Obecny czas: 24 Lut 2018 01:54

Regulamin forum

W celu zachowania powagi na forum dotyczącym wiary w Boga, wszystkie teksty zamieszczane na tym forum są wczesniej autoryzowane przez moderatora.
Aby pisać , należy się wcześniej zarejestrować.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
 Jak zostac swietym ? 
Autor Wiadomość

Post Jak zostac swietym ?
To pytanie trapi wielu katolikow/chrzescijan,ktorzy to maja juz niezliczone rzesze swietych,litanie do nich i zanosza modly tak dziekczynne ,jak i prosby do wszystkich swietych.
Dyskusje w tym temacie chce rozruszac z wielu powodow ,jednym z nich jest to ,ze Zydzi nie uznaja swietych ale robia wszystko aby goje swietych mieli i do nich sie modlili.
Wprawdzie i Zydow wyniesiono na oltarze ,zostali swietymi,innych do tego sposobia ale zastanawia mnie ,ze wlasnie Zydzi nawet do swoich swietych sie nie modla.
Dlaczego ?
Juz wkrotce bedzie kolejny swiety (JPII) ,potrzeba tylko jeszcze "dopracowac cuda" jakie on czynil i podobno nadal czyni,to Polakom chrzescijanom (zapewne) da odpowiednia "doze milosierdzia" i moze w koncu Polacy przestana byc "antysemitami".

Bo antysemita byc (jak pouczal mnie pewien ksiadz z odpowiedniego rodu) to grzech ciezki i watpliwe grzechow odpuszczenie i to napewno gdy uklekniesz przed konfesjonalem gdzie po drugiej stronie kratki bedzie cie spowiadal "starszy brat we wierze" moze spotkac cie zaskoczenie !
Rozmyslajac nad swietymi czesto robie odskoczenie do mojego sw.Augustyna,ktory przeciez za mlodu prowadzil hulaszcze zycie swieckie a potem zostal filozofem i Doktorem Kosciola.
Swietym potem (zreszta jak kazdego) uczynil go Watykan - a niebo ? Ktoz to wie ???
Mlodzi ! Jak to jest wg.Was z tymi swietymi ?
Wy chyba (narazie) nimi nie jestescie - prawda ?
Starzy tez sie moga wypowiedziec ,bo im juz blizej do "swietosci",moze i piekla tez.
:shock:

22 Mar 2009 09:32
Awatar użytkownika

Post Re: Jak zostac swietym ?
Czy moze Pan strescic kierunek w ktorym Pan zmierza?
Pytam o okreslenie celu dla ktorego jest to forum i efektu jaki chce Pan uzyskac

24 Mar 2009 05:21

Sluze Ci "Madonno" ("swieta" lub nie) i odpowiadam.
Moj kierunek to droga do prawdy rzeczywistej a nie objawionej,tej ktora napotykamy w swym zyciu a nie tylko wyczytana w "swietych" ksiegach napisanych przez ludzi dla ludzi .
Prosze po raz kolejny przeczytac tresc mojego temtu,moze wtedy zechcesz zrozumiec.

Gospodarz raczyl nam zalozyc forum katolickie po to aby nas nie oszukiwano na drodze wiary w Boga.
Pytaj TY ,pytajcie inni ,tym bardziej,ze w obecnych czasach chce sie ludziom BOGA WYRWAC Z ICH SERC dajac falszywe swiadectwa ,czyniac klamliwe cuda,przedstawiajac fanatyczna wiare.
Z wiary nie mozemy drwic jak z akzdych innych uczuc,wiara i milosc trzyma ludzi przy zyciu !

Prosze rowniez zagladnac do materialu filmowego o "cudownej wodzie i kaplicy" jednego z nawiedzonych (chyba Polakow),ktory ma "kontakt z Jezusem",a kaplice poswiecil ksiadz.
O tym tez mozemy podyskutowac - o "wodzie zycia wiecznego" - warto, aby kiedys nie doznac rozczarowan jak Zydzi w Oswiecimiu podczas II WS, wolajac "Boze gdzie jestes ?"

24 Mar 2009 13:27

Brawo Zolnierzu, prawda boli ale jest szczera.
Ktos musi poruszac tematy drazliwe i tabu napietnowane Poganstwem .
Kosciol zszedl z drogi Jezusa Chrystusa i obecnie pedzi w przepasc porywajac za soba cale stada oszukanych Owieczek.
Nalezy glosic prawde wszedzie tam gdzie jest to tylko mozliwe, a swoja droga , czy slyszal Pan o Polskim Kosciele Narodowym ?
Czesto slysze ze jest w Polsce Kosciol Narodowy ale nie mam pojecia czy to nie jest jakas kolejna sekta.
Stokrotka

26 Mar 2009 07:09

Stokrotka napisał(a):
Brawo Zolnierzu, prawda boli ale jest szczera.
Ktos musi poruszac tematy drazliwe i tabu napietnowane Poganstwem .
Kosciol zszedl z drogi Jezusa Chrystusa i obecnie pedzi w przepasc porywajac za soba cale stada oszukanych Owieczek.
Nalezy glosic prawde wszedzie tam gdzie jest to tylko mozliwe, a swoja droga , czy slyszal Pan o Polskim Kosciele Narodowym ?
Czesto slysze ze jest w Polsce Kosciol Narodowy ale nie mam pojecia czy to nie jest jakas kolejna sekta.
Stokrotka

Tak ,nie tylko slyszalem ale i do nich poszlem w goscine gdy mieszkalem w Stanie Pennsylwania (USA) .
To nie sekta ale porzadni ludzie ,ktorzy uwolnili sie od Watykanu juz w XIX wieku.
Wiecej poczytaj o nich na google.pl ,tam znajdziesz o nich wszystko.
Uwazam ,ze Kosciol ten rozwinie sie i w Polsce gdy Watykan zostanie skompromitowany przez szmulkow i to w niedlugim czasie.
Nie dojdzie tez do utworzenia jednej religii swiatowej ,o czym marza Zydzi,aby w ten sposob podporzadkowac sobiecaly swiat i miec na niego wplyw.

26 Mar 2009 16:25

Czy jest to kosciol Luteranski?
Prosze napisac cos wiecej bo ja mysle ze kosciol Narodowy Polski powinien sie opierac na tradycjach Slowianskich i Staropolskich przed sprowadzeniem Krzyzakow z Azji .
Wiem ze ten temat jest czesto poruszany na tym forum ale wlasnie tak sobie wyobrazam Polski Kosciol Narodowy ze jako nauke przed Jezusem stosuje sie zamiast zydowskiej propagandy nauke Slowian.
Scisilej mowiac , zamiast starego testamentu powinien byc Polski Testament a potem nadejscie Jezusa .
Jeszcze jedna bardzo istotna sprawa to glowa kosciola, ktora nie moze byc poza Polska i nie moze byc z rodu innego jak Slowianski.

27 Mar 2009 08:01

Stokrotka napisał(a):
Czy jest to kosciol Luteranski?
Prosze napisac cos wiecej bo ja mysle ze kosciol Narodowy Polski powinien sie opierac na tradycjach Slowianskich i Staropolskich przed sprowadzeniem Krzyzakow z Azji .
Wiem ze ten temat jest czesto poruszany na tym forum ale wlasnie tak sobie wyobrazam Polski Kosciol Narodowy ze jako nauke przed Jezusem stosuje sie zamiast zydowskiej propagandy nauke Slowian.
Scisilej mowiac , zamiast starego testamentu powinien byc Polski Testament a potem nadejscie Jezusa .
Jeszcze jedna bardzo istotna sprawa to glowa kosciola, ktora nie moze byc poza Polska i nie moze byc z rodu innego jak Slowianski.

Nie ! To nie jest Kosciol Luteranski.
Jest to Kosciol jak sama jego nazwa wskazuje (w przypadku polskim narodowy) POLSKI i nic zlego sie w nim nie dzieje,choc zarzucaja mu wiele jego wrogowie ale tak to juz w zyciu jest - kto nie z nami ten przeciwko nam !
Przeciez wiesz,ze nauka BOGA BYLA i JEST PRAWDA ,choc niektorzy chca ja roznie interpertowac, w tym z korzyscia dla siebie.
BOG KOCHAJAC LUDZI NIE MA W TYM ZADNEGO INTERESU :!:
INTERES WYMYSLILI SOBIE SAMI LUDZIE.
Ja czesto zastanawiam sie nad tym ,po co Bog stworzyl/urzadzil ten swiat,jezeli nie mial w tym zadnego interesu ?
Malo tego ludzie ten swiat niszcza i zwalczaja sie nawzajem :!:

28 Mar 2009 11:51
Awatar użytkownika

Chcesz zostac swietym to odrzuc od siebie wszelkie sekty i badz czlowiekiem a nie baranem.

29 Mar 2009 18:55
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość