Obecny czas: 24 Lut 2018 16:10

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 uwagi nt Listu Otwartego do Prezydenta RP 
Autor Wiadomość

Post uwagi nt Listu Otwartego do Prezydenta RP
Mieliśmy nie odpisywać na stwierdzenia Pana Maciejczyka i innych, że "ze zdrajcami się nie negocjuje". Jako koordynator krajowy muszę kierować się głęboką mądrością i szeroką analizą sytuacji. Tak jak wy stwierdzacie to było dobre, ale w latach 70-tych tamtego wieku. Każdy następny rok przeżyty człowiek nabiera doświadczenia, a przez nowe doświadczenia staje się nie tylko mądrzejszy ale i inteligentniejszy w działaniu. W Polsce mamy taką sytuację a nie inną, ale czytając wasze takie uwagi, to tak jakby dzisiaj w ogóle się nic nie rozumiało ( ze zdrajcami się nie dyskutuje) może się nie dyskutuje - ale co wtedy ?
Proszę pokazać jak to się robi. Dzisiaj jest dużo kościuszkowców, ale ci kościuszkowcy są na czyichś usługach, oni stosują formę mętnych podpowiadaczy. A dogadywać i układać się z ludźmi to w Polsce jest bardzo duży problem i ludzie po prostu niczego nie rozumieją.
Myśląc i działając sposobem z lat 70-tych tamtego wieku - to szybko można wylądować w szpitalach psychiatrycznych. Czy wy swoimi stwierdzeniami nie pomagacie kościuszkowców załadować do psychiatryka. Nas ta forma i takie myślenie wsteczne nie interesuje, nam Polakom potrzeba mądrości, a nie wiedzy 100 lat za murzynami.
Takimi stwierdzeniami organizacji się nie zbuduje - dla uratowania Państwa i Narodu Polskiego.

Koordynator krajowy PONiP

Karolewski Witold.

tel. 091 43 93 572

e-mail : karolewki.witold@gmail.com

12 Maj 2009 01:34
Administrator
Awatar użytkownika

Post Re: uwagi nt Listu Otwartego do Prezydenta RP
:roll: Macie racje Panowie- sciana jest dla wszystkich.
Od tej chwili wszystko co powiem , bedzie uzyte przeciwko mnie, zatem prosze sobie przygotowac rozbieg, wybrac sciane , a nastepnie -cala naprzod 8-)
W kraju w ktorym okupacyjne scierwo parchate aresztuje dziennikarza (np. mnie ) za napisanie kilku slow w obronie Ojczyzny "Polska powinni rzadzic Polacy" co kwalifikuje sie na 1.5 roku wiezienia, dyskusja z "wladzami" sprowadza sie do poziomu rozmowy z kutasem w czasie oddawania moczu.
Straszenie domem wariatow , wydaje mi sie conajmniej Bliskowschodnie bo zalezy od tego kto ustala tzw. "normy"
We wspolczesnym swiecie popularne sa tzw. testy na IQ , problem w tym ze do takiego specjalnie przygotowanego testu, przystepuje czlowiek i malpa na rownych zasadach, na pytanie jak cuchnie odbyt Szympansa , jako czlowiek odpadnie Pan juz w przedbiegach z "IQ" rownym ZERO.
Widze ze lubi Pan kopanie sciany i nawet zatesknil Pan za tym zeby w sciane przywalic glowa, jest Pan na dobrej drodze , tylko ostrzegam ze nawet jak przebije Pan sciane , to po drugiej stronie jest Owczarnia z calym stadem Baranow, i pozostanie juz tylko "modlitwa" do Jahwe.

12 Maj 2009 06:37

Szanowny Panie Maciejczyk!

Dobrze się polemizuje jak się na jeżu nie siedzi. To co Pan przedstawił w swoim spocie, to wygląda na to jakby Pan sam jedyny wiedział wszystko. To co Pan przedstawia jest to forma rodem z PRL-u. Dzisiaj (powtarzam się jeszcze raz) że trzeba kierować się głębokim rozumem, a nie po prostu rozsiewać wiatr, bo to wychodzi na to jakby Pan nic nie wiedział i nic nie rozumiał - tylko wiatr, wiatr, a później nic.

12 Maj 2009 09:53
Administrator
Awatar użytkownika

Gdzie widzi Pan problem? przeciez pisalem ze moze Pan robic co chce, sciana jest dla wszystkich.
Bede obserwowal odpryski z cegiel i jak sie Pan przebije to natychmiast zweryfikuje moje poglady.
Nie pisalem ze wiem wszystko , tylko ze wiem co jest z drugiej strony sciany przez ktora chce Pan sie przebic.
Ps. Co to znaczy - "gleboki rozum"?
Proponuje zeby Pan tez napisal "List Otwarty" do Radka Sikarskiego , zeby nie wykonywal polecen swojej zydowskiej Zony, moze Pana poslucha 8-).

12 Maj 2009 11:04

Panowie !
Rece opadaja przy takiej dyskusji - w jednym naiwna nadzieja, w drugim calkowita beznadzieja i czekanie na cud,lub pomoc Rosjan,Zydow a tym bardziej Niemcow - cudow ,ani zmiany mentalnosci narodow NIE BEDZIE :!:
Pytasz i slusznie - co nalezy robic ?
Pierwsza zasada to sluchanie rad straszych ,ale nie we wierze ( w cokolwiek) ale doswiadczonych zyciem.
Czlowiek ,ktory przeszedl rozne pieklo na ziemi i udalo mu sie z tego piekla ujsc z zyciem lub bez "samoboja" zawsze inaczej mysli podszyty strachem i NIEMOCA .
Radze uwaznie czytac moje posty.
Czas na pisanie juz sie dawno skonczyl ,teraz potrzeba nam ludzi czynow.
Pisanie do dzisiejszych wladz globalistycznych to tak jak rozmowa/modlitwa dziada do obrazu i to obojetnie na jakim szczeblu.
Prosze pamietac ,ze Polacy juz od dawna sa w niewoli , a niewolnik petycji nie wnosi,niewolnik tylko moze zrywac peta i stanac we wlasnej obronie .
Czy tak czynimy ?
NIE :!:
MY CIAGLE JESTESMY MILOSIERNI,WIERNI I BIERNI :!: :!: :!:
W innych miejscach napisalem co trzeba czynic.
Prosze tam Panie Witko i inni zabierac glos i chetnie nawiaze dyskusje,dam jako stary doswiadczony zolnierz i obserwator,ludzi i swiata dobre rady na dalsza dzialalnosc.

"Duchu" Edwardzie Maciejczyka !
Prosze nie zrazac do siebie Polakow i nie kierowac sie nieomylnoscia - to moja prosba.
Jezeli jestes Polakiem to mysl i dzialaj jak na Polaka przystalo.
Polakowi kazde sku......stwo winno byc obce, a tym bardziej wywyzszanie sie.
Ludzie mlodzi potrzebuja madrych rad ale nie takich z waleniem w "mur niemocy".
Jezeli takie rady ty i inni macie - dzielcie sie nimi.

12 Maj 2009 13:24

Szasnowny panie Witko ja jestem też tego zdania co pan E. Maciejczyk że z okupantem sie nie dyskutuje już pomijam że jest to kolaboracją z wrogiem (oczywiście nieumyślną z paskiej strony to naiwniść) ale przecież musi pan wiedzieć że te listy co pan wysyła do tego kurdupla rezydeta nie są nawed przez tego parcha czytane. Czy można negocjować z żmiją żeby nie kąsała? albo że skorpionem aby nie użądlił ? wie pan że nie można bo żmija i skorpion taką mają nature aby zadawać śmierć.
To samo sie tyczy okupatów azjatyckich dzieci diabła którzy niosą zniszczenie i śmierć aby mieć władze nad światem. Teraz druga kwestia dotyczy panskiego honoru. Czy spodobało by sie panu gdyby ktoś pana nazwał bydlakiem? napewno nie! i obraził by sie pan. A pan jak by nigdy nic pisze listy do parcha który nie tylko nazywa pana bydlakiem ale i traktuje jak bydlaka bo talmudzie jest że goj to bydle z ludzką twarzą które jahwe stwożył dla tego by służył narodowi wybranemu.
Mam nadzieje że pan przemyśli tą kwestie i nie pozwoli szargać swego honoru przez te azjatyckie ścierwo które nadaje sie tylko do zarżnięcia jak powiedział świety chryzasten natchniony Duchem Świętym o dzieciach diabła do których nawed nie wolno powiedzieć dzien dobry pod grozbą grzechu.

12 Maj 2009 13:26

Drogi Druhu Stary ŻOŁNIERZU odczytaliśmy Pańskie cytaty w temacie "uwagi nt. Listu Otwartego... " - "List Otwarty" sam w sobie jest informujący Naród Polski co ich w niedalekiej przyszłości czeka. Jeśli jest to prawda , że jest Pan osobą prawą jako Druh Stary Żołnierz Czy?
W Polsce powstawało wiele organizacji które wszystkie były przechwytywane i unicestwiane. W dalszym ciągu nie mamy innej możliwości , gdyż w Polsce przy tak skonstruowanej ordynacji wyborczej rządzą partie. Pan Chyba na tyle się zorientował , że mamy, może przydługą nazwę - Porozumienie Organizacji Niepodległościowych i Patriotycznych, ale po wielu spotkaniach i po wielu zabiegach udało nam się wspólnie zorganizować. W niektórych przypadkach trzeba było dokonać cięć chirurgicznych i w końcu udało nam się wybrać Prezydium Zarządu i Prezydium wspólnej Rady Politycznej , Rady Programowej , Rady Ideowej i powołać zespół doradców. Uważamy, że na dzień dzisiejszy nie ma innej alternatywy i nie ma co już dalej kombinować, bo szkoda już czasu. A piszemy do Pana tylko dlatego, jako Druha Starego Żołnierza i do innych, bo wyczuwamy u Pana iskrę prawdziwego patriotyzmu i obyśmy się nie mylili.
Dla Narodu Polskiego musi powstać alternatywa; albo giniemy i nie pozostawiamy nic dla następnych pokoleń i w tym samym znaczeniu ginie Państwo Polskie - albo Naród Polski musi się zjednoczyć i ratować przeznaczone mu miejsce do życia, i tu w obecnych granicach.

tel/fax: 091 43 93 572
e-mail: karolewski.witold@gmail.com

12 Maj 2009 23:24

witko napisał(a):
Drogi Druhu Stary ŻOŁNIERZU odczytaliśmy Pańskie cytaty w temacie "uwagi nt. Listu Otwartego... " - "List Otwarty" sam w sobie jest informujący Naród Polski co ich w niedalekiej przyszłości czeka. Jeśli jest to prawda , że jest Pan osobą prawą jako Druh Stary Żołnierz Czy?
Odp.
Tak ,jestem starym autentycznym zolnierzem i wiek moj pozwala mi juz tylko byc w tzw. "stanie spoczynku" w gronie oficerow starszych,zas stopien wojskowy major, ma juz tylko symboliczne znaczenie.Nie nalezalem do "grona przyspieszonego rozwoju",jak wielu innych oficerow partyjnych w LWP,jestem zadowolony ,ze jako bezpartyjny awansowano mnie do tego stopnia za uczciwa sluzbe i prace ( za nic wiecej).
Wielu moim podwladnym zolnierzom w pododdzialach jakimi dowodzilem (szczeble tylko od plutonu do kompani) zaszczepilem zasady polskiej sluzby zolnierskiej i PATRIOTYZM POLAKA ,choc czasy na to byly nieprzychylne pod patronatem jednej "nieomylnej" przewodniej partii PZPR z ktora nie bylem w ukladach ani tez nie bylo mi po drodze w sluzbie i do awansu,caly czas bylem i jestem wrogiem partii politycznych wiedzac komu sluza, NAPEWNO NIE CALEMU NARODOWI.

To dlugi temat i choc zarzuca mi sie na forach,ze sluzylem w komunistycznej armii ,to osobiscie mam satysfakcje ,ze sluzylem POLSCE i POLAKOM slubujac IM obrone do konca mojego zycia.
Takim tez pozostaje ,choc przyszlo mi zyc na emigracji majac nadzieje ,ze cialo moje spocznie w WOLNEJ POLSCE.
................................................................................................................................
W Polsce powstawało wiele organizacji które wszystkie były przechwytywane i unicestwiane. W dalszym ciągu nie mamy innej możliwości , gdyż w Polsce przy tak skonstruowanej ordynacji wyborczej rządzą partie.
Odp.
Masz calkowita racje piszac te powyzsze stwierdzenia ale czy o tym wiedza WSZYSCY POLACY :?:
.................................................................................................................................
Pan Chyba na tyle się zorientował , że mamy, może przydługą nazwę - Porozumienie Organizacji Niepodległościowych i Patriotycznych, ale po wielu spotkaniach i po wielu zabiegach udało nam się wspólnie zorganizować. W niektórych przypadkach trzeba było dokonać cięć chirurgicznych i w końcu udało nam się wybrać Prezydium Zarządu i Prezydium wspólnej Rady Politycznej , Rady Programowej , Rady Ideowej i powołać zespół doradców. Uważamy, że na dzień dzisiejszy nie ma innej alternatywy i nie ma co już dalej kombinować, bo szkoda już czasu.
Odp.
Osobiscie uwazam,ze nazwy nie maja istotnego znaczenia ,wazne aby te organizacje skladaly sie z samych RDZENNYCH POLAKOW i DZIALALY DLA POLSKI - WOLNEJ i SUWERENNEJ :!:
..................................................................................................................................

A piszemy do Pana tylko dlatego, jako Druha Starego Żołnierza i do innych, bo wyczuwamy u Pana iskrę prawdziwego patriotyzmu i obyśmy się nie mylili.
Odp.
Dziekuje za nawiazanie kontaktu i gos rozsadku.
PRAWDZIWEGO PATRIOTYZMU UCZE NADAL WSZYSTKICH z ktorymi mam stycznosc tak droga korespondencji,na forach, jak i przy spotkaniach osobiscie .
Co do pomylek mam takie zdanie :
Mylic sie moze kazdy w stosunku co do ludzi a nawet przyjaciol,natomiast nie moze sie mylic w rozpoznowaniu kto wrog a kto przyjaciel POLAK,kto PATRIOTA a kto przebieraniec.
Obcych,wrogow i zdrajcow latwo rozpoznac ,troche trudniej zlodzieji i innych konspiratorow.
Prosze zwrcac uwage kto co mowi i pisze oraz o tym,ze nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu :!:
..................................................................................................................................

Dla Narodu Polskiego musi powstać alternatywa; albo giniemy i nie pozostawiamy nic dla następnych pokoleń i w tym samym znaczeniu ginie Państwo Polskie - albo Naród Polski musi się zjednoczyć i ratować przeznaczone mu miejsce do życia, i tu w obecnych granicach.

TAK ! Innej drogi nie ma ,to co napisales ma istotne znaczenie ,trzeba przy tym szukac madrych i mlodych przywodcow aby to urzeczywistnic .
Ja licze na MLODYCH POLAKOW ale nimi trzeba bardzo rozsadnie pokierowac aby nadaremnie nie polala sie znowu POLSKA KREW.Tu warto siegnac do historii powstan narodowych i czerpac z tamtad lekcje .Nie dac sie tez kierowac obcym i mieszancom.Gdyby to wzieto pod uwage gdy nam Polakom "niepolacy" a obcy wrodzy nam organizowali Solidarnosc, po to tylko aby na naszych plecach wjechac na stanowiska wladzy, dzisiaj by nie bylo kajdan na rekach i nogach a Polska nie bylaby rozsprzedana i rozkradziona,nie wepchnieto by nas do "jewro-pejskiego kolchozu".
Nigdy nie wierzcie podrzuconym przywodcom tak prostym jak i wyksztalconym.
Mam nadzieje,ze juz wiecej Polacy nie dadza sie nabrac na "bolkow" i symbole religijne z wielkim dlugopisem podpisujac pakty z diablem i cyrograf na wlasnej skorze.

SERDECZNIE POZDRAWIAM PANA ,WASZA ORGANIZACJE i WASZE DZIALANIE W OBRONIE POLSKI I NAS WSZYSTKICH POLAKOW W OJCZYZNIE I NA OBCZYZNIE !

tel/fax: 091 43 93 572
e-mail: karolewski.witold@gmail.com

Postaram sie nawiazac z Wami kontakt .
A.P.
Floryda- USA
12.V.2009r.

13 Maj 2009 02:31
Administrator
Awatar użytkownika

Zycze powodzenia Zolnierzowi i Kompanii.
Mam pytanie,- gdzie idziecie, czy znacie droge, czy znacie cel i najwazniejsze pytanie ,- czy wiecie co Was spotka po tzw. "zwyciestwie"?
Polecam paradokumentalny film "HOFFA" , przebywam w srodowisku do ktorego zmierzacie i bez "krysztalowej kuli" i "czrnego kota" wiem jaki bedzie koniec waszej wedrowki.
Pisze to bo sie nudze i ciagle mialem nadzieje ze sie odezwie ktos kto idzie za znakiem Ducha Slowianskiego, niestety gwozdzie wbite przez Watykan w wasze konczyny sa juz zardzewiale i lepiej niech pozostana na miejscu az do slow "Boze Boze - czemus mnie opuscil?"
Edward Maciejczyk

13 Maj 2009 16:06

Nadzwyczaj ciekawa postawa - czy aby to Edwarda Maciejczyka :?:
Co sie na tym forum dzieje - kto za a kto przeciw :?:
Moze ta osoba ,ktora napisala powyzszy post sie przedstawi ,bo to mnie osobiscie nie przypomina nawet Edwarda Maciejczyka ani tez jego ducha .
To jakas podwojna gra - tylko o co :?: :?: :?:

Ogladalem dzisiaj jak bawi sie szachista Kasparow w Rosji w polityke gdy przegral w szachy z komputerem i podjal sie zalozyc "rosyjska solidarnosc".
Edwardzie !
Ty grasz w "polityczne" szachy ?
Oj ktos prowadzi cie na manowce ,obys tak nie skonczyl jak Edward Moskal albo to co sie stanie z "polityka' Jana Kobylanskiego.

My (ja i inni) nawet do roli pionkow nie startujemy,nie brudzimy sobie rak biznesem i nikt nam na klate nie naskoczy ,co innego takie "ryby" jak wyzej .
Oj rybka zaczyna brac ale to nie w tym dziale ,tu nie dyskutujemy o podatkach.
Za ostrzezenie nie dziekujemy.

14 Maj 2009 02:14
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość