Obecny czas: 24 Lut 2018 01:47

Regulamin forum

Forum powinno służyć Polakom do zrozumienia sytuacji w jakiej się znalazła ich Ojczyzna.
Pisanie jest możliwe wyłącznie na prywatną pocztę po uprzednim zarejestrowaniu.
Listy uzupelniające wiedze na temat suwerenności Polski, zostaną umieszczone na forum pod haslem " z prywatnej poczty "

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 250 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna
 Z prywatnej poczty 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Post Z prywatnej poczty
W dniu 26 czerwca 2009 07:03 użytkownik m------ napisał:

Panie Edwardzie!

Nie jestem ekspertem w sprawach Boga, ale zgadzam się z takim wnioskiem, ze wiara w Boga jest bliższa ludzkiej naturze niż niewiara, to żaden dowód na istnienie Boga, ale już jakaś przesłanka.
Urodziłem się w polskiej, typowo katolickiej rodzinie, a potem przez wiele lat byłem związany z ruchem hare kryszna, ale jakoś nie mogłem się temu też tak całkowicie oddać.
Nie byłem związany z żadnym ruchem narodowym, a w porównaniu z Panem, można powiedziec, ze ja nic nie zrobiłem dla Polskiej sprawy, może tyle, że jakiś czas - co niesamowite, będąc krysznaitami - razem z żoną kupowaliśmy i czytaliśmy tygodnik Tylko Polska, więc pewne pieniądze od nas szły na rzecz tej sprawy, pomimo tego, ze redaktor Larkowski nazwał krysznaitów (w jednym z artykułów) "łysymi świrami w prześcieradłach". Wygląda na to, że sekta ta nie zdołała nam wyprać mózgów. Ja już praktycznie nie utożsamiam się z tym ruchem.
Dlatego tez tak do Pana pisałem z tym zapałem takiego świeżo nawróconego katolika (jestem człowiekiem wierzącym w Boga). Nie wiem, coś sobie uroiłem, że jest Pan nadal katolikiem, jestem swieży w tym Narodowym temacie, czytałem kilka Pana artykułów i od razu poczułem sympatię do Pana, chociaż nie wiem jakim jest Pan człowiekiem w życiu. Dostrzegamy wraz z żoną to zagrozenie dla Polski i Narodu Polskiego z żydowskiej strony (nie chcieliśmy wstąpienia do unijnego raju i nie byliśmy na referendum, głosowaliśmy na PPN w wyborach). To może niewiele, ale zawsze coś niż nic. Dziękuję za Pana zaproszenie do dyskusji na forum, prawdopodobnie skorzystam , może zapoda mi Pan jakiś ciekawy temat, który mógłbym narazie chociaż przeczytać (wspomniał Pan o tych porównaniach z Polakiem z Kanady). Może zawracam Panu tylko głowę (chciałem być uczciwy w stosunku do Pana, dlatego o tym wszystkim napisałem), ale poczytuję sobie za zaszczyt tę krótką wymianę listów z Panem.

Pozdrawiam serdecznie,
(nazwisko znane redakcji)

---------------------------------------------------------------------------------------------
Uwazam ze na temat Boga nie nalezy dyskutowac, poniewaz temat dalece wychodzi poza zwyklego smiertelnika i poprzez dyskusje staje sie komercyjny jak polityka.
Czlowiek musi indywidualnie podjac decyzje o kierunku duchowym w jakim chce isc.
Dobrze ze poznal Pan w zyciu czlowieka ktory podobnie jak Pan szuka odpowiedzi na pytania ktorych nikt nie znalazl i ze udalo sie Panu wydostac ze szponow azjatyckiej sekty.
Podobnie jak wiekszosc Polakow ja tez bylem jako niemowle przybity do krzyza przez rodzicow i beczalem razem z innymi rodakami jak typowy baran, sterowanych przez pastucha.
Trwalo to do momentu az zaczalem poznawac swiat, inne kultury, ludzi i historie.
Pozwolilo mi to na zejscie z krzyza i podjecie walki o wolnosc wlasnej Duszy i ciagle mordowanego Narodu.
Obecnie przestalem wierzyc a zaczynam wiedziec, bo jedno wyklucza drugie.
Oceniam wylacznie to co widze i rozumie bo taki bylem powolany do zycia w mojej strefie geograficznej.
Teraz nikt nie jest w stanie zniewolic mnie poprzez obietnice ze "Zaplate za mojego Ducha dostane dopiero jak umre".
Nie bede komentowal sprytnych sztuczek "pasterzy" ktorzy wykorzystuja naiwnych ludzi do produkcji szarej masy, bez wzgledu na szerokosc geograficzna, rodzaj sekty i kolor skory.
Dotychczas poznalem 7 tzw. podstawowych (wlacznie z kryszna) "religii" i moge spokojnie powiedziec ze wszystkie sa wytrzepane z koszernych kutasow koczujacych biznesmenow, ktorym sie nie chce pracowac tylko pelnia role pasozytow na ludzkich organizmach.
Im wieksza sekta tym wiekszy pasozyt i wieksze zlo wyrzadzane zwyklemu czlowiekowi.
Narodowiec nie moze miec zniewolonego Ducha, a juz napewno wiara nie moze wychodzic poza juryzdykcje Narodu z ktorego pochodzi.
Odpowiadajac na pierwsze zdanie , dodam tylko tyle ze do wiary w Boga nie potrzebuje Pan zadnych posrednikow (biznesmenow) i moze byc sam dla siebie kaplanem zyjacym w zgodzie z wlasnym Duchem.
Moze sie Pan wraz z Zona wybrac na spacer po Slezy (Olimp Srodkowej Europy) i odszukac w sobie nierozlaczna czesc czlowieka jaka jest jego wlasna Dusza.

Prosze wspolnie z Zona zobaczyc moj film na stronie http://www.slowianie.com i napisac co Panstwo o tym myslicie.
Pozdrawiam
Edward Maciejczyk

28 Cze 2009 15:02

Post Re: Z prywatnej poczty
Twoj rozmowca Kolego Edwardzie probuje znalezc odpowiedz na swoje problemy, a jednoczesnie probuje znalezc przyczyny tych problemow, z ktorymi podobnie jak on boryka sie setki tysiecy Polakow.
Z tego pojedynczego przypadku mozna wywnioskowac, ze ludzie sa zmeczeni judaistyczna sekta posoborowa i odczuwaja pustke w zyciu, ktora staraja sie wypelnic poprzez zmiane wlasnych zainteresowan i ewentualnie znalezc spokoj wewnetrzny i harmonie zycia, co przychodzi nieslychanie trudno w swiecie klamstwa, obludy, falszywych ideologii i oglupiania zydowska propaganda plynaca z urzedow panstwowych i koscielnych, w swiecie, w ktorym czas nieublaganie przemija, i w ktorym trwa walka pomiedzy dobrem a zlem, prawda a klamstwem, duchem a materia, wolnoscia a niewola, dobrobytem a niedola etc etc.
Ja uwazam, ze slusznie zrobiles kierujac swojego rozmowce na droge poznania prawdy, poniewaz bez znajomosci prawdy ludzie staja sie zagubieni, ciagle bladza i wystawiani sa na dzialania oglupiajacej propagandy co jedynie pogarsza ich stan wewnetrznego samopoczucia.
Tymczasem prawda wyzwala czlowieka z niewoli myslowej i wzmacnia jego psychike i pewnosc siebie, i jest niczym wiatr poruszajacy ramiona wiatraka, ktory moze wykonac okreslone zadanie.
A spacery, faktycznie daja odprezenie i czas na przemyslenie swojego postepowania.

29 Cze 2009 00:18
Administrator
Awatar użytkownika

Wartosc czlowieka jest mierzona tym co dokonal a nie tym jak wisial na krzyzu.
Mysle ze jesli szuka sie wytlumaczenia powodu dla ktorego sie wisi, to mozna nalezec do sekty i przyjmowac kit wciskany przez "pasterzy" dla oszukania wlasnego Ducha i leniwie faszerowac gownem wlasnego Ducha.
Lusia Oginska (wspolczesna Maria Konopnicka) napisala "Z gowna , nie wyleci Orzel"
Czlowiek ktory szuka prawdy, musi zejsc z krzyza i podjac walke z okupantem.
Rama merytoryczna wszystkich sekt (wyjatek stanowia Satanisci) jest w zasadzie szczelnie dopasowana do ludzi dobrych i dobroc jest podstawowym haslem propagandowym stosowanym do zniewolenia "stada owieczek"
Zaplate za ziemska niewole umyslowa, "pasterze" obiecuja dopiero po smierci, a wiec praktycznie nigdy , a teoretycznie jest to taka sama wiara jak w to ze kobieta zaszla w ciaze bez seksu 2000 lat temu.
Im blizej dnia "zaplaty" (smierci) za czlonkostwo w stadzie, tym bardziej owieczka sie stara przypodobac pasterzowi , ktory bezlitosnie zdziera ostatnie kawalki skory z ostrzyzonego grzbietu.

Biznes kwitnie bo jeszcze nikt nie nie wrocil z zaswiata i nie poobijal parchatych ryjow oszustom za robienie durniow z kolejnych pokolen naiwnych Slowian.
Moja walka o Ojczyzne zaczela sie z chwila zejscia z krzyza, czyli po rozpoczeciu zycia na serio a nie w wirtualnym swiecie kontrolowanym przez media i oszustow.
Jestem pewien ze kazdy Polak, ma Dusze i to wyraznie odroznia nas od innych nacji.
Wystarczy obserwowac zachowanie prawdziwego Polaka przez doslownie kilka minut zeby rozpoznac cechy wlasciwe Bialemu Czlowiekowi tj. pracowitosc, szczerosc, uczciwosc, serce dla bliznich, wrazliwosc na cudze nieszczescie.
Parchate scierwo przy pomocy Rzymian, sprytnie wykorzystalo wszystkie atrybuty do rozprzestrzenienia azjatyckich sekt w podbitej Europie, a nastepnie po calym swiecie.
Nie znam przypadku zeby Polak budujac "kosciol" zrobil przysluge wlasnemu Narodowi, poniewaz zawsze beneficjentami stawali sie "Mikolaje" z Watykanu, poczawszy od Bitwy pod Grunwaldem az do chwili obecnej, kiedy to Unia Europejska (Watykanska) pokazuje prawdziwe oblicze.
Ekspansywna polityka Watykanu podparta "starym testamentem" ( slowa Szatana do Zydow "zrobcie mnie jedynym Bogiem , a ja dam wam swiat pod panowanie") osiagnela apogeum w postaci "Rzadu Swiatowego".
Niemal wszystkie cywilizacje zostaly zniszczone, a narody wymieszane jak fekalja w szambie, wszystko w imie "boga" Jahwe i rownania do najnizszego barana w stadzie.
Rozpoczynajac moja wedrowke po Dusze podczas realizacji filmu "Polskie Parafie w Ameryce" napotkalem doslownie setki przykladow na to ze sie nie myle.
Polacy budowali kosciol wraz z budowa wlasnego domu w nadzieji na spokojne wychowanie kilku pokolen.
Szybko sie okazywalo ze zamiast budowac Rodzinna sielanke , sponsorowali wlasna szubienice na ktorej zawisly wszystkie pokolenia.
Po mojej spontanicznej (zamiast jechac do Cioci na obiad do Wroclawia, skrecilem do Sobotki i zatrzymalem sie pod Muzeum Slezanskim) konfrontacji z Gora Sleza i fascynacji Cywilizacja Slowianska. z ktora po raz pierwszy stanolem twarza w twarz, rozpoczolem wedrowke w glab tajemnic ukrytych przez Watykan i dokonalem makabrycznych odkryc.
Dowiedzialem sie bowiem ze Cystersi i inni sekciarze azjatyccy, mordowali podstepnie szlachetnych Polakow i bezlitosnie niszczyli Ducha Slowian pod dyktando Rzymu.
Wszystko zostalo zapisane w raportach wysylanych do Watykanu.

Sleza poczatkowo mnie przerazala, poniewaz ilekroc sie tam znajduje, nachodza mnie mysli o wlasnej malosci i samotnosci w swiecie zdewocialych rodakow karmionych azjatyckim gownem, ktorzy pasywnie czekaja na smierc i dorobek calego zycia oddaja okupantowi.

Tylko przy wspolnym wysilku ludzi z wolnym Polskim Duchem Narodowym mozemy walczyc o odzyskanie suwerennej Ojczyzny dla nastepnych pokolen Polakow.
Walka musi sie odbywac na zasadzie indywidualnych bitew prowadzonych z okupantem.
Wszelkiego typu inicjatywy zmierzajace do zjednoczenia Slowian powinny byc niszczone z cala surowoscia, poniewaz jak wiemy z doswiadczenia, wszystkie zorganizowane grupy zostaja spacyfikowane i role kierownicza przejmuje zawsze parchata qrwa jak mialo to miejsce w wielu przypadkach z Solidarnoscia, ROP, ONR, NOP, AWS, LPR i Samoobrona wlacznie ktore byly wluczone jak kundle na Watykanskiej smyczy.
Slowianie to nie moze byc zgraja zdalnie sterowanych baranow , tylko miliony samodzielnych Wolnych Duchow, dzialajacych w imie wspolnej Suwerennej Ojczyzny w ktorej Polak ma wieksze prawo od koczujacych wluczegow.

Kosciol pod ktorym wykopalismy zamek Bolaslawa Chrobrego ( http://www.slowianie.com ) jest obecnie zamkniety dla Polakow i praktycznie nikogo to nie interesuje, a przeciez dokonalismy odkrycia na skale swiatowa, poniewaz nigdy dotad nie poznano spoiwa uzywanego do budowy walow kultowych i dzieki naszym wykopaliskom nauka wzbogacila sie o jeszcze jeden dowod na istnienie wysokiej cywilizacji sprzed ponad 10 tys. lat, zabitej przez Watykan.

Konczac zachecam wszystkich Polakow do odkrywania prawdy we wlasnym zakresie i szukania wewnatrz siebie (najlepiej kontemplujac przyrode) Duszy przodkow sprzed kilku tysiecy lat, przodkow ktorzy byli wolni od azjatyckich zabobonow i Zydow trzymajacych klucz do "raju"
Rajem dla Polaka jest Polska, nalezy tylko ten Raj odzyskac spod kontroli zlodzieji Azjatyckich.
Zamiast sponsorowac Watykan ktory po qrestwie z Zydami "splodzil" bekarta pt. U.E i sprowadza do Polski zlodzieji oraz kolorowych koczownikow, pomozcie Dziecku Polskiego sasiada, a jestem pewien ze znajdziecie spokoj Ducha juz za zycia.

29 Cze 2009 02:58
Administrator
Awatar użytkownika

Panie Edwardzie,

Teraz już mam praktycznie gdzies to, co krysznowcy sobie o mnie myślą, sami od dawna widzieli, ze się odsuwam. Zreszta w ich filozofii religijnej maja zawarte to, że nie stosuje sie przymusu religijnego.
Przerażające jest to, co Pan pisze o tych sektach w USA. W Polsce niestety tez jest ich nie mało, w Krakowie grasuja cale tabuny grupek młodzieńców z jakiegos ugrupowania chrześcijańskiego (chyba mormońskiego, maja takie male czarne plakietki na koszulach).

A z Jechowcami zetknąłem się już jako mlody chłopak, bo w szkole był jeden taki, spotkałem się z nim kilka razy a moi rodzice b. ostro zareagowali, podarli ich broszurki (potem było mi wstyd to oddac, nie było wtedy jeszcze tych straznic itd.). Spotkałem się z nim tylko kilka razy z ciekawości i dalem sobie spokoj. Pamiętam jeszcze z Tylko Polski tekst p. Pająka, ze jej założycielem był Zyd Russell, ale wowczas nie wiedziałem tego, ani o jego syjonistycznych powiazaniach. Jehowy mieszaja ostro twierdzenia naukowe ze światopogladowymi, co jest logicznym absurdem, oni naprawde maja totalnie wyprane mozgi. Utrwala się przez nich ta bzdura o wybranym narodzie, szkoda tylko, że znajduja się jeszcze Polacy, którzy to łykają.
Za mlodu moja uwage zwróciła też hipokryzja dorosłych katolikow, teoria często rozmijala się w praktyce, co było dla mnie takim szokiem, bo na lekcjach religii byłem wzruszony Jezusem itd. Pozniej sam stalem sie takim niepraktykujacym katolikiem, a po latach natrafiłem na książki krysznowcow, było to dla mnie dużym wstrząsem swiatopogladowym itp. Szukalem na nowo czegos autentycznego, duchowego i się zauroczylem. Ale i tu zauważyłem rozmijanie się teorii z praktyka. Piekne wyklady i artykuly tzw. "zaawansowanych" bhaktow, natomiast zachowanie sie juz nieco inne i chodzi mi tu już tylko o taką zwykla materialna kulture. Bo ja np. nie próbowałem korygowac cudzych żon, że maja tak czy inaczej postępować, nie pchałem się w butach w czyjeś zycie, nawet by mi to przez mysl nie przeszlo. Niby taki szacunek do kobiet w tej wedyjskiej kulturze, lecz wielu z nich skrupułów jakos nie miało, a przeciez dobrze o tym wiedzieli. To szacunek i zasady mają obowiązywać tylko jedną strone… Moje budzenie się trwalo jednak długo. Kiedys, jakis rok temu ściąłem się z nimi nawet niezle (kwestie doktrynalne, wmawianie mi czegos, czego nie chciałem powiedziec, kiedy zas chciałem to wykazac to udawanie glupa i wrecz zakrzyczenie), to był wtedy taki jeden z ostatnich gwoździ do ich przysłowiowej trumny. Nawet się ciesze, ze trafiłem na forum suwerennosc bo przynajmniej uświadomiłem sobie wiele rzeczy zarówno natury naukowej, jaki i filozoficznej. Żaden sekciarz już mnie teraz nie nabierze na jakies - rzekome - posiadanie przez niego wiedzy absolutnie prawdziwej.

Panie Edwardzie, napisal Pan tak:

"Narodowiec nie moze miec zniewolonego Ducha, a juz napewno wiara nie moze wychodzic poza juryzdykcje Narodu z ktorego pochodzi.
Odpowiadajac na pierwsze zdanie , dodam tylko tyle ze do wiary w Boga nie potrzebuje Pan zadnych posrednikow (biznesmenow) i moze byc sam dla siebie kaplanem zyjacym w zgodzie z wlasnym Duchem."

Znam trochę ISKCON, obecnie nie jestem już z nim właściwie zwiazany. Prabhupada założył ten ruch w 1966 (daje to 33 lata istnienia). Zarządza nim kolektywne Naczelne Ciało Kierujące (GBC), czyli kilkadziesiąt osób, które w demokratycznym głosowaniu, ustalają główne strategie i wytyczne dla całego ruchu. Już długo wczesniej odeszlo z niego wiele osob postawionych na wysokich pozycjach. Takie przypadki tylko potwierdzaja Pańskie powyższe slowa.

Pozdrawiam,

02 Lip 2009 06:18
Administrator
Awatar użytkownika

Znam czlowieka (byly nauczyciel) ktory odzedl od sekty Jehowych w ktorej nalezal do scislej czolowki i teraz sie ukrywa w samotnosci.
Mysle ze powinniscie sie razem spotkac, poniewaz obaj dysponujecie ogramnym potencjalem doswiadczenia , a to jest potrzebne w odkrywaniu prawdy.
Osobiscie nigdy nie poznalem dokladnie zadnej sekty, poniewaz z chwila gdy poczulem smrod czosnku z kartek propagandowek, poprostu je olewalem Slowianskim moczem.
Na krzyzu wisialem tez niechetnie az do chwili kiedy Rodzice to kontrolowali, potem nie czulem "powolania" do "cierpienia" i beczenia w stadzie.
Napewno nalezy uwazac na ludzi ktorzy usiluja na religii zarabiac pieniadze , albo chca uzywac religii jako sposobu na zycie, czyli czerpania wymiernych korzysci w postaci "darow" od owieczek.
Moja rada jest prosta "Glosic Prawde Za Darmo" i to powinno byc podstawowe kryterium oceny prawdziwego Slowianina.
Mozna robic to do czego czlowiek zostal predysponowany, a w wolnym czasie dzielic sie wlasnym doswiadczeniem ktore czesto pomaga slabszej jednostce w uwolnieniu Ducha.

02 Lip 2009 16:09

"Kocie wiarki" sa wymyslem pewnej grupy ludzi, ktorzy daza do kontrolowania naiwnych osob poprzez kontrolowanie psychiki drugiego czlowieka z uwzglednieniem czerpania wlasnych korzysci fizycznych i materialnych i USA stwarza ku temu najlepsze warunki, przez co kazdy moze zalozyc swoje "wlasne kolko zainteresowan".
Ja od samego poczatku stoje na twardym chrzescijanskim gruncie powstalym 2 tysiace lat temu i co do ktorego nie mam watpliwosci, ze jest jedyny prawdziwy.
Z chwila przerabiania katechizmu przygotowujacego mnie do bierzmowania w 1965r, zaczalem miec powazne watpliwosci co do podanych w nim faktow, ktore z kolei wywracaly katechizm do Pierwszej Komunii Swietej do gory nogami.
W miare uplywu lat i poznawania wiecej szczegolow obrad SWII, jaki odbyl sie w latach 1962-1965 doszedlem do wniosku, ze Katolicyzm przestal w ogole istniec, a na jego miejsce zaprowadzono JUDEO-LIBERTYNIZM zaklamujacy dogmaty wiary katolickiej i okraszany wszelkiej masci "innowacjami", ktore degradowaly i uwlaczaly powadze mszy swietej w obrzadku katolickim, a w szczegolnosci czczenia Hostii, pod ktora znajdowalo sie mistyczne Cialo Jezusa Chrystusa.
Im bardziej bylem swiadomy zla jakie SWII wyrzadzil Katolikom i wierze katolickiej, tym bardziej oddalalem sie od JUDEO-LIBERTYNSKIEJ SEKTY z siedziba w Watykanie, ktora kierowali papieze:
Pawel 6 (mason),
JP2 i Benedykt 16 - obydwaj sluzyli ZYDO-MASONERII i ich glownemu celowi, a mianowicie zaprowadzeniu Nowego Porzadku Swiatowego - patrz informacja z Talmudu (punkt 90a) na stronie pt. "PRAWDA O TALMUDZIE" http://www.revisionisthistory.org/talmudtruth.html oraz opracowania ks.prof. Michala Poradowskiego na stronie http://www.polonica.net
W przeszlosci spotykalem wiele osob roznych wyznan ( z zydostwem w ogole sie nie zadaje) i dyskutowalem z nimi o tym co jest prawdziwe w ich wierzeniach, a co jest jedynie wymyslem.
Okazalo sie, ze tak naprawde nie maja nic szczegolnego do zaoferowania, a ich wierzenia prowadza w proznie.

03 Lip 2009 01:19
Administrator
Awatar użytkownika

Panie Autoban, uwazam ze zbyt duzo Pan czyta a za malo spaceruje i kontempluje przyrode.
Prosze zatem spojzec na mape i zobaczyc gdzie lezy panska "ziemia swieta" - to jest Azja, moja Ziemia Swieta to Europa w ktorej wyznawano politeizm w czasach jak Mojzesz rozmawial z ogniem piekielnym i planowano inwazje krzyzakow na Europe.
Nie potrafie zrozumiec sprzecznosci ktore wystepuja w panskich tekstach, bo z jednej strony glosi Pan hasla Narodowe a z drugiej wisi na azjatyckim krzyzu :roll: cos mi tu nie pasuje.
Napewno nie bede nalegal na nawrocenie bo moze Pan wisiec gdzie chce, wiem tylko ze przy Slowianskim ognisku nie bede goscil ludzi ktorzy oddali dusze azjatyckim sektom.

03 Lip 2009 03:13

Kolego Edwardzie,
Ja nigdy i nigdzie nie powiedzialem, ani nie napisalem, ze Azja to moja "ziemia swieta", zas samo powiedzenie "ziemia swieta" uwazam za naduzycie, ktore juz dawno uleglo dewaluacji, podobnie jak nazywanie "pismem swietym" klamstw i polprawd zawartych w "starej ksiedze bajek", ktora jest kilkanascie razy grubszym zalacznikiem do Nowego Testamentu i nie ma nic wspolnego z religia, ktorej poczatek dal Jezus Chrystus - o tych roznicach pisze rowniez ks.prof.M.Poradowski w artykule pt. "Starsi bracia w wierze ?" na http://www/polonica.net
Prawde mowiac, zaden obiekt czyli materia nie jest swiety, w tym takze Europa uwazana przez Ciebie za "ziemie swieta" i jest to wylacznie tani chwyt propagandowej nowomowy, kreujacy kolejna po slaskiej narodowosc, tym razem slowianska, co do zludzenia przypomina mi propagande mniejszosci niemieckiej na Slasku i propagande agenta Moskwy B.Tejkowskiego, ktory na dodatek byl rowniez agentem SB.... taki byl z niego "narodowiec" i "polski patriota", ktory karmil innych swoja utopijna teoria o zjednoczeniu Slowian, tylko ze nie powiedzial, ze pod kontrola Moskwy wyroslej na cywilizacji turanskiej, gdyz to zepsuloby mu wszystkie plany i plany jego mocodawcow, ktorym sluzyl.
Czy i Ty Kolego Edwardzie chcesz wprowadzic Polakow w przyslowiowe maliny i kontynuowac juz ponad 100-letnia tradycje propagandowa Moskwy ???
Za swiete uwazam jedynie slowa Jezusa Chrystusa wypowiedziane w Nowym Testamencie... i jestem przede wszystkim Polakiem zrodzonym z polskiej ziemi, a nie Europejczykiem jak Ty, dla ktorego Europa jest "ziemia swieta".
Pozostawiam tez Tobie chwile czasu w ustaleniu daty, kiedy wlasciwie przestala mnie interesowac JUDEO-LIBERTYNSKA SEKTA POSOBOROWA.
p.s.
Czy Tobie Kolego Edwardzie pomagaja spacery na lonie przyrody ?

Edward Maciejczyk napisał(a):
Panie Autoban, uwazam ze zbyt duzo Pan czyta a za malo spaceruje i kontempluje przyrode.
Prosze zatem spojzec na mape i zobaczyc gdzie lezy panska "ziemia swieta" - to jest Azja, moja Ziemia Swieta to Europa w ktorej wyznawano politeizm w czasach jak Mojzesz rozmawial z ogniem piekielnym i planowano inwazje krzyzakow na Europe.
Nie potrafie zrozumiec sprzecznosci ktore wystepuja w panskich tekstach, bo z jednej strony glosi Pan hasla Narodowe a z drugiej wisi na azjatyckim krzyzu :roll: cos mi tu nie pasuje.
Napewno nie bede nalegal na nawrocenie bo moze Pan wisiec gdzie chce, wiem tylko ze przy Slowianskim ognisku nie bede goscil ludzi ktorzy oddali dusze azjatyckim sektom.

03 Lip 2009 06:06
Administrator
Awatar użytkownika

:roll: Znowu dalem sie zlapac , ale bledow nie robi tylko ten kto nic nie robi.
Oczywiscie ze "swiete ziemie" to demagogia pasterska, a ja uzylem tego hasla niepotrzebnie.
Nieporozumienie wynika z faktu ze Pan pisze o polityce a ja wymieniam opinie na temat odczuc duchowych z czlowiekiem ktory szuka wspolnego mianownika pomiedzy azjatyckimi sektami koczujacymi w Europie.

Samo haslo Slowianszczyzna jest haslem umownym jak Bog czy tez wiara i moze byc interpretowane indywidualnie zarowno przez Pana jak i w moim wydaniu.
Mysle ze jest to wynik medialnych zawirowan, ktore wtlaczaja codziennie miliony niepotrzebnych danych dla rozpuszczenia meritum, przez co ludzie zamiast dyskutowac o wrogu, rozgryzaja kwadrature kola.

Sa ludzie , dla ktorych stado (cywilizacja) jest traktowane jako zdewociala, szara masa i wola samotnie jak wilk obcowac z przyroda, ktora w przeciwienstwie do czlowieka nie jest obludna.
Faktycznie tlum i miasto , mnie przeraza (mozliwe ze z powodow infradzwiekow wokol Chicago) zatem z przyjemnoscia oddycham powietrzem w miejscu gdzie nie musze uzywac maski gazowej.

Do Rosji to sie Pan poprostu przyczepil i faktycznie widzi Pan Rosjan przez pryzmat zydowskiej choloty z NKWD i CCCP, a to nie Rosjanie tylko parchate bydlo azjatyckie ktore prawdziwych Rosjan morduje.
Putin z tym bydlem nie ma nic wspolnego i pisze o tym jako o fakcie niepodwazalnym, poniewaz mialem okazje z bliska obserwowac ruchy wykonywane przez tego niekwestionowanego Geniusza.
Moze sobie Pan wyobrazic co by bylo gdyby Hodorkowski przejol wladze w Rosji?
Siedzac za piecem w odleglym miejscu , ma Pan perspektywe Rosji w zdeformowanym ekranie TV ktora jest daleka od prawdy i tylko to Pana tlumaczy.
Setki razy sie zastanawialem czy np. wspolpracujac z Rosjanami nie zdradzam Polakow i zawsze dochodze do wniosku ze blizszy jest mi Bialy Europejski Rosjanin , niz sniady azjatycki Zyd lub inny kundel.

Moj Ojciec (Goral) na haslo "Bolszewik" dostawal goraczki bo kojazyl sobie Rosjan z NKWD mordujacym Polakow i nigdy nie poznal prawdy ze np. za Katyn wine ponosi Zyd Stalin, Zyd Beria, Zyd Kaganowicz i Zyd Tokariew, bo jak zapewne Pan wie, Rosjanie mieli tyle wspolnego z NKWD co ja z Israelem.

I tak Pana lubie :roll: bo mam powazne watpliwosci czy wisi Pan na krzyzu z przekonania, czy dla "kolegow" i czy w ogole Pan wisi 8-)

Moich kolegow, ktorzy sie odwrocili z chwila gdy zaczolem glosic hasla Slowianskie, spuscilem z moczem i zycze im "wesolego wiszenia" bo wiem ze czynia to li tylko dla tzw. kariery , albo "swietego" spokoju w zdewocialym domu.

03 Lip 2009 08:43

Kolego Edwardzie,
Ja to widze nastepujaco: Ty probujesz kopac pode mna doly, w ktore sam wpadasz, co mnie jedynie rozsmiesza (niczym komedia), poniewaz ja juz dawno pisalem o swoich przekonaniach..., ale doceniam Twoja szczerosc, ze sie do tego przyznajesz.
Mysle, ze dyskusje o cywilizacjach i chrzescijanstwie spowodowaly u Ciebie duzy zamet, poniewaz nie byles do tego odpowiednio przygotowany i stad nieporozumienie.
Z moich spostrzezen wynika, ze: NIE MA WSPOLNEGO MIANOWNIKA POMIEDZY CYWILIZACJAMI, co z kolei prowadzi do otwartych konfliktow - vide wydarzenia historyczne, ktore to potwierdzaja, a w szczegolnosci wprowadzanie NWO (New World Order - Nowego Porzadku Swiata) przez ZYDO-MASONOW oraz wprowadzanie EKUMENIZMU (jednej religii uniwersalnej) przez Watykan opanowany przez zydo-masono-libertynow, ktorzy kolaboruja ze swoimi zydowskimi pobratymcami w zaprowadzeniu NWO.

Przejdzmy teraz do Slowian, ktorzy zamieszkiwali Europe i doszli do wniosku, ze polaczenie innych plemion w jedna wielka grupe daje im wieksza szanse na przezycie i w ten sposob powstaly panstwa i narody strzegace jednoczesnie wlasnych interesow.
Pomimo, ze jako Slowianie mamy te same korzenie to jednak przewazyly interesy narodowe, co jak najbardziej wynika z prawa natury, gdyz dzieci zrodzone z tej samej matki i ojca po osiagnieciu wieku dojrzalosci opuszczaja wspolny dom i zakladaja wlasne rodziny etc etc. i nawet kloca sie i bija lub w ogole ze soba nie rozmawiaja - samo zycie !
Prosze sobie teraz wyobrazic Kolego Edwardzie, ze poszedles do Serbii lub Macedonii i zaczynasz opluwac ich religie prawoslawna, wmawiajac im, ze sa Slowianami i powinni ja odrzucic.
Jak juz jestes w tamtej czesci poludniowej Europy to sprobuj przekonac Serbow do Chorwatow i odwrotnie, ze sa Slowianami i powinni sie kochac jak rodzeni bracia.
A gdybys im zaproponowal ponowna zwierzchnosc Rosji, wowczas wyrzuciliby Cie ze swoich domow "na kopach".
Czy teraz bardziej rozumiesz co oznacza WOLNOSC OSOBISTA i SUWERENNOSC PANSTWOWA ???
Z kolei, gdy mowie o Rosji to mam na mysli panstwo lub rzad (tamtejsze wladze) i wielokrotnie pisze, ze Rosja istniala do 1918r i Polska doznala od Rosji wiele krzywd i upokorzen, co potwierdza rowniez historia.
Tamtejsze wladze wyniszczaly rowniez Narod rosyjski (Rosjan) roznymi sposobami, aby wymusic na nich bezwzgledne posluszenstwo, co niestety bylo kontynuowane w ZSRR, w ktorym wyrastal Twoj "geniusz" W.Putin, bedac jednym z czlonkow APARATU TERRORU (NKWD-KGB) wobec Rosjan i Slowian.... i to jest OBRZYDLIWE, Kolego Edwardzie !
Analogicznie, podobnych obrzydliwosci dokonywal gen.W.Jaruzelski na Polakach w Polsce.
Robienie z nich "bohaterow narodowych" ma jedynie sens w przypadku zydowskich interesow, poniewaz KOMUNIZM byl zydowskim wymyslem i posluzyl zydom do zdobycia wladzy i zniewolenia innych narodow, w czym uczestniczyli i aktywnie brali udzial: PUTIN i JARUZELSKI.
A ze czasy sie zmienily i obydwaj graja teraz "dobrych wujkow" to ja ich serdecznie pier.ole-wam.
Czlowiek prawy zawsze zachowa zasady moralne i nigdy nie bedzie swinia dla drugiego czlowieka, mniejsza o etyke chrzescijanska, pod ktora dodatkowo podlega Putin.
Reasumujac:
Dla Ciebie Kolego Edwardzie Putin jest "geniuszem", a dla mnie jest on "swinia".
Jest jeszcze jedna bardzo wazna rzecz, ktora powinienes znac z historii.
Otoz wszelkie podpisane porozumienia i uklady pomiedzy Polska i Rosja byly zawsze lamane przez Rosje w celu uzyskania przez nia korzysci.
Jak wiec sam mozesz sie domyslec wynika z tego MORAL:
Nie tylko dane slowo kolejnego wladcy "Rosji" (czytaj: ZSRR"bis") jest nic niewarte, ale jest nic niewarty nawet podpisany papier, gdyz jest zbyt twardy do podcierania dupy.

Apeluje do Ciebie Kolego Edwardzie jak Polak do Polaka, zebys posluzyl sie przykladami zasluzonych dla Polski bohaterow narodowych, ktorzy swoja madra polityka, sila charakteru i mestwa przyniesli slawe, chwale i wielkosc Polsce i Narodowi polskiemu - mam tu na mysli krola Polski Jana III Sobieskiego.
Czuwaj !

04 Lip 2009 04:49
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 250 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość