Obecny czas: 18 Cze 2018 04:06

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 PRAWDA O TALMUDZIE 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Post Re: PRAWDA O TALMUDZIE
Podstawowym celem Polakow musi byc odzyskanie Polskiej Dumy Narodowej i oderwanie sie od zewnetrznych wplywow .

23 Lut 2009 20:08

Zadruga,
Tutaj chcialbym podac dodatkowy przyklad jak dziala "prawo talmudyczne" w Polsce opanowanej przez zydostwo w oparciu o sprawe sadowa zwiazana z wypadkiem zyda B.Geremka w lipcu 2008r.
Cytat:
Dzięki Ci Boże, że go od nas już zabrałeś"... Tej treści napis - oczywiście budzący oburzenie "autorytetów" - na transparencie towarzyszącym uroczystościom pogrzebowym niejakiego Bronisława Geremka vel Lewartowa oddaje dosyć wymownie, a przy tym w oględnej, chrześcijańskiej formie, stosunek wielu Polaków do czołowego przedstawiciela żydokomuny w jej szczególnie plugawym, gdyż bolszewickim wymiarze. Dzisiaj trzeba być bowiem rasowym koczownikiem plemiennym bądź szabas-gojem z medialnie obrzezanym mózgiem, aby uważać Geremka za "wielkiego Polaka" oraz "wielkiego Europejczyka". Dobrze więc się stało, że poszedł w diabły, do sektora zarezerwowanego dla wszelkiej swołoczy sowieckiej.
Calosc na stronie:
http://www.moto.gda.pl/strona.htm?id=692

23 Lut 2009 23:04

Jewish Ritual Murder (JRM), Fascism, Zionism.
(Zydowskie Zbrodnie Rytualne, Faszyzm, Syjonizm)
Udokumentowane informacje podane przez dr Arnolda S.Leese'a
http://web.archive.org/web/20070630095307/http://www.jrbooksonline.com/leese.htm

Hitler's Jewish Soldiers
(Zydowscy zolnierze Hitlera)
Udokumentowane informacje podane przez dr B.M.Rigg'a
http://www.kansaspress.ku.edu/righit.html

JEWISH MURDERERS, CONSPIRATORS & THIEVES
(Zydowscy Zbrodniarze, Spiskowcy i Zlodzieje)
Udokumentowany material historyczny autora strony internetowej
http://www.realjewnews.com/?p=62

26 Lut 2009 04:42
Administrator
Awatar użytkownika

Wiem ze na Wegrzech w okresie miedzywojennym byla zakazana wszekla dzialalnosc organizacji Zydowskich , moze ktos ma dostep do materialow zrodlowych to bede wdzieczny za namiary, bo przydalo by sie miec gotowca w razie "Cudu nad Wisla"

26 Lut 2009 05:08

Na tych stronach sa informacje, poprzez ktore dotrzesz do tego czego szukasz.
Zycze przyjemnej analizy.

http://books.google.com/books?id=LLuPS1yVDf8C&pg=PA444&lpg=PA444&dq=banned+jewish+organisation+in+hungary&source=bl&ots=yAAD9j5E_e&sig=BuGmlTJCZnW5JgkyIO7l8m_auuU&hl=en&ei=HjCmSdbsLJuwMt2WodwC&sa=X&oi=book_result&resnum=10&ct=result

http://www.dissentmagazine.org/article/?article=1158

26 Lut 2009 10:17

Moze powtorzyc wysylke do obecnego ministra sprawiedliwosci Amerykanina Czumy ?

27 Lut 2009 22:21
Administrator
Awatar użytkownika

Jestem w trakcie pisania listu otwartego do min. "sprawiedliwosci" Andrzeja Czumy do ktorego dolacze akt oskarzenia MTS przeciw Zydom , poniewaz w daszym ciagu sciga mnie Sanhedryn i na adres mojej Mamy przychodza listy polecone z roznych prokuratur , (Mama listow nie odbiera) mimo ze mnie nie ma w Polsce listow nie mozna zwracac bo taka jest parchata "procedura" i owe listy sa uznawane za "dostarczone" pomimo ze nawet ich nie widzialem.
Stary Zolnierzu, jestem pewien ze mnie Pan przecenia bo nawet jesli walcze o Polske stosujac tolerancje -ZERO- dla scierwa to jestem tez czlowiekiem ze Slowianska Dusza a to znaczy ze do ludzi podchodze humanitarnie i mam litosc np. dla Pedalow , Babochlopow, wytatuowanych dziwek uprawiajacych zoofilie z kolorowymi "tez ludzmi" i "demokratycznych" (czytaj medialne poczwary) politykow.
Najprosciej bylo by uznac w/w za niedorozwoje umyslowe i zlikwidowac, ale ja proponuje utworzyc osobne panstwa np. Francja dla Pedalow , Anglia dla 12 pokolen Szatana, Holandia jako kraj dla Babochlopow , itd. az do panstw dla Bambusow i Czlekoksztaltnych stworow, tak zeby czlowiek mial prawo wyboru zamieszkania stosownie do zboczenia .
Ludzie pragnacy zyc normalnie musza miec zagwarantowana prawo izolacji od patologii ktora obecnie jest narzucana sila przez zboczona "wladze"
Wowczas pedal zlapany w normalnej enklawie na pedalstwie albo manifestujacy swoje uposledzenie bylby wychlostany i deportowany do Francji a Babochlop jak poslanka PiS ktora wtyka koszerny nos w sprawy suwerennej Bialorusi musiala by zamieszkac w Holandii zeby nie smrodzic pomiedzy ludzmi takimi jak np. ja ktory chce Boskiej normalnosci tzn. rodziny z podzialem na role meskie i zenskie w celu wychowania nastepnych pokolen na normalnych obywateli.
Czesto sie zastanawiam jaki odsetek Polakow reprezentuje moj swiatopoglad i czy mam prawo do uogolnien pod wlasne dyktando? odpowiedz brzmi NIE, nie mam prawa bo nie jestem Zydem ktory narzuca zboczony swiatopoglad wszystkim dookola na caly swiecie jako wspolne "zbawienie" i "jedyne dobro".
Mam swiadomosc tego ze wielu Polakow akceptuje patologie i dlatego glosowalo za wejsciem Polski do UE.
Ci Polacy nie wiedza czym smierdzi sasiedztwo Bambusa lub koczujacej szumowiny na wspolnym osiedlu i musza na wlasnej skorze odczuc ten smak, dlatego powinni miec mozliwosc porownania ktorej UE nie daje stawiajac przed faktem dokonanym bez mozliwosci odwrotu.
Dwa lata szkoly spedzilem w Afryce gdzie jako student uczylem sie tajemnic operatorskich i obserwowalem Murzynow w ich naturalnym srodowisku.
Bylo to dla mnie jedno z najwazniejszych doswiadczen ktore odcisnelo pietno na cale zycie.
Otoz ci Murzyni stanowili zgrana calosc i szczesliwe spoleczenstwo w przeciwienstwie do Bambusow mieszkajacych miedzy ludzmi na sile instalowanych w Europie przez kurwitas.
Dobrym przykladem sa stada dzikusow dewastujacych Francje, Niemcy i inne kraje Europy ktore zostaly zmuszone przez Zydow do sprowadzania tzw. "uciekinierow" i teraz rdzenna ludnosc zostala zniewolona przez prymitywnych koczownikow.
Wszystko czego chce to jest to zeby sie pasorzytnicze scierwo odczepilo od mojej Rodziny, Rodakow i ludzi ktorzy mysla podobnie jak ja, tzn. chca spokoju we wlasnej Ojczyznie, jak to jest niemozliwe to dajcie mi kawalek ziemi na swiecie gdzie nie bede czul koszernego smrodu i bede spokojnie mogl wychowac normalnych Polakow bez ingerencji z zewnatrz.
Dotychczas przejechalem kilka razy swiat dookola (127 kraje w ktorych czasami bylem po kilka razy) i wszedzie smierdzi "demokratycznym" parchem bo wszedzie w polityke sie wtraca 12 pokolen Israela (Szatana) ktore mediami oglupia prostych ludzi.
Pierwsza ogolnoswiatowa propaganda byl wytrzepany z Mojzeszowego pracia "Stary Testament" ktory przygotowal grunt pod "Nowy Porzadek Swiata" z tzw. "wybranymi " do gnebienia innych.
Obecna sytuacja w Europie jest trudna ale mozliwa do rozwiazania, podstawowym warynkiem musi byc oddzielenie ziarna od plew czyli podzial na "Normalna Slowianszczyzne" i "Zachodnia Demokracje" (czytaj patologie) tak aby kazdy mogl dla siebie wybrac miejsce zamieszkania.
Po objeciu wladzy przez ludzi mojego pokroju dochodzilo zawsze do masowych ludobojstw i tragedii na nieprzewidywana skale poniewaz zlo i glupota ma przewage liczebna w skali 93 do 7 (obecne wyniki wyborow glosowan i referendow w Europie wskazuja na ponad 70 % zdebilenia co wynika z wymieszania ras) i w zasadzie obecna Polska niczym sie nie rozni od pozostalych panstw na ziemi gdzie zdebilenie osiaga czasem pulap 93%.
Prosze sobie wyobrazic co by bylo gdyby owe 93 % "demokratow" (symboliczna piramida Masonska z okiem na gorze) w Polsce zlikwidowac ? bo wiadomo ze spoleczenstwo pasywnie lub aktywnie niemal w calosci akceptuje ten patologiczny stan rzeczy we wspolczesnej Europie.
Potwierdzaja to wyniki kolejnych wyborow gdzie na partie Narodowe nie oddaje sie w sumie wiecej jak 3% glosow.
Mozemy zmieniac swiatopoglad poprzez uswiadamianie Polakow na temat zagrozenia ale nie mozemy na sile wprowadzac polityki Narodowej bo unieszcesliwimy pomylonych RAPerow, wytatuowane dziwki uprawiajace zoofilie z Bambusami i cala reszte cymbalow ktorzy sa niereformowalni a co za tem idzie powinni byc wyizolowani ze spoleczenstwa noszacego znamiona Homo Sapiens.
Jestem pewien ze pozostale 3 % ludzi po zlikwidowaniu patologii dysponujace wiedza w zakresie globalnych zboczen zacznie generowac nastepne patologie bo swiat jest tak ustawiony ze czlowiek jako zwierze myslace abstrakcyjnie ma prawo i mozliwosc wyboru w przeciwienstwie do np. szczura czy Zyda ktory jest swiadomym pasorzytem i sluzy Diablu.
Dlatego jedynym rozsadnym wyjsciem jest podzial na Wschod i Zachod z mozliwoscia wyboru miejsca zamieszkania w systemie politycznym odpowiednim dla danej jednostki.
Wykluczy to fizyczna likwidacje owych 93% (demokratow) bo ludzie majac skale porownawcza by sie szybko zorietowali co jest dobre a co zle, czego UE nie daje uznajac wlasny system za "Raj na ziemi" co w konsekwencji doprowadzi do exterminacji Bialego Czlowieka.
Zatem Stary Zolnierzu jak Pan sam widzi nic Pan ze mnie nie wykrzesa bo mam pelna swiadomosc fatalnych kosekwencji wprowadzania na sile woli mniejszosci i nie mam zamiaru patrzec na kolejna rzez niewinnych ludzi.
Najwyzej moge samotnie sciezkami starego Wika chodzic i czekac az wieksi ode mnie dokonaja podzialu, wowczas zajme sie budowa Skansenu Slowianskiego, rekonstrukcja dziedzictwa Narodowego i celebrowaniem NORMALNOSCI.
Politykiem trzeba sie urodzic , ja przyszedlem na swiat sie jako czlowiek i politykiem nigdy nie bede.

27 Lut 2009 23:28

Bardzo mi sie spodobal temat Talmudzie, mysle ze zostaniemy przyjaciolmi.
Nigdy dotad nie spotkalem tak dokladnej analizy zydowskich przepisow skierowanych przeciw innym narodom w celu zniszczenia cywilizowanego swiata.
Ktos juz slusznie zawuazyl ze "gdyby Polacy poznali prawde , nie bylo by problemu z Zydami" , tak jak po odkryciu penicyliny, przestal istniec problem gruzlicy.

17 Kwi 2009 19:49

Talmud ?
DLA ZYDOW !

DLA POLAKOW PRAWDA i O NIA NALEZY STOCZYC BOJ :!:

18 Kwi 2009 11:50

ZYDOSTWO JEST ZARAZA WEWNATRZ, ZARAZA CIAGLE POLSKE OSLABIAJACA.
Poczytaj wiecej na ten temat w "Przestrogach dla Polski" autorstwa ksiedza dr S.Staszica, na stronie http://www.polonica.net

Rybka napisał(a):
Bardzo mi sie spodobal temat Talmudzie, mysle ze zostaniemy przyjaciolmi.
Nigdy dotad nie spotkalem tak dokladnej analizy zydowskich przepisow skierowanych przeciw innym narodom w celu zniszczenia cywilizowanego swiata.
Ktos juz slusznie zawuazyl ze "gdyby Polacy poznali prawde , nie bylo by problemu z Zydami" , tak jak po odkryciu penicyliny, przestal istniec problem gruzlicy.

19 Kwi 2009 23:54
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość