Obecny czas: 22 Lut 2018 22:24

Regulamin forum

Forum powinno służyć Polakom do zrozumienia sytuacji w jakiej się znalazła ich Ojczyzna.
Pisanie jest możliwe wyłącznie na prywatną pocztę po uprzednim zarejestrowaniu.
Listy uzupelniające wiedze na temat suwerenności Polski, zostaną umieszczone na forum pod haslem " z prywatnej poczty "

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Kukiz 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Post Kukiz

08 Maj 2015 00:48
Administrator
Awatar użytkownika

Post Re: Kukiz
Kukiz atakuje okupacyjne media podczas przemówienia. "Pogardzani, odpychani, szkalowani..."
10.05.2015 21:23

Wybory prezydenckie 2015. - Myśmy już wygrali. Przysięgam, że nigdy was nie zdradzę - ogłosił Paweł Kukiz, który według exit poll uzyskał 20,5 proc. głosów w I turze wyborów prezydenckich. Atakował też media. - Jesteście mistrzami manipulacji - krzyczał pod ich adresem.
Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas
Po ogłoszeniu wstępnych wyników wyborów w sztabie wyborczym w Lubinie zapanowała euforia. Sam kandydat uroczyście odśpiewał hymn narodowy.
"Mało brakowało..."
- Pogardzani, odpychani, szkalowani, pluci.... ostatnie dni to był popis TVN24 i tym podobnych reżimowych mediów. Przebiliście komunistów, jesteście mistrzami manipulacji, w 80 proc. kupieni przez zagranicę. Ale myśmy już wygrali - wykrzyczał Paweł Kukiz.
- Wy jesteście czarni, źli, okrutni. Mało co, a nie wykończylibyście mojej rodziny. Mało brakowało, to cóż wy potraficie zrobić ze zwykłym człowiekiem - mówił rozgoryczony Kukiz.
"Przysięgam, że nigdy was nie zdradzę"
- Przysięgam, że nigdy was nie zdradzę. Przysięgam, że nikt nigdy nie jest w stanie mnie kupić. Nie ma takiej opcji - mówił Kukiz na wieczorze wyborczym do swoich zwolenników.
Podkreślał, że przed wyborami nie dawano mu większych szans, a nawet przewidywano, że nie zbierze wymaganej liczby podpisów pod swoją kandydaturą.
Kukiz dziękował m.in. wolontariuszom oraz swojemu sztabowi wyborczemu. - Mimo różnych niedociągnięć - wiadomo, jesteśmy wolontariuszami - wy uzupełnialiście nasze niedociągnięcia, sami drukowaliście ulotki i je roznosiliście. Robota, jaką włożyli chłopcy i dziewczyny ze sztabu, jest przeogromna - podkreślał.
Podziękował też swojej rodzinie, a szczególnie ojcu. - Tato, wychowanie wśród książek, symboliki narodowej, wychowanie to jest podstawa, dom rodzinny to podstawa (...). To, że nie dałeś w naszym domu zabić polskości. Ja też nigdy w życiu na to nie pozwolę - powiedział.
Wedle badania exit poll Ipsos przeprowadzonego dla TVP 1, TVP Info i Polsat News, które mamy dzięki uprzejmości TVN24, Paweł Kukiz uzyskał trzeci wynik w wyborach prezydenckich - dostał 20,5 proc. głosów.

11 Maj 2015 05:57
Administrator
Awatar użytkownika

- My już wygraliśmy. Wygramy jesienią, zmienimy konstytucję i przywrócimy Polskę obywatelom - mówił Paweł Kukiz w Lubinie, gdzie zorganizował wieczór wyborczy.
Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej
Kukiz podkreślił, że jego zwolennicy "wygrali bez pieniędzy i struktur".
- Pogardzani, odpychani, szkalowani, opluwani... Ostatnie dni to był popis TVN 24 i tym podobnych reżimowych mediów. Przebiliście komunistów, jesteście mistrzami manipulacji, w 80 proc. kupieni przez zagranicę. Ale myśmy już wygrali! - krzyczał. - Wy jesteście czarni, źli, okrutni. Mało co, a nie wykończylibyście mojej rodziny. Mało brakowało, to cóż wy potraficie zrobić ze zwykłym człowiekiem!
Zapowiedział, że "to dopiero początek". Deklarował, że nigdy nie zdradzi swoich wyborców.
- Przysięgam, że nikt nigdy nie jest w stanie mnie kupić. Nie ma takiej opcji - mówił.
Wieczór wyborczy Kukiza zorganizowano w hali widowiskowo-sportowej w Lubinie. Rozpoczął się przed godz. 19 koncertem, na którym wystąpiły zespoły rockowe, m.in. Złe Psy z Andrzejem Nowakiem, założycielem formacji TSA. W wieczorze wyborczym uczestniczyło kilka tysięcy sympatyków Kukiza.
Na scenie Kukiza wsparł m.in. prezydent Lubina Robert Raczyński, jeden z założycieli ugrupowania Bezpartyjni Samorządowcy. Powstało ono przed zeszłorocznymi wyborami samorządowymi w wyniku podziału stowarzyszenia Obywatelski Dolny Śląsk, któremu szefuje prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.
Działaczom tego komitetu nie podobała się koalicja Dutkiewicza z PO. Podkreślali, że "nie chcą być klientami partii politycznych". Z list tego komitetu Kukiz z powodzeniem startował w wyborach do sejmiku województwa dolnośląskiego.
Raczyński: - Paweł może obudzić Polskę. I to bez struktur, z jedną stroną internetową.

11 Maj 2015 07:25
Administrator
Awatar użytkownika

Paweł Kukiz swoje wystąpienie po ogłoszeniu sondażowych wyników pierwszej tury wyborów rozpoczął od ataku na TVN24 i "inne reżimowe media". "Pogardzani, odpychani, szkalowani, opluci.
Osiągnęliście mistrzostwo propagandy. Mistrzostwo! Przebiliście swoje wcześniejsze wzory. Przebiliście komunistów, jesteście mistrzami manipulacji.
W 80 procentach kupieni przez zagranicę. Jesteście straszni!" - grzmiał Kukiz, który według badania IPSOS zdobył 20,3 proc.

Myśmy już wygrali. Mamy kilka miesięcy. Musicie się teraz przygotować drogi TVN. To, co zrobiliście tuż przed końcówką kampanii, jesteście czarni, źli, okrutni. Mało brakowało, a zniszczyliście moją rodzinę. To, co potraficie zrobić ze zwykłym człowiekiem - mówił Kukiz.
Podziękował także wolontariuszom i rodzinie. Tato wychowanie wśród książek, symboliki narodowej, to jest podstawa. Dom rodzinny to podstawa. Tato, ja nie mam słów. Ale to jest w ogromnej mierze twój sukces. To, że nie dałeś zabić polskości. Przysięgam, że nigdy Was nie zdradzę. Nikt nigdy nie jest w wstanie mnie kupić.
Paweł Kukiz zapowiedział wygraną w wyborach parlamentarnych jesienią. Zmienimy konstytucję i przywrócimy Polskę naszym obywatelom - mówił kandydat na prezydenta. Przysięgam, że nikt nigdy nie jest w stanie mnie kupić, nie ma takiej opcji. Chcę żyć dla Polski, ale jeśli trzeba, oddam za nią życie - podkreślał Kukiz.
Kandydat na prezydenta zaznaczył, że to dopiero początek. Czeka nas przeogromna ciężka praca. Za miesiąc idziemy całą armią po Polskę - mówił Kukiz.

Według sondaży exit polls, przeprowadzonych przez IPSOS dla telewizji informacyjnych, I turę wygrał Andrzej Duda, zdobywając 34,8 procent głosów. Drugi jest Bronisław Komorowski, który zgromadził 32,2 procent głosów.

SENSACJA! ANDRZEJ DUDA WYGRYWA PIERWSZĄ TURĘ WYBORÓW PREZYDENCKICH!>>>

Michnik bije w Kukiza. "Rządy absurdu i szczujni"
Kukiz przeprosił Olejnik, ale nie cały TVN24. "To był reżimowy program"
Paweł Kukiz pozywa Tomasza Sianeckiego, dziennikarza TVN24

~oli2015-05-11 09:29
A czy Gugała z POL-SATu jest lepszy.To samo.Piasecki z RMF.można by tak wymieniać.Ale teraz przynajmniej czują że nadchodzi czas rozliczenia ich.
~obserwator2015-05-11 09:26
Nie podoba się TVN? Nie włączać tej stacji.A pan Kukiz niech nie zaczyna od sterowania mediami i oburzania się, że nie tak go namalowano jak swój nienaganny obraz w lustrze widzi.
~Wachowsky braders2015-05-11 09:25
Czas zerwać maskę temu pełowskiemu matriksowi.
~czyje to he, he, he...2015-05-11 09:24
Brawo Kukiz... całą PRAWDĘ całą dobę w pysk im trzeba rzucić. BO IM NIE JEST WSZYSTKO JEDNO.
~J572015-05-11 09:19
BRAWO PANIE PAWLE !!!
~ALA2015-05-11 09:06
Bronek ,misja twoja skończyła się..Pomyśl tylko, że górę biorą internauci nad wszelakiej maści sondażowniami,,prorządowymi mediami,idzie nowe.Jeśli chodzi o drugą turę ,to nawet jeśli dostaniesz jeszcze do 5 % więcej głosów od wyborców , to i tak100 % minus 38% daje 62% głosów na p. DUDĘ!!!Tego trendu nie da już się odwrócić!!!
~asrt2015-05-11 09:02
Pijaczyna i dyletant.
~zbigniew2015-05-11 08:59
TVN i TVP to jedna marka. TVN stacja komercyjna to można ale TVP za pieniadze Polaków szydzi z nich. P.KRASKO, K.LEWICKA, J.OSINSKA to wybitnie negatywne postaci tej miernej telewizji. Przed wyborami myslałem ze wyjda z siebie tak kombinowali jak pomóc Komorowskiemy i oczernić PIS i DUDE..
~starzec2015-05-11 08:57
Zadziwia mnie przenikliwość Jarosława Kaczyńskiego. Nie tak dawno wszystkie mendy w reżimowej telewizji twierdziły, że PiS może i wygra wybory parlamentarne ale nie będzie miał zdolności koalicyjnej i zwycięski prezydent Komorowski powoła na nowo skompromitowany stary rząd. Kaczyński powątpiewał w ten scenariusz. I miał rację. Okazuje się, że PiS będzie prawdopodobnie miał koalicjanta. I to jakiego. Może nawet to PiS będzie tym drugim koalicjantem. Brawo panie Pawle Kukiz. To Ty obudziłeś drzemiący Naród. Dzięki Ci również za to, że rzuciłeś w twarz hołocie z TVN i innych reżimowych mediów prawdę o tym czym właściwie jest i jaką pełni rolę.

11 Maj 2015 09:45
Administrator
Awatar użytkownika

Kukiz po wyborach: Idziemy całą armią po Polskę. To dopiero początek
2015-05-11 07:23

To dopiero początek. Czeka nas przeogromna, ciężka praca. Za miesiąc idziemy całą armią po całą Polskę. To dopiero początek - mówił po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów Paweł Kukiz. Według sondażu exit poll IPSOS kandydat zdobył 20,3 proc. głosów - podaje tvn24.pl.
Zdobycie poparcia 1/5 Polaków wywołało entuzjastyczne reakcje w sztabie wyborczym Kukiza. Piosenkarz ze sceny w hali widowiskowo-sportowej w Lubinie, gdzie odbywał się jego wieczór wyborczy, dziękował rodzinie, zwolennikom oraz wolontariuszom zaangażowanym w kampanię.
- To dopiero początek. Czeka nas przeogromna, ciężka praca. Za miesiąc idziemy całą armią po całą Polskę. To dopiero początek - mówił muzyk.
- Przysięgam, że nigdy was nie zdradzę. Przysięgam, że nikt mnie nie kupi. Jesteśmy razem i wygramy na jesieni - kontynuował. - Zmienimy konstytucję i przywrócimy Polskę Polakom.

Duda wygrał
Jak wynika z sondażu exit poll firmy IPSOS dla TVN24, TVP oraz Polsat News, największe poparcie uzyskał Andrzej Duda - 34,8. Drugi na podium uplasował się Bronisław Komorowski - 32,2. Trzecie miejsce w tegorocznych wyborach prezydenckich przypadło Pawłowi Kukizowi - 20,3. Żaden z pozostałych kandydatów nie przekroczył 5 proc. Frekwencja na wyborach wynosiła 49,4 proc.

(niezalogowany)
malinovy Zyd 31.61.128.*2015-05-11 09:48:49
Popieram takie działania, dopóki nie są nacechowane nacjonalizmem. Obawiam się, że ta armia zmaleje, jeżeli podstawowym hasłem będzie "Polska dla Polaków". Nacjonalizm, to nie patriotyzm...

(niezalogowany)
irenka 31.178.244.*2015-05-11 09:47:50
widok Komorowskiego potwierdza teorię Darwina w całej rozciągłości. forma już zlazła z drzewa, tylko rozum na galęzi się zaczepił.

(niezalogowany)
uważny słuchacz 164.127.141.*2015-05-11 09:19:23
Bardzo fajnie Kukiz pojechał po reżimowych, koszernych mediach a szczególnie TVN24.
Szkoda że to cenzura wycina bo mówił o tym przez większość czasu: jak go niszczyli, jak niszczyli jego rodzinę.

(niezalogowany)
głupi Jasiu 5.173.2.*2015-05-11 09:13:50
Te 32,2 proc jakaś połowa z nich to urzednicy, aparatczycy i ich rodziny, a resztę też rozumiem, no bo czy ktoś widział by wariat podczas badania tak chętnie przyznawał-"tak panie doktorze jestem durniem?"

(niezalogowany)
franek 164.126.19.*2015-05-11 09:05:00
Nareszcie widac swiatelko w tunelu ! ODZYSKAMY POLSKE !!! Polska to nasz kraj, Polacy zasluzyli sobie na normalnosc !!! Koniec rzadow cymbalow, debili i zwyklych sprzedawczykow !!!

(niezalogowany)
alicja 149.154.229.*2015-05-11 09:03:37
Pinokio Tusk wiedzial jaka jest prawda na temat rzadow PO i Bronka z WSI i czmychnal pod opieke Merkel jak szczur z tonacej Platformy Oszustow

(niezalogowany)
xdQSF 89.69.232.*2015-05-11 08:52:20
POPRAWKA MIALO BYC KUZNIARA NIE kUKIZA

(niezalogowany)
Rona 178.37.136.*2015-05-11 08:49:14
JEŻELI PAN KUKIZ RZECZYWIŚCIE I SZCZERZE CHCE ZMIAN TO POWINIEN POPRZEĆ TEGO , KTÓRY MOŻE TEGO DOKONAĆ, JUŻ TERAZ I NA SZYBKO !! W JEGO KOŃCOWEJ WYPOWIEDZI BRAKOWAŁO WSKAZANIA A TO ZNACZY ,ŻE ZNOWU DZWONI DZWONEK DLA ŚLEPYCH ENTUZJASTÓW EUROBURDELU. Oby to nie zamierzony występ aktorski, w ostatnich 30 -u latach mieliśmy ich kilka i zawsze pudło.

(niezalogowany)
Sławek 31.178.244.*2015-05-11 08:48:52
ja przepraszam za moje wpisy, ale ja jestem bezrobotny, a centrala PO płaci mi po 5 zł za kazdy wpis niezaleznie od tego czy ma sens.
Ja wiem, ze nie mam nic sensownego do powiedzenia. Kiedyś chciałem sie zapisać do Pis , ale mnie nie przyjęli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Doradzili mi bym zapisała sie do PO, bo tam przyjmuja nawet największe idiotki. Mieli racje, PO mnie przyjęło i dalo pracę na forach
Odpowiedzi: 1
(niezalogowany)
Sławek 83.11.72.*2015-05-11 08:41:28
W drugiej turze wyborów musimy jednoznacznie wyautować i odrzucić pana Dude-Obłude. Tylko w ten sposób ocalimy Polskę i Polaków przed nieszczęściem i dramatem. Na szczęście te wyniki to tylko sondaże. Miejmy nadzieję, że faktyczne wyniki po zliczeniu głosów w komisjach wyborczych okażą się inne i Bronisław Komorowski wygra już po pierwszej turze wyborczej. Gdyby wygrał pan Duda-Obłuda to Polską rządzili bu Kaczyński, Rydzyk i Macierewicz. a pan Duda dalej by grał role marionetki. Czy chciałbyś żyć w takim kraju?

11 Maj 2015 10:02
Administrator
Awatar użytkownika

Kukiz cofnął Platformę do źródeł. Czy teraz PO to wytrzyma?
2015-05-11 06:45 | Aktualizacja: 07:09

Postulat wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych oraz zakaz finansowania partii z budżetu były pomysłami, z którymi PO szła do pierwszych wyborów w 2001 r. Obecny zwrot ma pozwolić prezydentowi na odzyskanie zaufania wyborców przed drugą turą. Bronisław Komorowski proponuje referendum w trzech sprawach.

Po pierwsze to zmiana konstytucji, umożliwiająca wprowadzenie ordynacji większościowej w głosowaniu do Sejmu. Obecnie taka ordynacja istnieje w wyborach do Senatu i większości samorządów. Ale o wyborach do izby niższej konstytucja mówi, że „są powszechne, równe, bezpośrednie i proporcjonalne oraz odbywają się w głosowaniu tajnym”. Bez wykreślenia słowa „proporcjonalne” ordynacji nie można zmienić. Historycznie przeciwnikami JOW były wszystkie ugrupowania poza PO, więc Platforma porzuciła ten pomysł. Dziś mamy poznać prezydencki projekt zmiany konstytucji.

Referendum dałoby polityczny mandat do wprowadzenia zmian. Ale sama reforma ordynacji nie musiałaby znacząco zmienić sytuacji na scenie politycznej, bo utrwaliłaby raczej podział na PO i PiS. – Wielu zwolenników JOW uważa, że – używając porównań literackich – to opowieść piękna jak „Władca pierścieni”. W rzeczywistości przypomina „Grę o tron” – ocenia politolog dr Jarosław Flis. Choć główny orędownik JOW Paweł Kukiz zaznacza, że największa zmiana ma dotyczyć mechanizmów wewnątrzpartyjnych i większego związania posła z wyborcami, a nie liderem partii, którego pozycja osłabnie.

Kolejne pytanie ma dotyczyć zakazu finansowania partii politycznych z budżetu państwa. Obecnie z dotacji i subwencji najbardziej korzystają duże ugrupowania. W zeszłym roku PO dostała 17,7 mln zł, a PiS – 16,5 mln zł. Sumy dla mniejszych stronnictw są znacząco niższe: Twój Ruch otrzymał 7,5 mln zł, PSL – 6,3 mln zł, zaś SLD minimalnie mniej. W ciągu całej kadencji partie otrzymają z budżetu 217 mln zł. W poprzedniej czterolatce była ona dwa razy wyższa; obniżono ją w 2010 r. Poza tym komitety wyborcze mogą liczyć na zwrot kosztów kampanii. Po poprzednich wyborach budżet zwrócił 71,5 mln zł, z czego niemal 60 mln przypadło PO i PiS. To główny mechanizm dający przewagę partiom parlamentarnym nad pozaparlamentarnymi. Prawnie zmiana tego stanu rzeczy nie jest trudna, bo nie wymaga zmiany ustawy zasadniczej. Problemem może być jednak zebranie większości do jego przeprowadzenia, gdyż do tej pory korzystają z niego wszystkie partie.

Trzecia kwestia, o którą chce pytać prezydent, dotyczy złożonej przez niego propozycji nowelizacji ordynacji podatkowej, gdzie zawarto zasadę in dubio pro tributario, czyli rozstrzygania wątpliwości na korzyść podatnika. W tym przypadku pomysły prezydenta stopuje rząd, bo choć jest zwolennikiem takiego rozwiązania, to chce, by zostało ono wprowadzone w ramach zupełnie nowej ordynacji podatkowej, której projekt ma być gotowy w 2016 r., czyli w kolejnej kadencji parlamentu. Komorowski chciałby natomiast uchwalenia nowego prawa przed jesiennymi wyborami. Podobnie jak w przypadku finansowania partii z budżetu do wprowadzenia w życie tego pomysłu wystarczy zmiana ustawy.

– Projekt zarządzenia prezydenta w sprawie referendum trafi do Senatu w ciągu kilku dni – zapowiada rzeczniczka głowy państwa Joanna Trzaska-Wieczorek. Referendum odbyłoby się więc zapewne jesienią. Pomysł popiera bezpośrednie zaplecze Bronisława Komorowskiego. – To powrót do programowych źródeł Platformy – zapewnia szef klubu PO Rafał Grupiński. Pawła Kukiza nie przekonuje takie tłumaczenie. „Czytam, że prezydent Komorowski od zawsze jest zwolennikiem JOW... Śmiech. Wkrótce opublikuję nasze petycje do prezydenta. Jakoś wówczas nie był zmianą ordynacji wyborczej szczególnie zainteresowany” – pisze Kukiz na Facebooku.

Entuzjastami propozycji nie są także politycy PSL. – Propozycja referendum jest błędna, nieprzemyślana, emocjonalna. Prosta kalkulacja, że jak ludzie coś popierają, a ja to zaproponuję, to mnie poprą, nie zawsze działa – mówi jeden z ludowców. Propozycji Komorowskiego przeciwny jest PiS. – W ciągu pięciu lat były trzy propozycje referendów: w sprawie sześciolatków, zakazania prywatyzacji lasów i wieku emerytalnego. Bronisław Komorowski nie poparł żadnej z nich – zauważa Krzysztof Łapiński z PiS. Andrzej Duda w zamian podtrzymuje własną propozycję, by znowelizować konstytucję i wprowadzić zapis o obligatoryjności rozpisania referendum, jeśli wniosek o to poprze milion obywateli.
Z prezydencką propozycją jest jeszcze jeden kłopot, który dotyczy wdrożenia referendalnych pytań w życie. Konstytucja przewiduje bowiem, że – by referendum było wiążące – powinna się w nim wypowiedzieć minimum połowa uprawnionych. To wysoko ustawiona poprzeczka, którą udało się przekroczyć tylko raz, przy okazji referendum akcesyjnego. W dwóch przypadkach – finansowania partii z budżetu czy zmiany ordynacji podatkowej – łatwiej byłoby zebrać większość w Sejmie. Inną słabością obecnej konstytucji jest także to, że nie określa ona terminów wprowadzenia w życie rozwiązań z referendum. Zgodnie z przepisami parlament ma obowiązek wprowadzić w życie wyniki wiążącego referendum. – Hipotetycznie posłowie mogą to odwlekać, choć powinni dokonać zmian w prawie tak szybko, jak to możliwe – tłumaczy konstytucjonalista prof. Marek Chmaj.

Wypowiedzi: 74
1 2 3 4 ... 8 starsze
~ale fajowo2015-05-12 11:23
Jak to było ,że Bronek zgwałci zakonnicę , a michnik zajdzie z nią w ciążę na przejściu dla pieszych , to wtedy Duda wygra wybory ?
~perun2015-05-12 11:22
Tak szczerze te JOW-y to totalny absurd.

Aż dziwię się, że taki wielki bojownik o wolność i demokrację jak bul jest ( od wczoraj ) ich wielbicielem.

Weźmy taki przykład:

Jest 11 okręgów wyborczych, w każdym głosuje 11 osób, są tylko dwie partie A i B.
W 6 z okręgów na partię A głosuje po 6 osób, na B w tych okręgach po 5 osób.
W pozostałym 5 okręgach na A nie głosuje nikt, na B komplet 11 osób,
Wyniki:
Mimo, że na B głosowało w sumie 85 osób, czyli 70 % to i tak przegrywa wybory bo A zwycięża (o włos) w 6 okręgach, czyli ma 54% miejsc w parlamencie. :-)))

Toteż na Kukiza głosowałem nie dla tych durnych JOW (JAWS ?) ale dlatego, że on sam chciał być odbezpieczonym granatem wrzuconym do szamba :-)
~Przerażające2015-05-12 11:17
Sklecą byle co na chybcika, jakiegoś gniota, byle zatrzymać stołki.
~obserwator2015-05-12 11:13
w 2004 roku, prezydenta Komorowskiego partia, zbierała podpisy ws. JOW a później one zostały zmielone. Czyli to PO zmieliła te podpisy. (...) Widocznie słabą pamięć mają.

KLAMSTWO prof. Marka Chmaj Slaba pamiec albo niewiedza
Podaje dowod
Historycznie przeciwnikami JOW były wszystkie ugrupowania poza PO, więc Platforma porzuciła ten pomysł. Dziś mamy poznać prezydencki projekt zmiany konstytucji.
~benek2015-05-12 10:59
Duda to nieporównywalna klasa z Komorowskim a wynik Kukiza pozwolił ja unaocznić obnażając strach przed utratą władzy. Ten strach pozwala zaprzeć się całego swojego nie tylko 5 lecia, oczywiście tylko na okres do ponownego wyboru.
~POpiełuszko2015-05-12 10:56
Panie Pawle w tobie nasza nadzieja !
- uważaj żeby Cię jakiś niewidzialny zabójca
ze WSI bez udziału osób trzecich nie POwiesił ?
~mm2015-05-12 10:54
Zagadkowe zatrzymanie koordynatora Ruchu Kontroli Wyborów. Z powodu jego działalności?

Koordynator okręgu kołobrzeskiego Ruchu Kontroli Wyborów Jerzy Jeliński został zatrzymany podczas wykonywania swoich obowiązków i osadzony w areszcie na sześć dni. Powodem zatrzymania miał być niezapłacony mandat w wysokości 300 zł za rzekome... „zabłacanie ulicy”.
Około godziny 17.00 w niedzielę 62-letni Jerzy Jeliński, koordynator Ruchu Kontroli Wyborów w powiecie kołobrzeskim został zatrzymany przez Straż Graniczną i wylegitymowany razem ze swoim znajomym podczas wykonywania obowiązków, kiedy objeżdżał komisje wyborcze i fotografował wywieszone protokoły.
– Umundurowani strażnicy graniczni kazali nam się wylegitymować, dokładnie pytali o dane osobowe, także moje, co w sumie trwało około 20 minut. Po wylegitymowaniu razem z nimi odjechaliśmy do strażnicy, gdzie pan Jerzy został zatrzymany – mówi znajomy Jelińskiego. – Powodem miał być jakiś niezapłacony mandat, więc podczas rozmowy z funkcjonariuszem wyciągnąłem gotówkę, żeby zapłacić ten mandat, mundurowi nie chcieli o tym jednak słyszeć. Także następnego dnia rano, kiedy przyjechałem dowiedzieć się, za co pan Jerzy został zatrzymany, nie chcieli przyjąć pieniędzy za niezapłacony mandat. Dowiedziałem się tylko, że będzie odbywał karę sześciu dni pozbawienia wolności – opowiada zbulwersowany.

Jak dodaje, za odpowiedzialnymi za pilnowanie wyborów miało jeździć wcześniej kilka niezidentyfikowanych samochodów.
W poniedziałek, kiedy próbowaliśmy się czegokolwiek dowiedzieć, Jerzego Jelińskiego niespodziewanie wypuszczono na wolność za kaucją, którą uiściła jego żona.
– Nie mam wątpliwości, że powód zatrzymania był tylko pretekstem, tak naprawdę zatrzymano mnie z powodu mojej działalności – podkreśla Jeliński w rozmowie z naszym portalem. – Pozostawiono mnie bez wody, bez kolacji i śniadania, odmawiano wykonania telefonów do najbliższych, zarekwirowano mi także kalendarz, w którym znajdował się protokół zatrzymania – relacjonował portalowi niezalezna.pl Jeliński po opuszczeniu aresztu. – Powodem mojego zatrzymania miało być niezapłacony mandat, który wydano kilka lat temu za „zabłocenie ulicy”, nie chcieli mi także powiedzieć, kto zawiadomił policję o rzekomym zabłoceniu – mówił Jeliński.
– To absurd, pan Jerzy utrzymuje przed swoim domem wyjątkowy porządek – podkreśla jego znajomy, który był świadkiem zatrzymania.
Rzecznik Straży Granicznej porucznik Andrzej Józwiak stwierdził, że ze względu na ochronę danych osobowych nie może nam nic powiedzieć o powodach zatrzymania koordynatora Ruchu Kontroli Wyborów. Niczego nie dowiedzieliśmy się także z rozmowy z funkcjonariuszami strażnicy, w której zatrzymano Jeliński
Źródło: niezalezna.pl
~Wiesio13 bicz na PISmatołki2015-05-12 10:53
ło laboga bez lewatywy już trzeci dzień z kibla nie schodzę ?
PO co ten "pijany Komorowski przejechał na pasach
niepełnosprawną zakonnicę w ciąży" ?
~przesmiewca2015-05-12 10:51
Skąd pretensje do Komorowskiego o mijanie się z prawdą. Przecież wywodzi się z PO, był przeciw likwidacji WSI, wszystkie afery nie były aferami, przekręty przekrętami. premier tego ugrupowania zapewniała o przekopaniu na metr ziemi w Smoleńsku, , Tusk prezentował Katarczyków i niezłomną wiarę w uczciwe śledztwo Rosjan.
Więc po co się czepiać, po co debaty, przez aklamację ogłosić prezydentem Komorowskiego
~mm2015-05-12 10:51
Zagadkowe zatrzymanie koordynatora Ruchu Kontroli Wyborów. Z powodu jego działalności?
Koordynator okręgu kołobrzeskiego Ruchu Kontroli Wyborów Jerzy Jeliński został zatrzymany podczas wykonywania swoich obowiązków i osadzony w areszcie na sześć dni. Powodem zatrzymania miał być niezapłacony mandat w wysokości 300 zł za rzekome... „zabłacanie ulicy”
Około godziny 17.00 w niedzielę 62-letni Jerzy Jeliński, koordynator Ruchu Kontroli Wyborów w powiecie kołobrzeskim został zatrzymany przez Straż Graniczną i wylegitymowany razem ze swoim znajomym podczas wykonywania obowiązków, kiedy objeżdżał komisje wyborcze i fotografował wywieszone protokoły.
– Umundurowani strażnicy graniczni kazali nam się wylegitymować, dokładnie pytali o dane osobowe, także moje, co w sumie trwało około 20 minut. Po wylegitymowaniu razem z nimi odjechaliśmy do strażnicy, gdzie pan Jerzy został zatrzymany – mówi znajomy Jelińskiego. – Powodem miał być jakiś niezapłacony mandat, więc podczas rozmowy z funkcjonariuszem wyciągnąłem gotówkę, żeby zapłacić ten mandat, mundurowi nie chcieli o tym jednak słyszeć. Także następnego dnia rano, kiedy przyjechałem dowiedzieć się, za co pan Jerzy został zatrzymany, nie chcieli przyjąć pieniędzy za niezapłacony mandat. Dowiedziałem się tylko, że będzie odbywał karę sześciu dni pozbawienia wolności – opowiada zbulwersowany.
Jak dodaje, za odpowiedzialnymi za pilnowanie wyborów miało jeździć wcześniej kilka niezidentyfikowanych samochodów.
W poniedziałek, kiedy próbowaliśmy się czegokolwiek dowiedzieć, Jerzego Jelińskiego niespodziewanie wypuszczono na wolność za kaucją, którą uiściła jego żona.
– Nie mam wątpliwości, że powód zatrzymania był tylko pretekstem, tak naprawdę zatrzymano mnie z powodu mojej działalności – podkreśla Jeliński w rozmowie z naszym portalem. – Pozostawiono mnie bez wody, bez kolacji i śniadania, odmawiano wykonania telefonów do najbliższych, zarekwirowano mi także kalendarz, w którym znajdował się protokół zatrzymania – relacjonował portalowi niezalezna.pl Jeliński po opuszczeniu aresztu. – Powodem mojego zatrzymania miało być niezapłacony mandat, który wydano kilka lat temu za „zabłocenie ulicy”, nie chcieli mi także powiedzieć, kto zawiadomił policję o rzekomym zabłoceniu – mówił Jeliński.
– To absurd, pan Jerzy utrzymuje przed swoim domem wyjątkowy porządek – podkreśla jego znajomy, który był świadkiem zatrzymania.
Rzecznik Straży Granicznej porucznik Andrzej Józwiak stwierdził, że ze względu na ochronę danych osobowych nie może nam nic powiedzieć o powodach zatrzymania koordynatora Ruchu Kontroli Wyborów. Niczego nie dowiedzieliśmy się także z rozmowy z funkcjonariuszami strażnicy, w której zatrzymano Jelińskiego.
Źródło: niezalezna.pl

12 Maj 2015 11:39
Administrator
Awatar użytkownika

Przypominam sobie, jak po powstaniu Platformy Oburzonych, czyli wspólnego spotkania Ruchów Obywatelskich, które zaprosiłem, i "Solidarności" kluczowym postulatem był postulat JOW. I wówczas pan prezydent Komorowski powiedział, że chętnie zaprosi do Pałacu przewodniczącego NSZZ "Solidarność" Piotra Dudę, ale... absolutnie bez Kukiza :-)
- napisał na Facebooku były już kandydat na prezydenta.

Co się stało, Panie Prezydencie? - dodał Paweł Kukiz.

13 Maj 2015 20:16

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sodom ... ny-2015-05

http://www.kresy.pl/?forum/pawel-kukiz- ... i,0,0,9161

14 Maj 2015 02:13
Administrator
Awatar użytkownika

Sondaż: w nowym Sejmie Paweł Kukiz stworzy większy klub niż PO

29.05.2015
W przyszłym Sejmie dwa największe kluby może stworzyć zjednoczona prawica oraz partia Pawła Kukiza

Partia Pawła Kukiza pokonała Platformę Obywatelską i znajduje się na drugim miejscu.
Prowadzi PiS wraz z Solidarną Polską oraz Polską Razem - wynika z sondażu pracowni Estymator dla "Newsweeka".
Ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego cieszy się poparciem 36-procent respondentów.
Na Listę Kukiza zdecydowałoby się zagłosować 25 procent respondentów. 20 procent badanych popiera Platformę Obywatelską. Na granicy progu wyborczego balansuje SLD - z wynikiem 5 procent.
Szans na wejście do Sejmu nie ma nowe stowarzyszenie NowoczesnaPL Zyda Ryszarda Petru oraz pobolszewickie Polskie Stronnictwo Ludowe.
Na te formacje chce głosować 4 procent badanych. Partia KORWiN ma 2 procent poparcia, zaś Ruch Narodowy i pedalski Twój Ruch - po 1 procencie.
W przeliczeniu na mandaty - koalicja PiS-Solidarna Polska- Polska Razem - może liczyć na 209 miejsc w Sejmie.
Do bezwzględnej większości, dzięki której mogłaby utworzyć rząd - brakuje temu blokowi 22 mandaty.
Lista Kukiza może wprowadzić do Sejmu 141 posłów, zaś PO - 105. Według sondażu, zydowskie SLD może liczyć na 5 mandatów.
Badanie dla "Newsweeka" zrealizowano w dniach 27 i 28 maja na ogólnopolskiej, reprezentatywn
W prezentowanych wynikach uwzględniono wyłącznie osoby, które zadeklarowały na jaką partię będą głosować.

Ranking polityków, którzy mają poparcie połowy respondentów otwiera Paweł Kukiz - wynika z najnowszego badania CBOS. Wskazało na niego 58% badanych.
Zaraz za byłym wokalistą zespołu Piersi plasują się Andrzej Duda oraz Bronisław Komorowski. Obydwu ufa po 54 procent badanych. Czwarte miejsce zajmuje Ewa Kopacz, którą wskazało 42 procent ankietowanych. Jarosław Kaczyński uplasował się na piątej pozycji z 31-procentowym zaufaniem.
Wśród polityków, którym ufamy najmniej, na czele są: Janusz Palikot i Janusz Korwin-Mikke. Nieufność do nich deklaruje po 56 procent respondentów. Kolejne miejsca zajmują politycy PiS: Antoni Macierewicz - 52 procent deklarujących nieufność oraz Jarosław Kaczyński - 50 procent.
Od miesięcy liderem sondażu zaufania do polityków był Bronisław Komorowski. Jeszcze w marcu, 75 procent badanych deklarowało zaufanie do urzędującego prezydenta.
Sondaż CBOS przeprowadzono w dniach 14-20 maja 2015 roku na liczącej 1048 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

29 Maj 2015 23:03
Administrator
Awatar użytkownika

Pawłowicz do Kukiza: "Pan teraz tchórzy?! Nie wstydzi się pan?". Ten ironizuje: "Kukiz to agent PO"
Pawłowicz do Kukiza: "Pan teraz tchórzy?! Nie wstydzi się pan?". Ten ironizuje: "Kukiz to agent PO mowi Pawlowicz.
Profesor Krystynę Pawłowicz zbulwersowały wypowiedzi Pawła Kukiza
"Proszę pomóc PiS i innym środowiskom patriotycznym dokończyć zmiany. Proszę nam pomóc" - apeluje posłanka PiS Krystyna Pawłowicz do Pawła Kukiza. Zapowiedział on podczas koncertu w Jarocinie, że "nie chce tworzyć żadnej partii". W liście skierowanym do muzyka Pawłowicz pisze, że Kukiz stroi "infantylne fochy".
Ten odpowiada: " Pani 'analiza' mojej wypowiedzi jest przykładem na to, do czego prowadzi partiokracja i 'jedynki' na listach przyznawane przez Wodza".

W niedzielę w Jarocinie Kukiz tłumaczył, dlaczego "żadnej partii nie chce tworzyć". -
Nie będę tworzyć żadnych durnych struktur. Zaraz się pojawią cwaniacy itd.
Wybierzemy sobie własnych posłów z JOW-ów.
Takich, którzy będą odpowiedzialni przed nami, a nie wodzami partyjnymi.
I tyle.
I cała filozofia. I to jest cała moja polityka. A jak to zrobimy, to mam w dupie tę politykę i wracam tylko i wyłącznie na scenę - zapowiadał niedawny kandydat na prezydenta.

https://www.youtube.com/watch?v=XFXNJfwcCDs

02 Cze 2015 19:58
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość