Obecny czas: 25 Maj 2018 16:32

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Polskie Forum Narodowe 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Post Polskie Forum Narodowe
W zwiazku z brakiem powagi dyskusji na niniejszym forum ktorych nie mozemy wyeliminowac ze wzgledu na wszczesniejsze zobowiazania administracji, padla propozycja utworzenia nowej witryny pod haslem
" Polska Elita Narodowa " w celu ograniczenia do minimum odchylek od linii merytorycznej ktora ma dotyczyc li tylko suewrennosci Polski .
Prosze o opinie na adres admina , kto powinien tym forum kierowac ( Edward Maciejczyk ze wzgledu na prace poza zasiegiem internetu nie moze byc brany pod uwage ) i jakie powinny byc zastosowane kryteria weryfikacji respondentow odpowiadajacych na poruszane tam zagadnienia scisle zwiazane z powaga chwili.
Sugeruje rowniez zaproponowanie uczestnictwa w nowym forum osobom ktore nie maja swobody wypowiedzi na innych forach a sa Polakami i dysponuja wiedza w zakresie obecnej sytuacji w okupowanej przez Zydow Polsce.
Odpowiedzi ktore prosze kierowac na prywatna poczte do mnie nie beda publikowane na forum.
za E.M.
Marcin.

18 Mar 2009 18:50

Post Re: Polskie Forum Narodowe
Proponuje wprowadzenie grup tematycznych:
Polskie Forum Narodowe
Wydarzenia w Polsce
Wydarzenia na Swiecie
Polityka
Ekonomia i Gospodarka
Religia
Polonia na swiecie
Tematy dowolne
Ogloszenia

18 Mar 2009 19:18

witam wszystkich jestem tu nowy. A jeśli chodzi o te forum to jest mocne, bezkompromisowe podejście do różnych spraw i tematów to mi sie podoba. jeśli chodzi o azjatyckich przybłedów my polacy nie mamy narazie żadnych szans dopuki nie będziemy mieli polskich mediów jak radio tv. prawda nas wyzwoli a plany parchów zniweczy dlatego grupy narodowców powini założyć pirackie rozgłośnie w swoich miastach. (narodowe radio białych słowiań) Pirackie stacje radiowe działają w dużych miastach polskich ale nadają tylko zagraniczną muzyke i plotą o d.... maryni. Nie wiem jaka reakcja by była azjatów na taka akcje narodowców napewno by by szum, ale czy dało by sie to zralizowac co wy o tym myślicie?..

21 Mar 2009 00:53
Administrator
Awatar użytkownika

:shock: Brzmisz jak Wilczur nawet ja sie przestraszylem ;)
Bardzo dobre spostrzezenia i doskonala ocena pozycji, jak znajde wiecej czasu to napweno powroce do tematu bo jest mi bardzo bliski i mam przygotowanie zawodowe w tym zakresie.
Dzieki za odwiedziny i za poruszenie waznego tematu jakim jest pirackie radio ktore w dzisiajszych czasach wcale nie musi byc pirackie i jak Pan chce to jutro moge nadawac programy radiowe na cala Polske legalnie.
Pana pomysl jest o tyle dobry ze Polacy wola sluchac radia nielegalnego (pod koldrami) i to naprowadzilo mnie na nowy trop w drodze za stadem "Owieczek" :roll:
Gdyby "Glos Ameryki" czy "Radio Wolna Europa" byly nadawane w Polsce jako radio legalne to nikt by tego koszernego gowna nie sluchal a ze bylo nielegalne to "Owieczki" lykaly propagande jak trawke z plebanijnego ogrodka.
Mysl dale, co dwa wilki to nie jeden, mam nadzieje ze jest Pan wilkiem do pilnowania stada a nie do zagryzania 8-)

Ps. Uwazam ze Zawisza powinien tez zabrac glos jako specjalista od nadajnikow naziemnych.

21 Mar 2009 01:14

Ja chcialbym zasugerowac zrobienie audycji jedno lub dwugodzinnej poprzez internet, ktory zasiegiem obejmie caly swiat, tak jak np. Hal Turner z USA - vide strona: http://www.halturnershow.blogspot.com

21 Mar 2009 03:16
Administrator
Awatar użytkownika

Panowie Wilczur i Autobahn.
Koncepcja radia Narodowego powstala jeszcze na poczatku lat 90-tych kiedy to jako doradca prezesa KPA zasugerowalem utworzenie w Chicago wolnej rozglosni radiowej w ramach stacji WPNA 1490 AM ktorej wlascicielem jest Zwiazek Narodowy Polski.
Edward Moskal bardzo przychylnie podszedl do mojej propozycji i rozpoczolem poszukiwania odpowiednichj ludzi do prowadzenia audycji alternatywnych do oficjalnej propagandy.
Znalazlem kilku dziennikarzy ktorym jak sie potem okazalo slowo Zyd nie moglo przejsc przez gardlo tak samo jak Slowianin u przewodnikow z Biskupina.
Szybko zorietowalem sie ze praktycznie wszyscy dziennikarze z Polski to Zydzi lub kundle na zydowskim sznurku.
Poniewaz sam nie odwazylem sie na prowadzenie radia gdyz uwazalem ze jest to zbyt odpowiedzialna funkcja dla amatora. Projekt upadl i dopiero pod koniec lat 90- tych pojawil sie Jerzy Opalinski ktoremu udostepnilem za zgoda Edwarda Moskala 2 godziny programu radiowego dziennie pomiedzy godz. 24 a 2 w nocy na stacji WPNA 1490 AM.
Poruszalismy tematyke podobna do tej z forum (czestym gosciem byl Henryk Pajak, R.J.Nowak, dr. Szczesniak i wielu innych publicystow w tematyce zydowskiej) i radio nabieralo rozmachu jako ze docieralo do Polakow pracujacych w nocy na sprzataniu Chicago i okolic, ktorzy w rozmowach telefonicznych z Polska przekazywali aktualny stan okupacji.
Do 2003 roku bylem zajety prowadzeniem telewizji i dopiero na poczatku 2004 roku postanowilismy uruchomic telewizje internetowa wraz z radiem ktore mozna bylo sluchac w realnym czasie na calym swiecie .
Program nazywal sie "telelweek"
cdn

21 Mar 2009 05:15
Administrator
Awatar użytkownika

W 2004 roku postanowilismy uruchomic na terenie Polski 3 studia telewizyjne w ktorych mialy byc nagrywane audycje do radia w Chicago oraz programy telewizyjne z Polakami ktorych koszerne media nie dopuszczaja do glosu.
Poslalem 2 kontenery sprzetu audio wizualnego , studyjne oswietlenie wraz z dekoracjami podobnymi do studia w Chicago co mialo ulatwic realizacje wiadomosci i programow publicystycznych i zaczelismy adaptacje obiektow do potrzeb studia.
W miedzyczasie zajolem sie promocja TV Trwam na stacjach naziemnych TV w Illinois, Wisconsin i Indiana w celu przygotowania gruntu pod nadawanie sygnalu satelitarnego w USA.
Podczas spotkania w Toruniu na jednej z uroczystosci w Radio Maryja wstepnie nakreslilismy szkic ramy programowej nowych mediow ktore mialy wypelnic luke pomiedzy koszernym belkotem TVN , Polsat i innych polskojezycznych programow a TV Trwam w ktorej nie wszystkie temety wypada poruszac.
W spotkaniu poza gospodarzami z Torunia uczestniczyl Andrzej Lapper, (szef Samoobrony) Bohdan Poreba (rezyser) i moja skromna osoba.
Po ustaleniu szczegolow rozpoczolem konkretne przygotowania do uruchomienia produkcji filmow dokumentalnych , reportazy, widowisk teatralnych opartych na Polskich dzielach Narodowych i programow publicystycznych w oparciu o rdzennych Polakow.
W lipcu 2006 roku w Gdansku mialo dojsc do ostatecznego podpisania umowy z przedstawicielami Samoobrony i moja korporacja.
Pod tym linkiem jest opisany przebieg spotkania w Gdansku.
http://www.kronikanarodowa.com/grunwald ... osadu.html
(W pazdzierniku 2007 roku zostalem w Warszawie na Okeciu aresztowany na polecenie Zydow to opisze w innym artykule)
Po incydencie w Gdansku postanowilem zlikwidowac studia i wywiezc sprzet za granice poniewaz bylem namierzany przez scierwo azjatyckie.
Szczegoly nie maja znaczenia bo wszystko sie dobrze skonczylo, w ostatniej chwili wyprowadzilem w pole cala azjatycka cholote co podnioslo temperature do tego stopnia ze zaczela mnie scigac prokuratura na wniosek kilku parchow z Lodzi ktorzy z braku konkretnych powodow niby poczuli sie obrazeni moimi publikacjami w prasie na terenie Polski.
Cala sytuacje opisywalem w Kurierze Codziennym wraz z podaniem powodow dla ktorych bylem scigany w calym majestacie "prawa" tj . zdanie ze "Polska powinni rzadzic Polacy"
Reszta dopiero nastapi bo wierze ze Polska odzyska wolnosc i osobiscie w cztery oczy spytam parchow co maja przeciw Maciejczykowi.
Po Gdanskim incydencie mialem kilka innych propozycji wspolpracy w Polsce ale stracilem poczucie humoru i obecnie przygotowuje sie do prawdziwej konfrontacji medialnej w ktorej nie bedzie litosci dla okupacyjnego scierwa.
To by bylo na tyle jesli idzie o media.
Moze odezwie sie nasz expert od stacji naziemnych Zawisza to opisze mozliwosci ktorych obecnie jest wiecej niz by sie Panstwu moglo wydawac.

21 Mar 2009 06:41

Mam pytanie :
Wspolpracujesz obecnie z Andrzejem Lepperem i z Samoobrona ?

21 Mar 2009 11:29
Awatar użytkownika

Gdzie obecnie nadaje Jerzy Opalinski ?

22 Mar 2009 00:08
Administrator
Awatar użytkownika

monika napisał(a):
Gdzie obecnie nadaje Jerzy Opalinski ?

Jerzy Opalinski byl moim wspolpracownikiem az do czerwca 2004 roku kiedy to zerwalem jednostronnie wspolprace poniewaz okazalo sie ze Opalinski to kolejna sciana w ktora przywalilem na wlasna prosbe.
Patriotyzm Opalinskiego wiazal sie bezposrednio z mozliwoscia zarabiania pieniedzy jak zreszta w wiekszosci przypadkow tzw. "narodowcow" dla kasy.
Wyposarzylem studio radiowe, oplacalem czas antenowy i podczas gdy jeden jedyny raz naprawde potrzebowalem wejsc na antene (w czasie wyborow na Bialorusi w czerwcu 2004 roku) Opalinski pokazal mi srodkowy palec i wyszedlem na kompletnego blazna wsrod przyjaciol i znajomych.

22 Mar 2009 01:23
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość