Obecny czas: 22 Kwi 2018 19:50

Regulamin forum

Na tym forum można zadawać pytania dotyczące rozliczeń podatkowych za rok bieżący jak również za trzy lata wstecz.
Jan Styrczula na przestrzeni ok. 30 lat zdobył wiedzę która pomaga w uzyskaniu największych zwrotów i jednocześnie zabezpiecza klientów przed odpowiedzialnością prawną w przypadku oszustw podatkowych często wynikających z nieodpowiedniego rozliczenia.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 ROZLICZENIA WSTECZNE 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Post ROZLICZENIA WSTECZNE
Slyszalam ze mozna skorygowac rozliczenia za lata ubiegle, czy to jest prawda i ile lat wstecz mozna szukac bledow w rozliczeniu.
W 2005 roku pracowalam z kolezanka w tym samym biurze za taka sama stwake i mamy podobna sytuacje rodzinna czyli powinnam dostac taki sam zwrot jak Ona.
Okazalo sie ze kolezanka dostala o 800 dolarow wiecej zwrotu niz ja , jak poszlam do mojego ksiegowego to mi powiedzial ze nic sie nie da zrobic bo otrzymalam czek z IRS i lepiej nie prowokowac inspektorow bo moga sie czegos dopatrzec i jeszcze bede musiala zwrocic to co dostalam.
Teraz rozliczam sie u ksiegowego mojej kolezanki ale zastanawiam sie czy jest mozliwa korekta poprzednich rozliczen w przypadku gdy nadplacilam.
Monika

12 Mar 2009 05:35

Post Re: ROZLICZENIA WSTECZNE
Jakiej narodowosci jest "ksiegowy" - kolor wlosow, kolor oczu, cera ?
W odpowiedzi do "Zyziocha" podalem strony internetowe, gdzie mozesz otrzymac informacje.

19 Mar 2009 15:34
Administrator
Awatar użytkownika

Post Re: ROZLICZENIA WSTECZNE
Jan Styrczula rozlicza moje podatki od ponad 20 lat i ciagle jestem na wolnosci mimo ze wiele osob chce mnie widziec za kratkami :? .
Rozliczal mi 6 korporacji, nigdy nie mialem kontroli i nigdy nie mialem zadnych nieporozumien wynikajacych z braku kompetencji mimo ze obracalem duzymi pieniedzmi.
Edward Maciejczyk nigdy nie wspolpracuje z Zydami.
Jan Styrczula pochodzi z Dzianisza na Podhalu jest Polakiem ktory jako 6 letni chlopiec wyemigrowal z rodzicami do USA gdzie mieszka do chwili obecnej.
Ma przykladna Rodzine (ciagle ta sama Zone) 2 bardzo zdolnych dzieci i opiekuje sie Matka ktora miszka w Jana domu, zero konfliktow i kontrowersji.
Jest czlowiekiem uczciwym, pracowitym , szczerym ktory bezinteresownie pomogl wielu biednym Polakom z Chicago.
Jest blondynem z niebieskimi oczami i posiada Slowianskiego Ducha ktorego kilka lat temu odkryl na gorze Sleza pod Wroclawiem, co nie przeszkadza mu byc praktykujacym Katolikiem .
Tyle zalety,- wady - nie odbiera telefonu jak nie musi.
Obecnie trwa okres rozliczania podatkow i to jest glowny powod dla ktorego Jan Styrczula nie odpowiada na forum ktore zalozylem z mysla o pomocy Polakom w rozliczaniu podatku tak aby otrzymac maxymalny zwrot przy minimalnym ryzyku.
Na stronie http://www.jastax.net jest nr. telefonu pod ktorym mozna porozmawiac z J.S i zobaczyc zdjecie.
Wszyscy moi przyjaciele rozliczaja sie w J.A.S.TAX i nigdy nie slyszalem o problemach.
Edward Maciejczyk.

Ps.
Mojemu znajomemu (wlasciciel ciezarowek) w 2007 roku skorygowal podatki rozliczane przez niepolaka za 3 lata wstecz i odzyskal nadplacone ok. 4 tys. $
15 marca skonczyl sie okres rozliczania korporacji i za kilka dni sekretarka odpisze na wszystkie pytania poniewaz Jan Styrczula mowi i czyta po polsku ale z pisaniem ma klopot poniewaz szkole konczyl w USA.

20 Mar 2009 05:12
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości