Obecny czas: 21 Maj 2018 05:25

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Dobre Video 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Post Dobre Video

Na pohybel Zydom

23 Sty 2009 08:14

Post Re: Dobre Video
Pierwsze slysze ze w Polsce sa takie gazety .-
Napiszcie gdzie mozna kupic narodowa prase bo z tego co ja wiem wszystko jest zakazane.

27 Sty 2009 18:07

Dostalem "tylko Polska" w Ruchu na Grunwaldzkiej ale musialem pytac bo jest pod lada i nie we wszystkich kioskach.
Nikt z moich znajomych nigdy nie slyszal o takiej gazecie a pytalem kilkanascie osob.

28 Sty 2009 10:25

Student,
Domyslalem sie, ze cos ukrywasz, poniewaz kazdy Polak-Narodowiec slyszal o gazecie "Tylko Polska".
Nawet jest strona na internecie:
http://www.polskapartianarodowa.org/tp/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=28&Itemid=78
Jak najszybciej nadrob zaleglosci.
Przy okazji polecam strony:
http://www.polonica.net
http://www.pogonowski.com

28 Sty 2009 16:57

Stary Ty cierpisz na megalomanie "wszyscy wiedza...? o czym Ty bredzisz ? mozliwe ze sa srodowska w ktorych sie przerabia tematy narodowe ale ja mam innych znajomych i nie wiem czy sie nawet sam podziele informacja o gazecie bo jak pytalem to robili karpia.
Znasz realia jakie tu panuja? to Cie oswiece.
Stracilem caly dzien na szukanie gazety "Nacjonalista" ktorej nazwa padla na procesie , w punktach sprzedazy prasy nikt nic na ten temat nie slyszal.
Dopiero w jednym z kioskow "Ruch" kobieta powiedziala mi ze sama nie sprzedaje tego typu prasy ale przed wiaduktem jest mozliwe ze znajde jakis tyltul.
Poszedlem i faktycznie dowiedzialem sie ze "Nacionalisty" nie bylo ale zaoferowano mi kilka gazet tego samego wydawcy z ktorych wybralem "Tylko Polska"
Nie podniecaj sie bo wcale nie byla to sterta gazet tylko ostatni egzemplarz (mozliwe ze jedyny) bo kiedy spytalem czy sie sprzedaje tego typu prasa ,- kobieta spojzala na mnie i ze smutkiem pokiwala glowa przeczaco.
Po zadnych stronach nie szperam bo juz nie raz zaplacilem frycowe za zawirusowanie komputera i co mnie obchodzi jakis Pogonowski czy Twardowski? kto dzis klika na linki? tu sie przerabia "Nasza Klasa" "Onet" i tematy w stylu "co pije Doda"
Nie stawiam przed soba za cel zgnebienie waszego forum, ale dowiedzialem sie o akcji S. Bastowskiego w sprawie odszkodowan i przypadkowo znalazlem sie na tej stronie internetowej , po przeczytaniu kilku tekstow ucieklam i dopiero teraz zaczynam sie powoli przyzwyczajac do jezyka jakim sie poslugujecie.
Powtarzam ,nie tylko ja ale malo kto w Trojmiescie (znam setki ludzi) jest zainteresowany Narodowcami.
Moze Cie to "oswieci" i przestaniesz udawac ze docierasz do wszystkich.
Wyjde z psem to popytam na osiedlu czy ktos z sasiadow slyszal temat " Narodowcy w Gdansku " moze skoryguje moje dane, ale widze teraz ze dystans pomiedzy Polska a Polonia jest 100 X wiekszy niz myslalem.

28 Sty 2009 18:48
Administrator
Awatar użytkownika

Prosze wejsc na ten link.
viewtopic.php?f=3&t=8&start=40

28 Sty 2009 20:40
Awatar użytkownika

To jest tez dobre video jak sie Zydzi bawia z Bronkiem w chowanego.

Dobrze jest miec taki film na pamiatke jak bedzie trzeba wylawiac ryby z sadzawki na koszerna zupe bo tu sa prawie wszystkie koszerne w sam raz na Chanuka. :lol:

29 Sty 2009 08:28
Awatar użytkownika

Tez dobre :lol:

29 Sty 2009 08:41
Awatar użytkownika

Retrospekcja :cry:

29 Sty 2009 08:44
Awatar użytkownika

Teraz to mnie mozecie pocalowac w dupe tylko uwazajcie zeby was robaki nie pogryzly.
W piekle jest SUPER wpadnij Adasku to zobaczysz panienki, Bartos robi w bufecie.
Kliknijta na linka i chocta kunom , Adasku przynies wajagre bo sie konczy.
http://www.youtube.com/watch?v=aCHB_xd7 ... re=related

29 Sty 2009 09:25
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości