Obecny czas: 22 Maj 2018 06:09

Regulamin forum

W celu zachowania powagi na forum dotyczącym wiary w Boga, wszystkie teksty zamieszczane na tym forum są wczesniej autoryzowane przez moderatora.
Aby pisać , należy się wcześniej zarejestrować.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Prowokacje antyreligijne na forum ! 
Autor Wiadomość

Post Prowokacje antyreligijne na forum !
Od kilku lat przebywam na roznych forach POLSKICH i udajacych polskie, gdzie spotykam sie z roznymi ludzmi ,ktorzy w maskach /pod nickiem) daja upust swoich mysli i wyobrazni.

Sa to rozni ludzie - prosci,wyksztalceni, Polacy i niepolacy,ludzie czynu i teorii, rozni profesjonalisci ,smiali i odwazni,czesto tchorze umiejacy napisac jedno zdanie w dodatku glupie i nic nie wnoszace do tematu,co najwyzej glupiawe zapytanie .

Sa tez wyrafinowani ,przeszkoleni zadymiarze i prowokatorzy,ktorzy swoim dzialaniem odpowiednio ukierunkowuja dyskusje ,powoduja zaczepki i klotnie lub celowo dyskusje kieruja na boczny slepy tor .
Czesto daja tematy zastepcze aby tych co tylko umieja patrzec i czytac odpowiednio uspic, tym bardziej gdy na scenie politycznej dzieja sie wazne rzeczy,zdarzenia i wynikajace z tego problemy.

Mamy i na tym forum juz odpowiedni przydzial "specjalistow" od zadymy,czesto ciagnacych za jezyk ale zorientowani w tym Polacy szybko zorientuja sie o co temu "patriocie" chodzi czy biega
Tu , Panie "Zadruga" witam i zapraszam do dyskusji a nie we "wspolnocie finansowej" gdzie zaczales swoja "spiewke" o Watykanie i antyreligijnosc.
Przyjmij wiec do wiadomosci ,ze naprawde masz do czynienia z zolnierzem z krwi kosci polskiej i ze mna wszelkie numery prowokacji koncza sie odpowiednia riposta kazdemu prowokatorowi ,tym bardziej gdy dziala on na zlecenie szmulkow,szabasgojow i zydolakow.
Nie jednemu dalem odparcie na kazdym forum i gdy juz zabraklo im ( a nie mnie)czmychali argumentow czmychali z forum lub gdy byli to wlasciciele portalu, dawali mi blokade nawet czytania tego co na forum pisza aby im nie przeszkadzac w oglupianiu prostaczkow i grac nadal swoja role "patriotow polskich". Przyklad: forum u Lobody ,posla Nowaka, "chrzescijanina" Labedzkiego i wiele innych.

PATRIOTA POLSKI nigdy nie neguje zadnej religii i wierzen czlowieka ,bo tak jak w innym miejscu pisalem wiara i religia pomaga nawet w cierpieniu i bolu ,a tym bardziej daje drogowskaz na uczciwe zycie.
Takze dekalog przykazan jakie szmulki zafundowali narodom (sobie tez) nie wnosza nic gorszacego a wprost przeciwnie daja odpowiedni szablon zycia.
Ty jednak uczepiles sie Watykanu jak gow.. okretu i bazujesz na tym prowokacyjnie lub z braku swiadomosci.

Piszesz,ze to ja nagrzeszylem (ty czlowiek bez win) i wmawiasz mi,ze jestem obronca watykanskiej masonerii,bo taka faktycznie sie tam zagniezdzila i dobre gniazdko uwila.
Postaraj sie wyluskac i cos dobrego z Watykanu,moze wtedy zaczniesz mniej posadzac innych o grzechy majac bele w swej mozgownicy !

Wracam do prowokatorow.

Mili POLACY ,bo tylko takich szanuje (zlych czasem inaczej przywolywalem do trzezwosci myslenia)) !

Nie dajmy sie zwariowac i przyjmowac obce kierunki natarcia na katolicyzm w Polsce ,ktore wskazuja nam szmulki i szwaby - nasi odwieczni wrogowie.
Jezeli " Zadruga" jestes Polakiem nie oglupionym to nie przyjmuj obcych kierunkow dzialania. Aby ratowac Polske, to teraz uwazaj co napisze :

POLSKE I POLAKOW nie da sie odciagnac od katolicyzmu i zwierzchnosci WATYKANU w zaden sposob.
To co moze sie stac a wcale nie musi to wiekszosc mlodych ludzi przestanie wierzyc w co kolwiek !
A to juz jest sygnal alarmowy.
Ty jezeli sie Boga nie boisz (nie mam tu na mysli zydowskiego bozka ale tego PRAWDZIWEGO WSZYSTKICH LUDZI ) to prosze cie nie bluznij publicznie na niego ,byc moze bedziesz spokojniej wtedy spal .

Jak narazie to wlasnie toba szarpie sumienie z powodu swego bladzenia na drodze zycia,nie jestes bez grzechu.
Ty nie masz wyrobionego wlasnego pojecia BOGA,ty nie wiem czy niedowiarek,agnostyk czy ateista szarpiesz sie z wlasnym sumieniem .
Upatrujesz winy u innych w tym takze Watykanu ,nie widzac wlasnych grzechow i bladzenia.

Nie pisz wiec pod publiczke wybielajac siebie .

Ja juz tu wyjasnialem - jestem GRZESZNYM i wcale nie mysle sobie kupowac nieba u posrednikow .
Wierze w grzechow odpuszczenia ale u samego Boga do ktorego wszyscy kiedys wczesniej czy pozniej dojdziemy.

Nie prowokuj wiec ludzi i nie igraj z Bogiem ,bo moze za sekunde lub pozniej Bog wezwac cie do siebie i rozliczyc z twoich a nie innych ludzi grzechow .
Ja to juz kiedys powiedzialem jednu z kaplanow , tym w mojej najblizszej rodzinie,pisze wiec tez tobie abys wzial sobie pod rozwage,twoje na watykan ataki.
Moze to ty jestes hipokryta ,ktorego dopatruje sie Elzbieta Gawlas na tym forum ???

Mam nadzieje,ze dasz odpowiedz i to taka na jaka przystoii POLAKOWI CHRZESCIJANOWI a nie bluzniercy.
Jezeli masz trudnosci z wiara w Boga to moge ci cos doradzic ,jezeli zechcesz.

Zaparszam innych do dyskusji na temat prowokacji i prowokatorow osmieszajacych katolicyzm polski i jego zwierzchnie wladze widzac w nich zlo ,nie widzac dobra ,co dotyczy takze Watykanu.
Dziekuje za uwage .

11 Mar 2009 14:03
Awatar użytkownika

Post Re: Prowokacje antyreligijne na forum !
Nalezy sie liczyc z prowokacjami zawsze tam gdzie chodzi o kase lub wplywy a religia to jedno i drugie razem.
Jestem wierzacym i praktykujacym katolikiem ktorego nikt nigdy nie oderwie od Kosciola.
Dla mnie Kosiol to miejsce modlitwy a nie ksiadz czy wierni ktorzy tam przychodza.
Potrafie sie wyizolowac od czynnikow zewnetrznych i zamknac w szczerej rozmowie z Bogiem i nigdy mi nie przeszkadzalo miejsce w ktorym to czynie.
Czesto wsiadam w samochod i na niedzielne naborzenstwo jade do nowej parafii gdzie nikt mnie nie zna zeby w spokoju pomodlic sie do Boga i podziekowac za laski jakimi mnie obdarzyl.
Postanowilem wejsc na to forum poniewaz znam E. Maciejczyka osobiscie i jestem pelen podziwu dla potencjalu humanitarnego jakim ten czlowiek dysponuje.
Wszyscy wiedza ze jest ateista (wyznaje politeizm o czy wszystkim mowi, a dla mnie to nie jest religia) a mimo to przez wiele lat pomagal polskim katolikom obloznie chorym albo przebywajacym w domach starcow w kontakcie ze slowem Bozym i nie tylko bo mowiono ze do domu starcow w okolicy starego trojkata zawsze przyjezdzal z prezentami.
Mysle ze znajda sie inni Polacy ktorzy potwierdza moja opinie bo jeszcze sie nie zdarzylo zeby na emigracji ktos zrobil cos za darmo, przynajmnie ja nie slyszalem .
Jakies 6 lat temu bylem na pielgrzymce organizowanej do stanu Ohio podczas ktorej odwiedzilismy 2 miejsca modlitwy to znaczy Bazylike Katolicka i miejsce objawien Matki Boskiej.
Bylo w sumie ok 30 tys. ludzi na ogromnym polu gdzie staly dwie figury Matki Boskiej i Jezusa.
Przybyli ludzie roznych ras i wyznan ktorzy podczas calonocnego czuwania modlili sie karzdy we wlasnym ojczystym jezyku.
Rano jeden z ksiezy katolickich przybyly z nasza grupa "Wieczernik" z Chicago podsumowal to slowami ktore zacytowalem na wstepie.
"Nie wazne gdzie skladamy czesc Bogu, bo karzde miejsce jest dobre na szczera modlitwe"
Wszyscy mimo dalekiej drogi i calonocnej modlitwy wracali szcesliwi i pelni energii jak by odmlodzeni o kilkadziesiat lat.
Mam nadzieje ze sie odezwa inni Polacy ktorzy za posrednictwem telewizji Pana Maciejczyka jezdzili na pielgrzymki Maryjne po calej Ameryce i powtorzymy te wspaniale chwile spedzone na modlitwie w gronie przyjaciol.
Krytykowac wszyscy potrafia i bylo wiele zlych opinii na temat wyjazdow na modlitwe w miejsca nie uznane przez kosciol Katolicki tak jak zapewne z biegiem czasu sie stanie z tym forum, ale wszystko co jest szczere i nie odciaga czlowieka od Boga tylko pozwala na wieksze zblizenie da "dobry owoc".
Odwazylem sie napisac bo zobaczylem ze wlasne forum ma Pan Jan Styrczula ktory organizowal pielgrzymki telewizji Wieczernik z Chicago.
Kolo sie zaciesnia i jak mowia arabscy Beduini "psy szczekaja a karawana idzie dalej" ja poprostu jak sie zorietuje ze ktos pisze bzdury to nigdy wiecej nie czytam jego postow a tym bardziej nie odpisuje bo i po co?
Moze i Zolnierz kiedys zorganizuje pielgrzymke dla Polakow to obiecuje ze ja tez pojade, a znam kilkadziesiat ciekawych bazylik i miejsc objawien w calej Ameryce .
Zostancie z Bogiem
Katolik S.J

11 Mar 2009 21:17
Awatar użytkownika

:? Zolnierzu , a po czym wnosisz ze jest Bog? :roll:

11 Mar 2009 22:33

Tu Ordynans starego w odpowiedzi dla ciebie piegusie !
Ja ci wyjasnie wszystko o Bogu ale musimy sie spotkac - podaj adres to przybede w kazde miejsce i o kazdej porze.

12 Mar 2009 02:17
Awatar użytkownika

:o O ku.. ale jazda :shock: i kto mowi ze tu jest nudno :P
Panie Edku zna Pan przeciez moich rodzicow niech Pan powie temu dziadkowi z wojska zeby mnie nie molestowal bo nie jestem jakis psycho albo pato :?
Jak przeczytalem ostatni list do mnie to mi puscily zwieracze i nie wiem jak sie to nazywa po wojskowemu ale poprostu sie zesralem ze strachu :oops:
Teraz mam czkawke i nie moge pisac na forum :?
Ze strachu przed zolnierzem trzesa mi sie rece i az sie boje isc zrobic siusiu zeby sobie nie pomarszczyc kardynala :oops:
Ratunku Panie Edku bo gwalca mnie psychole na pana forum :shock:

Blokada IP.
Do czasu powrotu wlasciciela forum (ok. 16 marca) , jako administrator podjolem decyzje o zablokowaniu IP - piegus -
admin

12 Mar 2009 02:52

To sie zdarza na kazdym forum,ze tacy jak "piegus' zaklocaja zdrowa dyskusje.
Z powyzszego wpisu wynika ,ze osobnik jest mlodym czlowiekiem,ktory nie odebral starannego wychowania od swoich rodzicow , o szkole nie wspominajac.
Wspolczuje im bardzo !

Wczoraj jeden z takich bogatych synalkow strzelal do swych mlodych rowniesnikow w niemeickiej szkole sredniej i liczyl trupy.
Mam nadzieje,ze "piegus" ma chociaz wyksztalcenie podstawowe ( co widac po wpisach w akzdym temacie) ,o kulturze nie bede sie wypowiadal w dziale tematycznym gdzie dominuje slowo Bog.

Boze miej takich ludzi w opiece i daj im przeblyski rozumu !

Administracji dziekuje za czujnosc i szybka reakcje na swym portalu,jednoczesnie mam propozycje aby takich ludzi jak "piegus" i jemu podobni ujawniac z imienia i nazwiska oraz z miejsca skad pisza.
To najlepsze lekarstwo (lepsze od blokady) na takie NIEPOLSKIE zachowania.
Wtedy ich wlasny wstyd wykluczy ze srodowiska jak jego najblizsi wyczytaja jakiego to mamy "bohatera" skrywajacego sie pod nickiem !
Co ciekawe ,taki jeszcze przyznaje sie na znajomosci z gospodarzem stawiajac jego samego w "swietle reflektorow".

12 Mar 2009 13:42
Awatar użytkownika

Bedziesz mial takich prowokacji wiecej Czlowieku bo powinienes sobie zdawac sprawe z tego ze szacunek dla wiary upadl za sprawa Szatana i dzisiaj malo kto tak naprawde wierzy w Boga.
Kilku niedobitkow moze by stanelo w obronie wiary i religii ale reszta bedzie stala z boku i krzyczala za Rabinami "Na krzyz z nim"
Nie dziw sie dobry czlowieku (mniemam zes doby do masz dobre intencje) ze jestes atakowany zwlaszcza przez rozwydrzona mlodziez ktora Zydzi rozpuscili po swiecie jak bezpanskie psy, bez Boga , bez Honoru i bez Ojczyzny.

14 Mar 2009 23:52

Miejmy nadzieje,ze Polakom nikt z serca nie wyrwie wiary w Prawdziwego Boga,
Zatrwaza mnie odchodzenie ludzi wierzacych i zwatpienie w istnienie Boga,bardzo czesto kierujac sie nieopowiednim dzialaniem (gorszacym) innych wierzacych ,jak i niegodnym postepowaniem osob duchownych.

15 Mar 2009 01:37
Awatar użytkownika

Zolnierzu czy mozesz przedstawic definicje prawdziwego Boga, chetnie sie temu przyjze z bliska . a potem opowiem wnukom ze poznalem Zolnierza ktory znal Boga.
Tylko nie pisz ze rozmawiasz z krzakami po kryjomu bo tego Gitowca juz znam , On nie rozmawial z Bogiem tylko sie poprostu nacpal marychy i bredzil .

15 Mar 2009 02:46
Awatar użytkownika

Trudno pytanie nazwac prowokacja, ja poza szczenackimi wybrykami nie dostrzeglem zadnych prowokacji na tym forum.
Z chwila gdy zostanie zaspokojona ciekawsc pytajacego skonczy sie " prowokacja " pod warunkiem ze bedzie to konkretna i zadowalajaca odpowiedz nie koniecznie wyczerpujaca i z gornej polki , Ty sam powinienes ocenic rozmowce i dopasowac riposte do umiejetnosci napastnika .
Ksiedza ludzie czesto pytaja czy jest Diabel ? i co uwazasz ze to tez prowokacja? albo z innej beczki po wizycie domokrazcow Swiadkow Jehowy Katolik ma prawo spytac ksiedza o opinie na ten temat czy to tez jest "prowokacja"
Czlowiek ktory bierze na siebie ciezar odpowiedzialnosci za okreslona grupe osob (partia, kolko, religia etc.) musi byc przygotowany na pytania z wewnatrz i zewnatrz nie koniecznie od wrogow i stopien przygotowania merytorycznego do zadawanych pytan bedzie zasadniczym miernikiem przewodnika stada.
Do boju Zolnierzu i nie lamentuj tylko walcz z intrygatorami o swoje stadko ktore widzi w Tobie przewodnika a nie cierpietnika.

15 Mar 2009 17:28
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość