Obecny czas: 25 Maj 2018 16:56

Regulamin forum

Forum powinno służyć Polakom do zrozumienia sytuacji w jakiej się znalazła ich Ojczyzna.
Pisanie jest możliwe wyłącznie na prywatną pocztę po uprzednim zarejestrowaniu.
Listy uzupelniające wiedze na temat suwerenności Polski, zostaną umieszczone na forum pod haslem " z prywatnej poczty "

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 280 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28
 Dyskusyjne ciekawostki 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Post Re: Dyskusyjne ciekawostki
Uważaj, ktoś może wziąć na ciebie kredyt lub kupić lodówkę na raty, a ty nic o tym nie będziesz wiedział. Pracownicy pięciu kancelarii komorniczych pobrali w sposób nieuprawniony dane z bazy PESEL. Prawdopodobnie chcieli je komuś sprzedać. Sprawą zajmuje się prokuratura.
Pięć żydowskich kancelarii komorniczych, w tym po jednej z Warszawy i Łodzi, pobrało z serwerów rejestru numerów PESEL dane osobowe około 2 mln osób. Jedna z kancelarii miała pozyskać w ten sposób dane 800 tys. osób.
Żydowscy komornicy nocą pobierali od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy rekordów z bazy PESEL miesięcznie. Według portalu Niebezpiecznik.pl urzędnicy Ministerstwa Cyfryzacji zauważyli duży ruch w systemie PESEL i najprawdopodobniej poprzez analizę wejść do bazy danych zidentyfikowali komputery, z których pobierano informacje.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że kancelarie komornicze chciały handlować danymi osobowymi. Jednak ani Ministerstwo Cyfryzacji, ani Prokuratura Okręgowa w Warszawie, która wszczęła śledztwo w tej sprawie, nie potwierdzają jeszcze wspomnianych doniesień.
W tym wypadku nie mówimy o włamaniu kancelarii komorniczych do baz danych, ponieważ mają one do nich legalny dostęp.
Istnieje jedynie podejrzenie, że dane mogą być wykorzystane w niewłaściwy i przekraczający uprawnienia sposób
– mówi w rozmowie z „Codzienną” Karol Manys, rzecznik Ministerstwa Cyfryzacji.
Mamy pewną teorię, jeśli chodzi o cele pobrania danych przez kancelarie komornicze. Nie możemy jednak o nich mówić, ponieważ śledztwo w tej sprawie jeszcze trwa. Obecnie zabezpieczyliśmy nośniki danych oraz sprzęt informatyczny. Mogę jedynie powiedzieć, że dane nie były udostępniane zewnętrznym podmiotom, ale to nie oznacza, że nie doszło do prywatnych nadużyć ze strony pracowników kancelarii
– mówi nam Michał Dziekański, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Jeśli informacje się potwierdzą, byłby to największy atak w historii polskiej cyberprzestępczości.

Opinie użytkowników
Joanna K. | 28.08.2016 [21:19]
Do jasnej cholery, ustalić te "kancelarie" tych dupków, ogłosić to imiennie a kancelarie i dupków zamknąć. Ogłosić tak, żeby ich potomkowie także się wstydzili za nich, jako za łobuzów w rodzinie.

orzel bialy vel krokodyl | 28.08.2016 [20:54]
Nie w tym rzecz !

Dostaje szalu jak slysze te idiotyczne
newsy ktore maja podbudowac jakies
ego prokuratury !

Narobicie tylko niepotrzebnego halasu
a sedno jest gdzie indziej
i przez ten krzyk pouciekaja
wlasciwi winowajcy !

Nie bede tutaj pisal o co mi chodzi
bo zaszkodzilbym ewentualnemu dochodzeniu
i to na ogromna skale.
Gdybym mial dowody tj. takie
dane ktore moglyby byc wykorzystane w postepowaniu
to juz dawno przekazalbym to !

Ja mam wiedze o mechanizmie i wiem ze
z duzym prawdopodobienstwiem mozna szukac
winnych !

Oczywiscie uwazam ze wyciek danych obywateli
( calkowicie bezbronnych wobec tego procederu )
to duze zagrozenie dla nich ale co z tego ?
Przeciez to sie powtarza caly czas i co ?
I nic !

Tu potrzebne jest rozwiazanie systemowe
ktore bedzie UNIEMOZLIWIALO zbieranie
danych osobowych przez osoby i instytucje
a kazda instytucja identyfikowalaby
obywatela wg. wczesniej ustalonej
procedury tj. np. ide do komercyjnej
placowki zdrowia zrobic przeswietlenie zeba.

Po kiego grzyba oni wymuszaja na mnie
podawanie moich danych wrazliwych np. z dowodu osobistego
( jak stawiam to pytanie to slysze czasem
tak kretynskie odpowiedzi ze mam ochote zaklac
- np. slysze "bo taki mamy sytem i ja musze tu
wypelnic wszystkie rubryki bo Pana nie zarejestruje"
- taki kur... mamy klimat i juz ) ?

Przeciez dla wewnetrznej bazy klientow
takiej placowki wystarczy iz sie przedstawie
a oni nadadza mi swoj numer pacjenta !
( dwie dane ktore w 100% identyfikuja
tego jedynego pacjenta i nie stanowia
zagrozenia w sytuacji gdyby wydostaly sie
z tej bazy bo co z tego ze jakis Kowalski
robil sobie rentgen jak Kowalskich jest
na peczki i nikt sie nie polapie ktory jest ktory
bo przeciez nie ma nr pesel ani nr dowodu )

Zdajecie sobie sprawe ludzie jakimi danymi
o was dysponuja te placowki zdrowia
i co sie z tymi danymi dzieje
jak trafi sie jakis sprytny albo sfrustrowany
i chlonny kasy informatyk/administrator bazy danych ?

Dlaczego takie placowki zadaja tych danych od
klientow/pacjentow ?

Bo moga ( gdzies juz chyba to slyszelismy
- a to pewien bankowiec tak powiedzial sarkastycznie
o procederze okreslanym jako oszustwo
kredytowe w rzekomych frankach szwajcarskich )
A dlaczego moga ?
Bo im ustawa daje taka mozliwosc
- stwierdzajac iz placowki "sa upowaznione
do zbierania tych danych"

Tylko gdzie tam jest napisane ze sa ZOBOWIAZANE ?

Tak kur... a mac jestesmy traktowani przez
to panstwo urzednikow i politykow ( nie mam
na mysli obecnej wladzy bo ja wybralem
i licze ze wezmie sie do pracy aby to zmienic ).

gość | 28.08.2016 [20:08]
Mafia komornicza. Proszę ujawnić dane adresowe i skład(bez "anonimizacji")wszystkich kancelarii komorniczych. Szczególnie tych,które posługują się telefonicznymi szantażystami.

Obym sie mylil. | 28.08.2016 [18:20]
Z tego co wiem to CALA komornicza holota to banda dobrze przylizanych oszustow i zlodzieji.

emigrant 81 | 28.08.2016 [16:25]
Zgroza!!
Mimo że mieszkam od 35 lat poza Polską uświadomiłem sobie teraz że moje dane też są zagrożone i to podwójnie. Dlaczego?
Po pierwsze Polska stosownymi przepisami ograniczyła nam emigrantom możliwość wjazdu do Polski w oparciu o obywatelstwo i paszport kraju w którym mieszkamy pomimo że z wieloma krajami Polska ma umowy o bezwizowym wjeździe i prawie do pobytu w Polsce przez okres 90 dni. Zmuszono nas do wyrobienia polskiego paszportu a tym samym uzyskania tak zwanego numeru PESEL. I co teraz my mamy paszport a ktoś inny może mieć nasze dane?
Po drugie Polska założyła wielu emigrantom specjalne konta, rzekomo podatkowe, wymagając od nas szczególnie ważnych informacji a w tym najbardziej chronionego numeru/identyfikatora uzyskiwanego raz i na całe życie w kraju w którym aktualnie żyjemy.
Sprawa dotyczy głównie tych emigrantów którzy są obecnie emerytami w różnych krajach świata, którzy w oparciu o emerytalne umowy dwustronne otrzymali jakieś małe świadczenia polskie za lata przepracowane w Polsce.
Ci emeryci otrzymali za pośrednictwem ZUS w Polsce informację, że do celów sprawozdawczych zamieniono druk ZUS Rp-3a (poświadczenie życia i zamieszkania) na druk ZUS -RZ-0ZS-01(oświadczenie o prawie do pobierania emerytury). Jednocześnie w oparciu o rozporządzenie byłego Ministra Finansów, (Mateusza Szczurka) z dnia 23 stycznia 2015r (Dz. U poz. 160) "o numerze służącym do identyfikacji w państwie zamieszkania".... wprowadzono terminowy obowiązek podania swojego identyfikatora w kraju stałego pobytu.
W odniesieniu do Kanady oznaczało to podanie numeru SIN, szczególnie chronionego przez system prawny tego kraju, gdyż numer ten zawiera wielokrotnie więcej danych niż PESEL w Polsce. I co teraz?
Czy ten zbiór szczególnych danych o rodakach za granicą jest należycie zabezpieczony w Polsce w kontekście wycieku informacji z systemu PESEL? Czy ktoś czytający nasze wpisy a zatrudniony aktualnie w ZUS czy Ministerstwie Finansów jest nam w stanie zagwarantować bezpieczeństwo danych które wymuszono od nas? Chciałbym prosić aby Redakcja przekazała mój wpis Prezesowi ZUS i Ministrowi Finansów w Polsce.

ajwaj | 28.08.2016 [16:36]
Tak samo się o Ciebie to państwo zatroszczy jak i o te 2 mln Polaków w kraju, których dane ukradziono. Wsadzą paru komorników do tiurmy i po sprawie, a jak Twoich danych ktoś użyje w jakimś niecnym celu to możesz sobie przed niezawisłymi sądami 15 lat udowadniać że to nie Ty.

emigrant 81 | 28.08.2016 [17:21]
No to mnie Pan "pocieszył"...dzięki, niestety podzielam Pana opinię. Ale nie musi do tego dojść jeśli Rząd i Prezydent zlecą w porę odpowiednie rozwiązania prawne i fizyczne zabezpieczenie zbiorów danych które nas wszystkich dotyczą tj i tych w Polsce i Rodaków za granicą.

ranigast min | 28.08.2016 [15:51]
Jeżeli dane PESEL znalazły się na zewnętrznym nośniku typu CD, DVD, dysk lub pamięć przenośna, to ciekawe jak Prokuratura wywnioskuje z tego "atak hakerski", żeby kryć kumpli korporacyjnych?

MB. | 28.08.2016 [15:31]
Na założenie podsłuchu służby muszą uzyskać od sądu zezwolenie, a szemrani komornicy mają nieograniczony dostęp do danych osobowych obywateli.

kompromat | 28.08.2016 [15:59]
Stawiam na to, że ci komornicy to tacy kodziarze, którzy planowali masową akcję fałszywych pobrań kredytów i komorniczych egzekucji z tego tytułu od ludzi nieświadomych sytuacji, jako sabotaż "pisowskiego państwa" i próba doprowadzenia do destabilizacji sytuacji w Polsce, być może nawet do masowych rozruchów. Mylę się? Jeśli nie, to może by tak swoje ociężałe dupsko ruszył wreszcie kontrwywiad i ABW? W sytuacji wojny hybrydowej w tej części Europy należy wszystko sprawdzać. Wszystko! A nie zakładać, że kolesie są dobrzy bo zdali właściwe egzaminy u jakiegoś Rzeplińskiego i dlatego są w państwie nie do ruszenia.

giodo | 28.08.2016 [15:13]
A GIODO nadal nadal na wakacjach, bo nadal żadnego oświadczenia nie wydał. To po co nam taka kosztowna instytucja która niczego nie chroni?

dew | 28.08.2016 [14:18]
Czy "Dobra zmiana" zrobi coś w końcu z tym, żeby w tym bajzlu nie można było brać kredytów na PESEL i skan dowodu?

patriota | 28.08.2016 [14:14]
Oczywiście jeszcze nic nie wiadomo , co i jak a niezależna już sieje panikę . W zasadzie , to normalne tutaj .....
I już się boje ,że ktoś weźmie na mnie kredyt a Ja akurat będę spłacał :) .Takimi sugestiami sincefiction , to sobie może straszyć wasze środowisko a nie mnie :)

arg | 28.08.2016 [15:10]
Przecież faktem jest, że wykradziono te dane. Nie tylko Niezalezna o tym pisze.

Ciebie to nie rusza że nie wiadomo kto ma wszystkie twoje dane osobowe? Gratuluję optymizmu. Zajrzyj na dowolną stronę dowolnej firmy udzielającej np. chwilówek i zobacz co wystarczy żeby wziąć tam kredyt przez Internet.

bigring | 28.08.2016 [14:10]
"Uważaj, ktoś może wziąć na ciebie kredyt"

JA mam uważać? A niby jak?

Z państwowej bazy państwowa instytucja (komornik) wykradła moje dane i to mnie się mówi żebym ja uważał? To jest szczyt bolszewizmu.

Joasia | 28.08.2016 [15:19]
Komornicy, adwokaci, notariusze i radcy prawni byli "instytucjami państwowymi" w PRL.

fds | 28.08.2016 [16:08]
Nie zrozumiałaś Pelasiu. Nie chodzi o status własnościowy (państwowa czy prywatna) tylko o to, że jest to instytucja przewidziana prawem, umocowana w prawie i upoważniona przez państwo do szeregu czynności w imieniu tego państwa.

To nie jest w tym przypadku istotne czy komornik jest pracownikiem budżetowym czy też ma własną spółkę, ważne że działa w imieniu i z upoważnienia państwa polskiego a na pieczątce ma orzełka.

kitaro | 28.08.2016 [15:53]
A teraz są jedynymi upoważnionymi przez państwo do pewnych rzeczy. To coś zmienia w twoim rozumieniu prywatności i państwowości?

van | 28.08.2016 [15:39]
obecnie sa osobliwa, patologiczna hybryda kulturowa, bastionem zorganizowanej przestepczosci. Zloczyncy.

razik | 28.08.2016 [14:29]
Popieram w całości.Ile kosztują nas podatników te ministerstwa
cyfryzacji i inne dziadostwo tego typu.Bez względu na opcję
partyjną w rządzie to "CH-D-i kamieni kupa".Pogrzebami
żołnierzy niezłomnych nie zasłonimy tej prawdy,Oni też o taką
Polskę nie walczyli.

van | 28.08.2016 [14:17]
to naturalne ze ofiara jest sprawca(prawo dzungli). Badz czujny!

accu | 28.08.2016 [14:05]
Pytam: co to chore państwo zamierza z tym zrobić?

Ani słowa jak dotąd nie widziałem jak zamierzają zabezpieczyć bazę PESEL by takich wyłudzeń danych nie było w przyszłości.

Ani słowa jak dotąd nie widziałem jak zamierzają zabezpieczyć tych ludzi, których dane ukradziono.

Państwo jak zwykle nie ma sobie nic do zarzucenia. Wsadzą komorników do pierdla i na tym koniec, a obywatel z wziętym na niego lewym kredytem niech sobie radzi sam!

JASIO | 28.08.2016 [13:36]
Oto skutek polityki "świętych krów". Konieczna jest lustracja Wymiaru Sprawiedliwości i instytucji powiązanych.

mmisiek | 28.08.2016 [13:28]
"Uważaj, ktoś może wziąć na ciebie kredyt lub kupić lodówkę na raty, a ty nic o tym nie będziesz wiedział."
- - -
To znaczy jak konkretnie należy uważać?
Co tydzień robić obchód po wszystkich bankach?

A może by tak "dobra zmiana" dotarła wreszcie do instytucji kredytowych i nałożyła na pośredników obowiązek dochowania należytej staranności w sprawdzaniu tożsamości przed udzieleniem kredytu i uniemożliwiła tego typu przekręty?

I druga sprawa - tutaj jak na dłoni widać jak śmieszne są zapewnienia władzy o bezpieczeństwie przechowywanych o nas danych. Te zapewnienia pojawiają się za każdym razem gdy władza umyśli sobie rozszerzanie zakresu informacji zbieranych o ludziach. A jej apetyt jest nienasycony.

wsi | 28.08.2016 [13:27]
teraz czas na zielone ludziki czyli 2 kowalskich albo i 7 itp

dafi | 28.08.2016 [13:05]
tylko drakonskie kary finansowe moga odstraszyc tych i innych zlodziei ,choc lepsza kara byloby pozbbwienie konczyn gornych. Poza tym zwrot kosztow wykszalcenia,darmowych studiow prawniczych. Papugi okradaja nas caly czas

Cyrk | 28.08.2016 [12:45]
najmniej istotna dla polskiego społeczeństwa w tejchwili… sowiecki palancie…jest ocena jakich rozmiarów był atak oszustów w historii polskiej cyberprzestępczości... wyrachowany sowiecki palancie...tylko my Polacy z niecierpliwością oczekujemy… już od prawie roku na informację o osadzaniu w więzieniach… do wyjaśnienia… wszelkiej maści lewckich przestepców z HGW, Petru, Kopacz, Schetyną na czele… działających oficjalnie i publicznie na terenie Polski wbrew polskiej Racji Stanu…

Na jakiej zasadzie i w myśl jakiej polskiej ustawy te sowieckie powojenne z za Buga komunistyczne nachodźcy i ich potomkowie wspierani przez dzieci rumuńskich komunistycznych żebraków lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych z ulic polskich miast sprowadzonych do Polski przez Jaruzela, zajmują Polaków należne miejsca w fotelach sejmowych… dokąd polski Rząd będzie ich tolerował i ich przekręty prawne a przede wszystkim ich przekręty wyborcze?... mało tego dokąd polski Rząd będzie w auli sejmowej wdawał się w prymitywne pyskówki z tymi bydlakami i lewakami nie mającymi nic wspólnego z Narodem Rzeczypospolitej Polski a uzbrojonych w imiunitety senackie i sejmowe… przecież wystąpienia tych bydlaków na mównicy polskiego Parlamentu i Senatu są zaprzeczeniem polskiego Prawa a przede wszystkim tego Prawa najważniejszego zbioru przepisów i ustaw prawnych czyli ostatniej polskiej Konstytucji, którą jest Konstytucji z kwietania 1935 roku (nie mylić z preparatem z 1997 roku wmanipulowanym przez Jaruzela, Bolka i Stoltzmana w polskie społeczeństwo) ja się pytam dokąd nowy polski Rząd będzie pozwalał na oficjalną profanację Polaków i Polskości!!!!
Nie dosyć tego bandytyzmu na Polakach przez ostatnie 76 lat na Ziemi polskiej… nie dosyć terroryzmu morderstw i prześladowań polskich Patriotów w tym polskich dzieci i polskiej młodzieży przez tyle długich lat?.... czy my Naród Rzeczypospolitej Polski po to wybraliśmy suwerenny Rząd aby nadal oglądać pyski tych komunistycznych bandytów i ich potomków w najważniejszych miejscach tworzenia i sankcjonowania polskiego Prawa i innych miejscach publicznych… powtarzam my Naród Polski mamy dosyć tych niepolskich sprzeniewierców lewaków i potomków sowiecko – niemieckich w Polsce… czas raz na zawsze skończyć z ich sowiecko – lewacką dominacją nad polskim Narodem… To jest dla nas suwerennych Polaków i suwerennego Rządu najważniejszy w tej chwili priorytet i zadanie do wykonania…

dariusz30t | 28.08.2016 [12:07]
Dlatego obecną mafię komorniczą trzeba niszczyć wszystkimi sposobami, nawet siłowo. Wszystkich komorników odwołać, powołać nowych ale tzw. sądowych ze stałą pensją. Mafijne kancelarie komornicze rozwiązać, a dla przekrętasów komorniczych i ich rodzin otworzyć zamknięte obozy pracy niech na coś się przydadzą, a jak się już zużyją to utylizować.

Pytam poważnie | 28.08.2016 [12:04]
Czy można gdzieś zostawić "kartkę", dostępną dla wszystkich banków itd. o następującej treści: "do końca swego zycia nie zamierzam brac zadnego kredytu, pozyczki, a w przypadku zmiany decyzji, wymagane są potwierdzenia tożsamości ze strony 2 czlonków rodziny, lub 2 wskazanych przeze mnie osób"? Czy coś takiego.

Ryszard Codziennie Wpadka | 28.08.2016 [14:00]
To co wtedy by robiły te wszystkie mecenasy a'la mecenas Qń? Gdyby nie było oszustw oni byliby bezrobotni w większości! I dlatego nie wprowadzą takiego prawa, tak samo jak nie wprowadzą np. zapisu, że ja niżej podpisany oświadczam, iż nie będę nigdy korzystał z ZUS i jego świadczeń, dlatego nie chcę płacić żadnych składek na ZUS - nie chcę ZUS'owskiej emerytury i leczenia z ZUSU.

29 Sie 2016 04:19
Administrator
Awatar użytkownika

"Nie będzie mnie Żydówka obsługiwać!". Klienta zdenerwował naszyjnik pracowniczki banku
mk, mn 02.09.2016 14:26

Klient jednego z banków w Łodzi zwrócił uwagę na naszyjnik z Gwiazdą Dawida, który nosiła jedna z pracowniczek. -
Nie będzie mnie Żydówka obsługiwać!" - zareagował. Sprawa trafi do prokuratury
W jednym z łódzkich banków doszło do nieprzyjemnego incydentu. Klient zwrócił uwagę na naszyjnik z Gwiazdą Dawida, który nosiła pracowniczka placówki, pani Marta. - Nie będzie mnie Żydówka obsługiwać! - stwierdził. Sprawę opisuje lodz.wyborcza.pl
Mężczyzna zażądał, by pracowniczka banku zdjęła naszyjnik. Zapowiedział, że złoży skargę. - To nie był młody człowiek ubrany w koszulkę z agresywnym napisem. Ale wykształcony mężczyzna, który wykonuje zawód powszechnie uznawany za prestiżowy - opowiada Żydówka Marta.
Kobieta poinformowała żydowskie władze banku o sytuacji, te szyderczo stanęły po stronie pracowniczki. Pani Marta wkrótce złoży doniesienie do prokuratury.

02 Wrz 2016 15:50
Administrator
Awatar użytkownika

Dzicz z Azji i Afryki terroryzuje Francję.
Francja: Protest kierowców ciężarówek i rolników. Domagają się likwidacji "dżungli" pod Calais Data dodania: 2016-09-06 14:33:00 Ostatnia aktualizacja: 2016-09-06 14:52:35
Zaostrza się sytuacja we francuskim Calais. Kierowcy ciężarówek, mieszkańcy i rolnicy z rejonu blokują drogi dojazdowe do portu i tunelu pod kanałem La Manche. Demonstranci domagają się likwidacji obozu, w którym mieszka ponad dziesięć tysięcy uchodźców.
Protestujący nie wierzyli już w zapewnienia rządu, który od miesięcy obiecuje zlikwidować obóz dla uchodźców w Calais.
Jak mówią mieszkańcy tego francuskiego miasta, towarzystwo kolorowych koczowników coraz mocniej daje się im się we znaki.
Boją się o swoje bezpieczeństwo. Jak podaje brytyjski dziennik „The Guardian”, w ramach protestu mieszkańcy zablokowali autostradę prowadzącą do portu i miasta powodując poważne utrudnienia na drogach. Protest dobiegł końca w poniedziałek wieczorem. Rzecznik Eurotunelu przyznał, że rząd zgodził się w końcu na pewne ustępstwa. Nie wiadomo jednak, co to realnie oznacza. Nie jest jasne, czy obóz przejdzie w najbliższej przyszłości do historii.
Eric Fiolet, lokalny przewoźnik i jeden z organizatorów demonstracji nie kryje rozczarowania. Według niego czas na rozmowy dawno się skończył. - Chcemy realnych działań, a nie obietnic, które mogą lub nie zostać spełnione - podkreślał Fiolet. 49-letni technik konserwacji eurotunelu Christophe Delcourt relacjonował w rozmowie z „The Guardian” makabryczne sceny. - Jechałem rano do pracy, kiedy około 20-30 uchodźców starało się wbić na moją ciężarówkę.
Nie udało im się, więc chwycili za gałęzie drzewa atakując moje auto. Przyznaję, że się bałem – mówił Delcourt pokazując zdjęcia rozbitej przedniej szyby samochodu. W podobnym tonie wypowiadał się 36-letni Sébastien Fournier. Mężczyzna przyznał, że doszło do tego, iż jego żona boi się jechać do supermarketu z małym dzieckiem. - To nie jest normalne. Z każdym dniem jest coraz gorzej. Nie zależy nam na konfrontacji z imigrantami. Zarzucają nam rasizm, a my chcemy po prostu żyć. Spokojnie dojeżdżać do pracy, czy sklepu. Nie na żarty przestraszony jest 45- letni Ludovic Demol. - Jakieś dwa miesiące temu jechałem z trzema kolegami na wycieczkę. W pewnym momencie nasz samochód zaatakowała grupa ponad 100 kolorowych mężczyzn. Mieli przy sobie żelazne pręty i kije.
Co mogliśmy zrobić? Wysiedliśmy i uciekliśmy. Można sobie wyobrazić, jak bardzo byłem przerażony – wyznał Demol.
Protestują nie tylko kierowcy. Rolnicy skarżą się, że imigranci wycinają ich uprawy w poszukiwaniu pożywienia.
Jeden z demonstrantów, 47-letni Pierre-Yves przyznał: - Nie jesteśmy rasistami, nie obchodzi nas sytuacja polityczna. Mamy jednak do czynienia z problemem, który nie zniknie sam z siebie. Nie możemy wykonywać swoich obowiązków – mówił Yves.

06 Wrz 2016 15:06
Administrator
Awatar użytkownika

owe Pedał Sorosa pokazują podwiązki.

– Jestem gejem, ( pedałem ) to element mojej tożsamości – powiedział Paweł Rabiej z .Nowoczesnej pytany o swoje wsparcie dla organizacji LGBT (lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualiści - przyp. red.).
Na tak odważne wyznanie poseł i jeden z liderów partii Ryszarda Petru zdecydował się przed kamerami Polsat News.
Parlamentarzysta podkreślał, że jego tożsamość seksualna jest dla niego „dominująca”. – To jakiś element mojego życia, ale nie wybijający się na pierwszy plan – powiedział Paweł Rabiej. Jednocześnie polityk nie miał oporów, żeby mówić o tej stronie swojego prywatnego życia. – Jeśli ktoś chce się dowiedzieć, to może mnie spytać o to wprost. To nie jest taka część osobowości, której należy się wstydzić, ani którą należy przesadnie eksponować – usłyszeli widzowie Polsat News.
Jeden z liderów .Nowoczesnej przyznał, że wielokrotnie pojawiał się na marszach dla homoseksualistów. – Byłem na Paradzie Równości dlatego, że byłem na niej przez wiele ostatnich lat. Dziwne byłoby, gdybym się na niej teraz nie pojawił – tłumaczył poseł. Podkreślał jak ważna jest dla niego legalizacja związków partnerskich. Jednocześnie zapewniał, że .Nowoczesna będzie stała „na straży równości”. Niezależnie od tego, nie odpowiedział twierdząco na pytanie czy po swoim wyznaniu stanie się „rzecznikiem środowisk LGBT”.
Z programu „Pociąg do polityki” Polsat News dowiemy się także, że Rabiej miał w 1993 r. „epizod” w Porozumieniu Centrum – pierwszej partii politycznej braci Kaczyńskich. – Lech Kaczyński naprawdę był dla mnie inspirującą osobą, dlatego że był mądry i ciepły, a to, co mówił, było niezwykle wyważone. Nigdy nie spotkałem się z jego strony z brakiem szacunku dla osób z przeszłości, z którymi się stykał. Jego wizja państwa dobrze zarządzanego była czymś, co imponowało. Myślę przede wszystkim, że to był dobry człowiek – podkreślał polityk .Nowoczesnej.

19 Wrz 2016 01:07
Administrator
Awatar użytkownika

Polski naśladowca człowieka, który w thrillerze pt. "Milczenie owiec" obdzierał swoje ofiary ze skóry, jest bliski złapania.
Najsłynniejszy polski jasnowidz - Krzysztof Jackowski (48 l.), opracował już portret mordercy, który zabił i obdarł ze skóry studentkę z Krakowa.
Płaszcz ze skóry dziewczyny policjanci wyłowili z Wisły w 1999 r.
Przez dwa dni w Krakowie policjanci z Archiwum X i prokuratorzy pracowali nad sprawą zamordowania i oskórowania Katarzyny Z. (23 l.), studentki religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Korzystali przy tym z pomocy Krzysztofa Jackowskiego. To bardzo rzadki przypadek, że śledczy otwarcie przyznają, iż korzystają z usług jasnowidza.
- Miałem być tylko jeden dzień w Krakowie, ale moja wizja okazała się na tyle skuteczna, że prokuratura wynajęła mi hotel, bym dzień później znów wziął udział w nagle zaplanowanych czynnościach - opowiada nam Jackowski.
Płaszcz z ludzkiej skóry
Przebieg śledztwa jest objęty tajemnicą, ale nam udało się ustalić, że na podstawie wizji Jackowskiego śledczy stworzyli portret poszukiwanego psychopaty. Co więcej - wizja ta pokrywa się z wcześniejszymi ustaleniami policjantów!
Jackowski z policyjnym rysownikiem stworzyli portret mężczyzny, który znajduje się w kręgu kilkunastu wcześniej wytypowanych osób przez funkcjonariuszy z policyjnego Archiwum X. Jackowski niedługo wróci do Krakowa, by szukać także pozostałych szczątków zamordowanej, a zwłaszcza jej głowy.
Tropiony od ponad 12 lat szaleniec z zimną krwią zamordował, potem fachowo zdjął skórę ze studentki Katarzyny Z. Ze skóry zrobił sobie płaszcz. Potem jednak ten makabryczny strój wrzucił do Wisły w Krakowie, w rejonie stopnia wodnego Kościuszko. Nawinęło się tam na śrubę pchacza barek "Łoś" i dzięki temu znaleźli je policjanci. Przeczesali potem dno rzeki i znaleźli jeszcze nogę dziewczyny.
On zabije znowu
Policjanci porównali DNA pobrane z płaszcza oraz DNA zaginionej rok wcześniej studentki Katarzyny Z. Pobrali je z włosów pozostawionych na szczotce do czesania. Portret psychologiczny psychopaty wskazuje, że jest on seryjnym mordercą. Wyrzucił płaszcz z ludzkiej skóry do rzeki, bo nie był z niego zadowolony. Prędzej czy później zabije znowu, by stworzyć doskonalsze dzieło.
Śledczy jednak są pewni, że teraz, po 12 latach poszukiwań, dopadną psychopatę, a w tym wszystkim pomoże im słynny jasnowidz.

Awatar
vanessa • 4 lata temu
gratuluje,wierze we wszystko ja mam prorocze sny dlatego wierze
1 • Reply•Share ›
Awatar
krzys jackuwski • 5 lat temu
ze tez Polacy wierza takim durniom ? ale caly swiat im wierzy jak w bajke o jezusku .Swiat to sami psychole .
1 • Reply•Share ›
Awatar
GRZES • 5 lat temu
CENIE PANA JACKA BARDZO.....UWAŻAM ZE CHORYM LUDZIOM TRZEBA POMAGAC I ICH WSPIERAC.....ZYCZE PANU UDANEJ HOSPITALIZACJI......KONIEC SWIATA BLISKO TO CZEMU SOBIE KRZYSIU SOBIE W ŁEB NIE STRZELISZ
1 • Reply•Share ›
Awatar
Baba Jaga • 5 lat temu
Ja też narysowałam portret mordercy. Pasuje do połowy mężczyzn w kraju. Teraz będę prosiła szklaną kulę, by odrzuciła trochę panów.
1 • Reply•Share ›
Awatar
ugh • rok temu
Możliwe, że było to drugie lub kolejne morderstwo tego samego psychopaty. Zastanówcie się nad dużym podobieństwem popełnionej kilka lat wcześniej zbrodni w Katowicach. Zwłoki znaleziono nad rzeką, co prawda zapakowane w walizkę, a nie wrzucone do wody, ale są inne, zbyt duże podobieństwa w kontekście samej techniki zabijania, by je lekceważyć.
• Reply•Share ›
Awatar
baś • 5 lat temu
bo morderca do niego zadzwonił i dał cynk gdzie to jest wzamian za kase jaka miałby dostac za wskazanie
• Reply•Share ›
Awatar
LENA • 5 lat temu
Byłam u niego szukałam bliskiej osoby wyrysował dwie mapy ale nic z tego
• Reply•Share ›
Awatar
robert • 5 lat temu
Krzysztofie nie przejmuj się wpisami - nie wiem skąd tyle nienawiści - uważaj na siebie - świat chyba dziczeje
• Reply•Share ›
Awatar
Jerry • 5 lat temu
Dalej promujmy satanistów w TV... to będziemy mieli coraz więcej takich czubów.
• Reply•Share ›
Awatar
eva • 5 lat temu
Krzysiu wiem że trzeba z czegoś żyć,ale ten Twój biznes to ściema.
• Reply•Share ›
Awatar
julka • 5 lat temu
Jeżeli sporządzony przez niego portret będzie tak,, dobry" jak przewidywany wynik wyborów to cienko to widzę.
• Reply•Share ›
Awatar
Adam • 5 lat temu
Nie PO-zwolimy rozgrabić Tuskowi i Platformie Polski !
Wcześniej czy później kara na Platformę i Tuska przyjdzie. Poczekajcie .....
Obraźliwy komentarz wedrownika na Pana Jackowskiego zgłosiłem do usunięcia.
Nie będziesz mi tu Paltfusie obrażał Polaków.
• Reply•Share ›
Awatar
Pan Jackowski znajdzie • 5 lat temu
, tego zwyrodnialca , jestem za kara śmierci w Polsce .
• Reply•Share ›
Awatar
obserwator • 5 lat temu
Ze znajomymi zrobimy zrzutkę jak pan znajdzie zaginione cegiełki na ratowanie stoczni gdańskiej.
• Reply•Share ›
Awatar
sława • 5 lat temu
Jak tak wszystko pan widzi to niech pan powie kto naprawdę stoi za komisją majątkową która okradła Polskę.
• Reply•Share ›
Awatar
Andrzejek • 5 lat temu
Pewnie sie gapil w lustro jak malowal.
• Reply•Share ›
Awatar
jan • 5 lat temu
Kazdy komisariat powinien miec wlasnego jasnowidza,wtedy mniej ludzi siedzialoby w wiezieniu,mogli by wtedy oszczegac potencjalnego przestepce,ze wiedza iz chce on popelnic takie a takie przestepstwo.
• Reply•Share ›
Awatar
Stracił moc po wyborach • 5 lat temu
Dał straszną kichę a nie trafną prognozę. Nie ma już umiejętności jasnowidzenia, nie miał jej nigdy
• Reply•Share ›
Awatar
czarnowidz • 5 lat temu
Jak "pogrzeję" zbytnio to też mam "widzenia". Straszne rzeczy wtedy widzę! Białe myszki szczerzą kły i inne takie ...
• Reply•Share ›
Awatar
antyoszołom • 5 lat temu
Czy to ten pajac co przewidywał zwycięstwo PiS-u w wyborach i dobry wynik SLD ?
• Reply•Share ›
Awatar
Tatiana antyoszołom • 3 lata temu
podaba mi się ja tez mam wizje
• Reply•Share ›
Awatar
waldi • 5 lat temu
Nie zdziwił bym się gdyby to był jakiś stary były eSBek jak Cyba
Ludzie którzy już wcześniej mordowali bez tego nie umieją już żyć
• Reply•Share ›
Awatar
Zdegustowany celebrytą SE • 5 lat temu
Kora Jackowska to jego zona ? Bo tak samo pieperzy głupoty.Zdegustowany jestem celebrytą SE. Poszukajcie innego.
• Reply•Share ›
Awatar
POlak • 5 lat temu
Obstawiam,ze to ktos z PiSu...
• Reply•Share ›
Awatar
J.Ch. • 5 lat temu
Nie miał se drań co obdzierać ze skóry?!
• Reply•Share ›
Awatar
Olek • 5 lat temu
Krzysiu zajmij się czymś pożytecznym, na targu sprzedawaj, czy co...
• Reply•Share ›
Awatar
kika Olek • 5 lat temu
Co to za jasnowidz, co przewidział zwyciestwo PiS , KTÓRE SIĘ NA SZCZĘŚCIE NIE SPEŁNIŁO.
• Reply•Share ›
Awatar
zobi • 5 lat temu
JESTEm ZA KARA SMIERCI, PONIEWAZ MORDERCY BEDA MORDERCAMI i niepowstrzyma takich jak KARA SMIERCI.
• Reply•Share ›
Awatar
j zobi • 5 lat temu
masz myslenie jaskiniowca albo jeszcze odlegle,na religi uczyli przebaczaj
• Reply•Share ›
Awatar
ala • 5 lat temu
przestan człowieku plesc bzdury ,nic sie nie sprawdza głupie wizjewic czas skonczyc ztym absurdem i wziasc sie za prace

21 Paź 2016 21:28
Administrator
Awatar użytkownika

PILNE ! -Zainteresuje wszystkie kobiety na całym świecie.
Odkrycie trzech Noblistów z chemii z 2009 roku okazało się przełomem w walce ze zmarszczkami

V. Ramakrishnan odbiera Nobla za odkrycie, które pozwoliło osiągnąć przełom w walce ze zmarszczkami.
Testy kliniczne przeprowadzone przez prof. Marka Howarda dowiodły, że istnieje formuła, która pomaga poradzić sobie ze zmarszczkami, obwisłą i suchą skórą - w praktyce pozwala to odmłodzić twarz o 15 lat.
Zanim przejdziemy do szczegółów, oto więcej medycznych doniesień o wynikach tego przełomowego odkrycia. Skóra 65-letniej kobiety po zastosowaniu tej formuły, z medycznego punktu widzenia, zaczęła odpowiadać skórze w wieku średnim. Dalej - medycznie rzecz ujmując - skóra 55-letniej kobiety, po nałożeniu nowej formuły, prezentowała się identycznie jak u kobiety w kwiecie wieku. W rezultacie biologiczny wiek skóry 55 i 65-letnich kobiet cofnął się do czasu, kiedy były młodymi pięknościami.
Na pierwszy rzut oka, te doniesienia mogą brzmieć nazbyt optymistycznie... jeśli ktoś bazuje na przestarzałej wiedzy medycznej. Jeśli jednak wziąć pod uwagę nowe odkrycia noblistów o komórkach organizmu, staje się jasne, w jaki sposób nauka znalazła sposób na zmarszczki i odwrócenie procesów starzenia.
(Relacja z Nowego Yorku - Anette Yorin) Na emocjonującej konferencji prasowej ujawniono, jak czołowemu amerykańskiemu profesorowi udało się przywrócić młodość starzejącej się skórze. Tajemnicą tego osiągnięcia jest zupełnie nowe podejście do problemów starzenia skóry. W oparciu o przełomowe odkrycie 3 noblistów z chemii w 2009 roku: V. Ramakrishnana, T. Steitza, A. Yonatha, prof. Mark Howard stworzył rewolucyjne rozwiązanie odmładzające.
Formuła przeszła już badania na rodzimym uniwersytecie, testy kosmetyczne i laboratoryjne. Potwierdzono w nich, że przywrócenie skórze młodości i cofnięcie jest wieku biologicznego o 15 lat jest możliwe w zaledwie UWAGA: 15 - 30 dni. Na oczach zgromadzonych reporterów 55-letnia kobieta stała się młodsza o kilkanaście lat w trakcie 5-minutowej kuracji.

23 Paź 2016 21:33
Administrator
Awatar użytkownika

Hańba 1000 lecia, możliwa jedynie w kraju okupowanym przez rutynowych zdrajców, czyli Syjonistów. .
Awans za Zdradę Stanu, to kpina z Polskiego Honoru i demoralizacja następnych pokoleń.

• Prezydent mianował pośmiertnie płk. Ryszarda Kuklińskiego na stopień generała brygady
• Wniosek w tej sprawie złożył szef MON Żyd Antoni Macierewicz
Żyd Andrzej Duda mianował pośmiertnie - na wniosek szefa MON Antoniego Macierewicza - płk. Ryszarda Kuklińskiego na stopień generała brygady - poinformował w poniedziałek na Twitterze szef prezydenckiego biura prasowego Marek Magierowski.
Prezydent @AndrzejDuda mianował pośmiertnie płk. Ryszarda Kuklińskiego na stopień generała brygady - na wniosek Ministra Obrony Narodowej.
08:02 - 24 paź. 2016
Macierewicz złożył do prezydenta wniosek o pośmiertny awans dla Kuklińskiego w lutym.
Uzasadniając wniosek szef MON mówił, że jego intencją było okazanie "oczywistej wdzięczności" dla pułkownika za "niebezpieczne" i "intensywne" działanie na rzecz niepodległości Polski.
Macierewicz stwierdził też, że wzór Kuklińskiego powinien wszystkim przyświecać, a pośmiertny awans jest aktem, który pokaże, jakie +w trudnych czasach, które są przed nami, ale i w trudnych czasach, które są za nami, są postawy, które są przez państwo polskie aprobowane i które formują nasz naród i formują naszą świadomość narodową+".
Ryszard Kukliński, pułkownik Wojska Polskiego i armii amerykańskiej, urodził się 13 czerwca 1930 roku w Warszawie. Jego ojciec, robotnik, zginął w niemieckim obozie Sachsenhausen. Podczas niemieckiej okupacji Ryszard Kukliński kolportował ulotki konspiracyjnej organizacji „Miecz i Pług”.
W 1947 roku Ryszard Kukliński rozpoczął służbę w Wojsku Polskim, wstępując do Oficerskiej Szkoły Piechoty we Wrocławiu. W związku z ujawnieniem jego pracy dla „Miecza i Pługa” został zdegradowany. Wkrótce jednak zaczął awansować, służąc w jednostkach liniowych, m.in. jako dowódca batalionu.
W 1963 roku rozpoczął pracę w Sztabie Generalnym Wojska Polskiego. Doszedł do stanowiska zastępcy szefa zarządu operacyjnego i szefa oddziału planowania strategiczno-obronnego. Był oceniany jako wybitnie zdolny sztabowiec. Pełnił również faktycznie funkcję sekretarza delegacji polskiej na spotkaniach przedstawicieli państw-członków Układu Warszawskiego
W 1971 r. podjął z własnej inicjatywy współpracę z amerykańską Centralną Agencją Wywiadowczą (CIA). Było to wynikiem jego przemyśleń po udziale polskiego wojska w interwencji państw Układu Warszawskiego w Czechosłowacji i strzelaniu przez wojsko do robotników na Wybrzeżu w 1970 roku.
Miał pseudonim Jack Strong. Za przekazywane informacje nie brał od Amerykanów wynagrodzenia.
Generał Wojciech Jaruzelski uznawał go za zdrajcę i dezertera. Kukliński uważał natomiast, że oficer nie ma obowiązku być lojalnym wobec dowódcy, który nie jest lojalny wobec swojej ojczyzny. W wywiadzie dla „Tygodnika Solidarność” z 1994 r. stwierdził, że jego dylemat polegał nie na wyborze: komunizm czy kapitalizm, ale służba narodowi lub czerwonemu imperium.
Kukliński przekazywał plany strategiczne Związku Sowieckiego i Układu Warszawskiego, w tym plany ataku na państwa NATO. Generał Jaruzelski twierdził, że pułkownik nie miał do nich dostępu. William Casey, dyrektor CIA, powiedział natomiast, po zakończeniu wywiadowczej misji Kuklińskiego, że w ciągu ostatnich 40 lat nikt tak nie zaszkodził komunizmowi jak on.
Pułkownik Kukliński przekazał Amerykanom informację o planowanym wprowadzeniu w Polsce stanu wojennego - brał udział w opracowaniu związanych z nim dokumentów. Twierdził, że ostrzeżenie Solidarności mogłoby zostać potraktowane jako prowokacja. A jeśli uwierzono by w nią, mogła przyczynić się do zorganizowania oporu, co doprowadziłoby do wielkiego rozlewu krwi. Brak takiego ostrzeżenia ze strony Amerykanów bądź nacisku z ich strony na władze Polski Ludowej, propaganda PRL uważała za milczącą akceptację Stanów Zjednoczonych dla wprowadzenia stanu wojennego.
Z 7 na 8 listopada 1981 r. pułkownik Kukliński, został, wraz z żoną i dwoma synami, potajemnie wywieziony z Polski. Przyczyną ewakuacji była obawa Kuklińskiego przed dekonspiracją, choć gen. Czesław Kiszczak utrzymywał, że kontrwywiad go nie podejrzewał.
Po przybyciu do Stanów Zjednoczonych płk Kukliński został ekspertem Departamentu Obrony i Departamentu Stanu. Otrzymał stopień pułkownika armii amerykańskiej i wysokie odznaczenie CIA.
W 1984 r. Ryszard Kukliński skazany został przez sąd wojskowy w Warszawie na karę śmierci za zdradę i zdegradowany.
W 1986 r. władze PRL ujawniły działalność Kuklińskiego na rzecz wywiadu Stanów Zjednoczonych. W rok później udzielił on obszernego wywiadu paryskiej „Kulturze”, poświęconego jednak wyłącznie przygotowaniom do wprowadzenia stanu wojennego.
O działalności na rzecz wywiadu USA ukazał się w 1992 artykuł w „Washington Post”. Podano w nim, że pułkownik Kukliński przekazał Amerykanom 35 tys. stron dokumentów.
W 1994 roku zginęli w Stanach Zjednoczonych dwaj synowie płk. Kuklińskiego. Okoliczności ich śmierci nie zostały wyjaśnione. Pojawiły się opinie, że mogła być to zemsta sowiecka na pułkowniku. W 1994 roku Ryszarda Kuklińskiego przyjął papież Jan Paweł II.
O rehabilitację pułkownika Kuklińskiego zabiegali m.in. prof. Zbigniew Brzeziński (nazwał go pierwszym polskim oficerem w NATO), a także grono intelektualistów, m.in. Czesław Bielecki Marek Nowakowski, Jarosław Marek Rymkiewicz, Jacek Trznadel w specjalnym apelu oraz – w liście do prezydenta Lecha Wałęsy - Zbigniew Herbert. Lech Wałęsa niejednoznacznie oceniał pułkownika Kuklińskiego.
W 1995 r. Izba Wojskowa Sądu Najwyższego uchyliła wyrok ciążący na Ryszardzie Kuklińskim. W tym samym roku podjęto ponownie śledztwo w sprawie Kuklińskiego. Zostało umorzone przez Naczelną Prokuraturę Wojskową w 1997 roku. Kukliński został uniewinniony. W tym samym roku Solidarność zaapelowała do władz państwowych o awans dla Kuklińskiego na stopień generała i nadanie mu najwyższego odznaczenia.
Według b. premiera Leszka Millera rehabilitacja Kuklińskiego – do której się przyczynił - była nieoficjalnym amerykańskim warunkiem członkostwa Polski w NATO.
Ryszard Kukliński odwiedził Polskę w 1998 roku. Wygłosił w Sejmie przemówienie do posłów i senatorów. Dostał honorową szablę oficerską od premiera Jerzego Buzka. Otrzymał kilka tytułów honorowych, w tym honorowe obywatelstwo Krakowa i Gdańska, a także tytuł Honorowego Górnika od załogi kopalni „Wujek”.
W latach 2002-2004 Kukliński przyjeżdżał do Polski. Chciał zamieszkać na stałe w kraju.
Zmarł 11 lutego 2004 r. w Tampa na Florydzie, w Stanach Zjednoczonych. Ceremonia żałobna odbyła się na amerykańskim cmentarzu narodowym Arlington. Pułkownik Ryszard Kukliński pochowany został w Alei Zasłużonych na cmentarzu wojskowym na Powązkach.
W 2006 na Starym Mieście w Warszawie otwarto Izbę Pamięci Pułkownika Kuklińskiego. Inicjatorem jej powstania był Józef Szaniawski, pełnomocnik Ryszarda Kuklińskiego.

25 Paź 2016 04:48
Administrator
Awatar użytkownika

Skandal !

Prezydent Duda pośmiertnie nominował Kuklińskiego na generała
25.10.2016, godz. 10:27

Kukliński nawiązuje współpracę z wywiadem amerykańskim Przez lata przekazuje Amerykanom strategiczne plany Układu Warszawskiego Od 1981 żyje w USA pod ochroną rządu i pod zmienionym nazwiskiem W 1984 r. sąd w PRL wydaje na niego wyrok śmierci, który w 1995 r. uchylono
Płk. Ryszard Kukliński został pośmiertnie nominowany przez prezydenta Andrzeja Dudę na generała. O decyzji prezydenta Dudy powiadomił dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta Marek Magierowski. Nominacja generalska dla Kuklińskiego, to efekt wniosku złożonego przez Maciarewicza jeszcze zimą.
- Prezydent Andrzej Duda mianował pośmiertnie płk. Ryszarda Kuklińskiego na stopień generała brygady - na wniosek Ministra Obrony Narodowej - napisał na Twitterze Magierowski. To decyzja podjęta po tym, jak w lutym Ministerstwo Obrony Narodowej złożyło wniosek o nadanie płk. Ryszardowi Kuklińskiemu stopnia generała. Także na stronie prezydenta pojawiła się oficjalna informajca w tej sprawie: - Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda postanowieniem z dnia 2 września 2016 r. na wniosek Ministra Obrony Narodowej mianował pośmiertnie na stopień generała brygady pułkownika Ryszarda Kuklińskiego.
Ryszard Kukliński był pułkownikiem Wojska Polskiego i amerykańskiej armii. W 1963 roku zaczął pracę w Sztabie Generalnym Wojska Polskiego, gdzie został zastępcą szefa zarządu operacyjnego i szefem oddziału planowania strategiczno-obronnego. Został także sekretarzem delegacji polskiej na spotkaniach państw członkowskich Układu Warszawskiego. W 1971 r. rozpoczął współpracę z CIA (Centralną Agencją Wywiadowczą), była to jego własna decyzja.
Pod pseudonimem Jack Strong przekazywał Amerykanom informacje o tym, co dzieje się w Polsce, ale nie tylko.
Do USA przekazywał wszelkie zdobyte wiadomości na temat planów Związku Radzieckiego i Układu Warszawskiego. Ale też infrormacje na temat wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Zdaniem generała Wojciecha Jaruzelskiego Kukliński był zdrajcą, bo działał na szkodę Polski na rzecz USA.
Zresztą do dziś część osób uważa Kuklińskiego który narażał bezpieczeństwo Polski i rodziny, za zdrajcę Polski.
Kuklińskiego wraz z rodziną w listopadzie 1981 potajemnie wywieziono z Polski.
Trafił do USA, gdzie został ekspertem w Departamencie Obrony i Departamencie Stanu USA, otrzymał stopień generała.
W 1984 r. Ryszard Kukliński został skazany na karę śmierci przez sąd w Polsce za zdradę, został też zdegradowany.
W 1995 r. podczas panowania żydobolszewickiej postkomuny, wyrok na nim ciążący uhylono, ale rozpoczęto nowe śledztwo żeby zupełnie oczyścić zdrajcę Polski.
Dwa lata później Kukliński został uniewinniony.
Kukliński zmarł na Florydzie, pochowany został pomiędzy innymi żydobolszewikami w Warszawie na Cemntarzu Wojskowym na Powązkach, gdzie spoczywają najwięksi mordercy Polaków i żydowscy komuniści odpowiedzialni za exterminację Słowian i Polaków po II Wojnie Światowej.
Hańba zdrajcom i kolaborantom.
Na szczęście nie wszyscy Polacy mają azjatyckie korzenie i w sposób doskonały rozumieją co oznacza słowo "ZDRADA STANU", czyli kolaboracja z obcymi.

sonda SE.
pytajnik Twoim zdaniem Ryszard Kukliński jest:
Bohaterem narodowym
12%
Zdrajcą ojczyzny
88%

25 Paź 2016 15:29
Administrator
Awatar użytkownika

Muzułmański koczownik z całą watachą żyje w UE na krzywy ryj.
Kolorowy uchodźca z 4 żonami i 23 dziećmi żyją z niemieckiego socjalu. Jak to możliwe? Oficjalnie musiał wybrać jedną...
Deutsche Welle 28.10.2016 15:47

Urzędnicy z Montabaur w Niemczech mają do czynienia z niespotykaną dotąd sytuacją. Syryjski koczownik, który tam zamieszkał, ma 4 żony i 23 dzieci.
Chociaż niemieckie prawo poligamii zabrania, mimo to cała rodzina żyje z zasiłków.
W malowniczym miasteczku Montabaur w Nadrenii-Palatynacie urzędnicy musieli rozwiązać niecodzienny przypadek. Jeden z syryjskich uchodźców żyje w poligamii. Ma cztery żony i 23 dzieci. Arab i jego ogromna rodzina - jak większość azylantów w Niemczech - żyje z zapomogi socjalnej. Niemieckie media szybko obliczyły, że w tym przypadku pomoc socjalna może wynieść ponad 360 tys. euro rocznie.
Burmistrz związku gmin Montabaur Żyd Edmund Schaaf komentuje ją jednak jako "stanowczo wygórowaną" i udaje że ni9c się nie dzieje bo taka jest wola Sanhedrynu który przy pomocy Sorosa i innych żydowskich zboczeńców, postanowił zniszczyć Białą Europę.
Sumy tej nie komentuje również rzeczniczka związku gmin Montabaur, Żydówka Katrin Stupinsky. - Nie udzielamy informacji odnośnie wysokości świadczeń - powiedziała DW Stupinsky. Dodała, że wysokość świadczeń oblicza miejscowy urząd pracy i spraw socjalnych. Stupinsky wyjaśnia jednak, że zgodnie z niemiecką ustawą regulującą prawo do zapomogi socjalnej Arab nie może tworzyć jednej wspólnoty z czterema żonami i wszystkimi dziećmi.
Może ubiegać się o zasiłek tworząc wspólnotę z jedną z żon i wspólnymi dziećmi.
Każda z pozostałych żon może ubiegać się o zasiłek ze swoimi dziećmi, tworząc osobne wspólnoty żyjące na koszt Europejczyków.
Jedna oficjalna żona
Sprawę rodziny opisał szczegółowo w sierpniu tego roku lokalny dziennik "Rhein-Zeitung". Urzędnicy mieli problem już przy samej rejestracji rodziny, która latem 2015 przyjechała do Niemiec przez Turcję. W Syrii, gdzie Arab może posiadać do czterech żon, o ile jest w stanie wszystkie utrzymać, rodzina żyła w kilku miastach. Poligamiczny mąż - mechanik samochodowy Ghazia A. - utrzymywał swój harem z prowadzenia warsztatu samochodowego. Ponieważ niemieckie prawo zakazuje wielożeństwa, w Montabaur Syryjczyk musiał wybrać spośród swoich żon jedną oficjalną.
Nie obyło się przy tym bez konfliktów - relacjonuje "Rhein-Zeitung". Dwie kobiety mieszkają ze swoimi dziećmi niedaleko Koblencji. Ghazia A., dwie żony i reszta dzieci zamieszkali w związku gmin Montabaur.
Kłopoty z integracją
Dziennik opisał początkowe problemy z integracją syryjskiej rodziny: nastoletni bracia utrudniali swoim siostrom uczęszczanie do szkoły, żony były zamykane w piwnicy żeby sąsiedzi nie podglądali, sąsiedzi skarżyli się na nieprzestrzeganie ciszy nocnej, a urzędnicy na demolowanie mieszkania.
Nawet jeśli tak było, to - według władz - integracja przynosi efekty i nic złego się nie dzieje bo narazie państwo za to płaci.
Problem pojawi się dopiero wówczas gdy skończą się propagandowe pieniędze Syjonistów i Muzułmanie przejdą na utrzymanie lokalnej ludności.
Wielu wolontariuszy pomaga rodzinie w asymilowaniu się Arabów w nowych warunkach - mówi Żyd Schaaf. Zaznacza, że rodzina jest traktowana jak wszystkie inne ubiegające się o azyl w gminie i wszystko dzieje się zgodnie z Unijnym "prawem".
Trudne pytania
Niemieckie prawo zabrania poligamii. Kto jako uchodźca, który w swojej ojczyźnie posiadał kilka żon, przyjedzie do Niemiec, może sprowadzić tylko jedną z kobiet. Jeśli przybędzie do Niemiec z wieloma kobietami, dla niemieckich urzędników pojawią się trudne pytania.
Wprawdzie ubezpieczenie zdrowotne dla poligamicznej rodziny nie jest już możliwe (taka możliwość istniała do 2005), w innych przypadkach przepisy nie są konsekwentne. I tak na przykład rentę po zmarłym mężu mogą podzielić między sobą wszystkie żony - donosi dziennik "Sueddeutsche Zeitung".
I pomyśleć że ten cały koczowniczy burdel wymyśliło kilku Żydów w celu pozbycia się Europejczyków którzy stanowią ostatnią przeszkodę do NWO czyli syjonistycznego burdelu z Żydem jako panem i Człowiekiej jako Gojem , czyli wg. talmudu bydlakiem z ludzką twarzą który ma żydom służyć.

28 Paź 2016 17:12
Administrator
Awatar użytkownika

Żydowski "Pejsbuk" założony przez kneset i Zukermana, nie jest wart uwagi Polaków bo zwyczajnie jest parchatym gniotem służącym do inwigilacji.

Kolonko idzie na wojnę z Facebookiem. Co stało się "casus belli"?

17:37 28 października 2016

Telewizja Republika
Mariusz Max Kolonko idzie na wojnę z szefostwem Facebooka i kieruje do Marka Zuckerberga petycję o odwołanie Sylwii de Weydenthal ze stanowiska szefowej FB w Polsce. „Jest to praktyka nikczemna” - pisze na swoim profilu dziennikarz.
Mariusz Max Kolonko na swoim profilu na Facebooku zamieścił post, w którym opisuje pewien proces, do którego ma dochodzić na portalu społecznościowym. Kolonko wystosował już w tej sprawie dwie petycje do szefa Facebooka, Marka Zuckerberga.
„Facebook Polska od kwietnia MASOWO usuwa wasze lajki tego fanpage w tempie 3000 miesięcznie. Przykładowo post programu MaxTV o liberalnej wściekliźnie w wyborach w USA z 13 paźdz. dodał fanpage-owi 349 lajków. Tego samego dnia FB skasował ten dodatni wynik równowartością 309 unlajków. De facto KAŻDY nasz post od miesięcy ma 100% kasację nowych lajków” (zachowano oryginalna pisownię – red.) - pisze na Facebooku Kolonko.
Dziennikarz opisuje, że liczba lajkujących jego stronę o miesięcy nie zmienia się i zatrzymała się na liczbie ok. 782 tys. Kolonko powiedział „jak jest” i zaczął działać.
„Jest to praktyka nikczemna, wątpliwa prawnie i sprzeczna z ideą FB. W związku z tym:
Proszę o sprawdzenie, czy wasze lajki profilów na FB zostały odlajkowane wbrew waszej woli i zgłoszenie tego w komentarzach.
Proszę Dyr. FB Polska o przywrócenie skasowanych lajków profilowi MaxTV na FB. (pisownia oryginalna – red.)”
Ponadto Kolonko poinformował o skierowaniu do Marka Zuckerberga dwóch petycji. Pierwsza dotyczy zatrzymania procedury usuwania lajków z jego fan page'a oraz ujawnienia stosunku „lajków do unlajków swojego profilu na FB oraz profili liberalnych na FB w Polsce”. Druga wiąże się z odwołaniem Sylwii de Weydenthal ze stanowiska dyrektora Facebooka w Polsce „za jej udział w politycznych antyrządowych manifestacjach na terenie Polski i procesowi odlajkowywania i usuwania profili konserwatywnych i narodowych z FB w Polsce”.

29 Paź 2016 05:16
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 280 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość