Obecny czas: 23 Sty 2018 05:54

Regulamin forum

W celu zachowania powagi na forum dotyczącym wiary w Boga, wszystkie teksty zamieszczane na tym forum są wczesniej autoryzowane przez moderatora.
Aby pisać , należy się wcześniej zarejestrować.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Stary Zolnierz ma glos 
Autor Wiadomość

Post Re: Stary Zolnierz ma glos
Alez nie ma sie co zapowietrzac,mamy Wielki Post,okres zadumy kazdego katolika ,ktory zaczal sie od Popielca i posypania glowy popiolem jako symbolu naszej marnosci na namarnosciami tego swiata.

Zrobimy sobie i tu "forumowe rekolecje".

Zobaczysz Edward jaka bedzie ogladalnosc tego forum.
Czas najwyzszy spojrzec w oczy BOGU i diablom (ludziom dobrym tez) , dokonac rachunkow sumienia,w tym narodowego.
Czy aby wszystko zrobilismy z WOLA BOZA,czy czcimy OJCA i MATKE ,w tym nasza OJCZYZNE POLSKE ?
Uderzmy sie w piers i przyznajmy do grzechu ZANIECHANIA NASZEJ OJCZYZNY zezwalajac na jej zajecie bez obrony z naszej strony przez wszystkich , wszystkiego tego co nasze ,tego co zabrali nam obcy.

Kto pierwszy do dyskusji ?

Bedzie tez "grzechow odpuszczenie na forum" ,szczegolnie dla tych co juz nic wiecej w obronie nie mogli zrobic nie majac wsparcia ,ze lzaami w oczach musieli opuscic POLSKE nie majacy tez do niej mozliwosci powrotu,czesto scigani pzrez diabelskie prawo.

Wraz ze Swietami zaspiewamy - ALLELUJA i zakrzykniemy ZWYCIESTWO - POLSKA ZMARTWYWSTALA !!!

08 Mar 2009 02:05
Administrator
Awatar użytkownika

Epilog.
" Zmartwychwstanie " Lusia Oginska konczy zejsciem z krzyza Jezusa Chrystusa , mysle ze Polski Narod chcac zmartwychwstac najpierw musi "zejsc z krzyza" to znaczy przestac "cierpiec" i pieprzyc farmazowy o nieszczesliwym zyciu tylko zabrac sie do roboty w zamiataniu wlasnego domu.
Pierwszym warunkiem zmartwychwstania narodu musi byc wola oderwania sie od prozy zycia ktora skazuje Polakow na wegetacje z pogranicza slamsow trzeciego swiata, tzn. sprowadza Duchowo inteligentny Narod do poziomu malpy.
Musi zmartwychstac wola bycia Polakiem a nie wiesniakiem z Peru czy Boliwii ktory sposobem myslenie daleko nie odbiega od Murzyna albo Araba.
Zadajcie sobie pytanie "Czy musze cierpiec?" czy to jest wola mojego Boga czy moze jest to wola Szatana?
Jesli moj Bog kaze mi cierpiec to znaczy ze to nie jest moj Bog tylko Bog obcy ktory moje cierpienie wykorzystuje do napelnienia brzuchow jakis koczujacych skurwieli, a zatem gdzie jest moj BOG?
Lusia Oginska epilog w sztuce zmartwychwstanie kieryje na zejscie z krzyza co jest bezposrednia przyczyna zniszczenia Szatana i to samo musi uczynic Narod Polski czcac zyc dostatnio i szczesliwie.

08 Mar 2009 02:56

Bardzo dobrze to ujales :"ZEJSCIE Z KRZYZA" !
To jest wlasnie to co POLAKOM i innym narodom potrzeba bez odwlekania czasu lub stania w miejscu .
Bog dla swego SYNA JEZUSA potrzebowal tylko nie cale trzy dni aby udowdnic tym co go ukrzyzowali i powiedziec -JA JESTEM,przebywam i zyje wsrod was ,jestem w sercach i myslach dobrych i pokojowo nastawiaonych ludzi tego swiata !

Szatan mieszkajacy pod skora wszelkich barbarzyncow i oszustiow zostal zdeptany jednym pociagnieciem.

Niech zadrza wszystkie pobielane groby i marmurowe pomniki stawiane w alejach zasluzonych dla ludzkiego scierwa zlych ludzi !!!
Niech ci zli ludzie natychmiast stana przed obliczem BOZYM i dokona sie dla nich SAD OSTATECZNY,bo zlo nie ma prawa panoszyc sie w dzsiejszym swiecie.
Przejdzmy wiec do pierwszego kazania rekolekcyjnego na forum w zalozonym temacie (patrz,czytaj i zabieraj glos w tym dziale). w tym dziale)

08 Mar 2009 10:17
Awatar użytkownika

Zobaczymy Zolniezu czy chcesz faktograficznej polemiki czy tylko masz ochote sie sprawdzic jako "kaznodzieja biznesmen" ktory przywlaszcza sobie Boskie prawa i chce pelnic role nadrzedna nad czlowiekiem. :roll:
Tak dlugo tu zagoszcze jak dlugo bede mogl mowic , jak mnie nie bedzie to zanaczy automatycznie ze zostalem przez Zolnierza "obrzezany" 8-) bo po jednej "korekcie" juz sie tu nie pojawie.

08 Mar 2009 17:51

Odpoczales od zlych mysli ? To dobrze ,nikt cie nie zrugal ,Bog dal ci zycie i wolna wole ,postepujesz jak uwazasz.
Co do kaznodziejstwa mozesz i ty kaznodzieja zostac,glos swoje prawdy i swoj swiatopoglad a ja ci nie bede w tym przeszkadzal,obys tylko innym inaczej wierzacym nie dokuczal i nie robil spustoszenia we wierze kazdego czlowieka.
Inna sorawa jest z ludzmi nie wierzacymi,na tych musisz uwazac,gotowi sa krzyze niszczyc ,kaplliczki demolowac ,bywa,ze i na wierzacych sie targnac,
Chetnie cie poczytam, inni byc moze tez,wzglednie beda nas omijac.

19 Mar 2009 22:31

"JUDASZ ISKARIOT" NASZYCH CZASOW - Jan Pawel II
http://www.revisionisthistory.org/christian1.html

"KAJFASZ WATYKANU" - Benedykt XVI
http://www.revisionisthistory.org/revisionist15.html

20 Mar 2009 04:48

"The Plot against the Church" (Spisek przeciw Kosciolowi) - Maurice Pinay
http://www.archive.org/details/ThePlotAgainstTheChurch

Open source books - Format PDF (994 kb)

20 Mar 2009 05:20

Ks.prof. Michal Poradowski

Talmud czy Biblia? - gdzie są korzenie Chrześcijaństwa?
Trzydziestolecie II Soboru Watykańskiego
Kościół od wewnątrz zagrożony
Problemy Drugiego Soboru Watykańskiego
Źródła współczesnego ekumenizmu
Nowy Światowy Ład
Dziedzictwo rewolucji francuskiej

http://polonica.net

20 Mar 2009 06:03

No i dobrze,ze to wszystko czytasz i innym polecasz ale czy wyciagnales z tego chociaz jeden wniosek ,dales swoja tresc /mysli plynaca/ce z tego ?
NIE !
Ty podobnie jak Elzbieta Gawlas dzialacie na podobnej czestotliwosci - brac wiedze ,powielac,ja polecac innym !
Co jednak sami tworzycie ?
Balagan na kazdym forum gdzie was spotykam,czesto niepotrzebne pyskowki,rywalizujecie ze soba o madrosc i nieomylnosc ,a to przeciez bardzo brzydkie cechy kazdego czlowieka obojetnie z jakiego narodu pochodzi.
Oboje walczycie o Polske z Kanady co z gory stawia was na pozycji przegranej.

Wezcie dla przykladu naszego gospodarza,on wklada serce i dusze o to aby POLSKA BYLA POLSKA !
Jezdzil do niej gdy go nie scigano ,krecil tam filmy dokumentalne ,dawal ich przekaz calemu swiatu,rozpoznawal kazda biede i krzywde,rozmawial z prostymi ludzmi nie szczycac sie swoja majetnoscia ,nie wiem czy nawet nie dawal im na chleb .

A wy co ?
Ruszyliscie chociaz tylki i wyszliscie do ludzi z odslonieta przylbica ,widac was chociaz na jednym spotkaniu i mamy przekaz z tego spotkania,manifestacji,demonstracji lub zawolania publicznego w realu a nie cyberprzestrzeni ?
NIE i jeszcze raz NIE !
Wprawdzie Elzbieta Gawlas startowala do wyborow prezydenckich ale czy jezdzila na spotkania po calej Polsce z ludzmi z Polakami,aby mogli poznac ja i jej program ratowania Polski ?
Jezdiles TY "401 autobahn -ie" ,byles chociaz raz wsrod ludzi i dla ludzi ,wyjasniles im bezposrednio kto wrog a kto przyjaciel ???
Do mnie to nie dotarlo.
Tak wiec ty nieznany mi czlowieku ( 401 autobahn) nie rob sobie autoreklamy dajac tylko linki do stron i forum,ksiazek i filmow ,bo jaka to dzialalnosc i czym sie chwalic .
Troche skromnosci Don Kichotcie , a i ciebie ludzie polubia i zrozumieja widzac prawdziwego bohatera bez maski,ktory wszem i wobec ubliza od matolow i innych epitetow na forum ludziom nieznanym,znajacych ich tylko w ceberprzestrzeni.
Kim ty jestes ?- prochem marnym ,ktory jutro moze zaryc nosem w latarnie uliczna czy bruk i juz wiecej nie wstac .
Rozwagi czlowieku !
Wiecej nie ublizaj ludziom ,bo to z miejsca kompromituje cie nie tylko jako Polaka ale i czlowieka bez braku honoru ,kultury czy oglady towarzyskiej !
Wstydz sie :oops:

20 Mar 2009 10:40

Posłanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego do członków loży masońskiej, niedawno reaktywowanej w Warszawie, loży żydowskiej B’nai B’rith wygłoszone przez minister Ewę Junczyk-Ziomecką - [Warszawa, 9 września 2007 r.]

Panie i Panowie!
Blisko 70 lat temu, w 1938 r., dekretem Prezydenta RP, w wyniku absurdalnych obaw, nieporozumień oraz wprowadzenia w błąd, zakazano działalności polskiej sekcji B’nai B’rith. Należy uznać za symboliczny gest, że dziś staję przed Państwem jako przedstawiciel Prezydenta RP, aby powitać Was i Waszą organizację, która po raz drugi rozpoczyna działalność w Polsce. Otwarcie loży B’nai B’rith w Rzeczypospolitej Polskiej, po tylu latach nieobecności, jest szczególnie ważne, również z innego względu. Organizacja ta, utworzona 164 lata temu w małej nowojorskiej kawiarni przez 12 żydowskich imigrantów z Niemiec, stała się dziś jedną z najważniejszych organizacji walczących z rasizmem, antysemityzmem i ksenofobią. Polska jest wdzięczna za działania, jakimi Liga przeciw Zniesławieniom [Anti-Defamation League] założona przez B’nai B’rith, współpracując z Amerykańskim Kongresem Żydowskim, wsparła nasze starania o zmianę nazwy obozu Auschwitz i przeciwstawiła się używaniu określenia "polskie obozy koncentracyjne". Jestem zadowolona, że tak, jak było w zwyczaju przed wojną, członkami B’nai B’rith są wybitni polscy obywatele: naukowcy, pisarze, osoby zaangażowane w działalność społeczną. W czasie, gdy stosunki między Polską a Izraelem należą do najlepszych w Europie, powinniśmy starać się o stałe polepszanie stosunków polsko-żydowskich. To wymaga stałych wysiłków i gotowości do kompromisu. Nie jest to łatwe, lecz wierzę w Państwa zobowiązanie, które będzie mieć znaczący wpływ na wzajemne zrozumienie Polaków i Żydów. W związku z tym pragnę odwołać się do statutów Waszego stowarzyszenia, które odnoszą się do "ducha tolerancji i harmonii" i utrwalenia "wspomnienia Holokaustu w społeczeństwie". Mam nadzieję, że częścią wypełnienia tego programu będzie Wasza pomoc w zwalczaniu nieprawdziwych i szkodliwych poglądów, które pojawiają się w świecie, np. w postaci opinii o odpowiedzialności Polski za powstanie obozów koncentracyjnych. Mam również nadzieję, mimo iż statut Waszej organizacji nie przewiduje "utrwalenia pamięci o życiu i osiągnięciach polskich Żydów", ta wyjątkowa historia obejmująca ponad 800 lat, zostanie uwieczniona przez Was w świadomości polskiego społeczeństwa i w świecie. Proszę pozwolić mi zakończyć cytatem słów Jego Świątobliwości Papieża Benedykta XVI, który w grudniu 2006 r., przyjmując przedstawicieli B’nai B’rith, powiedział: "Nasz niespokojny świat potrzebuje świadectwa ludzi dobrej woli, inspirowanych przeświadczeniem, że wszyscy z nas stworzeni na obraz Boga posiadają niewyobrażalną godność i wartość. Żydzi i chrześcijanie są powołani do współpracy w uzdrawianiu świata przez promowanie duchowych i moralnych wartości opartych na naszej wierze. Powinniśmy coraz bardziej być przekonani do dawania przykładu naszej owocnej współpracy". Dziękuję, Panie i Panowie.Ewa Junczyk-Ziomecka, Podsekretarz stanu Kancelaria Prezydenta RP.

20 Mar 2009 16:56
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość