Obecny czas: 24 Lut 2018 02:20

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 uwagi nt Listu Otwartego do Prezydenta RP 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Post Re: uwagi nt Listu Otwartego do Prezydenta RP
:lol: Zolnierzu mimo srody i na dodatek 13 wprowadzil mnie Pan w zabawny nastroj.
Wreszcie zaczyna Pan kumac ze idziemy w przeciwnych kierunkach 8-)
Zabralo to troche czasu , ale i tak jestem pelen podziwu ze Pan zatrybil.
Roznica pomiedzy Edwardem Moskalem , Janem Kobylanskim i moja skromna osoba polega na tym ze ja nigdy nie splamilem sie wspolpraca z Dziecmi Szatana.
Na pozegnanie opisze Panu epizod z okresu jak bylem osobistym doradca (przez ponad 10 lat) Edwarda Moskala.
Podczas posiedzenia Rady Dyrektorow i zarzadu PNA na ktorym wprowadzano do wspolpracy firme AMTA prowadzona przez Nowojorskich Zydow.
Przedstawiciel tej firmy na Chicago Pan Fudali chcial mi wreczyc czek na kwote 6000 $ jako wstep do wspolpracy bez zadnych zobowiazan, (pisalem o tym wczesniej ale przypomne na zakonczenie, z pelnymi faktami).
Czeku nie przyjolem mimo ze wszyscy obecni na posiedzeniu byli za tym zebym go wziol.
Moje miejsce bylo wowczas po lewej stronie prezesa Moskala i naprzeciw mnie siedzial sp. Musielak (jeden z zydowskich kolaborantow) ktory spytal - dlaczego nie chce prezentu?
Odpowiedzialem - bo nazywam sie Maciejczyk a nie Musielak, Edward Moskal parsknal smiechem i poszedl po kawe na zaplecze , a prawie wszyscy potrzeli na mnie jak na niedorozwoja bo ich skundlone Dusze nie rozumialy naturalnej reakcji na smierdzace czosnkiem pieniadze.
Po kilku miesiacach okazalo sie ze tylko ja nie wyszedlem na durnia w obliczu Zydowskich manewrow ktore skonczyly sie bardzo zle.
To juz nie jest temat na forum , ale chce Panu uswiadomic ze kasa jest ostatnim argumentem w walce o Polske, bo kase mozna zabrac a Duch sie odrodzi nawet po wielu latach.
Poczatkowo myslalem ze sie Pan moze przydac w drodze do suwerennej Polski, teraz widze ze szuka Pan tylko wygodniejszego krzyza na ktory mozna spokojnie powisiec do smierci.
Edward Maciejczyk

14 Maj 2009 05:12

Kolejna sprytna odslona i to az z "Kostaryki" z odpowiednia pisownia w jezyku polskim.
Piszac o pozegnaniu to wlasnie mnie tez smiech ogarnal ,bo ile to juz razy sie zegnamy "duchu Maciejczyka" .
Musze ci cos wyznac :
Moja intuicja jest niezawodna a telepatycznie moge sie przeniesc w kazdy zakatek przebywania ludzi.
Na dodatek wszystkiego jako zolnierza nauczyli mnie rozpoznania walka wroga i to mnie osobiscie nawet na forach pomaga .

Moze wiec warto bedzie osobiscie sie spotkac i to ja tym razem zaprosze do siebie ciebie bez twego "zespolu" i sponsowow.
Moze to ja zaproponuje jak docierac do prawdziwych Polakow,serc i ich umyslow bez zakladania biznesow propagandowych w doslownym tego slowa znaczeniu.
Widze,ze grunt pod nogami wam sie pali,zas dowcip z czekiem od Zydow obojetnie na sume $6K czy inna to wciskaj mlodszym ode mnie,bo ja jako zwykly robol pracowalem u szmulkow i wiem cos na temat ich "chojnosci" (odczytaj to w dwojaki sposob przez inne "u").

Zaczynasz mnie naprawde przekonywac jak to Polak prostak ,dajmy na to "kontraktor lub superkontraktor" ,nie siegajac do "agentow" i po emigracyjnych "polskich filmowcow i tworcow telewizyjnych" dorabia sie na naiwnych wspolbraciach "turystach amerykanskich" az po kapliczke ze "swiecona woda zbawienia".
Jezeli ty nam dales powiastke o swych interesach ze szmulkami to ja ci podam tez autentyk .

Siostra mojej zony chciala sobie dorobic jako turystka w NJ na "sprzataniu domkow" i zatrudnila sie u "polki agentki " superchciwej baby z pod Bialegostoku "wielkiej i bogatej hamerykanki".Pracowala,pracowala dowozona na domki ale gdy przyszlo do wyplaty to na nic sie zdaly zapewnienia ustalonej stawki godzinowej i wyplata byla mocno okrojona.Wkroczylem wiec ja "po zolniersku" do akcji i zaplata byla natychmiastowa ,zas "agencja" przestala istniec.
Moze i ty tez sie obracasz wsrod takich "milionerow" ,ktorzy tak wlasnie zaczynali start od "agencji" w Hameryce :?:
Na pozegnanie dopisze : Jeden Polak w przyplywie szczerosci gdy zostal oszukany przez innego swego "prawdziwego rodaka" powiedzial - wspolczesni Polacy w USA sa gorsi od Zydow,bo nie tylko,ze cie w pracy wykorzystaja,to jeszcze za ta prace nie zaplaca WOGOLE,Zyd przynajmniej placi.
I co ty na to milionerze ?

14 Maj 2009 11:57
Administrator
Awatar użytkownika

Z prawdziwa przykroscia stwierdzam ze mamy rozne definicje "Prawdziwego Polaka" i tu nasze sciezki sie rozchodza Zolnierzu.
Ide do Polski bez kolorowego szamba z szambonurkami, to jest droga ktora wybralem juz dawno i nie mam zamiaru z niej zboczyc.
Stanie okrakiem nad Polskim grobem pozostawiam bajkopisarzom, dla mnie sie liczy Polski Duch, a to oznacza ZERO tolerancji dla okupanta.
Zbytnio sobie cenie czas aby odpisywac na pozostale zdania, zostan z Jahwe Zolnierzu.

18 Maj 2009 10:04

WSD :

Zaden POLAK nie uzywa okreslenia Jahwe :!:

19 Maj 2009 19:17
Awatar użytkownika

Edi, przeciez pisales ze z kutasem rozmawiasz tylko podczas oddawania moczu :lol: a tu na arenie przepychasz sie z dziadkiem do orzechow ze az mi wstyd :oops:

21 Maj 2009 09:24

WSD - stwierdza :
Zyzioch leje awatarem a fujary nie moze sie wlasnej doszukac - tak zmizerniala po naduzyciu.
Ale szabla z nim niech sobie leje nawet po wlasnych butach jak sikanie mu zaniklo.
My idziemy do tematu.
Panie Witko !
I jak z odpowiedzaia od Prezydenta na ten list otwarty :?:
Podziel sie z innym Polakami o waszych dalszych poczynaniach ,bo zapewne odpowiedzi z dworu prezia nie otrzymales ,bo tam sie juz im pali pod ogonem,zreszta tak samo jak i premierowi z wyrazistym "rrrrrrrrrrr".
Jednoczenie Witko, to jedyna droga do sukcesu,tlumacz to ludziom w swoim srdowisku :!:

WSD

27 Maj 2009 13:49
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 1 gość