Obecny czas: 25 Maj 2018 16:31

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
 ZAMKNIECIE FORUM 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Post ZAMKNIECIE FORUM
Podczas narady w studio "WDN" ktora przeprowadzilem z osobami pomagajacymi prowadzic to forum , doszlismy do wniosku ze forum jest bezuzyteczne.
Wszystkie osoby zarejestrowane , moga dokonac jednego wpisu tylko do konca maja br.
Prosze sie zastanowic przed wyslaniem wiadomiosci, poniewaz moze byc tylko jedna , nastepne beda usuwane bez wzgledu na tresc.

Dziekuje za wspolprace i zycze doczekania Wolnej , Suwerennej Polski.
Edward Maciejczyk

PS. Jeden wpis dotyczy tylko tego tematu, czyli podsumowania i oceny przydatnosci forum.
Chce miec Panstwa opinie a nie dyskusje.
Pozostale tematy na forum suwerennosc beda otwarte do konca maja br. potem forum suwerennosc bedzie zamkniete az do odwolania

Edward Maciejczyk

14 Maj 2009 14:58
Awatar użytkownika

Post Re: ZAMKNIECIE FORUM
Decyzja o zmianie profilu forum powinna nastapic juz wowczas gdy "zolnierz" zaczol sie szarogesic i wypisywac bzdury tawerniane.
Niestety podobne akcja zaobserwowalem na innych forach gdzie chodzi o ilosc a nie o jakosc, na ktorych mala grupka znajomych mysli ze robi wielka polityke.
Pozostaje z Panem w wielkim szacunku Panie Maciejczyk i podobnie jak Pan uwazam ze lepiej jak ktos madry bedzie czytal , niz jak glupcy beda pisac.
Klutnie "zolnierza" z Elzbieta a potem z 401autobahn (ktory moim zdaniem wniosl w to forum najwiecej, oczywiscie nie ujmujac Panu) zakrawaly na karczemne wymioty i nie powinny miec miejsca na powaznym forum.
Podziwiam cierpliwosc z jaka administracja tolerowala intruzow, a zwlaszcza "zolnierza".
Zegnam i mam nadzieje ze wejscie na forum suwerennosc nie bedzie zablokowane.

Tadeusz K. "Teczka"

Odp. e.m
Zolnierz wniosl do forum tez duzo poprzez dodawanie hasel i pisanie postow ktore zwiekszyly baze danych, co z koleji wywindowalo sorum na pierwsze miejsce w wyszukiwarkach internetowych.

Istotnie najwiecej w temacie Narodowym wniosl 401 i to nie podlega dyskusji.

Wejscie na czytanie forum bedzie dostepne do czasu az nas nie zablokuje tzw. "wladza"
W moim imieniu w wyjatkowych sytuacjach wpisy bedzie wykonywal administrator.

14 Maj 2009 17:50

Troche smutno , ale masz racje Edwardzie.
Pamietaj ze na mnie zawsze mozesz liczyc.
Poczty nie zmieniam , napisz jak znowu wystartujesz.

Wojciech G.

Odp. e.m.
Dziekuje za cieple slowa po ktorych zawsze oceniam przyjaciol

14 Maj 2009 19:46
Awatar użytkownika

Edward, juz kiedys pisalam , ze jak sie Elzbieta z Kanady internowala, nalezalo wyeliminowac z gry tego starego gawedziarza i uratowal bys pozycje forum.
Obecnie uwazam ze jest zbyt puzno bo ten zrzeda zrobil z forum zydowskie targowisko.
Ja bym wyeliminowala z gry negatywne jednostki i poszla na calosc i alternatywna informacja ktorej ludzie ciagle szukaja.
Wiem ze jest ogromne zapotrzebowanie na forum bez koszernej cenzury, ale jak ludzie trafia na malkontenta w stylu Zolnierz to wola wejsc na koszerne forum gdzie przynajmniej jest weselej.
To jest tylko moja rada, wiem ze i tak nie posluchasz. :roll:

Odp. e.m
Pisalem wczesniej ze Zolnierz byl potrzebny bo lubi pisac, a to wywindowalo forum na pierwsza pozycje w forach Narodowych.
Kilkadziesiat intruzow ktorzy pisali podobnie zostalo juz dawno zablokowanych.
Ja nie wchodze na zadne fora poza tym , poniewaz jestem obecnie na pelnych obrotach i szanuje wszystkie sekundy zycia.

14 Maj 2009 22:53

Szkoda że już zamykacie te forum bo jest to jedyne forum gdzie można sie było swobodnie wypowiedzieć. Ale z drugiej strony z tego powodu narobiło sie troche bałaganu z powodu sprzeczek osobnika ze słonecznej Florydy co spowodowało tym że wypłoszył wiele ciekawych osób. Być może z tym zamknięciem forum to jest słuszna decyzja kolegów z administracji jeśli wolno mi ich tak nazwać. Ja osobiście jestem wdzięczny administracji forum a zwłaszcza Panu Edwardowi. M że otworzył mi oczy na sprawy narodu polskiego i ojczyzny (poprzez filmy które nakręcił jak "Supermarket" itp) Prawde mówiąc mało jest takich świadomych i bezkompromisowych polaków jak pan którzy nie idą na żadne ustępstwa z wrogami narodów słowiaskich i nie tylko...
W dalszej walce o Polske życze powodzenia jestem pewny że sie panu uda i gwaratuje że w przyszłości polskie dzieci w szkole będą sie uczyć o panu na lekcjach historii.
A na koniec wszystkim tu piszącym życze wolnej Polski.
I dzięki za to że miałem możliwość na tym forum wypowiedzenia sie..
Pozdrawiam wszystkich i życze powodzenia.
Cześć wam...

Odp. e.m
Bezkompromisowosc wynika z sily Ducha, scierwo parchate chcialo mnie przestraszyc a to sie jeszcze nikomu nie udalo i nie uda .
Dopuki bede oddychal doputy bede walczyl o wolna Ojczyzne ze wszystkimi wrogami nie tylko z gownianym parchem azjatyckim, ale nawet z ich Ojcem czyli z samym Diablem.
Na forum powiedzialem juz wszystko co mialem do powiedzenia i mysle ze inni tez mieli okazje sie wypowiedziec.
Jesli nie to sa jeszcze 2 tygodnie na zabranie glosu w sprawie Suwerennej Polski i Europy, zapraszam do wyrazania wlasnych opinii.

14 Maj 2009 23:27
Awatar użytkownika

Dobre doswiadczenie i po glebszej analizie zastanawiam sie czy Edward Maciejczyk wszystko kontrolowal i na ile.
Z moich obserwacji wynika jednoznacznie ze Zolnierz to zwykly policjant albo poprostu kapus na usugach policji, ktorego zadaniem wespol z Elzbieta bylo wytracanie tempa i dywersja.
Nawet myslalem ze E.M dal sie zlapac w sidla ale potem juz bylo jasne ze sie swietnie bawi w kotka i myszke, brawo .
Z szacunkiem zegnam Polskich uzytkownikow tego forum i nie moge sie doczekac na informacje od 401autobahn , ktory nieoczekiwanie zaginol.
Przyznam ze wiele sie nauczylem, a mozliwosc ogladania wybranych programow z youtube mnie zaszokowala.
Wiedzalem ze ludzi swiadomych jest wiecej niz baranow ale nie spodziewalem sie ze tak wiele osob zdaje sobie sprawe z realiow.
Gdybym mial podsumowac , to z cala odpowiedzialnoscia stwierdzam ze jest to jedyne Polskie forum Narodowe.
Serdecznie Panstwa pozdrawiam i zycze doczekania wolnej Polski.

Odp. e.m.
Trafna analiza Weteranie, szanuje ludzi ktorzy malo pisza a duzo robia.
Tez przez moment myslalem ze 401 spotkala jakas przygoda , ale jak widac wszystko jest w porzadku.

15 Maj 2009 02:06
Awatar użytkownika

To bylo do przewidzenia, ze forum zamkniecie bo ostatnio po zniknieciu Pani Elzbiety aktywnosc wpisow drastycznie zmalala.
Powodow slabego zainteresowanie nalezy sie doszukiwac w bezkompromisowej polityce stosowanej przez administracje forum, ktora poprostu odstrasza owieczki.
Teksty ktore sie tu znalazly w niczym nie przypominaly cichego marudzenia na innych forach.
Ja bym nie obwiniala Zolnierza, bo byl reprezentantem typowych portali na ktore wchodzi tysiace cymbalow i pisze zeby pisac, a juz napewno bym nie posadzala Zolnierza o spiskowa dzialalnosc.
Ten czlowiek jak wspominal , wraca do Polski na starosc i dzialal asekuracyjnie, tzn. z jednej strony chcial sie oderwac od ziemi i pokazac "patriotyzm" , ale swiadomosc konsekwencji w Polsce powalala go z powrotem na ziemie i atakowal Edwarda gorzej niz etatowy Mosadowiec, zeby sie podlizac w srodowisku.
Tego typu ludzie sa zywymi trupami, ale wynika to nie ze zlej woli lecz wlasnie z chorego Ducha ktory sie przyzwyczail do wiszenia na krzyzu, jak zauwazyl to Pan Edward Maciejczyk.
W takich przypadkach modlitwa nie wystarczy , tu musi sie objawic ktos mocniejszy od stada do ktorego sie slabi ludzie dopasowuja.
Bede sledzila rozwoj sytuacji i mam nadzieje ze jeszcze to forum odzyje.

Odp. e.m.
Nic nie bylo do przewidzenia Marzanno, otwierajac to forum myslalem ze jest takie zapotrzebowanie i objawi sie armia Narodowcow.
Jestem oficerem i dla mnie licza sie tylko wymierne efekty w postaci osiaganych celow, przy pomocy "wojska" z tego forum , wole sam troche powalczyc.
Prosze sledzic rozwoj wydarzen i informowac swoje srodowisko o tym forum.

15 Maj 2009 07:00

Jestem ZASMUCONY z powodu ZAMKNIECIA FORUM
Trudno - wygrają "synowie diabła".
Niech i tak będzie - skoro nie może być inaczej?

[ Odp. e.m.
Wygrana Dzieci Diabla to bylo wlasnie forum na ktorym pokazywalismy niedojrzalosc i amatorski poziom uprawiania "polityki"
Wyobrazam sobie jak sie parchy smialy po czytaniu "swiatowej polityki" w wydaniu Zolnierza kopiacego Pania Elzbiete, albo innych "napoleonow" z olowianej armii.
Dla mnie bylo to jeszcze jedno doswiadczenie ktore moge spokojnie zakonczyc, bo wiem ze po wolna Polske musze isc sam zeby podczas walki nie przewrocic sie o lezacego na drodze "zolnierza".

15 Maj 2009 10:23
Awatar użytkownika

Faktycznie lepiej jest zamknac forum niz sie osmieszac.
Na sile nawet ja nie mam juz ochoty na pisanie.

15 Maj 2009 20:04
Awatar użytkownika

Mimo wszystko uwazam ze forum powinno funkcjonowac na dotychczasowych zasadach z wprowadzeniem rygorow Slowianskich.
Zasady Slowianskie poznacie na filmie http://www.slowianie.com i tam posluchajcie jak odbywaly sie narady plemienne w czasach normalnych przed sprowadzeniem do Europy koczownikow azjatyckich.
To wprost niebywale zeby na jednym forum wystepowaly dwie przeciwstawne grupy, ktore wzajemna walka zagluszaja tresci poruszane w trosce o suwerenna Ojczyzne.
Edward , to ty powinienes pozamiatac podworko i wpuszczac tylko tych gosci ktorzy na ciebie nie pluja.
Ja sie nie poddaje i nawet gdybym mial otworzyc wlasne forum to bede walczyl o prawde samodzielnie.

Odp. e.m
Podworko jest dokladnie pozamiatane, celowo zostawilem kupke smieci zeby inni wiedzieli gdzie leza odpady i nie smiecili wszedzie.
Dziekuje za wspolnote Ducha i zycze udanych wakacji, potem cos wymyslimy.
:lol: Teraz skojazylem "Slowianskie zasady", chyba sie nie nie myle ze chodzilo o "Obijanie kijami niezgodnych i wywalanie na zbity ryj ze srodowiska.
Kiedys i na takie rozwiazania przyjdzie czas i wyslemy wszystkich parchow do Taty 8-)

16 Maj 2009 01:13
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość