Obecny czas: 26 Lut 2018 03:03

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
 Wiadomość dla Pana Maciejczyka 
Autor Wiadomość

Post Wiadomość dla Pana Maciejczyka
Szanowny Panie Maciejczyk Pan może pisać a ja nie, Pan może kogoś opluwać i pisać różne insynuacje wydające się Panu
stwierdzeniami według Pana. Pana stwierdzenia są najgorsze ze wszystkich, tylko Pan tego nie rozumie i nie dostrzega.
Bo Pan jest bardzo małym człowieczkiem, a wydaje się Panu
kim Pan to jest. To Pan wszystko robi żeby Polskę zniszczyć, Pan jest jak ta żmija . Bo dlaczego Pan zamyka
Forum, bo jeszcze trochę i pana by zaczęli wszyscy opluwać
bo poznali by się na Panu. Jeśli Pan tego nie puści to ja
i tak wydrukuje gdzie indziej, gorsze pismo kim Pan jest,
Pan jest normalnym ?.
Witko

25 Maj 2009 23:25
Awatar użytkownika

Post Re: Wiadomość dla Pana Maciejczyka
Masz racje Witko, Maciejczyk to jest polska swinia ktora dziala na korzysc Rosjan, bo wiem ze jest ruskim agentem juz od lat dziewiedziesiatych.
Takich ludzi powinni wieszac za jaja.

25 Maj 2009 23:46
Administrator
Awatar użytkownika

Panie Witko, w przeciwienstwie do Pana, ja posluguje sie prawda.
Jesli uwaza Pan ze usuwam teksty ktore niby sa przez Pana zamieszczane na tym forum , to prosze je zamiescic ponownie , poniewaz ani ja ani zaden z administratorow dotychczas nie usuwal postow Witko.
Nawet jak sie z Panem nie zgadzam to do konca istnienia forum zachowam zasade zawarta w regulamine.
Moze Pan miec inne zdanie niz ja , poniewaz wielu ludzi sie ze mna nie zgadza z byla Zona wlacznie, ale prosze mnie nie oskarzac o klamstwo poniewaz wszystkie teksty dokladnie sprawdzam i konfrontuje z faktami.
Faktycznie jestem malym czlowiekiem i tego nauczyli mnie ludzie wieksi od Pana, dlatego mam pelna swiadomosc ze - czy Edward Maciejczyk jest czy go nie ma, swiat bedzie funkcjonowal jak dotychczas.
Czekam na teksty ktore rzekomo byly usuniete z tego forum.

Ps. Mam prywatne pytanie .
Czy grupa ktora Pan reprezentuje byla obecna z transparentami w sierpniu 2008 roku pod kosciolem sw. Brygidy w Gdansku a nastepnie pod Pomnki Stoczniowcow?
Chce tylko odswiezyc pamiec czy chodzi o grupe ktora zaprosila mnie i Stanislawa Bastowskiego do biura w budynku pod wiaduktem obok dworca PKP w Gdansku.
Prezes sie spoznil wiec podczas czekania przeczytalem kilka ulotek, poinformowalem obecnych ze pomylilem adres i wszyszlismy.
Chce wiedziec czy to Pan byl wowczas prezesem tej grupy, poniewaz wyrzucilem ulotke.
Przyznam ze transparenty byly widoczne i ludzie skupieni wokol tych transparentow mi naprawde zaimponowali po kilku zamienionych zdaniach zgodzilem sie pojsc na spotkanie.
Jesli to nie o Pana chodzi to prosze mnie poprawic, a natychmiast usune ten wpis.
Czesto sie tak dzieje ze wartosciowi ludzie sa podstepnie przechwytywani przez koczownikow azjatyckich i robieni w tego co sie sika, tak bylo z NOP. ONR. LPR. Samoobrona itp.
Na szczescie nigdy sam nie zamoczylem nogi w zydowskim szambie, mimo ze jestem "malym czlowiekiem"

26 Maj 2009 03:56

WSD
Kto jest kto zawsze sie dowiemy choc "czasem po czasie".
To boli,ze Polacy nie ufaja sobie moze dlatego,ze tak czesto nastawiani sa na siebie przez naszych wrogow i to wszedzie .
Spotkajcie sie Panowie i wszystko sobie wyjasnijcie.
Pamietajcie tez,ze naczelny wodz jest zawsze jeden :!:
Polska jak narazie jeszcze takiego nie wybrala ,nawet prezydent z premierem wzajemnie sie neguja.
Oto "polska".

WSD

26 Maj 2009 09:20
Administrator
Awatar użytkownika

Zolnierzu. Polacy sobie ufaja "polacy naturalizowani" (dobre haslo kupuje) nie ufaja rdzennym Polakom poniewaz nie wszyscy rdzenni Polacy wisza na krzyzu i czasem ktorys moze przywalic w skundlony ryj "polaka naturalizowanego".
Wzajenme napuszczanie Polakow przeciw sobie jest znamienna cecha wlasnie azjatyckich kundli koczujacych w Europie.
Powtarzanie sloganow w stylu "Polacy sobie nie ufaja" pozostawie bez komentarza...
Ja Polakom ufam bezgranicznie , pod warunkiem ze sa to Polacy z wolnym Slowianskim Duchem.
Kundla wyczuwam na odleglosc i wiem ze podobnie reaguja wszyscy Rodacy.
Jedynie sekty azjatyckie nakazujace "tolerancje" wobec przybledow i kundli, hamuja tych ktorzy sa przybici do krzyza, ale i Oni powoli sie odrywaja bo zaczynaja myslec samodzielnie.

26 Maj 2009 16:27

WSD
To dlaczego ty kundli zatrudniasz u siebie za miche ?
Powierzasz im mikrofon,kamere,samochod ,podobno cale "studia filmowe".Zorganizwales portal internetowy dumnie nazwany "suwerennosc" i dales administrowanie kundlom.
Nie widzisz jak oni cie osmieszaja swoimi wpisami.Masz jakas "kundelke czy kundla",ktory potrafi wymascic artykul,felieton lub chocby tylko budujacy i aktywizujacy do dzialan post swojego autorstwa :?:
Przeciez to faktycznie ciemnogrod emigracyjny w dodatku nie wiadomo skad, kompromitujacy nie tylko siebie swym wulgarnym wyslawianiem ale wszystkich tych,ktorzy tu kiedys pisali i widzac taki poziom "naczalstwa" i administracji wstydza sie tu juz wiecej wejsc i pisac.
Wez zamykaj to forum jak najszybciej i wstydu oszczedz Polakom,jak nie widzisz ,co nawet z toba wyprawiaja.
Nie chwytaj wszystkich srok za ogon ,bo i tak ich nie zlapiesz :!:

WSD z trerenu Polski prosila umiescic powyzsza tresc.

26 Maj 2009 17:59
Awatar użytkownika

Ja nie jestem kundlem palancie i wypraszam sobie takie insynuacje.

26 Maj 2009 18:15

WSD
Pewnie,ze nie,bo nie potrafisz nawet szczekac i wydajesz tylko szczeniece piski .

WSD

26 Maj 2009 21:50
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość