Obecny czas: 21 Lut 2018 12:46

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
 Bojkot Sanhedrynu 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Post Bojkot Sanhedrynu
W zwiazku z nasilajacymi sie atakami "polskiej?" prokuratury proponuje zbojkotowanie wszystkich zarzutow z paragrafow 256 i 257 (antysemityzm itp.) jako niezgodnych z etyka prawnicza i anty polskich prowokacji.
Stawianie sie na wezwania z w/w paragrafow napedza tylko koniunkture skorumpowanemu przez Zydow Sanhedrynowi ktory zarabia na przesladowaniu Polskich Obywateli kasujac pieniadze za sfingowane procesy jak za czasow NKWD.
Podaki kradzione bezprawnie Polskim Obywatelom sa wydawane na sciganie Polakow oraz wyplaty dla zydowskich sedziow i prokuratorow, nie dajcie sie wciagac w zydowski kabaret bo stracicie czas i pieniadze na sponsorowanie patologii.
Jako pierwszy pokazalem srodkowy palec prokuratorce ktora przedstawila mi zarzuty ze niby napisalem ze "w Polsce wladza powinna byc w rekach Polakow" za co grozilo mi kilka lat wiezienia.
Ponizej godnosci Polaka i Slowianina jest stawanie sie dobrowolnie przed Sanhedrynem i upokarzanie przed azjatyckim okupantem i udawanie ze sie wystepuje przed wymiarem "sprawiedliwosci".
Zobaczcie intrygi Sanhedrynu a przekonacie sie ze trzeba skonczyc ta odwieczna patologie i nie sponsorowac zawodowych bandytow w togach.
http://www.wieczernik.com/film/ewangelia.html
Edward Maciejczyk
Ps. Jak najszybciej musi byc powolany Polski Trybunal Narodowy w celu zastopowania i likwidacji patologii zydowskiej infekujacej coraz to nowe dziedziny zycia Polakow.

18 Sty 2009 18:09
Awatar użytkownika

Post Re: Bojkot Sanhedrynu
Czytalem artykul w Kurierze i przyznaje ze ostro Pan "drajwuje"
W srodowisku mlodej emigracji jest to narazie przyjmowane z rezerwa ale dzisiaj byla ostra dyskusja na budowie.
Stalem po Pana stronie i wygralem na punkty pojedynek z piwoszami od TVN ktorzy na koniec przyznali mi racje.
pozdrawiam ;)
M. J.

20 Sty 2009 00:01

Artykul 54 Konstytucji RP

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić
obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

http://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/2.htm

Pamietam, ze historyk H.Pajak mial podobne problemy i byl oskarzony o "antysemityzm" i "rozpowszechnianie antysemickich informacji".
Z tego powodu byl kilkakrotnie wzywany przez polskojezyczne sady, lecz nic nie zdolali mu udowodnic.
Niemniej w wyniku nalotow policyjnych na wydawnictwo "Retro", zarekwirowano jego ksiazki.

Dla Polakow jest to wazny wniosek, ktory ukazuje jak rozpanoszylo sie zydostwo w Polsce i jak wielki ma wplyw w Polsce oraz wplyw na zycie codzienne Polakow.

20 Sty 2009 02:03
Administrator
Awatar użytkownika

"polska" konstytucja mozna sobie podetrzec dupe poniewaz byla napisana przez koczujacych przybledow z I-sra-ela i wprowadzona w zycie przez Kalmuka Sztolcmana.
Konstytucje nalezy dopiero napisac i to jest zadanie Polakow , ale nie tych "polakow" ktorych rodzice dostali Polskie obywatelstwo od Stalina i ktorzy splodzili bekarty smrodzace w Europie czosnkowymi wydechami , tylko prawdziwych Polakow z pokolenia na pokolenie kultywujacych Polskie tradycje Narodowe (nie mylic z azjatyckimi).
Taka konstytucja musi miec w pierwszym punkcjie zawarta definicje Polski i Polaka a drugi punkt musi mowic ze Zyd urodzony w Polsce nigdy nie bedzie Polakiem tak jak swinia ktora przyjdzie na swiat w kurniku nigdy nie bedzie kogutem, nawet jak dostanie paszport koguta zawsze bedzie to swinia.
Polak musi byc gospodarzem Polski a nie azjatyckie scierwo okupujace Europe.
Reszta w zasadzie jest niepotrzebna bo i tak wszystkimi konstytucjami na swiecie mozna sobie podcierac dupe tak jak umowami pisanymi przez bankierow.

Ps. Jeszcze przez kilka miesiecy Konstytucja USA bedzie miala sladowe znaczenie ale juz niebawem Murzyni zrobia powtorke z RPA gdzie w przeciagu kilku lat od wprowadzenia "demokracji" wymordowano kilkaset tysiecy Bialych Ludzi.

21 Sty 2009 01:37
Administrator
Awatar użytkownika

Dziekuje za dpowiedz i kontakt napewno skorzystam.
Moj znajomy pytal mnie jak sie zakonczylo Pana "zatrzymanie" na lotnisku.
Jezeli to mozliwe prosze o informacje
Serdecznie pozd. zofia
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Najpierw korekta nie bylem zatrzymany tylko ARESZTOWANY bo tak figuruje w aktach Departamentu Stanu USA "Aresztowany przez Policje w Polsce" 18 pazdziernika 2007 roku

Odpowiedz dla Pani Zofii
W telegraficznym skrocie postaram sie Pani opowiedziec o calym incydencie.
Po wprowadzeniu w 1997 roku przez Sztolcmana przywiezionych od Nowojorskich Zydow paragrafow 256 i 257 k/k prokuratory rozpoczely poscig za Polakami broniacymi Polskiej Racji Stanu i na liscie tzw. "antysemitow" przeszkadzajacych Zydom w rozkradaniu Polski znalazlem sie rowniez ja.
18 pazdziernika 2007 roku po wieloletnim sciganiu listami gonczymi zostalem aresztowany na lotnisku Okecie w Warszawie i zaprowadzony na przesluchanie do oficera dyzurnego ktory wreczyl mi nakaz aresztowania wystawiony przez prokurature w Bialymstoku.
Mialem byc przewieziony do Bialegostoku i moglem bez postawienia zadnych zarzutow byc zamkniety w nieskonczonosc w ramach "walki z terroryzmem"
Uratowal mnie paszport amerykanski i to ze po rozmowie z konsulem podpisalem oswiadczenie ze dobrowolnie przyjade do Bialegostoku 20 grudnia 2007 roku na przesluchanie w/s nr.....
Mimo ze wiedzialem dokladnie kto i za co mnie sciga (nie wszyscy w Polsce caluja w dupe Zyda) poniewaz moja rodzina byla przesladowana przez kilka lat oraz przesluchiwana przez ABW i Policje, nie bylem pewien jakie dokladnie zarzuty przedstawia mi Sanhedryn.
Bedac w USA skontaktowalem sie z kilkoma prawnikami w Polsce ktorzy zadeklarowali pomoc prawna.
Najpierw pojechalem do W-wy na spotkanie z Romanem Giertychem i podczas tego spotkania zdecydowalem ze nie bede sie jako Polak ponizal stajac przed Zydowskim Sanhedrynem oskarzony przez zydowskiego prokuratora i "broniony" przez zydowskiego prawnika.
Pojechalem do Bialegostoku sam na spotkanie z prokuratorka Izabela Bohdziewicz (Luna Bristigerowa bis) ktora przedstawila mi wszystkie zarzuty z ktorych bylem scigany.
Po zapoznaniu sie z wytrzepanymi z obrzezanych czlonkow aktami ze niby cos kiedys napisalem co sie nie podobalo Zydom w Polsce i dlatego prokuratora mnie scigala kilka lat w mojej wlasnej Ojczyznie za pieniadze Polskiego podatnika.
Odmowilem skladania zeznan i powiedzialem prokuratorce ze zlamala miedzynarodowe prawo aresztujac Amerykanskiego dziennikarza podczas wykonywania obowiazkow sluzbowych i ze to Ona jest przestepca a nie ja.
Bylem pewien ze prokuratorka odlozy akta na polke i sprawa bedzie zakonczona, podalem adres korespodnencyjny i czekalem na decyzje.
Po kilku tygodniach otrzymalem list z Bialegostoku informujacy o skierowaniu mojej sprawy na droge postepowania sadowego z paragrafu 256 i 257 k/k.
Odpowiedzialem na 8 kartkach maszynopisu ze dobrowolnie wiecej nie bede bral udzialu z Zydowskim cyrku i zadam powolania Polskiego Trybunalu Narodowego w celu likwidacji szumowiny litwackiej przyslanej przez Stalina do Polski ktora od 1945 roku po dzien dzisiejszy sterroryzowala Polski wymiar sprawiedliwosci.
Jeden egzemplaz wyslalem do Bialegostoku, drugi do Ministerstwa sprawiedliwosci a trzeci do prasy ktory w calosci byl wydrukowany w Kurierze Codziennym w Chicago na wiosne 2008 roku.
Od tego czasu zaczely naplywac listy polecone z roznych prokurator ale juz nie odbieralem poczty, zatem nie mam pojecia jaka byla jej zawartosc i co nowego Sanhedryn wymyslil.
Wiem ze w Polsce bylem scigany listami gonczymi ale tym razem nie dalem sie zlapac i po wielu perypetiach opuscilem strefe Shengen w listopadzie 2008 roku przechodzac przez granice w Alpach pomiedzy Niemcami a Szwajcaria ktora dopiero w tym roku zlikwiduje granice bo weszla do strefy okupacyjnej 12 pokolen Szatana.
Teraz czekam na konfrontacje, zdecydowany na wszystko w obronie Ojczyzny i prawdy.
Edward Maciejczyk.

24 Lut 2009 07:22

Sam bojkot nic nie da, Sanchedryn nalezy zlikwidowac fizycznie, a nastepnie pozacierac wszelkie slady na istnienie slug Szatana.

17 Kwi 2009 19:57

Fizycznie i to na emigracji ?
Zapomnij !

O POLSKE NALEZY WALCZYC W POLSCE a nie w emigracyjnych knajpach,hotelach lub podczas weekendowych libacji w wynajetych od szmulkow ruderach /"apartamentach" :!:

JEDZ DO POLSKI I TAM PRZYLACZ SIE DO "LESNYCH" :!:

18 Kwi 2009 11:47
Awatar użytkownika

Zolnierz ma racje.
Narazie nie musimy sie chowac w lesie, wystarczy osiedle i zgrani kumple.

22 Kwi 2009 18:51
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości