Obecny czas: 26 Lut 2018 03:02

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Jak powstala Unia Europejska 
Autor Wiadomość

Post Re: Jak powstala Unia Europejska
Jak nie pomagasz to i nie przeszkadzaj .
Jestes ZYWYM TRUPEM POLITYCZNYM lub sluga szatana !

02 Kwi 2009 19:12
Awatar użytkownika

Do mnie pijesz Dziadku?

23 Kwi 2009 22:02

Dziadek Adolfa ?
Panie toz to byl szmul czystej rasy .
Zreszta mieszanych malzenstw wsrod szmulkow i szwabikow po dzis dzien nie brakuje ,a jacy synalkowie sie z nich rodza ,to ho,ho - odrazu dwoma jezykami wladaja podczas porodu.
Dzisiaj wnuczeta brzydkie i piekne sa na stanowiskach wladzy ,na czele partii politycznych ,maja sakry biskupie i wszystko co potrzebne do blichtu .
W obecnej sesji egzaminacyjnej /maturalnej z jezyka tysiace niemiecki jezyk wybralo.
Jak myslisz czyjego "howu" sa ?
Adolfow i Donaldow nie brakuje ,znajdzie sie Honorata i Hermenegilda.
DRANK NACHT OSTEN - odzyl !
Na "rozpoznanie" Putin we wrzesniu przyjedzie do Polski,mlody Sikorski juz to latwi na polecenie jednego z wnukow.
Lepsze to niz kulochwyt/tarcza antyrakietowa , bo co by wtedy z Polski zostalo ,dziurawy worek ?

07 Maj 2009 19:18
Awatar użytkownika

Nie worek tylko dziurawa prezerwatywa, do ktorej mozna dzisiaj porownac Polske wydymana przez Azjatycie barachlo.

Ps. Edward, UE powstala po przybiciu Jezusa do krzyza.
Dzisiaj czci sie narzedzie zbrodni , a to juz zdebilenie wtorne, bo wyglada tak jak bym mial calowac pistolet parcha ktorym zastrzelil mojego Dziadka.
Unia Europejska opiera sie na komletnym debilizmie wyssanym z obrzezanych kutasow azjatyckich, czyli "Jestes wybrany , tylko wowczas jak cierpisz"
UE powstala po to zeby Polacy cierpieli, a nikt tego nie rozumie, tak jak religii ktora wyznaje.

11 Maj 2009 01:09

Mocno powiedziane ale masz racje.
Co wiec proponujesz aby ten stan rzeczy zmienic i wyjsc z UE :?:

11 Maj 2009 14:03

UE nas wszystkich do zguby doprowadzi. Ale mam pewną nadzieje że niedługo sie rozpadnie. A Tak pozatym ja osobiscie promuje to forum znajomym i rodzinie to niektórzy ocenili że ostro sobie poczynamy chodzi o poglądy ale większość przyznaje administratorom racje. Chociaż niektórzy są obużeni jak można tak szkalować tak"welkiego polaka" Wojtyłe i "kościół katolicki" z watykanem za co mi sie przyznam szczerze od niektórych dostało. Iż mam przekonania podobne jak to określili nie uwłaczjąc nikomu "Belzebuba" Maciejczyka. Ale głównie są pozytywne reakcje. Dlastego postanowiłem pujść jeszcze dalej i razem ze znajomymi promować te forum pośród pracowników upadających zakładów huty którzy niedługo stracą prace aby wiedzieli komu to wszystko zawdzięczają.

11 Maj 2009 16:01
Administrator
Awatar użytkownika

Jesli ktos kto walczy z Lucyferem Jahwe odpowiedzialnym posrednio za wymordowanie wszystkich cywilizacji na swiecie, nazywa sie Belzebub , to moze byc moim kumplem.
Sam sie z nikim nie identyfikuje i wisi mi opinia owieczek na moj temat, bo brzmi jak swinska ocena wilka.

12 Maj 2009 00:30

Jezeli to jest twoje pisanie Edwardzie a nie tej madonny w awatarze to faktycznie nawet mnie zaskakujesz i cos mi tu nam zaniza twoje IQ.
Ale do tematu:
UE powstala jako nowy twor niewolnictwa i zostala zorganizowana przez te sama gore,ktora od 2 tys. lat rzadzi swiatem i buduje nowe ustroje.
Na UE dali sie nabrac tylko glupcy ,a ze glupich okazalo sie wiecej niz madrych jest tak jak jest .
Dzisiaj nie ma co szat rozdzierac "jak baba zostala zgwalcona i zaplodniona, a z niej narodzil sie najduch" !
Dzisiaj trzeba z tym najduchem cos zrobic aby nie rozrabial juz w calej prawie EUROPIE !
Kosciol Katolicki mysli i radzi jak najducha wychowac ,ja zas podpowiem ,ze najducha trzeba "wykastrowac" aby dalej nie zapladnial inne kobiety.
Jest na to bardzo prosty sposob - Najduchow wyslac tam skad przyszli , a z UE wziasc rozwod.
STAC SIE WRESZCIE POLSKA A NIE BURDELEM :!:

12 Maj 2009 13:36
Awatar użytkownika

Odpowiedz na to pytanie dala juz Pani Elzbieta z Kanady.
Unia Europejska powstala przy pomocy "Konia Trojanskiego" Judaizu, jakim jest chrzesjanstwo promujace Zydow i Izrael.
Na tej bazie po wymordowaniu wszystkich cywilizacji wrogich Azji tzn. Zydowsko, Arabsko. Hindusko, Murzynskich, powstal EUROKIBUC o nazwie Unia Europejska z 12 gwiazdami symbolizujacymi 12 rodzin Szatana, ktorych ambasadorem jest Papierz.

25 Maj 2009 18:13
Administrator
Awatar użytkownika

Jest w tym troche prawdy ale niepotrzebnie Pan dzieli kolorowych na grupy.
Kolorowi w przeciwienstwie do Slowianskich Narodow Europy, zyja z tego co ukradna i osobiscie nie widze roznicy pomiedzy koczownikiem Tureckim a Zydowskich czy Hinduskim , poniewaz zyja z tego co ukradna a nie z tego co wyprodukuja jak Biali Ludzie.
Chrzescijanstwo zabilo wszystkie Cywilizacje , ale mnie osobioscie interesuje tylko Slowianska , ktora jako jedyna ma szanse na oderwanie sie spod jarzma azjatyckiego.
Nie widze roznicy pomiedzy Zydem a Arabem tak samo jak pomiedzy Siuksem a Apachem , wszyscy wystepuja przeciw Bialemu Czlowiekowi i wszyscy sa wrogami Bialych ludzi.
Moga w Europie wystepowac jako gosc lub turysta , ale nigdy jako rownoprawny obywatel , bo jest to obelga dla Rdzennych Europejczykow.
Swinia ktora przyjdzie na swiat w kurniku , nigdy nie bedzie kogutm, nalezy ta definicje zastosowac podczas procesu dezynfekcji Europy.

25 Maj 2009 19:58
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość