo na skutek chorob popromiennych 150-200 tysiecy glownie Japonczykow, ale w ten sposob uniknieto o wiele wiekszych strat materialnych oraz w ludziach.
Dzisiaj Japonia i USA sa nierozlacznymi przyjaciolmi, prowadza wspolne ineresy oraz maja do siebie respekt.
Podczas gdy Polacy sa narodem skundlonym z powodu koscielnej propagandy i nikt sie z nimi nie liczy, do tego stopnia, ze jestesmy okreslani przez Anglikow mianem „miesa armatniego” w czasie II wojny swiatowej.

A teraz odpowiadam na pytania wytluszczone przez „Zerohero”:

ad1 – Gdyby taka rakieta kosztowala milion dolarow lub drozej to i tak oplaca sie jej uzycie w celu zniszczenia zaplecza przeciwnika, poniewaz w ten sposob oslabia sie armie i sile uderzeniowa przeciwnika i z tego wzgledu sa mniejsze straty na froncie po stronie obrony, a takze istnieje wieksza szansa na przelamanie ofensywy przeciwnika i jego pokonanie, przez co wygrany stawia warunki pokonanemu, a nie odwrotnie.

ad3 – Nie wierze w bajke o upadaniu zwolennikow UPA, poniewaz rzeczywistosc mowi zupelnie co innego. Poza tym zwolennicy UPA moga sfalszowac wybory i beda nadal rzadzic, przy wsparciu zydo-anglosaskiej mafii miedzynarodowej, poniewaz zydo-anglosaska mafia miedzynarodowa prowadzi gre z Rosja, a Ukraina jest tylko pionkiem w tej grze, podobnie jak Polska.

Poza tym nadszedl czas, zeby Polacy przestali kierowac sie wybujalymi sentymentami i pozorna moralnoscia w momencie, kiedy tla sie ostatnie oznaki polskosci w Polsce i wzrasta zagrozenie powstania konfliktu zbrojnego na wieksza skale, w ktory bedzie uwiklana Polska i Polacy, i nie pomoze klepanie paciorkow, podobnie jak nie pomoze czekanie z zalozonymi rekoma lub na przyslowiowy cud.
Wojna to nie jest zabawa w harcerstwo i pora zebyscie i wy szanowni dyskutanci przestali bawic sie jak harcerze i myslec jak harcerze.

Dopisek g. Maruchy
No cóż, dla porządku zamieszczamy wypowiedź Toronto, pełną demagogii i nierzeczowości, potwierdzającą, iż ma mentalność banderowca.
A przykład z bombami na Nagasaki i Hiroshimę – skandaliczny, powielający żydo-lucyferiańskie kłamstwa.
Admin

33. Toronto said
Twój komentarz oczekuje na moderacje.
2014-10-27 (poniedzialek) at 19:27:53

Ad: „Admin” gajowy Marucha – cytat:
„No cóz, dla porzadku zamieszczamy wypowiedz Toronto, pelna demagogii i nierzeczowosci, potwierdzajaca, iz ma mentalnosc banderowca.
A przyklad z bombami na Nagasaki i Hiroshime – skandaliczny, powielajacy zydo-lucyferianskie klamstwa.”

Komentarz
Wy obywatelu swiata zamieszczacie na forum to, co pasuje do waszej ideologii koscielnej i wielokrotnie usuwaliscie moje komentarze z tego forum oparte na faktach, ktorych kopie znajduja sie na POLSKIM FORUM NARODOWYM w temacie p.t. „Cenzorskie wycinanki gajowego Maruchy” oraz innych tematach, np. „Dyskusyjne ciekawostki” – kopia tego komentarza rowniez ukaze sie na POLSKIM FORUM NARODOWYM, poniewaz mam dowody na to, ze ocenzurowaliscie i nie przepusciliscie co najmnej 2 moich komentarzy; jeden skierowany do POLGLOWKA M.Motasa, ktory wypisuje bzdety, a drugi moj komentarz jest zwiazany z Kosciolem Jezusa Chrystusa opartym na Duchu Prawdy, czego potwierdzenie znajduje sie w Ew.Jana 15:26 i 16:13.

A poniewaz sekta katolicka (KK) nie kieruje sie DUCHEM PRAWDY, wiec nie ma w niej zycia tylko sa biznesy mafijne i trwa oglupianie ludzi, bo glupimi latwiej jest sterowac i sa tego wyrazne oznaki w Polsce i na tym forum.

Wy obywatelu swiata strzelacie pod moim adresem epitetami typu „mentalnosc banderowca”, zeby uniknac rzeczowej dyskusji, a jednoczesnie obnazacie swoje nieuctwo w innych dziedzinach zycia, co powoduje ze bezmyslnie wypisujecie bzdury pod moim adresem, ktore nie maja logicznego sensu.
Bo skoro jestem Polakiem i mam obowiazki polskie, ktore stawiam na pierwszym miejscu, ponad koscielna ideologia, ktora wy jestescie oglupieni, to nie moge miec „mentalnosci banderowca”, bo banderowiec to ukrainski szowinista i zwolennik UPA, a ja jestem polskim narodowcem i to jest zasadnicza roznica, przez co sami sie kompromitujecie obywatelu swiata na swoim forum i nie jestescie wiarygodni ani w tym co podajecie, ani w swoich pokretnych opiniach pod moim adresem.

Wy obywatelu swiata sami sie okresliliscie w sposob posredni, kiedy podwazyliscie moja opinie n/t wyslania rakiety na zaplecze przeciwnika (banderowcow – zwolennikow UPA w Kijowie), w celu zniszczenia ich potencjalu, co dowodzi, ze nie jestescie polskim narodowcem, a poza tym bardziej przejmujecie sie losem zaplecza banderowcow z Ukrainy niz losami Polakow, a to jest jeszcze jeden dodatkowy dowod, ze sami przyczyniacie sie do oslabienia POLSKIEGO RUCHU NARODOWEGO.

Wasza opinia obywatelu swiata n/t zrzucenia bomb atomowych na Hiroszime i Nagasaki ukazuje wasza oblude, poniewaz to ekipa rzadzaca w Japonii powinna liczyc sie z tym, ze przystepujac do wojny po stronie zydowskiego szalenca A.Hitlera, naraza rowniez swoje zaplecze i ludnosc cywilna swojego kraju na odwet ze strony przeciwnika, w tym wypadku USA i oskarzanie USA o wyrzadzenie zla na zapleczu Japonczykow jest smiechu warte, a z punktu widzenia strategii militarnej, wrecz idiotyczne.
Czy po to rzad USA mial wysylac swoich zolnierzy na smierc do Japonii i ponosic wysokie koszty dzialan wojennych w Japonii, zeby oszczedzic Japonczykow ?
Co prawda, byl pomysl zorganizowania inwazji na Japonie przez USA, ale praktycznie byl bardzo kosztowny i czasochlonny, wiec dlatego przewazyly wzgledy ekonomiczne i narodowe USA i w ruch poszly bomby atomowe.

Faktem tez jest, ze Niemcy hitlerowskie rowniez prowadzily badania nad zbudowaniem BOMBY ATOMOWEJ i gdyby Niemcy zdazyli na czas to Hitler rozstrzygnalby losy II wojny swiatowej na swoja korzysc i tym sposobem Polska i Polacy byliby pod okupacja niemiecka do dzis, na statusie PODLUDZI.
Poza tym, gdyby nie udzial USA w II wojnie swiatowej to Niemcy hitlerowskie zawojowaliby caly swiat, poniewaz to USA wspierala materialnie i militarnie ZSRR i Anglie.

Ja nawet czekam na taki moment, ze ktorys z separatystow donieckich podlozy bombe walizkowa w banderowskim parlamencie w Kijowie i w ten sposob zakonczy agresje banderowcow na Donbas i Donbas zostanie niepodlegla republika – podobna walizka w kne-sejmie to z kolei uwolnienie sie od zydowskich rzadow w Polsce.

http://marucha.wordpress.com/2014/10/25 ... ent-424305

50. Toronto said
Twój komentarz oczekuje na moderacje.
2014-10-27 (poniedzialek) at 03:45:51

Wiara chrzescijanska polega na wierze w Jezusa Chrystusa (Boga) i czlowiek wierzacy nie powinien zwracac uwagi na propagande koscielna KK, ktora na przestrzeni wiekow przybierala rozne formy, a od czasu zakonczenia SW2 w 1965r przybrala judeo-masono-libertynski kierunek i wizerunek.
Dla czlowieka wierzacego, kierunkiem myslenia i postepowania powinny byc wylacznie slowa Jezusa Chrystusa zapisane w Ewangeliach.
KOSCIOL CHRYSTUSOWY to KOSCIOL DUCHOWY, oparty na DUCHU PRAWDY (Ew.Jana 15: 26 i 16:13).

Chrzescijanie musza pamietac, ze DUCH PRAWDY jest niewidzialny i niezniszczalny, niezaleznie od tego co uczynia sprawcy wszelkiego zla.
W zwiazku z powyzszym nie warto zawracac sobie glowy propaganda koscielna.

http://marucha.wordpress.com/2014/10/26 ... ent-424079

27 Paź 2014 22:12
Administrator
Awatar użytkownika

Kongres Polonii w opozycji. We władzach żona Biniendy
2014-10-30 07:11

Ostatni zjazd wyborczy Kongresu Polonii Amerykańskiej pokazał, że jego członkom coraz mniej podoba się polityka władz w Warszawie. Widać to zarówno w podjętych uchwałach, jak i w zmianach personalnych- pisze "Nasz Dziennik".
Po raz pierwszy od dłuższego czasu prezes miał konkurencję.
Ostatecznie członkowie wybrali ponownie na to stanowisko Franka Spula.
Wiceprzewodniczącymi Kongresu zostali Maria Szonert-Binienda i Marek Piękoś.
Szonert-Binienda ma zajmować się kontaktami z Polską.
Jest z zawodu prawnikiem specjalizującym się w prawie międzynarodowym. Szczególnie bliska jest jej tematyka katyńska i syberyjska. Od czterech lat prowadzi też kampanię na rzecz zainteresowania amerykańskich władz sprawą katastrofy smoleńskiej. \
Kwestiami technicznymi dotyczącymi 10 kwietnia zajmuje się jej mąż, prof. Wiesław Binienda - pisze "Nasz Dziennik".

30 Paź 2014 08:26

ARTYKUL NA TEMAT SPOTKANIA ZYDA RIWLINA Z IZRAELA Z ZYDEM KOMOROWSKIM W POLSCE

http://suwerenna.wordpress.com/2014/10/ ... l-izraela/

KOMENTARZE

Toronto

Październik 31, 2014

A teraz na temat wypowiedzi R.Riwlina: „Polska jest jednym z najbliższych przyjaciół Izraela”.

Zaczniemy od faktu historycznego:

ZYDZI NIGDY NIE BYLI PRZYJACIOLMI POLSKI I POLAKOW !

Wyjasnienie znajduje sie w moich komentarzach na stronie: POLSKIE FORUM NARODOWE
viewforum.php?f=35
oraz w temacie na stronie:
http://suwerenna.wordpress.com/2014/10/ ... -polskich/

Nalezy zadac pytanie: Kim jest B.Komorowski, ktory reprezentuje Polske ?
Odpowiedz: UKRAINSKI ZYD !

ARCHIWA IPN – Szczynukowicz vel B.Komorowski
Osip Szczynukowicz – to rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborowych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim (wczesniej przywlaszczonych polskich ziem przez Rosje, a odebranych tylko czesciowo – dopisek Toronto).
W czasie wojny polsko-bolszewickiej, dziadek Komorowskiego (obecnego „pre-ZYD-enta” Polski – dopisek Toronto) był czekistą w armii Tuchaczewskiego i po sromotnym laniu w bitwie nad Niemnem w 1920r. dostał się do polskiej niewoli. Zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego.
W październiku 1920 dziadkowi Komorowskiego (obecnego „pre-ZYD-enta” Polski – dopisek Toronto) udało się zbiec i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy.
Właściciele majątku zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon „Komorowski” (w cudzyslowiu – dopisek Toronto), ojciec Bronisława Marii (obecnego „pre-ZYD-enta” Polski – dopisek Toronto)
Caly artykul jest na stronie:

https://wzzw.wordpress.com/2014/02/17/b ... rzeczytaj/

DOWCIP
Zyd Rywlin mowi do Zyda Komorowskiego:
„Polska jest jednym z najbliższych przyjaciół Izraela”
Na co Zyd Komorowski odpowiada:
„Jednym z sukcesów polskiej wolności jest otwarcie dialogu polsko-żydowskiego”.

Jaki z tego MORAL ?
Historia Polski KOLEM SIE TOCZY i w zwiazku z tym bedzie sie rowniez toczyc ZYDOWSKIE KOLO FORTUNY w Polsce.

Toronto, Kanada

http://suwerenna.wordpress.com/2014/10/ ... mment-1542

Toronto

Listopad 1, 2014

re: przemex i paziem,

Ja pisze na kilkunastu grupach dyskusyjnych, obserwuje poruszane tematy i widze jak zatruwane sa polskie umysly propaganda: klamstw, polprawd lub milczeniem w celu ominiecia niewygodnych tematow.

Pisalem w przeszlosci, ze nie jestem zwolennikiem PRL, ZSRR, ani dzisiejszej III RP (PRL”bis”), ani „Rosji” (ZSRR”bis”), ani nie jestem zwolennikiem komunisty i bolszewika W.Putina o dwoch zyciorysach: jeden zydowski, a drugi bekarta, ktory corocznie zapala menore w organizacji Chabad-Lubawicz, zaklamuje polska historie w stylu zydobolszewika Stalina i gra na naiwnosci durniow jak wy, ani nie jestem zwolennikiem Watykanu, ktory jest siedziba antychrysta, a tym bardziej nie jestem zwolennikiem SYNAGOGI SZATANA i spolek szatanskich typu: masoneria lub zydo-anglosaska mafia.

Wy towarzysze „POLSZEWICY” z tego forum macie pierdolca na punkcie bolszewika Putina, podobne jak pierdolca na punkcie KK maja „koscielne owieczki i barany” z innych grup dyskusyjnych, z ktorych najwieksza jest „gajowka” gajowego Maruchy – vide temat:
„Cenzorskie wycinanki gajowego Maruchy” na stronie POLSKIE FORUM NARODOWE
(http://forum.suwerennosc com/viewforum.php?f=35) ; „paziem” tez usuwal moje komentarze, a od czasu do czasu nastroszy piora jak indyk i probuje mnie atakowac.

Ja jestem zwolennkiem zasady: BOG HONOR OJCZYZNA PRAWDA.
Wazniejsze sa dla mnie fakty historyczne i zasady etyczne, ktore sa pomocne w odroznieniu dobra od zla (niezaleznie od wielkosci) oraz pozwalaja ocenic postawe i dzialania ludzi i osob jak wy oraz przeroznych „autorytetow”, jak np. wasz koslawy Putin lub „bacowie” Watykanu.

„Paziem” okreslil mnie jako idealiste i lekko z tym przesadzil. Ja z kolei uwazam, ze nalezy trzymac sie PRAWDY, poniewaz prawda (fakty historyczne) pozwalaja zrozumiec zjawiska zachodzace na tym swiecie, terazniejsza sytuacje oraz ludzi, ktorzy za tym stoja i oczywiscie pozwalaja uniknac bledow, jakie popelniaja ludzie nieswiadomi, naiwni, glupi, kierujacy sie sentymentami lub po prostu zaslepieni jak wy, albo lobbysci rosyjscy jak wy, ktorzy nie maja odwagi tego glosno powiedziec, tylko dzialaja przyczajeni i ponownie chca wepchnac Polske i Polakow w to samo g*wno, z ktorego wyszli w 1990r, po 45 latach bolszewickiej okupacji przez ZSRR.

Bandytyzm carskiej Rosji wobec Polski i Polakow na przestrzeni 4 wiekow (pomiedzy XVI, a XX wiekiem) i bandytyzm Krzyzacko-niemiecki na przestrzeni 10 wiekow dowodza, ze obydwa te bandytyzmy sa wiekim zagrozeniem dla Polski i Polakow, bandytyzmy, ktore jesli zaszla taka potrzeba to w tajemnicy i wspolnie dzialaly na szkode Polski i Polakow.
Czy ktos zastanawial sie nad tym, co jest tego przyczyna ?
Odpowiedz jest prosta: ROSJA i NIEMCY to odmienne cywilizacje (turanska i bizantyjska) od cywilizacji lacinskiej, na ktorej naukach wyrastaly nowe pokolenia Polakow.
Pomimo, ze Polakow wiaza wiezy krwi z Rosjanami (DNA) lub biala skora to roznice leza w ideologii i psychice tych narodow, ktore dawno sie podzielily.
Ideologia turanska i bizantyjska sa podobne do ideologii zydowskiej, a zarazem wszystkie 3 sa w sprzecznosci z ideologia lacinska i stad wynikaja wieczne konflikty.
W.Putin trzyma sie swojego programu „multi-kulti” i kiedy zostal prezydentem w 2000r to wlaczyl zielone swiatlo na ponowne osiedlanie sie zydostwa w „Rosji” i przez caly czas wspolpracuje z zydostwem z Chabad-Lubawicz, ktora jest organizacja syjonistyczna, a jej nauki sa oparte na rasistowskim talmudzie.
W.Putin i D.Miedwiediew zwalczaja w „Rosji” oznaki rasizmu i antysemityzmu, jakie pojawily sie w rosyjskich organizacjach narodowych, poniewaz to szkodzi interesom „Rosji” i zauwazylem u was, ze bardziej jestescie zainteresowani interesami „Rosji” niz interesami Polski oraz tolerujecie uklady Putina z zydami z Chabad-Lubawicz, wyjazdy Putina do Izraela, paradowanie Putina w mycy, spotykanie sie Putina w knesecie, uklady Putina z Izraelem, a nawet kolaboracje Putina z NATO, jaka miala miejsce w przeszlosci – na te tematy kazdy z was milczal i udawal, ze nic takiego sie nie dzieje i to jest przyklad waszego ZAKLAMANIA i OBLUDY.
A jak zyd Komorowski spotyka sie z zydem Riwlinem z Izraela to wtedy BIJECIE NA ALARM i boicie sie ze zydzi rozkradna Polske.
A czy zydzi nie rozkradaja „Rosji” z Putinem na czele, o czym wy juz nie piszecie, bo to szkodzi wizji Putina, ktory jest zydowskim kundlem.
Ja mialem odwage o tym napisac i podawalem nawet liste zydowskich multimiarderow w „Rosji”, ktorzy okradaja „Rosje” i wywoza miliardy dolarow z „Rosji” do bankow w USA, Europy zachodniej, Izraela lub na wyspy (Cayman, Virgin, Aruba etc), ktore sa przyslowiowym „rajem podatkowym”.
Wasze klamstwa i polprawdy maja krotkie nogi przez co sami sie kompromitujecie.

Krotko o innych problemach.
KK na przestrzeni wiekow mial swoje wznosy i upadki, co jest zwiazane glownie z przywodcami KK i dosc znaczny procent tych liderow okazal sie byc wilkami w owczych skorach, co przynioslo rowniez szkody Polsce i narodowi.
A juz definitywnie nie jest do zaakceptowania obecna KATOLICKA SEKTA POSOBOROWA, ktora stala sie siedziba glownie: ZYDOSTWA, MASONERII i LIBERTYNOW, a mimo wszystko ma swoich zwolennikow w Polsce i na swiecie.

O szkodliwosci zydostwa na inne panstwa i narody nie musze nikomu przypominac, a obowiazkiem kazdego Polaka i Polki jest zwalczanie zydowskiej zarazy.

Toronto, Kanada

http://suwerenna.wordpress.com/2014/10/ ... mment-1550

01 Lis 2014 04:06
Administrator
Awatar użytkownika

Ambasador Rosji: inicjatywa należy do naszych polskich partnerów

- Je­że­li cho­dzi o de­cy­zję prze­rwa­nia kon­tak­tów w ra­mach róż­nych ka­na­łów, to ona nie na­le­ża­ła do nas. Nie re­zy­gnu­je­my ze współ­pra­cy (…). Je­ste­śmy go­to­wi iść w niej tak da­le­ko, jak da­le­ko bę­dzie w sta­nie pójść stro­na pol­ska. Ini­cja­ty­wa na­le­ży do na­szych pol­skich part­ne­rów – po­wie­dział w roz­mo­wie z TVP Info Sier­giej An­drie­jew.

Nowy am­ba­sa­dor Fe­de­ra­cji Ro­syj­skiej w War­sza­wie ko­men­to­wał spra­wę na­ło­żo­nych na Rosję sank­cji w związ­ku z sy­tu­acją na Ukra­inie. Ro­syj­ski am­ba­sa­dor – za­py­ta­ny o ter­min "reset" na linii Mo­skwa-War­sza­wa – stwier­dził, że pa­mię­ta­my ini­cja­ty­wę w ro­syj­sko-ame­ry­kań­skich re­la­cjach, któ­rej re­zul­tat "nie był zbyt udany, więc może nie warto mówić o czymś takim, zwłasz­cza jeśli cho­dzi o ro­syj­sko-pol­skie sto­sun­ki".
– Je­ste­śmy go­to­wi, by roz­ma­wiać w prak­tycz­nych kwe­stiach (…). Chce­my roz­wi­jać nasze re­la­cje, ale może bez ta­kich sze­ro­kich dzia­łań. Nie mówmy o żad­nych da­le­ko idą­cych pla­nach. Trze­ba roz­ma­wiać krok po kroku. Na­wią­zy­wać nor­mal­ne re­la­cje – pod­kre­ślił am­ba­sa­dor.
Kon­flikt na Ukra­inie spo­wo­do­wał, że Rosja i pań­stwa Za­cho­du ude­rza­ją w sie­bie wza­jem­nie za­ka­za­mi ude­rza­ją­cy­mi m.​in. w han­del. W kwe­stii kon­tak­tów pod wzglę­dem go­spo­dar­czym Sier­giej An­drie­jew przy­znał, że "sank­cje nie wpły­wa­ją do­brze na ni­ko­go, ani na Rosję, ani na part­ne­rów w Sta­nach Zjed­no­czo­nych i Unii Eu­ro­pej­skiej". Pod­kre­ślił, iż by­ło­by le­piej, gdyby te ogra­ni­cze­nia nie funk­cjo­no­wa­ły.
- Sank­cje mają pe­wien wpływ na naszą go­spo­dar­kę, na­to­miast nie jest on tak duży, jak może się wy­da­wać, zwłasz­cza gdy czy­tam pewne ma­te­ria­ły, prze­ka­zy­wa­ne przez media za­chod­nie. Z wielu wskaź­ni­ków wy­ni­ka, że nasza go­spo­dar­ka jest o wiele bar­dziej sta­bil­na, niż go­spo­dar­ki państw Za­cho­du – prze­ko­ny­wał dy­plo­ma­ta.
"Sankcje nie wpłyną na zmianę polityki zagranicznej Rosji"
Am­ba­sa­dor zgo­dził się, że ob­ni­ża­ją­cy się kurs rubla ma ne­ga­tyw­ne kon­se­kwen­cje, ale dodał, iż są rów­nież po­zy­tyw­ne. Zda­niem An­drie­je­wa, ro­syj­ska wa­lu­ta osła­bi­ła się, ale dzię­ki temu roz­po­czął się "gwał­tow­ny wzrost pro­duk­cji prze­my­sło­wej, czego nie było wcze­śniej".
– To są pewne pro­ce­sy rów­no­wa­żo­ne na po­zio­mie bu­dże­tu Fe­de­ra­cji Ro­syj­skiej, który nie bę­dzie miał z tego po­wo­du pro­ble­mu – za­pew­niał dy­plo­ma­ta. Prze­ko­ny­wał, że sank­cje nie wpły­ną na zmia­nę po­li­ty­ki za­gra­nicz­nej Rosji, po­dob­nie jak nie zmu­si­ły do ob­ra­nia in­ne­go kursu przez mniej­sze pań­stwa, na które na­kła­da­no za­ka­zy. Jak dodał, ob­ni­że­nie po­zio­mu współ­pra­cy go­spo­dar­czej z Za­cho­dem otwie­ra Rosję na rynki w in­nych czę­ściach świa­ta.

04 Lis 2014 16:07

Odpowiedz na belkot P.Zieminskiego z Wierni Polsce Suwerennej.

Uwaga: To bydle ma "doktorat".

Sprawa dotyczy artykulu A.Wielomskiego - starego gawedziarza i nudziarza, ktory tez ma "doktorat" jak P.Zieminski, ale z socjologii.
Artykul nosi tytul "Źródła rusofobii" i na swojej stronie WPS zamiescil go P.Zieminski - vide strona internetowa:

http://suwerenna.wordpress.com/2014/11/ ... rusofobii/

Poniewaz rusofil, a zarazem zydkowaty A.Wielomski podaje polprawdziwe informacje i robi to w sposob wybiorczy, zeby pasowaly do jego linii ideologicznej przez co bedzie mu latwiej zagrac na nastrojach Polakow i przyznac sobie racje, wiec zmuszony bylem przerwac propagandowy slowotok A.Wielomskiego, ktory zatracil obiektywizm historyczny i nie informuje, ale dezinformuje Polakow.

Moje uwagi do artykulu A.Wielomskiego pt. "Źródła rusofobii" zepsuly nastroj rusofila P.Zieminskiego, ktory takze manipuluje umyslami Polakow na co wielokrotnie zwracalem uwage czytelnikom.
P.Zieminski nie prowadzi dyskusji na argumenty, ale probuje uzyc swoich rogow, jak przystalo na barana.

Oto komentarze, ktore usunal P.Zieminski w tym temacie ze strony WPS

Toronto
Listopad 6, 2014

Putin zapala menore w synagodze

http://www.youtube.com/watch?v=9_BG0yOjm5A

http://suwerenna.wordpress.com/2014/11/ ... mment-1622

Toronto
Listopad 6, 2014

Prezydent Janukowicz odmówil zapalenia swieczek na zydowskiej chanukowej menorze.

Podczas niemalze obowiazkowej w dzisiejszym judaizujacym sie swiecie, nowej tradycji wsród polityków – zapalaniu swieczek na zydowskich chanukowych menorach, Prezydent Ukrainy Wiktor Janukowicz odmówil przyjecia zaproszenia do synagogi celem zapalenia tam swiatecznych swieczek – informuja rosyjskie i ukrainskie media.
Janukowicz pogratulowal przywódcom zydowskim ich swieta, lecz odmówil udania sie do synagogi. Wedlug Anny Herman, szefowej biura prezydenckiego: “Janukowicz nie wybiera swojej wiary aby potem ja odrzucic”. Janukowicz jest czlonkiem Ukrainskiego Kosciola Prawoslawnego Patriarchatu Moskiewskiego.
Naczelny Rabin Ukrainy, Moshe Reuven Azman wyrazil nadzieje na wizyte prezydenta Janukowicza w glównej synagodze w Kijowie z okazji swiat Chanuka. “Wszyscy prezydenci w wielu krajach zawsze przychodza aby celebrowac Chanuke i zapalac swiece. Mam nadzieje, ze Wiktor Janukowicz i nas odwiedzi.” – powiedzial rabin Azman. Ku jego rozczarowaniu, a uznaniu innych, prezydent Janukowicz podjal odmienna decyzje.

http://www.bibula.com/?p=29912

http://suwerenna.wordpress.com/2014/11/ ... mment-1623

Toronto
Listopad 6, 2014

Wierni Irkucka protestuja przeciwko przeksztalceniu zydowskiej chanuki w ogolnorosyjskie swieto.
(…)
Szef Rzadu Rosyjskiej Federacji, Wladimir Wladimirowicz Putin na spotkaniu z Berlem Lazarem zlozyl wszystkim rosyjskim zydom zyczenia z okazji swieta chanuki i jednoczesnie zauwazyl, ze judaizm jest jedna z tradycyjnych religii Rosji. W odpowiedzi rabin wyglosil mowe, w której zaznaczyl: „Jest to rzeczywiscie radosne swieto. A to, ze mozemy dzisiaj w Rosji swietowac je tak otwarcie (wczoraj na placu Manezowym zapalilismy menore), jest to, byc moze, symbolem nowej Rosji”.
(…)
Zydowska menora jest teraz symbolem Rosji? Chanuka – swietem calej Rosji? Jak do tej pory nie czytalismy, ani nie slyszelismy wiekszego bluznierstwa. Niech Bóg was osadzi. Zanim nie objal pan rzadów, nigdy w centralnych miejscach stolic Panstwa Rosyjskiego – ani w Petersburgu ani w Moskwie, w samym sercu Rosji, nie byly ustawiane symbole zydowskiego kultu – menory. Judaizm nigdy nie byl tradycyjna religia Rosji. Wykorzystujecie religie do swoich spekulacji. Ustawienie chanuki w miejscu publicznym jest sprzeczne z zydowskim prawem swietowania chanuki. Zapalanie swiec chanuki jest dozwolone jedynie w prywatnych domach zydów oraz w synagogach. Natomiast Rosja caly swój dorobek religijno-kulturowy zawdziecza Prawoslawnemu Chrzescijanstwu” – jak powiedziano w otwartym Apelu-Oswiadczeniu, przeslanym do redakcji portalu „??????? ???????? ?????”, a skierowanym do Szefa Rzadu Federacji Rosyjskiej Wladimira Putina i „glównego rabina Rosji”, Berla Lazara przez parafian cerkwi Pokrowu (Opieki) Matki Bozej miasta Irkucka (proboszczem jest tam ojciec Walery Niekrasow; kopie apelu dostarczyl nam parafianin tej cerkwi Andriej Anatoliewicz Zykow).
(…)
Jak zauwazyli autorzy listu, „w judaizmie, który odrzucil duchowa sfere religii, a stal sie religia narodowa, dokonalo sie umniejszenie Bozej symboliki siedmioramiennego swiecznika”, natomiast „menora z symbolu oswiecajacej Bozej Prawdy staje sie narodowo-religijnym symbolem Izraela”. Dlatego tez, autorzy apelu zauwazyli, ze Boze Objawienie w religii zydowskiej jest podmienione trescia narodowa, a na poparcie tej tezy zacytowali Krótka Encyklopedie Zydów (tom 5), w której stwierdzono, ze „w przeciwienstwie do Krzyza, który jest symbolem chrzescijanstwa, menora jest symbolem judaizmu”.
„Uwazamy za niegodne ustawienie symbolu zydowskiego kultu w miejscu publicznym, zwiazanym z wiara naszego narodu, tym bardziej, ze „Chanuka” jest traktowana w ksiegach religijnych judaizmu jako „swieto swiatla”, oznaczajace zwyciestwo zydów nad nie-zydami. Uwazamy równiez, ze swietowanie Chanuki na tak szeroka skale, ustawienie w stolicy zydowskiej menory nosi dla Rosjan znamiona prowokacji, zuchwalstwa i ma na celu ich ponizenie, poniewaz wiekszosc obywateli panstwa wyznaje Prawoslawie, jak równiez islam i jest w istocie wezwaniem do nienawisci religijnej. Nie wystepujemy przeciwko zydowskim swietom. Zadamy jednak, aby to swieto nie odbywalo sie w centrum stolicy, aby nie ustawiano tam menor. Rosja to prawoslawne panstwo! Z nami Bóg i moc Krzyza!” – podkreslaja autorzy apelu. Obecnie prowadzona jest akcja zbierania podpisów pod tym apelem.

http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=7477#more-7477

http://suwerenna.wordpress.com/2014/11/ ... mment-1624

07 Lis 2014 05:07
Administrator
Awatar użytkownika

Panie Autobahn.
Do uprawiania polityki na poziomie Słowiańskiego Geniuszu nie wystarczy sama wiedza teoretyczna,- potrzebny jest Genialny Słowiański Duch.
Moim zdaniem i nie tylko moim, Słowiański Bóg Władimir Putin jako znakomity taktyk szkolony przez geniuszy z RAN, perfekcyjnie zadymił parchate ślepia syjonistycznej pandemii.
Pamiętajmy że w 2008 roku wszystkie syjonistyczne rakiety były wycelowane w Putina i wystarczył jeden błąd po którym już obecna sytuacja w świecie nie byłaby możliwa.
Dzisiaj jak Putin spuścił już wpierdol parchatej zarazie i pokazał środkowy palec bękartom lucyfera jahwe, manewr z menorą oceniam jako genialne posunięcie taktyczne na polu walki dobra ze złem.
Proszę powstać z kolan i wrzucić do sracza starotestamentowe mitologie tzw. " cywilizacji lacinskiej" bo nadchodzi nowa era w dziejach Europy tzn. powrót do Politeizmu czyli do wiary w siłę a nie w słabość i pojebanych niedołęgów umysłowych rodem z Azji.
Nie nalegam żeby wzorem pojebów z owczarni budować ołtarzyki Putinowi i Żukowowcom, ale proszę obserwować manewry Słowiańskich Bogów a całkiem możliwe że i Pan zejdzie z krzyża.
Jako zdeklarowany żydojad sam bym zapalił parchatą menorę gdyby miało to doprowadzić do oderwania od syjonistów Słowiańskich republik na Wschodzie Europy.

Dzisiaj po zwycięstwie w 2012 roku, Syn Słowiańskich Bogów Władimir Putin nie zapala menory tylko podciera sobie dupę żydowskim ścierwem , bo "cel uświęca środki"

Jeszcze jeden z niekończących się przykładów na Słowiański Geniusz Putina.
Putin wskazał wyraźnie że sprawcami wypadku było stado pojebów z Kaczorsztajnem na czele które lądowało pomimo zakau.
jedyną tragedią było to że wówczas na pokładzie nie było gnoma Jarka Kaczorsztajna, bo razem z resztą parchów trafiłby do taty Jahwy.

08 Lis 2014 16:46
Administrator
Awatar użytkownika

Panie Autobahn.
Do uprawiania polityki na poziomie Słowiańskiego Geniuszu nie wystarczy sama wiedza teoretyczna,- potrzebny jest Genialny Słowiański Duch.
Moim zdaniem i nie tylko moim, Słowiański Bóg Władimir Putin jako znakomity taktyk szkolony przez geniuszy z RAN, perfekcyjnie zadymił parchate ślepia syjonistycznej pandemii.
Pamiętajmy że w 2008 roku wszystkie syjonistyczne rakiety były wycelowane w Putina i wystarczył jeden błąd po którym już obecna sytuacja w świecie nie byłaby możliwa.
Dzisiaj jak Putin spuścił już wpierdol parchatej zarazie i pokazał środkowy palec bękartom lucyfera jahwe, manewr z menorą oceniam jako genialne posunięcie taktyczne na polu walki dobra ze złem.
Proszę powstać z kolan i wrzucić do sracza starotestamentowe mitologie tzw. " cywilizacji lacinskiej" bo nadchodzi nowa era w dziejach Europy tzn. powrót do Politeizmu czyli do wiary w siłę a nie w słabość i pojebanych niedołęgów umysłowych rodem z Azji.
Nie nalegam żeby wzorem pojebów z owczarni budować ołtarzyki Putinowi i Żukowowcom, ale proszę obserwować manewry Słowiańskich Bogów a całkiem możliwe że i Pan zejdzie z krzyża.
Jako zdeklarowany żydojad sam bym zapalił parchatą menorę gdyby miało to doprowadzić do oderwania od syjonistów Słowiańskich republik na Wschodzie Europy.

Dzisiaj po zwycięstwie w 2012 roku, Syn Słowiańskich Bogów Władimir Putin nie zapala menory tylko podciera sobie dupę żydowskim ścierwem , bo "cel uświęca środki"

08 Lis 2014 16:54

Kolego Edwardzie,

W.Putin ma dwie wersje zyciorysu.
W/g pierwszej wersji, W.Putin to pokraczny zydowski zasraniec.
W/g drugiej wersji, W.Putin to bekart (jego mloda matke wydymal starszy od niej i zonaty mezczyzna i wychowywala go sama, nastepnie oddala do swoich rodzicow, a pozniej trafil do domu dziecka i stamtad zostal adoptowany przez rodzine zastepcza).
Poza tym W.Putin to byly czerwony harcerz, komunista i bolszewik, ktory ma mozg przezarty propaganda marksistowsko-leninowska.
W.Putin to takze byly agent KGB i zydobolszewickiego ZSRR, posiadajacy objawy CZEKISTY - vide aresztowanie plk GRU Kwaczkowa i skazanie go na 15 lat lagru za to, ze odwazyl sie krytykowac Putina; sprawa skazanego na 12 lat lagru zyda M.Chodorkowskiego (wspolwlasciciela Jukosu) skonczyla sie w sadzie miedzynarodowym w Sztokholmie (Szwecja), ktory nakazal Rosji wyplacenie 50 miliardow dolarow odszkodowania dla Chodorkowskiego i udzialowcow Jukosu.
Czy prawdziwy Slowianin dalby sobie prac mozg zydowska ideologia komunistyczna, czy sluzylby zydo-bolszewikom oraz czy poszedlby na kolaboracje z Zydami ?
Prawdziwy Slowianin NIE, ale Zyd lub karierowicz TAK, poniewaz u Zyda i u karierowicza nie wystepuje poczucie winy z powodu wlasnego postepowania lub wyrzadzania zla innym, poniewaz ani Zyd, ani karierowicz nie stosuje sie do ogolnie przyjetych zasad moralnych lub kodu etyki. Poza tym Putin ma u zydow dlug wdziecznosci, poniewaz zydzi wyniesli go do wladzy, tacy jak np. R.Abramowicz (najbogatszy zyd w Rosji), a sam M.Chodorkowski finansowal prezydencka kampanie wyborcza Putina.

Podczas pobytu Putina na placowce KGB w Dreznie, wywiad NRD Stasi podstawil zonatemu Putinowi swoja agentke do dymania, ktora wyciagala od niego informacje i Niemcy wiedza duzo rzeczy o Putinie i smieja sie z Putina - tak wyglada "geniusz" Putina.
Poza tym, co to za Slowianin z W.Putina, ktory falszywie oskarza polskich Slowian o wymordowanie 20 tysiecy zydo-bolszewikow w 1920r, uzywa zydo-bolszewickiej propagandy Stalina i bezczelnie klamie n/t przyczyn napasci ZSRR na Polske w 1939r, ukrywa zydowskich sprawcow zbrodni na Polakach, ustanawia swieto panstwowe Rosji z rocznice wyrzniecia Polakow na Kremlu w 1612r, kolaboruje z Zydami amerykanskimi, izraelskimi, niemieckimi, francuskimi etc i wlazi w dupe zydom z Chabad-Lubawicz - pomaga im budowac synagogi w Rosji, odznacza zydow zlotymi medalami i wysokimi odznaczeniami panstwowymi Rosji za krzewienie judaizmu w Rosji etc etc , podczas gdy rosyjskie zydostwo wywozi z Rosji setki miliardow dolarow i lokuje je w bankach Nowego Jorku, Izraela, Niemiec, Szwajcarii, Cypru etc lub na wyspach raju podatkowego (Cayman, Virgin, Aruba).
W otoczeniu Putina jest pelno zydostwa i zydostwo zajmuje wplywowe stanowiska panstwowe oraz stanowi najbogatsza grupe spoleczna w Rosji
Czy to tez jest objaw "geniuszu" Putina, czy moze jego "slowianskiego rodowodu" ?
W/g powyzszych faktow, ani jedno, ani drugie, bo powyzsze fakty sa dowodem kolaboracji Putina z zydostwem i zaprzeczeniem geniuszu i slowianskosci W.Putina.
A skoro fakty temu zaprzeczaja to znaczy, ze haslo o "geniuszu" i "slowianskosci" Putina jest jednym wielkim bzdetem i produktem propagandowym oszolomow, ktorzy powtarzaja te brednie jak papugi w nadziei, ze Polacy w to uwierza, na wzor Goebbelsowskiej propagandy - klamstwo powtorzone wielokrotnie staje sie prawda.
Oszolomy Putina nie roznia sie pod tym wzgledem od oszolomow Wojtyly-Katza lub od oszolomow z Chabad-Lubawicz, poniewaz maja jedna wspolna ceche, ktora jest ZASLEPIENIE - osobnicy zaslepieni sa ignorantami faktow historycznych i dzialaja pod wplywem impulsu w nadziei, ze spelnia sie ich marzenia.
Moral:
"Wiedza to Potega" mowi polskie przyslowie i nie nalezy lekcewazyc faktow historycznych tylko wyciagac z nich wlasciwe wnioski, zeby nie pasc ofiara wlasnej naiwnosci lub glupoty.

Jesli chodzi o moje sprawy osobiste to nie jestem zwolennikiem zydowskiej mitologii ST wytrzepanej z zydowskich obrzezanych k*tasow, ani nie nastawiam drugiego policzka.
Na krzyz nigdy w zyciu nie wchodzilem, wiec tym bardziej aluzja Kolegi Edwarda dotyczaca mojego zejscia z krzyza nie pasuje do mojego charakteru.
Nie jestem tez zwolennikiem cywilizacji:
- zydowskiej (zmijowe plemie i dzieci diabla),
- turanskiej (Rosja),
- i bizantyjskiej (Niemcy).
Z kolei cywilizacja lacinska, ktora jest czescia polskiej kultury i obyczajow od ponad tysiaca lat ma wiele wspolnych cech z cywilizacja slowianska, m.inn. pokojowy charakter, wolnosc, sprawiedliwosc, rownosc wobec prawa, rownosc obywateli etc i ma o wiele wiecej wspolnego z cywilizacja slowianska niz powyzej wymienione trzy bandyckie "cywilizacje": zydowska, turanska i bizantyjska.
A teraz pytanie zasadnicze:
W jakim duchu odrodzila sie Polska w 1918r po 123 latach niewoli:
slowianskim czy chrzescijanskim ?
Tak wiec zwalczanie cywilizacji lacinskiej to zamach na chrzescijanski element polskiej kultury i obyczajow, ktore sa czescia narodowego charakteru Polakow i Polski.
Takich czynow dopuszczaja sie albo glupcy, albo ateisci, albo agenci obcych wplywow lub obcych "cywilizacji", albo pozyteczni idioci.

Kolega Edward zyje mirazem sily fizycznej zapominajac, ze sily fizyczne tego swiata pekaly jedna po drugiej jak przyslowiowa banka mydlana co bylo kwestia czasu - vide: podboje Aleksandra Macedonskiego, Imperium Rzymskie, Imperium Ottomanskie etc.
Zas ZYDOSTWO, ktore nie posiadalo sily fizycznej opanowalo prawie caly swiat.
Jaki z tego moral ?
Moral z tego taki, ze:
- sila fizyczna panstwa jest przemijaca (rowniez u czlowieka),
- kto nie zna przeszlosci, bedzie popelnial bledy w przyszlosci,
- nalezy pozbawic zydostwa wladzy i wplywow, odbierajac im monopol na produkcje i pozyczanie pieniedzy, bo ta metoda zniewalaja panstwa i narody; ta mysl posluzyla mi do ulozenia "5 Przykazan Polaka" w polowie lat 1990-tych:
1. Nie kupuj u zyda.
2. Nie pozyczaj u zyda.
3. Nie pracuj u zyda.
4. Nie glosuj na zyda.
5. Zwalczaj zydowskie zlo.

Na zakonczenie pytanie:
Co ma wspolnego zydowski obyczaj zapalania menory (***) przez Putina ze Slowianami i Slowianszczyzna ?

Wyjasnienie (***)
Zapalanie menory oznacza zwyciestwo zydostwa nad gojami i dlatego prezydent Ukrainy W.Janukowicz odmowil udzialu w zydowskiej imprezie, zachowujac tym samym swojego Slowianskiego Ducha, podczas gdy Putin okazal sie kundlem i marionetka w lapach zydostwa.

DODATKOWA INFORMACJA

Żydzi odświętowali na Kremlu zwycięstwo nad gojami.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi ... mi-2014-01

Przyjemnej lektury !

09 Lis 2014 06:35
Administrator
Awatar użytkownika

Panie Autobahn.
Ma Pan rację a racja jak dupa którą każdy ma inną.
Zatem może się Pan dalej podniecać Putinem jak Żyd gazem i czekać na efekty genialnej taktyki tego Słowiańskiego Boga.
Ducha nikt nie dziedziczy po rodzicach , Duch się poprostu pojawia podobnie jak miało to miejsce w przypadku Jezusa.
Wychowany w parchatej rodzinie a postępował jak- :roll: dobry Słowianin. 8-)

09 Lis 2014 08:38
Administrator
Awatar użytkownika

Rosja planuje wysłać bombowce dalekiego zasięgu w pobliże granicy Stanów Zjednoczonych - poinformował minister spraw zagranicznych Siergiej Szojgu

Szojgu ogłosił, że jednostki będą patrolować przestrzeń powietrzną nad Morzem Arktycznym, zachodnim Atlantykiem, wschodnim Pacyfikiem, Karaibami i Zatoką Meksykańską.

Wysłanie bombowców jest odpowiedzią rosyjskiego wojska na oburzenie syjonistycznejj społeczności na ukraiński konflikt.
Zdaniem amerykańskich mediów jest to kolejna w ciągu ostatnich miesięcy prowokacja ze strony Rosji. Wczoraj władze Australii ogłosiły, że rozpoczęły obserwacje aktywności rosyjskiej marynarki w pobliżu swojego terytorium.
Nad Alaską amerykańskie lotnictwo przechwyciło sześć rosyjskich samolotów. Do zdarzenia doszło we wrześniu.
Premier Żyd Arsenij Jaceniuk zwrócił się do Zachodu o reakcje na zwiększenie obecności rosyjskich siły na wschodzie Ukrainy . Zdaniem Jaceniuka działania kremla naruszają integralność terytorialną jego kraju. 8-)

13 Lis 2014 19:12
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 280 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 28  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości