Obecny czas: 21 Cze 2018 18:29


Regulamin forum


Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Gdzie Idziemy? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2009 03:04
Posty: 12
Post Gdzie Idziemy?
Obserwuje to forum i zastanawiam sie gdzie chcecie zajsc, bo jeden idzie do Rzymu, drugi do Moskwy, trzeci do Torunia.

Panie Maciejczyk zachecam do opisania okresu w ktorym byl Pan u boku pierwszego antysemity na stanowisku prezesa polinijnej organizacji.
Chetnie poznam kilka tajemnic ktore zapewne Pan zna bedac najblizszym wspolpracownikiem Edwarda Moskala w okresie najsilniejszych atakow na Zydow przeprowadzonych z pozycji Kongresu Polonii Amerykanskiej.
Edward Moskal o tyle mnie interesowal ze piastowal funkcje prezesa KPA w okresie gdy KPA powinien byc rozwiazany poniewaz zostal utworzony przez Zydow w 1944 roku w Buffalo N.Y jako organizacja ktora miala walczyc z komunizmem w Polsce.
Lenin stosowal podobna taktyke zakladajac "anty" komunistyczne organizacje w Paryzu ktore sluzyly li tylko do wylapywania Patriotow Rosyjskich i likwidowania ognisk oporu.
Kongres Polonii Amerykanskiej zalozony przez prawnika Zyda K. Rozmarka kontrolowal 100% anty komunistycznych organizacji na terenie USA albowiem w szeregi tego zydo masonskiego potwora wstepowaly wszystkie inne organizacje dzialajace na terenie Stanow Zjednoczonych.
Po transformacji komunizmu na zydo masonizm w 1989 roku nastapil kryzys w szeregach KPA i cala organizacja miala byc przejeta przez "Wspolnote Polska" jako niepotrzebna w dotychczasowej formie poniewaz wrog z ktorym miala walczyc "przestal istniec"
Powszechnie wiadomo ze Edward Moskal odkryl prawdziwego wroga Polski i rozpoczol atak na Zydow z pozycji prezesa KPA, co spowodowalo ze 60 % czlonkow wystapilo lub zostalo wyrzuconych z szeregow tej organizacji.
Ten manewr otworzyl dla Edwarda Moskala (ktory po smierci Alojzego Mazewskiego zostal prezesem na okres przejsciowy do kolejnych wyborow) droge do wygranych wyborow na stanowisko prezesa Zwiazku Narodowego Polskiego i pewnych zwyciestw w kolejnych wyborach do obu organizacji.
Obecnie Kongres Polonii Amerykanskiej jest kierowany przez masona Franka Spule (czerwona czapka w Medinah) i powrocil do swej pierwotnej formy , czyli do zydowskiej zbieraniny infiltrujacej Polinijne srodowisko.
Wiem ze jest Pan dokladnie zorietowany w kulisach rozgrywek Edwarda Moskala z Zydami i prosze o ujawnienie kilku faktow.

Oglądnąłem dużo filmów z tego forum i próbowałem wszystkich linków - tylko grunwald 2010 nie chce się załapać przez liknk z suwerenności. Filmy od Igora są bardzo ciekawe, ale na moje doświadczenie to jakaś podstępna gra grana przez niezłych specjalistów-pejsymistów na pożywce rzeczyswistych potrzeb doświadczanych przez rzeczywistych ludzi. Ci młodzi ludzie z filmów myślą chyba tylko mięśniami - nie mają jakichkolwiek możliwości połapania się w tej wybuchowej mieszance cywilizacji, w której przyszło im żyć, a którą od dawna urządzali im, nam i innym, wszechobecni pejsymiści z ekstraklasy - nie ci z najmniższej czy średniej półki. Ci z niższych półek też są głupi w tym zakresie tak jak inni, bo i ich głupota potrzebna jest do właściwego rozgrywania tej gry (było tak zawsze) tym z ekstraklasy - tak jak każda głupota. A Ciemna Strona Mocy (złość, strach i napastliwość) jest najgorszym doradcą w działaniu, a bardzo przydatnym dla tych z ekstraklasy.

Niezależnie od tych wszystkich głupot, kłopot rzeczywiście istnieje, bo gdyby nie istniał to nie mógłby być wykorzystany do gry. Jak nie istnieje a jest potrzebny to się go wytwarza. Nie były w stanie i nie są w stanie wytworzyć go te mięsiste prostaczki, które zapominają nawet do czego służy młotek i sprawność fizyczna i po co wyrósł im mózg - bo rozum to jeszcze im nie wyrósł. Chociaż w niektórych wypowiedziach były przebłyski, że chyba coś w tym rodzaju zaczęło im rosnąć. Żałosne znaki i ceremonie podrzucone przez pejsymistów - żałosne, bo ograne przez nich do szpiku kości w wielu miejscach na świecie. Symbolika znaków odwrotna do tradycji słowiańskich i do 'dobrych' zamiarów, nawiązująca wprost do bożków plemiennych typu Jahweh. Wódz - prostak o cechach pejsymistycznych - taki Takeover jak u nas, farbowaniec do wodzenia Słowian na manowce i lania wody na pejsymistyczne koła młyńskie.

Do utrzymania trwałej suwerenności i potęgi nie wystarczy jeden leader/przywódca - będą te wartości krócej trwały niż życie takiego wodza. W historii opisane są upadki wszechpotężnych zdawałoby się kolosów i tytanów, tak państw, jak i jednostek. Za ich nagłymi upadkami zazwyczaj kryją się długotrwałe przyczyny, powstałe w wyniku wytwarzanych i/lub trudno przewidywalnych a zaistniałych okoliczności rzeczywistych. Do utrzymania twałej suwerenności i potęgi potrzebny jest możliwy do wprowadzenia, utrzymania i rozwoju, wspólny dla danego społeczeństwa/danych społeczeństw system cywilizacyjny o najwyższej jakości, którym przejmą się dogłębnie, tak społeczeństwa jak i grupy przywódcze tego społeczeństwa/tych społeczeństw.

Rosja musi istnieć, jeżeli Polska i Słowiańszczyzna ma istnieć - ale Rosja, Polska i Słowiańszczyzna, musi przedtem rozwiązać bardzo trudne równanie z co najmniej 14 słowiańskimi niewiadomymi ważonymi na prawach dziejowych w stosunku do Europy i reszty świata, biorąc pod uwagę wiele udokumentowanych historycznie i cywilizacyjnie błędów. Zacząć należy od wspólnej etyki przekutej na wspólne prawo prywatne, publiczne i międzynarodowe. Wspólną etykę daje wspaniały dorobek attycko-rzymski (nie kojarzyć z upadkiem Cesarstwa Rzymskiego, które upadło w wyniku dopuszczenia do mieszanki cywilizacji rzymskiej z cywilizacjami azjatyckimi, ani z mieszankami cywilizacyjnymi starożytnej Grecji, poza Attyką, która wniosła dużo cennego i trwałego dorobku cywilizacyjnego) Jest to dorobek w postaci 'stoa' (stąd 'stoicy' - nie mylić ze 'staniem' w miejscu w języku polskim, szczególnie w odniesieniu do ruszania półkulami mózgowymi). Dobrze byłoby, gdyby Rosja stała się trzecim Rzymem, ale tylko w odniesieniu do Rzymu pierwotnego, źródła postępu cywilizacyjnego, pożądanego przez wszystkich Słowian i może nie tylko przez Słowian. Tak się złożyło w dziejach, że Rosja ma potęgę militarną i to na początek jest najważniejsze - bo w oparciu o taką potęgę można budować.

Po ożenku jednego z carów rosyjskich z krewniaczką władcy ledwo dychających wówczas (XV wiek) resztek wschodniego Cesarstwa Rzymskiego (zwanego Bizantyjskim od stolicy w Bizancjum), Moskwę nazywano czasem trzecim Rzymem (drugim było Bizancjum). Niestety w tamtym czasie odziedziczyła Moskwa karykaturę pierwotnego Rzymu w znaczeniu cywilizacyjnym, bo i Bizancjum było już wtedy oddalone o całe wieki od tego Rzymu pierwotnego, który niósł światu postęp cywilizacyjny tak pożądany, że poszczególne ludy prosiły Rzymian o przybycie i wzięcie ich do swojego państwa (podobnie wydarzyło się w historii Polski - bo Polacy przejęli się dogłębnie cywilizacją rzymską i stosowali ją przez długi czas i wówczas Polska potężniała z pokolenia na pokolenie, a upadła z tego samego powodu co Rzym starożytny - na cywilizacyjną zarazę azjatycką).
Że tak w Polsce było, świadczy ta okliczność, że gdy po trzecim rozbiorze (1795) język polski został zakazany przez rozbiorców (Prusy, Austrię i Rosję) jako urzędowy, to w zaborze austriackim grupa Polaków wniosła petycję do cesarza Austrii o pozwolenie używania języka łacińskiego, jako urzędowy zamiast języka polskiego. Ten nadzwyczaj, na pozór bardzo katolicki cesarz, nie zgodził się na to. A dlaczego? Bo bał się cywilizacji rzymskiej jak diabeł święconej wody (chociaż z pozru był arcy-katolikiem), bo stosował w rządzeniu swoim cesarstwem zasady cywilizacji bizantyńskiej (związanej z językiem greckim i wszystkimi wynaturzeniami w stosunku do właściwej cywilizacji rzymskiej), wrogiej pierwotnej cywilizacji rzymskiej (związanej z językiem łacińskim i wspaniałym rzymskim dorobkiem umysłowym). Gdyby zezwolił, Polacy stali by się nośnikiem wyższej cywilizacji w jego własnym cesarstwie i albo rozsadziliby je bez wojny, albo przejęliby w nim władzę i przyłączyli do odrodzonej i jeszcze silniejszej Polski.

Bizancjum odziedziczyło nieco z osiągnięć dawnego Rzymu, ale przede wszystkim było doszczętnie przeżarte azjatycką zarazą "cywilizacyjną" i zgniło marnie. Turcy, którzy dorzynali to Cesarstwo Bizantyńskie, też chcieli być Rzymianami, ale pojęcia najmniejszego nie mieli o tym Rzymie pierwotnym, ożywczym cywilizacyjnie źródle dla ludzkości - tym niemniej nazwali siebie Turkami Rum, co oznacza Turkami 'Rzymskimi' i rościli sobie prawo do spadku po Cesarstwie Rzymskim, co z kolei powodowało ich parcie na zachód w zamiarze odtworzenia dawnego Cesartstwa Rzymskiego (stąd Sobieski pod Wiedniem) ale już tylko w odniesieniu do zasięgu terytorialnego, państwowego, a nie cywilizacyjnego Rzymu pierwotnego. Dzisiejsza nazwa Rumunii (dawniej Dacja) to też pozostałość po Cesartswie Rzymskim, ale z czasów schyłkowych.
Pozdrawiam i czekam na pamietniki z czasu walki u boku Edwarda Moskala


04 Sty 2009 03:28
Profil

Rejestracja: 28 Gru 2008 21:11
Posty: 2311
Post Re: Gdzie Idziemy?
Obserwator,
Zeby przywrocic narodowy charakter Panstwa polskiego i zanikajaca cywilizacje lacinska nalezy przede wszystkim uswiadomic Narod.
Jak mowi polskie przyslowie: WSZYSTKIE DROGI SA DOBRE, KTORE PROWADZA DO SUKCESU, to jednak nalezy zwrocic uwage na przeszkody, zakrety, pulapki itp uzaleznienia oraz czas, poniewaz ten wspolczynnik jest jednym z najwazniejszych parametrow przy pokonywaniu drogi do Warszawy oprocz sprawnosci, wytrzymalosci, zaopatrzenia na droge, kompasu etc. a przede wszystkim MOZGU.
Mozg jest glownym organem decyzyjnym i mozg wydaje rozporzadzenia, ktore sa realizowane przez pozostale organy ciala, jak rece, nogi, oczy etc.
Z kolei, zeby wszytko bylo uporzadkowane w jednym kierunku to potrzebne jest silne pole magnetyczne - patrz doswiadczenie z magnesem i opilkami zelaza.
Te dwa potwierdzone naukowo fakty wynikaja z prawa natury, ale sa tacy co podwazaja zasady i prawa natury i szukaja innych rozwiazan lub "nowych drog", a przeciez to jest takie proste.


05 Sty 2009 22:29
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2009 03:04
Posty: 12
Post Re: Gdzie Idziemy?
Dobrze napisal Bodzio i tak mysle ze ma racje bo kto bedzie chcial ryzykowac walke z Polakami przeciw Zydom jak wszyscy wiedza ze na koncu i tak Zyd podstepnie wygra.
Konfrontacje tylko powoduja likwidacje sily oporu a w piwnicy siedzi przyczajony Zyd i tylko czeka jak kurz opadnie zeby wylezc i udawac bohatera.
Jaki to ma byc przyklad z magnesem jesli zaraz Zydzi sie poubieraja w owcze skory i beda udawac owieczki.
Nie widze nikogo kto by mogl przyciagnac Polakow i zawalczyc o Polske.
Mysle ze podstawowy powod ze dobrzy ludzie przegrywaja tkwi w tym ze oszust jest zawsze krasomowczy i potrafi wywijac jezorem jak zmija a glupie narody wierza oszutowi bardziej niz uczciwemu czlowiekowi.
Poza tym dobry fachowiec w danej dziedzinie nie pcha sie do polityki i nie ujawnia... to jak mamy wiedziec na kogo postawic skoro na scenie sa sami krzykacze?


15 Sty 2009 04:08
Profil

Rejestracja: 28 Gru 2008 21:11
Posty: 2311
Post Re: Gdzie Idziemy?
Obserwator,
A jak myslisz, po co czlowiek ma glowe i mozg ?
Odpowiedz brzmi:
Po to zeby ich uzywac.
A jako Polak-Narodowiec tym bardziej powinienes wiedziec kto jest wrogiem, a kto przyjacielem.
Pomocna w tym jest historia, polityka, ekonomia, spostrzezenia i logika.
Z moich obserwacji wynika, ze w Polsce dotychczasowi wazniejsi przywodcy deklarujacy sie jako narodowcy lub patrioci sa (mowiac grzecznie) skompromitowani.
Tam jeden nic nie zrobi, ale musi powstac silne zaplecze narodowe (elita) na wzor LIGI NARODOWEJ - R.Dmowski tez sie dlugo nie ujawnial.
Wowczas nasz szanowny kolega Edward Maciejczyk bez problemu zgadnie ile wynosi temperatura powyzej 100 stopni Celsjusza - to tak na marginesie.


15 Sty 2009 05:13
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2009 03:04
Posty: 12
Post Re: Gdzie Idziemy?
Czy 401autobahn to Stanislaw Tyminski? :?
Jakie jest zdanie na temat tego goscia?


15 Sty 2009 05:17
Profil

Rejestracja: 28 Gru 2008 21:11
Posty: 2311
Post Re: Gdzie Idziemy?
Nie jestem S.Tyminskim.


15 Sty 2009 05:32
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2009 03:04
Posty: 12
Post Re: Gdzie Idziemy?
401autobahn napisał(a):
Nie jestem S.Tyminskim.

A co myslisz o Stanislawie Tyminskim co o maly figiel nie zostal prezydentem RP?
Czy jestes katolikiem?


15 Sty 2009 05:45
Profil

Rejestracja: 28 Gru 2008 21:11
Posty: 2311
Post Re: Gdzie Idziemy?
Nie znam dokladnie S.Tyminskiego, ale z ciekawosci bylem przed kilkunastoma laty na otwartym spotkaniu.
Mowil wowczas o kampanii prezydenckiej w Polsce i podstepnym dzialaniu agenta Bolka (L.Walesy), ktory przyczynil sie do jego przegranej w II-giej turze, probach nacisku przez WSI oraz o ogolnej sytuacji politycznej i ekonomicznej jaka panowala w Polsce, az w pewnym momencie stwierdzil, ze jest KOSMOPOLITA.
Dla mnie byl to wystarczajacy dowod, ze tak naprawde nie czul sie Polakiem.

Ja z kolei jestem Polakiem i katolikiem od urodzenia i nadal nim pozostaje pomimo, ze ustalenia SWII spowodowaly judaizacje katolicyzmu i modernizm oraz zamienily polskie koscioly w synagogi wraz z postepem Ekumenizmu, do ktorego nawolywali papieze posoborowi, a glownie JPII wlacznie z obecnym Benedyktem XVI, ktory kontynuuje judeo-libertynska polityke.
Ale ja z tymi rzeczami nie chce miec nic wspolnego i pozostaje konserwatysta.


17 Sty 2009 07:15
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2009 23:56
Posty: 69
Post Re: Gdzie Idziemy?
No wlasnie Panie Maciejczyk :? czekamy na pamietniki z czasow jak podpowiadal Pan Moskalowi jak sie kopie Zyda :roll:
Kiedys to Polonia byla wielka i wszyscy w Polsce wiedzieli kto to jest Edward Moskal , a teraz :roll: nawet nikt nie wie czy jeszcze sa w Chicago Polacy.
W Londynie to wiem ze sa bo mam tam paru funfli pod jakims mostem :roll: dale Polacy dajcie glos z Ameryki bo cos ostatnio slabo was slychac.
Za Moskala to czasem bylo strach otworzyc telewizor bo straszyli antysemitami a teraz :roll: cisza jak makiem zasial tylko Bubel cos zezna raz na miesiac a to znaczy ze idziemy na manowce.


10 Mar 2009 09:31
Profil

Rejestracja: 25 Lut 2009 18:20
Posty: 754
Post Re: Gdzie Idziemy?
Sluszne pytanie - Gdzie idziemy ?
Moje stwierdzenie : Do nikad !
Przy takim filozofowaniu jak wyzej piszacy i podkreslajacy tylko swoja "madrosc podrecznikowa".
Ludziom potrzeba natychmiast madrosci zyciowej ,tej jednej z prostych - byt ksztaltuje swiadomosc.
To co nauczono ludzi na studiach i dalej sie uczy mozna o du.. rozbic w codziennym zyciu i sprawdzac jedynie przy jakiej temperaturze woda wrze i kipi ustalajac stopnie F lub C ,nie widzac wrzenia narodu i zrobieniu z tego wrzatka "herbaty narodowej".
Mamy profesorow ,magistrow,inzynierow doktorow pieknie i z oglada naukowa nam tu wyuszczajacych swoj punkt widzenia ale jako skrywajacych sie po indianskich krzakach "polskich patriotow",gotowych na skok az po fotel prezydencki w Polsce.
Na innym polu dzialania mamy "moskali, usopal-ow,rusinow",szmulkow i szwabow a jakze bardzo madrych i przywodczych we wszelkich "polskich" organizacjach polonijnych az po Tyminskiego z zona Chinka,bo polskie i peruwianskie chyba mu sie znudzily a przed Chinami jest przyszlosc .
Wiec po co sie tu wysilac i szukac odpowiedzi dokad idziemy,jak sami twierdzicie,ze i tak zyd wyjdzie z piwnicy.
On juz nie musi wychodzic ,on caly czas trwa przy wladzy i waszymi rozumami handluje jak kazdym innym towarem.
Wy sobie popiszecie,rozladujecie swoje ladunki ,naplujecie innym w twarz i juz po Polsce !
Pamietnikow nie bedzie ,splonely tak jak i te ,ktore pisal Wojtyla - sekretarze osobisci,je spalili.
Szmulkow trzeba sie normalnie pozbyc i to nie wcale pzrez komin jak robil to Hitler ale przez otwarte drzwi "dziekujac" za goscine.


10 Mar 2009 11:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.