Obecny czas: 23 Kwi 2018 11:15

Regulamin forum

W celu zachowania powagi na forum dotyczącym wiary w Boga, wszystkie teksty zamieszczane na tym forum są wczesniej autoryzowane przez moderatora.
Aby pisać , należy się wcześniej zarejestrować.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
 TEMAT OTWIERAM I NIE JA GO ZAMYKAM . 
Autor Wiadomość

Post TEMAT OTWIERAM I NIE JA GO ZAMYKAM .
Dobrnelismy do konca rozpoznania i przygotowujemy sie do przegrupowania,pozostawiajac patrole rozpoznawcze do 6 maja br az "gospodarz wroci do swojego domu" .
Portal sponsowrowany przez Rosjan i Niemcow nie ma juz dla nas istotnego znaczenia aby prowadzic "ogien oslonowy" dla tych ,ktorzy "walczac o Polske" robia swoje dobre interesy.
Dla wojskowych wazna jest walka o rzeczywista SUWERENNA POLSKE a nie tajne porozumienia miedzy Rosja i Niemcami ,jak ponownie oskrzydlic Polske aby po pewnym czasie zadac jej bagnet w plecy,wczesniej udajac zwalczanie szmulkow,ktorzy przeciez po jednej i drugiej stronie barykady zawsze "walczyli" grajac role tak "przyjaciol" jak i wrogow.

Wiemy rowniez dobrze do czego prowadza plany zydomasonerii (ostatnie podejscie pod Wnezuele i "siodlanie " Chaweza),dowiedzielismy sie tez o interesach wlascicieli tego portalu.
Jednym slowem PRZEGRUPOWUJEMY SIE na inne stanowiska i pozycje ,z mlodocianymi nie zamierzamy walczyc ,tym bardziej,ze ci nie potrafia jednego polskiego zdania napisac (robia to pod dyktando) ,za to potrafia klikac i usuwac wywazone posty ludzi,ktorym naprawde zalezy na Polsce a nie na PRYWATNYCH INTERESACH.
Kochajcie sie wiec "przyjaznia" szmulkowsko-rosyjsko-niemiecka a my w cyberprzestrzeni damy wam spokoj do SZOSTEGO MAJA.
W DNIU ZWYCIESTWA DAMY O SOBIE ZNAC.
Robcie dalej swoje geszefty,w ktorych "husarze i hubale" wam nie pomoga a WOJSKO POLSKIE durniom nie ma zamiaru sluzyc (gen.Rozwadowski).

BAWCIE SIE BEZ NAS W "WYZWALANIE POLSKI" :!:

Prosze sobie to wpisac na sukces pogrzebania jednosci Polakow,bo suwerennosci tu nie dostrzeglismy,zreszta tak jak i na kazdym innych portalach oplacanych przez szmulkowsko-szwabskie agentury :!:

Druzyna ! W tyl zwrot ! ODMASZEROWAC !

A.P.

ps.Prosze zachowac ten post dla tych co tu zbladza.MY go tez zachowamy w swoich archiwach jak wszystkie te ,ktore zostaly skasowane na "wolnym" forum.
WSD

19 Kwi 2009 10:50
Awatar użytkownika

Post Re: TEMAT OTWIERAM I NIE JA GO ZAMYKAM .
Czynie wyjatek i pisze na forum "katolickim" poniewaz jest cos czego nawet ja nie rozumie.
Podejzewam ze nie zna Pan gospodarza forum bo pisze ze "wroci do domu" ja wiem ze wlasnie teraz jest w Domu a do USA przylatuje sporadycznie, to jedna niejasnosc.
Druga to jest "kasowanie tekstow"
Nikogo nie bronie ale gdyby o mnie chodzilo to conajmniej 20% tekstow ktore Pan napisal , nadaje sie do smietnika.
Fakt ze nadal wisza i odstraszaja normalnych ludzi, zle swiadczy o administracji.
Moim zdaniem zasmiecanie cudzego domu, jest conajmniej nie na miejscu, a pretensje do gospodarza ze po nas posprzatal , to juz jest tupet.

20 Kwi 2009 07:10
Awatar użytkownika

Pozwole sobie zadac niedyskretne pytanie.
Kto jest gospodarzem tego forum? bo uwazam ze to powinno byc powiedziane juz na wstepie.
Czy faktycznie jest to forum sponsorowane przez Zydow i Niemocow?

23 Kwi 2009 18:56
Awatar użytkownika

Czyzby Zolnierz zdezerterowal?
Rozumiemy ze mozna zostawic wojsko i uciec ze strachu, ale zostawic Owce na pastwisku :shock: na pozarcie wilkom :roll:
Podwojna dezercja :roll: , jak mamy wykonac podwojna kare smierci?

27 Kwi 2009 15:23

Sleboda napisał(a):
Czyzby Zolnierz zdezerterowal?
Rozumiemy ze mozna zostawic wojsko i uciec ze strachu, ale zostawic Owce na pastwisku :shock: na pozarcie wilkom :roll:

odp. DOBRY POLSKI ZOLNIERZ NIGDY NIE DEZERTUJE :!:
................................................................................................................................
Podwojna dezercja :roll: , jak mamy wykonac podwojna kare smierci?

O dezercji mowia,pisza i dokonuja ZDRAJCY :!:

Jestem juz i zaczynam w dziale gdzie pozegnalem was na kilka dni.
Przystepuje do drugiej czesci "rozpraw" w WALCE O SUWERENNA POLSKE.
Tym razem mam juz nie tylko druzyne ale i pluton do dzialan.

O katolicyzmie tez sobie podyskutujemy,nawet o takich katolikach,ktorzy nosza Make Boska w klapie marynarki goniac za sukcesem i pieniadzem gdyz sa "biedni" (chyba w rozum) i chca zawiazac II Swiatowa Miedzynarodowke Komunistyczna.

Mam nadzieje,ze wlasciciele portalu po powrocie tez zechca zabrac glos.

Przegladajac dzialy tematyczne widze mizerie i pare obrazkow "propagandy geobelsowskiej".

Ucichl tez "moj przyjaciel " 401 - wyglada na to,ze z kasa krucho ( co raz wiecej biednych w Toronto, w Chicago jeszcze nie).
Mam nadzieje ponownie rozruszac to forum

POZDRAWIAM PO WAKACJACH !
:idea:

07 Maj 2009 13:42
Administrator
Awatar użytkownika

Witaj Zolnierzu po "wylizaniu ran" (z tego co wyczytalem, byles okrutnie skopany, wspolczuje).
Prosze, nie przejmuj sie slaba frekwencja piszacych 8-) mamy sukcesywny wzrost odwiedzin , a o to nam przede wszystkim chodzi.

Uwazam ze temat zostal juz dawno wyczerpany i powielanie hasel o Dzieciach Diabla powoduje wylacznie rozmywanie tego co zostalo juz wczesniej powiedziane.

Ja posiedze w Chicago jeszcze kilka dni , a potem wybywam na kilka miesiecy i jak mnie "Owieczki" nie przybija do krzyza , powinienem wrocic w pazdzierniku.

Dopisal bym -z Bogiem- ale nie mam pojecia jakiego Pan wyznaje :roll: czy wreszcie nastapilo oswiecenie Perunem lub Swiatowidem, czy ciagle jest Pan opetany przez Jahwe przemawiajacego do Zydow z ognia na pustyni :roll: ;)

08 Maj 2009 17:58

"Boze !
Dales ludziom zycie i poznanie swiata.Stworzyles im wszystko co do tego zycia jest potrzebne .
Dales im tez wolna wole ,ktora wykorzystuja do swych celow .
Czlowiek powstal w TWYM zamysle na obraz i podobienstwo TWOJE ale ilu CIE nasladuje :?:
Dajesz tez ludziom znaki i napomnienia ,przestrzegasz,ze ida zla droga ,czasem tez wzywasz ich do siebie natychmiast.
Jetes JEDEN JEDYNY,KTORY POTRAFI ZROZUMIEC DRUGIEGO CZLOWIEKA.

Przyjdz Polsce z ratunkiem . " PROSIMY CIE PANIE !

Panie Edwardzie z NASZYM BOGIEM !
Nie zapominaj,ze ON JEST,wtedy nie zginiesz .
Wyznawac mozna tylko jednego BOGA,choc roznie mozna GO sobie wyobrazac .
Moj BOG miluje kazdego dobrego i uczciwego czlowieka,jezeli jestes takim/taka nie obawiaj sie :!:

08 Maj 2009 21:03
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość